15 „Thot Boy“ kirpimų

„Thot“ berniukų kirpimai yra įvairių kirpimų ir stilių, dažniausiai su išblukimu šonuose ir ilgesniais garbanotais plaukais viršuje. Kaip sušiktas berniukas, berniukai yra įprasti moteriškiai. Ir su tokiu gyvenimo būdu reikia madingo kirpimo. Nors baltaodžiai, azijietiški ir ispaniški vaikinai paprastai šukuojasi šukuosena, o kirpimas tinka juodiems plaukams. Populiariausios juodos spalvos vyrų šukuosenos svyruoja nuo baimės iki išnykimo, aukšto išblukimo, garbanotų plaukų su išblukimu, sukimų ir stilių, pasiektų garbanos kempine.

Šviežios, švarios ir seksualios merginos mėgsta berniuko plaukus. Nesvarbu, ar norite, kad šukuosenos šonuose ir nugaroje išbluktų, o viršuje – nauja šauni šukuosena, čia yra geriausi kirpimai šiais metais!

„Thot Boy“ kirpimas

Thot Boy Fade

Išblukimas yra nesenstantis ir stilingas kirpimas. Juodaodžiai vyrai turi galimybę pasirinkti aukštą, vidutinį ar žemą siaurėjantį kirpimą šonuose ir nugaroje, kad papildytų ilgesnius plaukus ant viršaus. Jei norite, kad kirpimas būtų aštrus ir drąsus, paprašykite kirpėjo nuplikti, kad plaukai susilietų su oda.

„Thot Boy Fade Cuts“

Nuotraukoje yra vienas populiariausių berniuko išblukusių kirpimų. Dėl mažo odos išblukimo šonuose ir netvarkingų garbanotų plaukų viršuje, ši išvaizda yra patraukli ir linksma. Norėdami gauti naują plaukų liniją ir švarius kraštus aplink šventyklas, gaukite liniją. Ilgus posūkius lengva formuoti naudojant garbanas stiprinantį kokteilį ir plaukų sukimo kempinę.

„Thot Boy Fade“ kirpimas

Kaip ir aukščiau pateiktas pavyzdys, ši aukšta plikai išblukusi ir trumpo ar vidutinio ilgio garbanoto berniuko šukuosena yra madinga ir karšta. Išblukę šonai nereikalauja priežiūros ir yra aptakūs, o ilgos garbanos viršuje atrodo natūraliai ir dailiai. Norėdami gauti šią garbanotą šukuoseną juodiems plaukams, turėsite išauginti mažiausiai 3 colių ilgio plaukus.

Šis stilius tinka daugeliui kirpimų, plaukų ilgio ir veido formų. Tiesiog naudokite nenuplaunamą kondicionierių ir kempine įtrinkite produktą į plaukus, kad gautumėte norimą išvaizdą.

Bijo

Baimės stiliai visada buvo madingi juodaodžiams vaikinams. Panašiai kaip išblukimas viršuje, dauguma šukuosenų su dredais geriausiai atrodo su trumpomis išblukusiomis pusėmis, kurios pabrėžia stilių viršuje. Norėdami gauti vėsių baimių, plaukai turės būti sandariai susukti į sruogas.

Trumpos baimės su dideliu odos išblukimu

Čia yra geras tempimo odos išblukimo ir formos pavyzdys. Su trumpais baimėmis viršuje, moterys mano, kad ši išvaizda yra nenugalima.

Thot Cut išnyks su baimėmis

Arba galite pasirinkti, kad šonuose ir nugaroje būtų žemas kūginis išblukimas, kuris nukris iki iškirptės. Šis baisus kirpimas, turintis ilgas baimės viršuje ir trumpą barzdą, yra vyriškas ir viliojantis.

Išblukimas su garbanotais plaukais viršuje

Nors garbanotieji plaukai kartais gali būti sunkūs formuojant ir prižiūrint, tikrai yra būdų, kaip valdyti ir sutramdyti garbanas. Kai garbanotieji plaukai išblunka, išblukusios šoninės dalys yra labai trumpai nukirptos, kad būtų sumažintas stilius, o ilgesnis viršus apipjaustomas, kad būtų sukurtos griežtos garbanos. Šauni barzda ar plaukų dizainas gali suteikti papildomos nuojautos.

Garbanotieji plaukai išnyksta

Šis berniukui garbanotai išblukęs kirpimas prasideda nuo mažo kūgio išblukimo šonuose su storais, garbanotais plaukais viršuje. Išblukusios pusės nusiskuta šonkaulius ir nusileidžia iki iškirptės. Storos garbanos yra netvarkingos, bet tvirtos, kad būtų gražiai užbaigtos. Trumpa barzda yra trumpa ir gerai prižiūrima, kad būtų patvari, bet švari.

Thot Boy garbanotas kirpimas

Kitas pavyzdys yra šis mažas odos išblukimas su nuskusta dalimi šonuose. Maišymo lašai nugaroje užtikrina sklandų kaklo išblukimą. Ant viršaus, garbanos yra labiau apibrėžtos ir ryškios dėl lengvo stiliaus gaminio. Papildoma nauda yra ta, kad garbanotieji plaukų gaminiai vyrams sumažina garbanojimą ir suteikia galimybę juos kontroliuoti. Sunkios barzdos ražienos vyriškos ir glostančios.

„Burst Fade Mohawk“

„Burst fade mohawk“ ir toliau yra vienas geriausių juodų vyrų kirpimų kirpyklose visame pasaulyje. Ši šukuosena yra mėgstamiausia vaikinams su ilgais juodais plaukais, o šonai šonuose išblukę, o viršuje storas mohaukas.

„Burst Fade Mohawk“

Šis „Mohawk Fade“ pasižymi aukštu kūgio išblukimu, kraštu aukštyn ir ilgais garbanų posūkiais. Juodi vyrai gali dažyti plaukus skirtingomis spalvomis, įskaitant blondines, raudonas ir platinas, kad pagyvintų išvaizdą. Stora ilga barzda su trumpais ūsais gali būti geras papildymas.

Thot Plaukai išblukę Mohawk

Kitos kirpimo idėjos apima gerą odos išblukimą, šviežią liniją aplink šventyklas ir plaukų liniją ir storą sauskelnę. Kaklo iškirptė apipjaustyta unikaliu kirpimu, o išblukusios pusės prideda blizgančių matmenų bendram vaizdui. Galutinis rezultatas – modernūs ir negražūs berniuko plaukai, padedantys išsiskirti bet kurioje minioje.

Pynės

„Thot“ pynės reikalauja minimalios priežiūros, tačiau puikiai atrodo visą laiką. Pinti plaukai prireikus gali būti palikti laisvi ir tekantys arba surišti į kuodą.

Juodos vyriškos pynės

„$ AP Rocky“ yra žinomas dėl savo nuostabių dėžutės pintinių. Nors yra daugybė būdų, kaip gauti ir stilizuoti kukurūzus, reperis savo parašą atrodė įspūdingai daugelį metų.

Karnizai juodaodžiams vyrams

Tačiau vaikinai visada gali derinti kūginį išblukimą su pynėmis. Šis mažas išblukimas šonuose, suporuotas su storais, pintais plaukais viršuje, sukuria madingą stilių. Jei leisite kelioms pynėms kabėti virš kaktos, o likusias traukti atgal į arklio uodegą, galėsite pakeisti savo išvaizdą pagal progą.

Trumpi plaukai su išblukimu

Norint lengvai kirpti ir paprastą stilių, trumpi garbanoti plaukai visada yra pasirinkimas. Nors šukuosenai su berniuku tradiciškai reikia ilgų garbanų, posūkių ar baimių, trumpi kirpimai yra alternatyva.

Trumpi plaukai su išblukimu

Labai trumpi kirpimai juodaodžiams vyrams su garbanotais plaukais gali sutaupyti daug laiko, pastangų ir galvos skausmo. Mažas kritimo išnykimas išryškina trumpas storas garbanas. Ilgas ožkas ir gerai prižiūrimi šonkauliai suteikia malonų prisilietimą. Visiška išvaizda vis dar rėkia žaidėją ir berniuką.

„Short Thot Boy Buzz Cut Fade“ kirpimas

Panašiai šis „Buzz“ kirpimas bangomis taip pat yra seksualus „thot boy“ kirpimas. Žemas odos išblukimas ir forma yra tobula, akivaizdžiai supjaustyta kvalifikuoto kirpėjo. Bangoms vystytis gali prireikti šiek tiek laiko, tačiau šukuoseną tikrai verta išbandyti, jei jums labiau patinka trumpi plaukai.

Trumpos pusės, ilgaplaukė berniuko šukuosena

Jei kiti berniukų stiliai jums yra pernelyg drąsūs ir nervingi, jums patiks šie madingi kirpimo stiliai. Afro arba aukšta viršutinė dalis suteikia reikiamą storį ir ilgį, kad pakeistų jūsų išvaizdą.

„Thot Cut“ aukštai išblukimas

Išbandykite šį vidurio odos išblukimą, kraštą aukštyn ir aukštą viršų. Juodaodžiai vyrai su šviesiais atspalviais ir maža nusiskuto dalis gali sukurti nepakartojamą apdailą.

„Thot Boy Afro Temp Fade“

Priešingu atveju šis tobulas temperatūros išblukimas su iškilusiomis formomis ir dviem įbrėžtomis linijomis gali suteikti jums subalansuotą stilių oficialioms ir neoficialioms progoms. Perbraukite kempinę per plaukus, kad gautumėte norimą tekstūrą ir užbaigtumėte.

Geriausi plaukų produktai juodaodžiams vyrams

Juodaodžiams vyrams reikia gerų plaukų produktų, jei jie nori gauti visas populiariausias šukuosenas. Nesvarbu, ar norite formuoti savo garbanotus plaukus, valdyti afro, sumažinti baimės šerpetojimą ar kurti posūkius, čia yra geriausi plaukų produktai juodaodžiams vyrams.

Pradžiai norėsite nusipirkti aukštos kokybės plaukų kempinę, skirtą juodiems plaukams. Šios kempinės yra ilgaamžės ir gerai pagamintos ir gali dirbti su jūsų baimėmis, posūkiais, afro, bangomis ar garbanomis.

„BEWAVE“ didelių skylių kirpyklos plaukų šepetys kempinė, kuri užfiksuoja „Twist Afro Curl Coil Wave“ plaukų priežiūros priemonę, 2 vnt „BEWAVE“ didelių skylių kirpyklos plaukų šepetys kempinė, kuri užfiksuoja „Twist Afro Curl Coil Wave“ plaukų priežiūros priemonę, 2 vnt

  • Į pakuotę įeina: 2 * plaukų sukimo kempinės
  • Susukite plaukus bet kur ir bet kada
  • Įsigykite šaunią kirpėjo išvaizdą patys

7,99 USD Pirkti dabar

Norėdami suformuoti savo ritės posūkius, pintines, mohawk, afro ir sulenktus plaukus, jums taip pat reikės gero stiliaus gaminio. Šis garbanojimą skatinantis kokteilis sukurtas storiems, garbanotiems plaukams. Kasdien naudokite drėkinimui ir blizgesiui, kuris jūsų šukuoseną pakels į kitą lygį.

Išpardavimas Shea Moisture Coconut Hibiscus Curl Enhancing Smoothie, multi, 12 uncijos (290223) 7 710 atsiliepimai Shea Moisture Coconut Hibiscus Curl Enhancing Smoothie, multi, 12 uncijos (290223)

  • Jis suteikia drėkinimą visą dieną, kad papildytų
  • Rekomenduojama naudoti kasdien
  • Jis prideda nuostabų blizgesį

10,12 USD Pirkti dabar