15 geriausių senosios mokyklos kirpimų

Pastaraisiais metais senosios mokyklos kirpimas sugrįžta. Nors iš pažiūros senamadiškos ir retro, šios senovinės vyriškos šukuosenos pranoksta laiką ir dabar atrodo taip pat stilingai ir elegantiškai, kaip atrodė 50–60-aisiais. Tiesą sakant, daugelis retro šukuosenų, tokių kaip pompadour, slick back, quiff ir šoninė dalis, yra mėgstamiausios kirpyklos.

Kad šios senosios mokyklos šukuosenos vyrams atitiktų naujausias plaukų tendencijas, visi vaikinai turi padaryti tai, kad paprašytų savo kirpėjo, kad šukuosena būtų iškirpta arba išbluktų šonuose ir nugaroje, o ant viršaus suformuokite tekstūruotą apdailą. Šiai natūraliai išvaizdai reikės matinio gaminio. Tačiau norėdami sušukuoti labiausiai gangsteriškus kirpimo būdus, išlaikysite savo plaukus glotnius ir rafinuotus, naudodami tvirtą laikymąsi, blizgančią pomadą.

Norėdami gauti geriausius senamadiškus kirpimus, peržiūrėkite žemiau pateiktus klasikinius kirpimus ir stilius. Šie tradiciniai vyrų kirpimai puikiai dera su trumpais, vidutiniais ir ilgais plaukais, derinantys šauniausius praeities stilius su šiandienos kvalifikuotu kirpimu!

Klasikinė Pompadour šukuosena

Pompadour senoji mokykla

Klasikinis pompadour yra vienas populiariausių visų laikų vyrų kirpimų. Ši sena, bet ikoniška šukuosena šiandien gyvena kirpyklose su išblukimu ar iškirpimu šonuose ir tekstūruotu stiliumi viršuje. Jei norite tradicinės retro stiliaus versijos, vaikinai turėtų dėvėti aukšto išlaikymo pomadą su blizgesiu, kad būtų lygi ir drėgna apdaila.

Jei jus labiau domina modernus pompadour, išbandykite matinį plaukų produktą, kad jis atrodytų natūraliai. Bet kokiu atveju, ši madinga vyrų šukuosena yra nervinga ir drąsi.

Senosios mokyklos nugaros plaukai

Senosios mokyklos nugaros plaukai

Senamadiški kirpti nugaros plaukai yra dar vienas mėgstamiausias kirpyklų pasirinkimas. Kaip viena karščiausių vyrų šukuosenų per visą istoriją, vaikinai ją mėgsta, nes ją lengva formuoti ir prižiūrėti. Tiesiog naudokite stiprų, blizgantį plaukų produktą ir šukuokite plaukus tiesiai atgal.

Jei norite išbandyti šiuolaikišką slick back, pažvelkite į slidų nugaros pjūvį arba išblukimą. Trumpos šonai ir nugara išryškins ilgus plaukus viršuje, todėl elegantiškos, bet seksualios kirpimo moterys negali atsispirti.

Retro Quiff šukuosena

„Old School Quiff“ šukuosena

Senas šifas labai panašus į tekstūruotą šiuolaikinį šifą. Jameso Deano išpopuliarinta šukuosena siūlo atsitiktinį, natūralų stilių, kurio viršuje yra apimtis ir ilgis. Nors galite naudoti stiprią plaukų priemonę, kad sukurtumėte ne tokią netvarkingą, tvarkingesnę išvaizdos versiją, rekomenduojame lengvą ar vidutinio stiprumo pomadą, vašką ar kremą, kad maksimaliai judėtų ir tekėtų. Galutinis rezultatas yra klasikinė vyrų šukuosena, kuri niekada neišeis iš stiliaus.

Tradicinis šoninės dalies kirpimas

Tradicinis šoninės dalies kirpimas

Šoninė dalis yra gražaus džentelmeno šukuosena. Paprastai vyriški kirpimai buvo paplitę tarp sudėtingo elito. „Ivy League“ berniukus, privilegijuotus jaunus vyrus ir profesionalius verslininkus buvo galima dėvėti kartu su kostiumu ir blizgiais batais.

Šoninės dalies formavimas yra labai lengvas – tiesiog raskite natūralią plaukų dalį, šukuokite vieną pusę iki galo, o likusią – žemyn. Šiuolaikiniai šoniniai kirpimai kartais prideda storą liniją, nusiskuto į plaukus, kad pabrėžtų atsiskyrimą.

Senamadiškos šukos per šukuoseną

Senamadiškos šukos per šukuoseną

Klasikinės šukos dažnai painiojamos su šonine dalimi. Nors abi šukuosenos yra žinomos dėl savo protingos, švelnios išvaizdos, šukos per šukuoseną teka daugiau ir nesuteikia tokios pat struktūriškos apdailos kaip dalis. Vintažinėms šukoms kirpti reikia trumpų, smailėjančių šonų, supjaustytų žirklėmis, ir trumpo iki vidutinio ilgio viršūnės su blizgančia pomada.

Tačiau šukos per išblukimą yra daug šaunesnis šiuolaikinis variantas. Vaikinai gali pasirinkti aukštą, vidutinį ar žemą išblukimą šonuose, pasirenkant siaurėjančią ar išblukusią odą. Panašiai vieno ilgio kirpimui galite pasirinkti apatinį pjūvį. Galiausiai, viršuje esantys plaukai dažnai būna tekstūruoti, kad atrodytų natūraliau. Galutinis vaizdas yra madingas stilius, kurį sunku įveikti universalumo požiūriu.

Gangsterio kirpimas

Gangsterio kirpimas - trumpos siaurėjančios pusės su šoniniais plaukais ir pilna barzda

Gangsteriai ir Holivudo įžymybės didžiąją XX a. Tačiau senosios mokyklos gangsteriai ir mafijozai iš visų jėgų stengėsi įsilieti, o tai reiškia, kad jie pirmenybę teikė profesionaliems kirpimams, dėl kurių jie atrodė kaip gerbiami verslininkai. Šie klasikiniai džentelmeno kirpimai buvo švarūs ir elegantiški, trumpi šonai ir trumpi arba vidutinio ilgio plaukai viršuje. Geriausi gangsterių kirpimai, kuriuos rasite, yra slanki nugara ir šoninė dalis.

Senosios mokyklos trumpi kirpimai

Senosios mokyklos trumpas kirpimas - trumpas brūkšnys su aukštu kūgio išblukimu

Nors daugelis senamadiškų stilių ilgiau laikė plaukus ant viršaus, kai kurie liko trumpi. Nuotraukoje yra švarių trumpų šonų ir nugaros kirpimo pavyzdys su trumpu pakraščiu viršuje. Tekstūruotas netvarkingas stilius gerai atrodė po skrybėlėmis, dėvėtomis dar tą dieną. Kalbant apie tai, pakraštys ir prancūziškas derlius šiemet buvo madingi.

Maištaujantis „Rockabilly Jelly Roll“

Senamadiškas želė ritinėlis

Ši maištinga rokenrolo šukuosena buvo didžiulė 40 -aisiais ir 50 -aisiais. Pavadintas „Jelly Roll“, jis buvo paplitęs tarp „Rockabilly“ ir tepalo epochos vaikinų.

Retro pirštų bangos

Senamadiškos retro pirštų bangos

Pirštų bangų šukuosena atrodė gerai tarp vaikinų su banguotais ar garbanotais plaukais. Panašiai kaip šoninė dalis, ilgesni plaukai viršuje buvo šukuoti į vieną pusę, kur garbanos ar bangos buvo paliestos. Nors stilius tuo metu buvo gražus, nuo 20 -ojo dešimtmečio stilius nepasirodė daug.

„Old School Bad Boy“ kirpimas

Senosios mokyklos blogo berniuko kirpimas - trumpas klasikinis kūginis su ilgu netvarkingu kvapu ir raukšlėta barzda

Senosios mokyklos blogo berniuko kirpimas beveik nesikeičia nuo dešimtmečio iki dešimtmečio. Šiame pavyzdyje pavaizduotos trumpos, žirklėmis siaurėjančios pusės, nuo vidutinio ilgio iki ilgų plaukų viršuje ir ražiena barzda. Laisva, natūrali šukuosena suteikia apimties ir judesio, kuris nepaiso vyraujančio džentelmeno stiliaus, todėl išsiskiria blogo berniuko įvaizdžiu. Šiuolaikinė versija būtų šiandieniniai karšti hipsteriški kirpimai, suporuoti su stora barzda.

Klasikinė senojo vakarietiško kaubojaus šukuosena

Klasikinė senojo vakarietiško kaubojaus šukuosena - nuskustos pusės su storais nukirptais plaukais ir ūsais

Trumpos šoninės pusės, stori šukuoti nugaros plaukai ir pilnos rankenos ūsai suteikia puikią kaubojų šukuoseną. Kadangi buvo žinoma, kad kaubojai yra alfa patinai, ši senųjų vakarų šukuosena simbolizuoja jų maištingą ir vyrišką stilių.