35 naujos vyrų šukuosenos 2021 m

Atėjo laikas pažvelgti į geriausias naujas šukuosenas vyrams 2021 m. Daugelis ankstesnių metų šaunių, madingų vyriškų šukuosenų greičiausiai bus perkeltos į naujus metus, o tai reiškia, kad populiariausi kirpimai greičiausiai ir toliau bus išblukę, sumažėję, pompadurai , šukos, šukės, šliaužiančios nugaros ir net bandelės ar viršutiniai mazgai, jei galite jas ištraukti.

Tiksliau, tikėkitės daug „trumpų šonų, ilgų viršutinių“ šukuosenų, kurios sujungia žemą ar aukštą išblukimą su tekstūruotais plaukais viršuje. Puikus pavyzdys būtų atjungtas apatinis kirpimas, moderni pompa, išblukusi nugara arba nukirpti plaukai, kurie visi pateikti žemiau. Tačiau saugokitės ilgesnių stilių, kurie yra dėvimi tekstūruoti ir laisvi.

Žvelgiant į mados industriją, čia pateikiamos naujausios ir populiariausios naujos vaikinų šukuosenos.

Geriausios šukuosenos vyrams

1. Žemas išblukimas su ilgu kraštu

Žemas išblukimas, ilgas briauna

Šiais metais populiari tendencija buvo ilgesni stiliai. Šis storas ir tekstūruotas pakraštys viršuje yra sujungtas su mažu kūginiu išblukimu šonuose, kad būtų stilinga išvaizda. Kadangi viršuje yra tik tiek ilgio, kad plaukai banguotų, mes labai rekomenduojame šį šaunų vyrų kirpimą jauniems vaikinams!

2. „High Fade“ su „Fohawk“ ir „Design“

Didelis išblukimas

Yra daugybė plaukų dizaino variantų, tačiau šis yra suporuotas su nuostabiu išblukusiu kirpimu. Išblukimas yra toks kietas, kad jis yra universalus, tačiau nereikalauja daug priežiūros. Nesvarbu, ar pasirinksite aukštą, vidutinį, žemą, pliką ar siaurėjantį šonus, išblukimas puikiai tinka bet kokiam šiuolaikiniam vyrų trumpinimui.

3. „High Fade“ su „Loose Pompadour“

„High Fade Loose Pompadour“

Padažyti kirpimą „Pompadour“ yra paprasta ir reikia tik geros kirpimo mašinėlių poros ir 3–5 colių plaukų ant viršaus. Dėl šonų vaikinai gali išblukti arba sumažinti. Puošnumo stiliui reikės kokybiškos pomados ar vaško, kad galėtumėte pridėti aukštį ir stilių. Šis pompadūras apima švarią odą, išblukusią apatinę dalį ir pilną barzdą.

4. Didelis išblukimas su kieta dalimi ir šriftu

Didelis išblukimas su kieta dalimi ir šriftu

Norėdami gauti šnipą, jums reikės mažiausiai 3 colių plaukų ant galvos. Tada šonai bus sušvelninti į kūginį išblukimą – kiek jums priklauso. Vaikinai gali pasirinkti aukštą, žemą, vidutinį ar odos išblukimą. Dėl itin trumpo kirpimo aparato vaizdas atrodys labai kontrastingas, o norintys klasikinės išvaizdos gali pasirinkti švelnesnį kūgį.

5. Ilgi netvarkingi plaukai su mažu išblukimu

Ilgi netvarkingi plaukai su mažu išblukimu

Šis gaivus, plikas išblukimas ir linija subalansuoja netvarkingą, tekstūruotą šukuoseną viršuje. Įtrindami į plaukus nedidelį kiekį pomados, vaikinai gali sukurti natūralią išvaizdą, kuri išlieka visą dieną.

6. Pinta skustuvo dalis su „Pompadour“

Pintos skustuvo dalys su „Pompadour“

Turint pakankamai ilgio, galima pinti bet kurią plaukų dalį. Nors pinti plaukai yra unikalus stilius, jie gali suteikti šiek tiek nuojautos. Šis pompadūras sujungia didelį odos išblukimą, storą skustuvą ir kai kuriuos pintus plaukus.

7. Vyras bandelė ir barzda

Vyras Bandelė ir barzda

Vyriškos bandelės populiarumas pamažu mažėjo, tačiau tai nereiškia, kad neturėtumėte atrodyti, jei turite ilgus plaukus. Suporuota su barzda, vyriškos bandelės šukuosena atrodo vyriška ir stipri.

8. Didelis plikas išblukimas su apkarpytu kraštu

Trumpi plaukai su nukirpta pakraščiu

Kaip vienas iš naujausių vyrų kirpimų, pasirodžiusių scenoje, šis apkarpytas pakraštys pasižymi aukštu plikimu. Natūralios tekstūros šukuosena tinka bet kokio tipo vaikinams, įskaitant plonus ar plonus plaukus.

9. Trumpos pusės su vidutinio ilgio plaukais viršuje

Trumpos pusės su vidutinio ilgio plaukais viršuje

Šis mažas odos išblukimas derinamas su dygliuotu šoniniu kraštu ir trumpais tekstūruotais plaukais nugaroje. Kartu su vėsia barzda šis vaizdas privers merginas alpti.

10. Klasikiniai trumpi plaukai su aukštu odos išblukimu ir įgulos pjūviu

Klasikinis trumpų plaukų kirpimas

Įgulos kirpimas yra dar viena trumpa šukuosena, kuri yra stilinga, tačiau lengvai prižiūrima. Dėl aukšto odos išblukimo ir linijos taip pat atrodo švariai.

11. Nupjauti nugaros plaukai trumpomis pusėmis

Nupjauti nugaros plaukai

Lygi nugara tradiciškai buvo retro stiliaus, tačiau šiuolaikinė versija geriausiai tinka dėvėti laisvai ir tekstūruoti.

12. Modernus Faux Hawk su Low Burst Fade

Šiuolaikinis dirbtinis vanagas

Priklausomai nuo to, kaip ekstremaliai norite, kad jūsų „fohawk“ šukuosena atrodytų, šonus reikia nukirpti tarp 2 ir 5 skaičių arba tiesiog sutrumpinti žirklėmis. Norėdami sukurti tašką galvos viduryje, dirbtinio vanago formavimui reikia šiek tiek gelio ar pomados. Šukuokite produktą per plaukus aukštyn, tada spauskite, kol susiformuos norimas stilius.

13. Kietosios dalies Pompadour su Mid Bald Fade

Sunkioji dalis Pompadour

Kieta dalis ar linija prideda ką nors papildomo bet kokiam kirpimui. Šis šviežias plikas išblukimo pjūvis puikiai tinka šalia karšto pompadour viršuje.

14. Žemas išblukimas su storais ilgais plaukais

Didelis išblukimas su storais ilgais plaukais

Kifas pastaruoju metu buvo aukštesnis, ir lengva suprasti, kodėl. Madinga šukuosena tinka visiems plaukų tipams, nuo tiesių iki garbanotų, ir atrodo puikiai, kai yra stilinga ir natūrali.

15. „Top Knot Undercut“ su „Cool Design“

Viršutinis mazgas Undercut

Nors viršutinis mazgas dažniausiai yra hipsterio ar tūkstantmečio stilius, jei turite tam plaukų, tikrai turėtumėte išbandyti šį kirpimą ir stilių. Su nuskustais šonais ar dizainu arklio uodega siūlo kitokį stilių.

16. Vidutinis išblukimas su šonine dalimi ir ilgu kraštu

Vidutinis išblukimas su šonine dalimi ir ilgu kraštu

Šoninės dalies kirpimas, kaip ir šukos, yra klasikinė išvaizda, kurią kiekvienas kirpėjas žino, kaip kirpti ir formuoti. Šis konkretus pavyzdys pateikiamas su vidutinio ilgio plaukais viršuje, kieta dalimi, vidutiniu išblukimu ir visais veido plaukais!

17. Mohawk su „Line In Hair“

Mohawk

„Mohawk fade“ šiais metais sulaukė daugiau dėmesio. Nors kai kurie mohawks yra ekstremalūs, yra naujų subtilesnių variantų.

18. Aukšti stori spygliuoti plaukai ant viršaus

Aukšti stori plaukai ant viršaus

Spygliuoti plaukai ir toliau yra paprasto, bet seksualiai atrodančio stiliaus vaikinai, kuriuos gali gauti bet kuris rytas. Su klasikinėmis kūginėmis pusėmis ši išvaizda yra pakankamai universali, kad ją būtų galima stilizuoti įvairiais būdais.

19. Žemas odos išblukimas ilgais banguotais plaukais

Žemas odos išblukimas ilgais banguotais plaukais

20. Šoninis šlifas su klasikinėmis kūginėmis pusėmis

Šoninis šriftas

21. Klasikinis „Pompadour“ su „Taper Fade“

Klasikinis „Pompadour“

22. Klasikiniai netvarkingi ilgi plaukai su stora barzda

Klasikiniai netvarkingi ilgi plaukai su stora barzda

23. Didelis išblukimas su kieta dalimi ir garbanotais plaukais

Didelis išblukimas, kieta dalis, garbanoti plaukai

24. Garbanotieji plaukai

Garbanotų plaukų kirpimas

25. Nupjauta nugara pažeminta ilgais plaukais

Nupjautas nugaros pjūvis ilgais plaukais

26. „High Fade Comb Over“

„High Fade“ šukos

27. Odos išblukimas su kietu kraštu

Odos išblukimas su kietu kraštu

28. Faux Hawk su Burst Fade ir Shape Up

Faux Hawk

29. Plikas išblukimas su ilgomis natūraliomis garbanomis viršuje

Plikas išblukimas su natūraliomis garbanomis viršuje

30. Didelis išblukimas pynėmis ir ilgais dygliuotais plaukais

Didelis išblukimas su pynėmis, ilgi dygliuoti plaukai

31. Sluoksniuoti netvarkingi ilgi plaukai

Sluoksniuoti ilgi plaukai

32. Frohawk

FroHawk

33. „Buzz Cut“

„Buzz Cut“

34. Iškirpti ilgi plaukai

Iškirpti ilgi plaukai

35. Vyras Bandelė su barzda

Vyras bandelė

Jei jums patiko šie kirpimai ir stiliai, peržiūrėkite daugiau trumpų kirpimų, įskaitant išblukimus ir kirpimus kartu su šukuosenomis, pompomis, šukomis ir vidutinio ilgio šukuosenomis.