15 En İyi Eski Okul Saç Kesimi

Eski okul saç kesimleri son yıllarda geri dönüş yapıyor. Görünüşe göre eski moda ve retro olsa da, bu vintage erkek saç modelleri zamanın ötesine geçiyor ve şimdi 50’li ve 60’lı yıllarda olduğu kadar şık ve klas görünüyor. Aslında, pompadour, kaygan arka, kısa ve yan kısım gibi retro saç modellerinin çoğu berber dükkanı favorileridir..

Erkekler için bu eski moda saç stillerini en son saç trendlerine uydurmak için, erkeklerin tek yapması gereken, berberlerinden yanlarda ve arkada bir alt kesim veya solma istemek ve ardından üstte dokulu bir yüzey şekillendirmek. Bu doğal görünüm mat bir ürün gerektirecektir. Bununla birlikte, en gangster saç kesimlerini şekillendirmek için, güçlü tutuşlu, çok parlak bir pomad kullanarak saçınızı kaygan ve sofistike tutacaksınız..

En iyi eski moda saç kesimlerini elde etmek için aşağıdaki klasik kesimlere ve stillere göz atın. Bu geleneksel erkek saç kesimi kısa, orta ve uzun saçlarla iyi çalışır ve geçmişin en havalı stillerini günümüzün yetenekli berberliğiyle birleştirir.!

Klasik Pompadour Saç Modeli

Eski Okul Pompadour

Klasik pompadour, tüm zamanların en popüler erkek saç kesimlerinden biridir. Bu eski ama ikonik saç modeli, yanlarda solma veya alttan kesim ve üstte dokulu stil ile bugün berber dükkanlarında yaşıyor. Tarzın geleneksel retro versiyonunu istiyorsanız, erkekler kaygan, ıslak bir görünüm için parlak ve yüksek tutuşlu bir pomad uygulamalıdır..

Modern pompadour ile daha çok ilgileniyorsanız, doğal bir görünüm için mat bir saç ürünü deneyin. Her iki durumda da, bu şık erkek saç modeli sinirli ve cesur.

eski okul arkadan taranmış saç

eski okul arkadan taranmış saç

Eski moda kaygan arka saçlar, berberlerin bir başka favorisidir. Tarih boyunca en popüler erkek saç modellerinden biri olan erkekler, stil ve bakımı kolay olduğu için onu seviyor. Sadece güçlü, parlak bir saç ürünü kullanın ve saçınızı geriye doğru fırçalayın..

Modern kayganlığı denemek için, kaygan arka alt kesime veya solmaya bakın. Kısa kenarlar ve arka kısım, uzun saçları öne çıkaracak ve kadınların karşı koyamayacakları şık ama seksi bir saç kesimi yapacaktır..

Retro Kısa Saç Modeli

Eski Okul Kısa Saç Modeli

Eski tüy, dokulu modern tüye çok benziyor. James Dean tarafından popüler hale getirilen kısa saç modeli, üstte hacim ve uzunluk ile rahat, doğal bir stil sunuyor. Görünümün daha az dağınık, daha düzenli bir versiyonunu oluşturmak için güçlü bir saç ürünü kullanabilseniz de, maksimum hareket ve akış için hafif ila orta tutuşlu bir pomad, ağda veya krem ​​öneriyoruz. Sonuç, asla modası geçmeyecek klasik bir erkek saç modelidir..

Geleneksel Yan Kısım Saç Kesimi

Geleneksel Yan Kısım Saç Kesimi

Yan kısım, yakışıklı bir beyefendinin saç stilini temsil ediyor. Genel olarak, erkeklerin ayrık saç kesimleri sofistike seçkinler arasında yaygındı. Ivy League çocukları, ayrıcalıklı genç erkekler ve profesyonel işadamları, takım elbiseleri ve parlak ayakkabılarıyla birlikte eski okul yan kısmını giyerken görülebilirdi..

Bir yan parçayı şekillendirmek çok kolaydır – sadece saçınızın doğal kısmını bulun, bir tarafı tamamen fırçalayın ve gerisini aşağı doğru tarayın. Modern yan kısım saç kesimleri bazen ayrılığı vurgulamak için saça traş edilmiş kalın bir çizgi ekler..

Saç Modeli Üzerine Eski Moda Tarak

Saç Modeli Üzerine Eski Moda Tarak

Klasik tarak üstü, genellikle yan kısım ile karıştırılır. Her iki saç modeli de akıllı, zarif görünümleriyle bilinmesine rağmen, tarak üstü saç modeli daha fazla akar ve parça ile aynı yapılandırılmış bitişi sunmaz. Saç kesimi üzerinde eski tarak, makasla kesilmiş kısa konik kenarlar ve parlak pomad ile şekillendirilmiş kısa ila orta uzunlukta bir üst gerektirir.

Bununla birlikte, solmaya karşı tarak, çok daha havalı bir modern varyasyondur. Erkeklerin yanlarda yüksek, orta veya düşük solma seçeneği vardır ve ciltte incelme veya solma seçeneği vardır. Benzer şekilde, tek uzunlukta bir kesim için alttan kesim seçebilirsiniz. Son olarak, üstteki saçlar genellikle daha doğal bir görünüm için dokuludur. Son görünüm, çok yönlülük açısından yenilmesi zor, modaya uygun bir stildir..

gangster saç kesimi

Gangster Saç Kesimleri - Yandan Taranmış Saçlı ve Tam Sakallı Kısa Konik Yanlar

Gangsterler ve Hollywood ünlüleri, 20. yüzyılın büyük bölümünde trend belirleyicilerdi. Bununla birlikte, eski tarz gangsterler ve gangsterler karışmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptılar, yani saygın iş adamları gibi görünmelerini sağlayan profesyonel saç kesimlerini tercih ettiler. Bu klasik beyefendinin saç kesimleri, kısa kenarlar ve üstte kısa ila orta uzunlukta saçlarla temiz kesim ve klastı. Bulabileceğiniz en iyi gangster saç kesimi, kaygan arka ve yan kısımlardır..

Eski Okul Kısa Saç Kesimleri

Old School Kısa Saç Kesimi - Yüksek Konik Solmaya Sahip Kısa Saçak

Birçok eski moda stil saçı daha uzun süre tepede tutarken, bazıları baştan aşağı kısa kaldı. Resimde, üstte kısa saçaklı temiz kısa kenarlar ve arka saç kesimi örneği görülmektedir. Dokulu dağınık stil, eski günlerde giyilen şapkaların altında iyi görünüyordu. Bahsetmişken, saçak ve Fransız mahsulü bu yıl trend oldu.

Asi Rockabilly Jöle Rulo

Eski Moda Jöle Rulo

Bu asi Rock and Roll saç modeli 40’lı ve 50’li yıllarda çok büyüktü. Jelly Roll olarak adlandırılan, Rockabilly ve daha yağlı dönemin adamları arasında yaygındı..

Retro Parmak Dalgaları

Eski Moda Retro Parmak Dalgaları

Parmak dalgalı saç modelleri, dalgalı veya kıvırcık saçlı erkekler arasında iyi bir görünümdü. Bir yan kısım gibi, üstteki daha uzun saç, buklelerin veya dalgaların dağınık bırakıldığı bir tarafa fırçalandı. Zamanına göre yakışıklı olsa da, stil 20’li yıllardan beri pek ortaya çıkmadı..

Eski Okul Kötü Çocuk Saç Kesimi

Old School Bad Boy Saç Kesimi - Uzun Dağınık Kısa Saç Kesimi ve Anız Sakallı Kısa Klasik Konik

Eski okul kötü çocuk saç kesimi on yıldan on yıla pek değişmez. Bu örnek, makasla sivrilen kısa kenarları, üstte orta uzunlukta ila uzun saçı ve kirli sakalı göstermektedir. Serbest akan, doğal saç modeli, günün hakim beyefendi tarzına meydan okuyan hacim ve hareket sunar, bu nedenle kötü çocuk imajını yayar. Modern versiyon, kalın sakalla eşleştirilmiş günümüzün havalı yenilikçi saç kesimleri olacaktır..

Klasik Eski Batı Kovboy Saç Modeli

Klasik Eski Batı Kovboy Saç Modeli - Kalın Kaygan Sırt Saçlı ve Bıyıklı Tıraşlı Taraflar

Kısa kenarlar, kalın fırçalanmış arka saçlar ve tam gidon bıyığı, mükemmel kovboy saç stilini sağlar. Kovboyların alfa erkekleri olduğu bilindiği için, bu eski batılı saç modeli onların asi ve erkeksi tarzını simgeliyor..