15 En İyi Edgar Saç Kesimi

Edgar saç kesimi, erkekler için keskin, asi bir saç trendi. Bu kesim, kısa saçlı erkeklerin temiz, taze ve şık yeni bir stil elde etmelerini sağlar. Latin erkekler arasında popüler olan Edgar kesimi, havalı bir görünüm yaratmak için yanlarda solma veya alttan kesim ve üstte daha uzun saçla başlar. En iyi kısa saç kesimlerinden biri olan Edgar saç modeli, tutum ve güven verir ve modern, keskin saç arayan erkekler için mükemmeldir..

Edgar Saç Kesimi

Edgar Saç Kesimi Nedir??

Edgar saç kesimi, yanlarda, arkada ve üstte kısa saçlı bir erkek kesimi türüdür. Edgar kesimi, her türlü konik solma saç kesimi veya alt kesim ile eşleştirilebilir. En popüler versiyonlar, üstte kısa kalın saç ve önde biraz uzunluk ile orta ila yüksek ten rengi solgunluğu ile gelir. Kakül olarak da bilinen ön saçak genellikle alnın bir kısmını örtmek için öne ve aşağıya doğru taranır..

Edgar Kesimi

Erkekler, dokulu bir görünüm ve daha dolgun bir görünüm için pomat, ağda veya pudra gibi mat bir saç ürünü kullanmalıdır. Avrupa Fransız mahsulüne veya klasik Sezar kesimine benzer şekilde, Edgar saçı modaya uygun, sağlam yakışıklı ve cesurdur..

Edgar Saç

En İyi Edgar Saç Kesimleri

Klasik Edgar Kesimi

Klasik Edgar kesimi, klasik öne doğru taranmış üst kısmı ve yanlarda yüksek solma ile Sezar kesiminin bir kombinasyonudur. Klasik Edgar’ın keskin, belirgin görünümü nedeniyle, bu saç kesimi sizi temiz kesimli bir tavırla gösterecek..

Klasik Edgar Saç Kesimi

Dalgalı Edgar Kesim

Dalgalı Edgar saç kesimi, dalgalı saçlı erkeklerin doğal dokularından yararlanmalarına ve tarzlarını yükseltmelerine olanak tanır. Kıvırcık saçlar için bir Edgar kesimi gibi, bu kesimi tamamlamak için düşük, orta, yüksek ten rengi solma dahil tüm renk geçişlerini seçebilirsiniz. Yanlardaki ve üstteki daha uzun saç arasındaki ekstra kontrast, her yerde giyebileceğiniz havalı ve çok yönlü bir kısa saç kesimi oluşturur..

Dalgalı Edgar Saç Modeli

Orta Soluk Edgar Kesim

Saç kesiminde benzersiz bir görünüm elde etmek için Edgar stilinizi orta soluklu deneyin. Bu varyasyon, düz çizgiyi alnınızdan tüm başınızın çevresine uzatarak belirgin bir bölünme yaratır. Kısa orta saçlı erkekler için bu saç modeli keskin bir estetik elde edecek.

Edgar Orta Soluk Saç Kesimi

Yüksek Solmaz Edgar Kesim

Soluk Edgar saç kesimi, kesimlerine cesur bir kişilik eklemek isteyen genç erkekler ve genç erkekler için mükemmeldir. Kenarları normal yüksek solmanızla harmanlanmış halde tutarken üst kısmın biraz büyümesine izin verin. Yeterince uzunluğa sahip olduğunuzda, alnında imza niteliğindeki düz çizgiyi elde etmek için saçınızı öne doğru tarayın..

Yüksek Solmaz Edgar Kesim

Platin Sarı Saçlı Edgar Kesim

Kalabalığın arasından sıyrılacak bir görünüm için Edgar kesiminizi platin sarısı saçla birleştirin. Platin saçın eklenmesi, Edgar kesiminin zaten giden estetiğini tamamlayacaktır. Sarışın vurgular ve boyalı saçlar son zamanlarda pop yıldızları ve popüler kültürde bir canlanma gördü, bu yüzden şimdi bu stili sallamak için her zamankinden daha iyi bir zaman.

Platin Sarı Saçlı Edgar Kesim

Edgar Saç Kesimi Kel Solmaya

Edgar kesimine eklenen kel solma, saçlarını çok kısa tutmayı tercih edenler ve bu tarzın verdiği taze, temiz kesim görünümü tercih edenler için harika bir seçenek. Kenarlar bir cilt solması için çok yakın kırpılır ve üst kısım sadece biraz dokuya sahip olacak kadar uzun tutulur. Saç kesiminin maksimum etkisini korumak için saç kesiminin yanları ile üst kısım arasındaki çizgi keskin tutulmalıdır..

Kel Solmaya Sahip Edgar Saç Kesimi

Dalgalı Saçlı Edgar Saç Kesimi

Edgar saç kesimi, havalı ve seksi olacak benzersiz bir estetik yaratmak için dalgalı saçlarla iyi çalışır. Doğal dalgalılık, zıt ve eğlenceli bir görünüm yaratmak için katı düz saçakları oynuyor. Bu saç kesimini oluşturmak için, berberinizin saçınızı üstte dalgalı bir kesimle kesmesini ve mükemmel düzlüğü önde tutmasını sağlayın. Ardından, kenarları incelterek karıştırın ve dokulu dağınık bir görünüm için görünümü mat bir pomad ile şekillendirin.

Dalgalı Saçlı Edgar Saç Kesimi

Yüksek ve Sıkı Edgar Kesim

Yüksek ve sıkı Edgar kesimi, geleneksel askeri esinli stili oynamak isteyen kalın saçlı erkekler için başka bir sinirli kısa saç kesimidir. Bu yüksek ve sıkı solma, düz saçağı alır ve çok kısa bir kesim için başın etrafına uzatır. Vızıldayan taraflar, üstteki saç kesimi çizgisinde duracak ve keskin bir kontrast yaratacaktır..

Yüksek ve Sıkı Edgar Kesim

Kısa Dikenli Edgar Kesim

Klasik Edgar kesiminizi bir sonraki seviyeye taşımak için ön tarafı öne doğru taranmış halde bırakın ve arka tarafı şekillendirici bir ürünle karıştırın. Saçınızın düz kenarı, arka kısmındaki çivili doku ile birleştiğinde çarpıcı bir stil yaratacaktır. Bu etkiyi en üst düzeye çıkarmak için, dramatik bir alt kesim için berberinizin solgunluğunuzu karıştırmadan bırakmasını sağlayın..

Kısa Dikenli Edgar Fade Saç Kesimi

Sakallı Edgar Saç Kesimi

Edgar kesimi, dolgun bir sakalla güzel bir şekilde eşleşen modaya uygun bir stildir. Saçınızı tamamlamak için belirgin çizgilerle bakımlı bir sakal bırakın. Kalın bir sakalın eklenmesi, yeni bir saç kesimi yapmadan görünümünüzü değiştirmenin mükemmel bir yoludur..

Sakallı Edgar Saç Kesimi