15 najlepszych fryzur z wysokim blaknięciem

Zanikanie wysokich szczytów, znane również jako zanikanie wysokich szczytów, było popularną fryzurą dla czarnych mężczyzn, która osiągnęła szczyt pod koniec lat 80-tych i na początku 90-tych. Niemniej jednak, wysoka fryzura znikająca z góry powraca i przekracza rasę. Chociaż najczęściej spotykane na czarnych włosach, fryzury z wysokimi szczytami stają się modnym trendem i stylem dla mężczyzn ze wszystkich kultur.

Jako wersja płaskiego topu, fryzura z wysokim stanem to kontrastowy krój z krótkimi wyblakłymi bokami i długim topem. Najlepsze fryzury z wysokim stanem pozwalają na wiele wariacji i stylizacji. Na przykład faceci mogą wybrać, aby uzyskać temperaturę, niskie lub wysokie zanikanie po bokach lub wybrać skórę lub zanikać w celu zmiany. Co więcej, mężczyźni mogą uzyskać wysoki top blaknięcie z częścią, dredami, skrętami, kręconymi włosami lub pieluszką Afro.

Sprawdź nasz przewodnik poniżej, aby zobaczyć zdjęcia wysokiego topu i wielu różnych rodzajów krojów i stylów, które możesz uzyskać!

Fryzury z wysokim stanem

Najlepsze style zanikania z wysokimi szczytami

Jeśli rozważasz fryzurę z wysokim stanem podczas następnej wizyty w salonie fryzjerskim, pokochasz nasze przykłady poniżej. Od wysokich i niskich zaników na boki po dredy, skręty i kręcone włosy na górze, oto najlepsze zanikanie wysokich szczytów.

Zanikanie wysokiej góry z częścią

Zanikanie wysokiej góry z częścią

Wysoka góra blaknięcie z częścią nadaje nowy wymiar i tak już modnej fryzurze. Ponieważ wysoki top jest dłuższy na górze, połączenie zanikania po bokach i części we włosach tylko zwraca większą uwagę na różne elementy cięcia.

Zanikanie wysokiego szczytu + dredy

Wysoki Top Fade z dredami

Dready z wysokim stanem to stylowa alternatywa dla grubszego kosmyka włosów, który zwykle towarzyszy temu stylowi. Jako odważne oświadczenie o modzie, dred z wysoką cholewką pięknie zanika i wyróżnia się w tłumie.

Kręcone wysokie blaknięcie

Kręcone wysokie blaknięcie

Kręcone, wysokie blaknięcie na górze oferuje niesamowitą opcję dla facetów, którzy nie wiedzą, co zrobić z trudnymi do opanowania, grubymi kręconymi włosami.

Zanikanie z wysoką górą z lokami

Wysoka góra blaknięcie z lokami

Ponownie, wysokie skręty pozwalają czarnym mężczyznom stylizować loki z kiepskim wykończeniem.

Nappy High Top Fade

Nappy High Top Fade

Pieluchy z wysokim stanem blaknięciem to szczególny rodzaj afro. Dzięki wysokiemu wyblaknięciu skóry po bokach i dużemu Afro w pieluszce, faceci, którzy chcą objętości na górze, mogą wybrać tę świeżą fryzurę. Po prostu poproś swojego fryzjera o strzyżenie pieluszkowej fryzury, a on dokładnie będzie wiedział, jak przyciąć wygląd.

Wyblakły wysoki top ze skrętami i częścią

Wysoka góra Fade ze skrętami i częściami

Blaknięcie i skręty zapewniają czarnym mężczyznom popularny sposób na stylizację włosów, gdy wyrosną.

Wysoka Góra Afro Fade

Wysoka Góra Afro Fade

High Top Fade z fryzurą

High Top Fade z fryzurą

Fajny wysoki płaski top Fade

Wysoka płaska góra Fade

Wysoki top ze skrętami

Wysoki top ze skrętami

Low High Top Blade z kręconymi włosami

Low High Top Blade z kręconymi włosami

Mocne blaknięcie skóry z długimi perwersyjnymi włosami

Mocne blaknięcie skóry z długimi perwersyjnymi włosami