15 geriausių Edgaro kirpimų

„Edgar“ kirpimas yra aštri, maištinga vyrų plaukų tendencija. Šis kirpimas leidžia vaikinams su trumpais plaukais pasiekti naują švarų, gaivų ir stilingą stilių. Populiarus tarp Latino vyrų, Edgaro kirpimas prasideda nuo išblukimo ar perkirpimo šonuose ir ilgesnių plaukų ant viršaus, kad būtų sukurtas kietas vaizdas. „Edgar“ šukuosena, kaip vienas geriausių trumpų kirpimų, suteikia nusiteikimo ir pasitikėjimo savimi ir puikiai tinka vaikinams, ieškantiems modernių, švelnių plaukų.

Edgaro kirpimas

Kas yra Edgaro kirpimas??

Edgaro kirpimas yra vyrų kirpimo tipas su trumpais plaukais šonuose, nugaroje ir viršuje. „Edgar“ kirpimą galima derinti su visų rūšių kūginiais išblukimo kirpimais arba apatiniu kirpimu. Populiariausiose versijose yra vidutinio ir aukšto odos išblukimas su trumpais storais plaukais viršuje ir šiek tiek ilgio priekyje. Taip pat žinomas kaip kirpčiukai, priekyje esantis pakraštys paprastai šukuojamas į priekį ir žemyn, kad uždengtų dalį kaktos.

Edgaras Cutas

Vaikinai turėtų naudoti matinį plaukų produktą, pvz., Pomadą, vašką ar pudrą, kad tekstūra būtų užbaigta ir atrodytų pilnesnė. Panašiai kaip Europos prancūziškas derlius ar klasikinis Cezario kirpimas, Edgaro plaukai yra madingi, tvirtai gražūs ir drąsūs.

Edgaras Plaukas

Geriausi Edgaro kirpimai

Klasikinis Edgaro kirpimas

Klasikinis Edgaro kirpimas yra Cezario pjūvio derinys su klasikiniu į priekį šukuotu viršumi ir aukštu išblukimu šonuose. Dėl aštrios, apibrėžtos klasikinio Edgaro išvaizdos, šis kirpimas leis atrodyti švariai ir su nusiteikimu.

Klasikinis Edgaro kirpimas

Banguotas Edgaras

Banguotas Edgaro kirpimas leidžia vaikinams su banguotais plaukais išnaudoti natūralią tekstūrą ir pakelti savo stilių. Kaip Edgaro kirpimas garbanotiems plaukams, galite pasirinkti visų tipų blukimus, papildančius šį kirpimą, įskaitant žemą, vidutinį ir didelį odos išblukimą. Papildomas kontrastas tarp šonų ir ilgesni plaukai viršuje sukuria šaunų ir universalų trumpą kirpimą, kurį galite dėvėti bet kur.

Banguota Edgaro šukuosena

„Edgar Cut“ viduryje

Išbandykite savo Edgaro stilių su vidurio išblukimu, kad gautumėte unikalų kirpimą. Šis variantas tęsia tiesią liniją nuo kaktos iki visos galvos, sukurdamas savitą padalijimą. Vyrams su trumpais vidutinio plauko plaukais ši šukuosena pasieks erzinančią estetiką.

Edgar Mid Fade kirpimas

„High Fade Edgar Cut“

„Edgar“ kirpimas puikiai tinka paaugliams berniukams ir jauniems vyrams, norintiems savo kirpimui pridėti drąsios asmenybės. Tiesiog leiskite viršuje šiek tiek išaugti, o šonai susilieja į įprastą aukštą išblukimą. Kai viršuje yra pakankamai ilgio, šukite plaukus į priekį, kad pasiektumėte tą pačią lygią liniją per kaktą.

„High Fade Edgar Cut“

Edgaras kirpė su šviesiais plaukais

Sujunkite Edgaro kirpimą su šviesiaplaukiais platinos plaukais, kad tikrai atrodytumėte iš minios. Platinos plaukų pridėjimas papildys jau išeinančią Edgaro kirpimo estetiką. Šviesūs šviesūs plaukai ir dažyti plaukai pastaruoju metu atgimsta kartu su pop žvaigždėmis ir populiariojoje kultūroje, todėl dabar kaip niekada geras metas roko šį stilių.

Edgaras kirpė su šviesiais plaukais

Edgaro kirpimas plikas išnyks

Plikas išblukimas, pridėtas prie Edgaro kirpimo, yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori, kad plaukai būtų labai trumpi, ir nori šviežios, švarios išvaizdos, kurią suteikia šis stilius. Šonai yra nukirpti labai arti odos išblukimo, o viršus laikomas tik pakankamai ilgai, kad būtų šiek tiek tekstūros. Linija tarp kirpimo šonų ir viršaus turi būti aštri, kad išlaikytų maksimalų kirpimo efektą.

Edgaro kirpimas su „Bald Fade“

Edgaro kirpimas karpytais plaukais

„Edgar“ kirpimas puikiai dera su suskilusiais plaukais, sukuriant unikalią estetiką, kuri atvės ir seksis. Natūralus trapumas sukuria griežtą tiesią pakraštį, kad sukurtų kontrastingą ir linksmą vaizdą. Norėdami sukurti šį kirpimą, kirpykla kirpkite plaukus netikėtai, o priekyje-tobulai. Tada sumaišykite šonus su smailėjančiu ir sukurkite išvaizdą matine pomada, kad tekstūra atrodytų netvarkingai.

Edgaro kirpimas karpytais plaukais

Aukštas ir tvirtas Edgaro kirpimas

Aukštas ir griežtas Edgaro kirpimas yra dar vienas jaudinantis trumpas kirpimas vyrams su storais plaukais, norintiems atkurti tradicinį kariuomenės įkvėptą stilių. Šis aukštas ir tvirtas išblukimas paima tiesią pakraštį ir išplečia jį aplink galvą, kad būtų labai trumpas kirpimas. Sumuštos pusės sustos ties kirpimo linija viršuje, sukurdamos ryškų kontrastą.

Aukštas ir tvirtas Edgaro kirpimas

Trumpas spygliuotas Edgaras

Norėdami perkelti savo klasikinį Edgaro pjūvį į kitą lygį, palikite priekį šukuotą į priekį ir paglostykite nugarą stiliaus gaminiu. Tiesus plaukų kraštas kartu su dygliuota tekstūra nugaroje sukurs įspūdingą stilių. Norėdami maksimaliai padidinti šį efektą, palikite kirpėjui nepageidaujamą spalvą, kad sumažintumėte dramatiškai.

Trumpas kirptas Edgaro išblukimo kirpimas

Edgaro kirpimas su barzda

Edgaro kirpimas yra madingas stilius, kuris puikiai dera su pilna barzda. Užauginkite gerai prižiūrimą barzdą su apibrėžtomis linijomis, papildančiomis plaukus. Storos barzdos pridėjimas yra puikus būdas pakeisti savo išvaizdą, neatliekant naujo kirpimo.

Edgaro kirpimas su barzda