19 kolegijų šukuosenos vaikinams

Visada atrodyti geriausiai koledže gali atrodyti šiek tiek bauginanti. Norite kažko madingo ir stilingo, tačiau mažai priežiūros reikalaujančio ir kitokio nei visi kiti. Laimei, jūs dar neturite darbo ir turite visišką laisvę tyrinėti daugybę šaunių berniukų šukuosenų, tokių kaip apatinis kirpimas, pompa, šoninė dalis ar net vyriška pynė.

Geriausios koledžo šukuosenos vyrams

Žemiau mes surinkome keletą karščiausių koledžo vaikinų šukuosenų ir kirpimų. Peržiūrėkite šias nuostabias kolegijos šukuosenas ir pasisemkite įkvėpimo kitai kelionei į kirpyklą!

Trumpas šukavimas su išblukimu

Kolegijos berniuko kirpimas

Šis vidutinio ilgio kirpimas puikiai tinka greitai rytinei rutinai. Įdėkite šiek tiek pomados į plaukus ir šepetėliu pasukite plaukus į šoną.

Ilgos, laisvos šukos su kūginiu išblukimu ir įbrėžimais

Kolegijos berniuko kirpimas

Didelio kontrasto stilius tarp šonų ir viršaus šiais laikais yra madingas pasirinkimas vyrams. Čia plaukai šukuojami į šoną nenaudojant jokių formavimo priemonių. Apsvarstykite bet kurį iš šių išblukimų kaip alternatyvų šonams.

Tekstūruotas dirbtinis vanagas

Kolegijos berniuko šukuosena

Dirbtinis vanagas buvo nuolat madingas vyrų stilius. „Fohawk“ yra universalus, nes jį galima dėvėti kaip netvarkingą ar švarią išvaizdą.

Įgulos pjovimas su mažu išblukimu

Šukuosenos kolegijos vaikinams

Jei ieškote mažai priežiūros reikalaujančios šukuosenos, nežiūrėkite toliau. Įgulos kirpimas yra trumpesnis stilius, kuris yra lengvas, tačiau vis tiek tinkamas visoms progoms.

Ilgas garbanotas afro

Plaukai koledžo berniukams

Tai yra drąsus žvilgsnis, tačiau tuoj pat išsiskirsite iš minios kaip rimto stiliaus individas.

Šoninis valymas ir didelis išblukimas

Kirpimai kolegijos vaikinams

Trumpi kirpimai vyrams yra lengvai valdomi ir šis šoninis šukavimas nesiskiria. Šis kirpimas atrodo ypač švarus, ypač kai jis suporuotas su dideliu išblukimu šonuose. Pasimetę penktos valandos šešėlyje, kaip matote čia, mes garantuojame, kad pasuksite galvas.

Stori šukuoti nugaros plaukai

Kolegijos kirpimas

Ieškai kažko bendro su visais šiais plaukais? Apsvarstykite galimybę šukuoti plaukus atgal, kad sukurtumėte šiek tiek apimties ir pakeltumėte priekį.

Slenkantys gauruoti plaukai

Kolegijos berniuko šukuosena

Populiarus variantas vyrams su ilgesniais plaukais yra tiesiog nešioti juos netvarkingai.

Šepetys su klasikinėmis kūginėmis pusėmis

Kolegijos šukuosenos vyrams

Šepetys puikiai tinka vyrams, kurių veidas trumpesnis, nes dėl papildomo plaukų aukščio veidas atrodys ilgesnis. Jau nekalbant apie tai, kad tai dar viena šukuosena, kuri puikiai tinka visoms progoms, nesvarbu, ar esate pasiruošęs vakarėliui, ar verslui.

Netvarkingas šiuolaikinis šriftas

Kolegijos šukuosenos

Tai netvarkinga šukuosenos šukuosena, kuri nuo šiol buvo madinga vyrų galimybė.

Spygliuoti plaukai

Kolegijos vaikinai

Tinkamo plaukų gaminio parinkimas arba labai svarbu, kokio tipo spygliuotus plaukus norite pasiekti. Venkite naudoti gelius ir rinkitės vandens pagrindu pagamintą pomadą su matiniu paviršiumi, kad suteiktumėte savo plaukams unikalią perspektyvą.

Storas Kifas

Kolegijos šukuosenos

Panašiai kaip „pompadour“, „quiff“ priekyje turi daug apimties ir siūlo šiuolaikišką senos išvaizdos įvaizdį. Štai šauniai atrodanti šukuosena vyrams, kurių plaukai storesni.

„Buzz Cut“ su linija

Kolegijos kirpimas

„Buzz“ kirpimas yra lengvai prižiūrima šukuosena, o linija leidžia jūsų plaukams atrodyti ypač švariai ir gerai formuoti.

Šoniniai plaukai su kūginiu išblukimu

Kolegijos šukuosenos

Didelis odos išblukimas ir tekstūruotas pasėlis

Didelis odos išblukimas ir tekstūruotas pasėlis

Šukuokite per Fringe

Kolegijos berniuko kirpimas

Netvarkingi spygliuoti plaukai su dideliu išblukimu ir ražienomis

Kolegijos kirpimas

Ilgas Kifas

Kolegijos šukuosenos

Vidutinio ilgio garbanotieji plaukai

Kolegijos šukuosenos