15 geriausių „FuckBoy“ kirpimų

„Fuckboy“ kirpimai yra viena iš populiariausių 2021 m. Vyriškų šukuosenų. Taip pat rašomi „fuckboi“ arba „f boy“, „fuckboy“ plaukai gali būti nuo trumpų iki vidutinių iki ilgų, tačiau paprastai apima šaunias trumpas puses, ilgesnius populiariausius stilius kirpyklos šiandien. Ir nors pakliuvęs vaikinas paprastai myli žaidėją ar damą, šukuosenos paprastai būna modernios, švarios ir itin stilingos. Dėl šios priežasties vaikinai, nepaisydami stereotipų, turėtų pasirinkti šukuoseną.

Nesvarbu, ar norite, kad šonuose susilpnėtų kūgis ar subraižytumėte jį kartu su šlifu, šukomis, pompadour, dirbtiniu vanagu, šonine dalimi, atlenkta nugara ar kita blogo berniuko šukuosena vyrams, labai rekomenduojame įsigyti vieną iš šių seksualių kirpimų ir stilių . Peržiūrėkite šį vadovą, kad surastumėte geriausius šukuosenų kirpimo stilius.

„Fuckboy“ kirpimas

Geriausi „FuckBoy“ kirpimai

Štai keletas madingų „fuckboy“ šukuosenų stiliaus pavyzdžių.

Išblukę vyrų kirpimai

Nors išblukęs kirpimas buvo beveik toks pat ilgas, kaip ir patys kirpėjai, kūginis išblukimas ir toliau yra daugelio vyrų kirpimo pagrindas. Tai liudija, kaip gerai atrodo blizgesys, naudojant tiek daug skirtingų stilių, suteikiant mažai priežiūros reikalaujantį, šviežią kirpimą, kuris nukreipia akis į suformuotus plaukus.

„Fuckboy Fade“ kirpimai

Nors galima rinktis iš įvairių skirtingų išblukusių kirpimų, kirpimo technika ir apdaila paprastai yra ta pati. Kirpėjai, norėdami sumažinti išblukimą, plaukus sutrauks nuo trumpų iki trumpesnių šonų ir nugaros link pakaušio.

Yra didelis, vidutinis ir žemas blukimas, siekiant nustatyti, kur prasideda siaurėjimas. Didelis išblukimas prasideda galvos šonų ir nugaros viršuje, o žemas išblukimas prasideda tiesiai virš ausų ir iškirptės. Vaikinai taip pat gali paprašyti kūgio išblukimo ar odos išblukimo, kuris nurodo kirpėjui, kaip trumpai nupjauti išblukimą.

„Fuckboi“ šukuosenos - „Taper Fade“ + stori šukuoti nugaros plaukai

Jei jums reikia konservatyvesnio, dalykinio kirpimo, geriausias pasirinkimas yra žemas kūgio išblukimas. Kita vertus, jei jūs norite rimtai paryškinti kirpimą ir daug kontrasto, skirto ūmai šukuosenai, didelis išblukimas yra daug labiau pastebimas.

Be to, oda ar plikas gali išblukti labai agresyviai, sukeldami plaukus į pliką odą. Ir jei jūs tikrai norite tvirtos šukuosenos išvaizdos, suporuokite ją su stora barzda. Šis išblukusių šonų, vidutinio ar ilgesnio plauko viršuje ir tvirtos, pilnos barzdos derinys iš esmės atspindi „fuckboy“ pradinį paketą.

Mažas odos išblukimas su pilna barzda

Nepakankamos šukuosenos

Sumažėjimas yra panašus į išblukimą, nes jie abu yra šaunūs trumpi kirpimai vyrams. Skirtumas tarp išblukimo ir apatinio kirpimo yra tas, kad vietoj to, kad išbluktų plaukai, kirpimas yra vieno ilgio aplink šonus ir nugarą. Kaip populiarus hipsterių kirpimas, nukirpta nugaros kirpimas galėjo būti originalus šūdas berniuko kirpimas.

Tekstūruotos „Slick Back Undercut“ šukuosenos vyrams

Tačiau gerai atjungę apatinę dalį ir ilgį, vaikinai gali sukurti geriausius šiandienos stilius, įskaitant pompadour, quiff ir comb over. Nupjautos šukuosenos puikiai tinka vyrams su tiesiais, storais plaukais, tačiau kirpimas taip pat gali atrodyti puikiai su banguotais ir garbanotais plaukais.

Undercut + storas tekstūruotas šriftas viršuje

Šukuoti

Šukos lengvai patenka tarp labiausiai nesenstančių vyrų šukuosenų. Turėdami tiek daug būdų, kaip suformuoti savo plaukų dalį ir šukuoseną per kirpimą, vaikinai tikrai turėtų apsvarstyti šią ikonišką išvaizdą. Nors šukos per šukuoseną kažkada buvo siejamos su nuplikusiais vyrais, bandančiais pridengti retėjančius plaukus, šukos per išblukusias ar perkirptos šukos visiškai pakeitė šią perspektyvą.

Geriausi šukos per išblukusius kirpimus

Tokiais atvejais šukos gali būti dekoruotos blizgančia arba tekstūruota apdaila. Klasikinei išvaizdai paprastai reikia stiprios pomados, kad būtų stilingas stilius, o šiuolaikinę tekstūruotą versiją geriausiai galima pasiekti naudojant vidutinio stiprumo, matinę pomadą ar mažai blizgantį vašką.

Šukos per išnyks

Be to, šukas galima formuoti įvairiais būdais. Vienas yra su stora, aiškiai apibrėžta dalimi, o visi plaukai perkelti į vieną pusę, kad atrodytų tvarkingai ir struktūriškai. Kitas rezultatas – plaukai šukuojami natūraliau, kad būtų laisvas stilius.

Šukos per kirpimą

Galų gale šukos per šukuoseną suteiks jums daug lankstumo ir leis jums sukurti daugybę nuostabių stilių – klasikinių ar modernių. Uždėję vidutinio ilgio ir ilgus plaukus, vaikinai gali susišukuoti, padailinti plaukus, sugriauti juos atgal arba sulenkti.

Quiff

„Quiff“ yra parašyta šukuosena. Šiuolaikinis tekstūruotas šukuosenos šukuosena yra atsitiktinis ir atsipalaidavęs, suteikiantis šalčio. Ypač populiarus jaunesniems vyrams, tačiau tam reikia tam tikros priežiūros, kuri suteikia metroseksualų stigmą. Tačiau stilius yra daugiau nei vertas laiko.

„Quiff“ + žemas kūgio išblukimas + stora barzda

Norint sukurti tokį didelį stilių, pakanka tik 3–4 colių plaukų viršuje. Galite pasirinkti išblukinti šonus arba laikyti juos vienu ilgiu. Pasirinkimas yra jūsų, tačiau atminkite, kad kuo trumpesnės pusės, tuo dramatiškesnis šriftas.

„High Taper Fade“ + ilgas tekstūruotas modernus šriftas

Jei norite sukurti stilių, tiesiog naudokite vaško plaukų gaminį, jei norite tekstūruotos, natūralios išvaizdos ar pomados, kad būtų aptakus, blizgus. Taikykite formavimo priemonę, kol jūsų plaukai dar drėgni, tada šukuokite plaukus atgal (arba naudokite pirštus, jei turite natūralių bangų ar garbanų) ir išdžiovinkite juos plaukų džiovintuvu, ypatingą dėmesį skirdami plaukams prie šaknų. Tai suteiks jūsų kvapui išskirtinį pakėlimą.

Nupjauti nugaros plaukai

Supjaustytos šukuosenos niekada neišeina iš stiliaus. Nupjauti nugaros plaukai idealiai tinka visiems, kurie nori užuominos apie „blogo berniuko“ įvaizdį, nenukreipdami į kraštutinumus, pavyzdžiui, gaudami mohauką su nuskustomis pusėmis. Kai kurios slankios nugaros versijos beveik neabejotinai yra šukuosenos, o labiausiai išsiskiriančios – šukuoti nugaros plaukai.

Sugnybti atgal Fuckboi plaukai

Plaukų formavimo vaškas, molis ar net putos padės pasiekti natūralią tėkmę ir apimtį, kurios siekiate; Priešingu atveju pomada puikiai tinka labiau retro, riebesniam, švelnesniam nugaros stiliui.

Slick Back Undercut

Geriausias dalykas, susijęs su šiuo šūdo berniuko kirpimu, yra tai, kad pakankamai lengva perkelti iš verslo į malonumą tik šepetėliu ir mėgstamu produktu. Užtepkite jį vašku, kuris dieną suteikia vidutinio blizgesio, tada vakare padėkite nedidelę pomadą prie šaknų, kad gautumėte šukuoseną. Bet kokiu atveju, jūs tikrai atrodysite nuostabiai.

Faux Hawk

Dirbtinis vanagas yra naujas požiūris į mohawk ir spygliuotus plaukus. Taip pat žinomas kaip „fohawk“, kirpimas yra universalus ir stilingas, tačiau ne toks dramatiškas nei tradicinis nusiskuto šonų „mohawk“. Geriausia stiliaus versija yra „fohawk fade“, o trumpos pusės išryškina storus plaukus ant viršaus. Dirbtinio vanago šukuosenai reikia ne mažiau kaip 2–3 colių ilgio, kurį galite pasirinkti bet kokiu būdu. Stilius viršuje gali būti siauras arba platus, tačiau kuo aštresni plaukai ant viršaus, tuo drąsiau atrodys.

„Skin Fade Faux Hawk“ su stora barzda

„Hawk“ šukuosenos taip pat yra labai lanksčios, nes ilgesnis ilgis leidžia vaikinams pakeisti savo stilių. Vyrai turi daugybę galimybių – nuo šukuotų plaukų iki ilgo pakraščio iki netvarkingos šukuosenos. Panašiai čia gali labai padėti ir tinkamos pomados, vaško ar kremo naudojimas, tačiau būtinai išsirinkite tinkamą sulaikymo lygį, kad gautumėte geriausius rezultatus.

Faux Hawk Fade

Geriausi plaukų formavimo produktai vyrams

Norėdami suformuoti geriausias šukuosenas, turite turėti geriausius plaukų produktus vyrams. Išsirinkus gerą stiliaus produktą iš tikrųjų priklauso nuo to, kaip norite formuoti plaukus. Pavyzdžiui, vaikinas, formuojantis slidžią nugarą banguotais plaukais, turi kitokių poreikių nei paauglys, norintis dėvėti tekstūruotą pompadūrą. Be to, vyrai turi išlaikyti pusiausvyrą tarp sulaikymo, blizgesio, kvapo, ingredientų, naudojimo paprastumo ir plaunamumo.

Čia yra rinkoje geriausiai vertinami pomadai, vaškai, molis ir kremai.

Prekės įvertinimas Kaina
„Suavecito Pomade Firme“ (stiprus) laikiklis 4 oz, 1 pakuotė - „Strong Hold“ plaukų pomada vyrams - vidutinio blizgesio vandens pagrindu pagamintas vaškas be dribsnių plaukų gelis - lengvai nuplaunamas - visos dienos laikymas visų tipų plaukams „Suavecito Pomade Firme“ (stiprus) laikiklis 4 oz, 1 pakuotė – „Strong Hold Hair Pomade“ vyrams – vidutinio blizgesio… 14 530 atsiliepimų 13,99 USD Pirkti dabar
Layrite natūralus matinis kremas, bazinis, baltas, švelnios kremo soda, 4,25 oz Layrite natūralus matinis kremas, bazinis, baltas, švelnios kremo soda, 4,25 oz 4 896 apžvalgos 20,50 USD Pirkti dabar
„Baxter of California Clay Pomade“, matinis lakas/stiprus laikymas, plaukų pomada vyrams, 2 fl. Ozas „Baxter of California Clay Pomade“, matinis lakas/stiprus laikymas, plaukų pomada vyrams, 2 fl. Ozas 3860 apžvalgos 23,00 USD Pirkti dabar
Plaukų molis vyrams | Lygus vikingų molio pomada matiniam paviršiui ir & amp; Stiprus laikymas (2 uncijos) - neriebus & amp; Plaukų formavimo molis be blizgesio - vyrų plaukų produktas be mineralinių aliejų Plaukų molis vyrams | Lygus vikingų molio pomada matiniam paviršiui & Stiprus laikymas (2 uncijos) – neriebus… 3758 apžvalgos 13,97 USD Pirkti dabar
TIGI lovos galvutė vyrams, matinis atskyrimas, veikiantis vaškas, 3 uncijos TIGI lovos galvutė vyrams, matinis atskyrimas, veikiantis vaškas, 3 uncijos 4 149 apžvalgos 9,90 USD Pirkti dabar

Gaukite nuostabią „FuckBoy“ šukuoseną

Nepriklausomai nuo to, ar įkūnijate šūdišką gyvenimo būdą, ar ne, geriausi vyrų kirpimai gali pakeisti jūsų išvaizdą ir savijautą. Madingi kirpimai ir stiliai ne tik padeda būti pastebėtiems, bet ir suteikia pasitikėjimo savimi, kad išnaudotų savo galimybes. Norėdami gauti daugiau plaukų idėjų ir įkvėpimo prieš kitą kelionę į kirpyklą, patikrinkite geriausias vyrų šukuosenas!