50 populiarių vyrų kirpimų

Jei norite gauti madingą naują šukuoseną ar vieną geriausių vyrų kirpimų 2021 m., Tada ieškokite toliau nei šis populiariausių vyrų kirpimų sąrašas. Šiame vadove rasite naujausius vaikinų kirpimus, stilius ir tendencijas. Nuo geriausių šukuosenų, kurias vyrai gali išbandyti – nuo iškirptos nugaros iki kirpimo, šukos per išblukimo, tekstūruotos pakraščio, šoninės dalies, dirbtinio vanago, netvarkingų plaukų ir įvairių kitų būdų, kaip suformuoti trumpus, vidutinius ir ilgus plaukus.

Nors šiandien yra daugybė stilingų plaukų tendencijų, labiausiai pastebimi šaunūs kirpimo stiliai yra trumpos pusės su netvarkingais, tekstūruotais ilgesniais plaukais. Tačiau su siaurėjančiu išblukimu ar iškirpimu šonuose yra daugiau nei bet kada anksčiau madingų šukuosenų idėjų vaikinams. Ir nors daugelis geriausių kirpimų nėra visiškai naujos išvaizdos, dėl daugybės skirtingų stiliaus variantų šie kirpimai ir stiliai puikiai tinka bet kuriam vaikinui.

Galų gale, šie populiarūs vyrų kirpimai yra tik keletas gerų šukuosenų pavyzdžių, kuriuos vaikinai gali pasirinkti. Nuo įniršusių trumpų kirpimų iki besiplečiančių ilgų plaukų stilių, visada yra šaunus vaikino kirpimas visiems. Taigi, nesvarbu, ar turite trumpus, ilgus, garbanotus, banguotus ar storus plaukus, čia yra populiariausi vyrų kirpimai ir šukuosenos, kurias galite gauti dabar.

Populiarūs vyrų kirpimai

Populiarūs vyrų kirpimai

Jei norite naujausių populiarių šukuosenų, karščiausi vyrų kirpimai šiais metais juda eksperimentine linkme. Ir kadangi trumpos šonai, ilgi viršutiniai kirpimai ir toliau išlieka mėgstamiausi kirpyklų parduotuvėse, įvairių tipų išblukę kirpimai ir kirpimo šukuosenos išliks viena madingiausių metų išvaizdų. Plaukų kirpimas ir formavimas viršuje, vidutinio ilgio ir ilgos šukuosenos suteikia universalumo.

Šaunios šukuosenos vaikinams

Pavyzdžiui, šaunios šukuosenos, tokios kaip šukos, kietos dalies šukos, tekstūruotas šepetys, dirbtinis vanagas, ilgi pakraščiai ir aštrūs plaukai yra nuostabūs stiliai, kuriuos reikia išbandyti. Nors trumpi kirpimai visada bus geros, švarios, lengvai gaunamos šukuosenos, dabartinė tendencija yra neabejotinai ilgesni plaukai.

Populiarios vyrų šukuosenos

Vaikinai su trumpais plaukais, norintys tradiciškesnio, klasikinio kirpimo, įgulos kirpimas, prancūziškas kirpimas, kirpimas, šoninė šluota „Ivy League“ ir džentelmeno šoninė dalis yra nesenstantys stiliai. Profesionalai gali būti tikri, kad šie kirpimai niekada neišeis iš stiliaus. Šie populiarūs trumpi vyrų kirpimai vis dar puikiai tinka lengvam perėjimui tarp darbo ir socialinio gyvenimo.

Šaunios trumpos šukuosenos vaikinams

Norėdami pridėti kietą kraštą apkarpytiems kirpimams ir trumpoms šukuosenoms, naudokite matinį plaukų produktą, kad gautumėte natūralią tekstūrą. Tai leis jums natūraliai formuoti savo plaukus, tačiau išgauti elegantišką išvaizdą.

Geriausi kirpimai vyrams

Pažvelkime į geriausias vyrų šukuosenas. Kažkur šiame sąraše yra naujas kirpimas ir šiuolaikinė vyrų šukuosena, kuri jums patiks!

Naujos vyrų šukuosenos

Quiff

„Quiff“ kirpimas jau daugelį metų yra labai šaunus vyrų kirpimas. Šiuolaikinis „quiff“ siūlo pusiausvyrą tarp retro žavesio ir šiuolaikinio stiliaus. Su trumpu išblukimu ar sumažinimu šonuose ir netvarkinga tekstūruota šukuosena viršuje vaikinai atrodys labai madingai.

Quiff

Norėdami gauti šukuoseną, kirpėjas turės ilgiau palikti plaukus priekinėje galvos dalyje, palaipsniui trumpėjant link nugaros. Išbandykite didelį odos išblukimą šonuose, kad gautumėte aštrią išvaizdą, pabrėžiančią tekančią apdailą. Kiti mėgsta derinti šią šukuoseną su apatiniu kirpimu ar siaurėjančia, kad ji būtų tvarkinga ir madinga.

Šiuolaikinis „Quiff“ kirpimas

Kaip vienas iš geriausių kirpimų vyrams su storais trumpais ar vidutinio ilgio plaukais, vaikinai negali suklysti su šukuosena. Tiesiog nepamirškite, kad šukuosenos formavimui reikės gerų plaukų produktų ir laiko. Norėdami sukurti stilių, jums reikės geros pomados, vaško ar kremo, kad padidintumėte sulaikymą, tūrį ir tekstūrą.

Šauni tekstūruota Kifo šukuosena

„Quiff“ šukuosenos grožis yra tai, kad galite palikti ją netvarkingą, tekstūruotą, dygliuotą, šukuotą atgal arba bet kokį derinį.

Šukuoti

Šukos per šukuoseną yra dar vienas puikus madingo kirpimo pavyzdys, kurį gali dėvėti bet kuris vaikinas. Šukos yra gerai žinomos dėl savo rafinuoto paprastumo. Nesvarbu, ar turite trumpus, vidutinius ar ilgus plaukus, šukuoti plaukus į vieną pusę gali atrodyti gerai bet kuriam vaikinui.

Šukuoti

Šiuolaikinė šio klasikinio stiliaus versija yra šukos per išblukimą. Išblukę šonai, pabrėžiantys stilių viršuje, vaikinai gali pridėti kietą dalį ir laisvai šukuoti plaukus, kad jie atrodytų nepakartojamai. Atsitiktiniam, sklandžiam apdailai naudokite matinio stiliaus gaminį su vidutiniu ar mažu sulaikymu.

Šukos per išnyks

Jei ieškote geros džentelmeno šukuosenos, kuri šaukia protingai, bet linksmai, šukos jums gali būti tobulas kirpimas ir stilius.

Trumpa šukos per apatinę dalį

Sugręžė atgal

Šiuolaikinis kirpimas atgal yra paprastas, bet kietas. Kaip viena geriausių vyrų šukuosenų, yra daug būdų, kaip atkurti plaukus. Vaikinai turi daugybę išvaizdos variantų – nuo nupjauto nugaros pjūvio iki slidžios nugaros išblukimo ir tekstūruoto šepetėlio..

Slysti atgal

Pradėkite nuo trumpų šonų, ilgo viršutinio kirpimo ir perbraukite priemonę per plaukus. Natūraliai išvaizdai ir tėkmei rekomenduojame matinę pomadą. Tada šukomis viską ištraukite atgal.

Šukuoti nugaros plaukai

Supjaustytos šukuosenos tinka visų tipų plaukams. Ilgesni, garbanoti plaukai, slidūs nugaros plaukai turės daugiau tekstūros ir atšoks. Kita vertus, vaikinai, turintys tiesius storus plaukus, gali juos grąžinti į aptakų, seksualų stilių.

Nupjauti nugaros plaukai

Nupjautas

Sumažėjimas tapo puikia trumpa vaikinų šukuosena, suteikiančia stilingą ir mažai priežiūros reikalaujantį stilių, kuris tinka daugeliui populiarių kirpimų. Kaip šauni plaukų tendencija, apatinis kirpimas yra pakankamai universalus, kad galėtų dirbti su visų tipų kirpimais, įskaitant šukuoseną, šukavimą, slydimą atgal, dirbtinį vanagą ir pakraštį.

Nupjautas

Stilingas ir prabangus, išpjovos esmė yra trumpos pusės, kurios yra vieno ilgio. Yra daug variantų, kiek tos pusės yra trumpos ir kaip aukštai prasideda pjūvis. Tačiau vaikinai turi pasirinkimą tarp atjungto pjovimo ir sumažinimo.

„Undercut Undercut“

Abu yra nervingi ir nereikalauja stiliaus, tačiau juos reikia reguliariai pjaustyti. Kita vertus, vaikinai visada gali nusiskusti šukuoseną.

Nauja vyrų kirpimo šukuosena

Nupjauta šukuosena vyrams puikiai atrodo su trumpais ir ilgais plaukais viršuje. Apatiniai kirpimai taip pat labai gražiai derinami su visomis barzdos stiliais, kad vyriškai atrodytų.

Undercut Comb Over

Išblukę kirpimai

Išblukęs kirpimas yra geriausių vaikinų šukuosenų pagrindas. Pasirinkus tiek daug skirtingų išblukimo tipų, kiekvienam įvaizdžiui yra išblukimo pjūvis.

Geriausi išblukę kirpimai

Pavyzdžiui, mažai išblukęs kirpimas yra puikus nepakankamas, tačiau švelnus stilius. Mažas blukimas yra švarus, elegantiškas ir lengvai pasiekiamas.

Mažai išblukęs kirpimas

Didelio išblukimo kirpimas suteikia greitą siaurėjimą nuo ilgo iki trumpo, todėl stulbinantis ir vyriškas kontrastas. Didelis išblukimas palieka labai mažai plaukų šonuose ir nugaroje, sutelkdamas dėmesį į stilių viršuje.

„High Fade“ kirpimas

Vidutinio išblukimo kirpimas prasideda žemiau šventyklų ir tiesiai virš ausies, kad būtų subtilesnis kirpimas. Vidutinis išblukimas idealiai tinka džentelmenams, norintiems neatidengti per daug galvos odos, bet norintiems trumpų šonų paprastam stiliui.

Kirpimas viduryje

Galiausiai, vaikinai turi nuspręsti, kiek trumpai išnyks. Paprašykite kirpėjo nupjauti plikai išblukusį kirpimą, jei norite įmaišyti plaukus į odą, o kūginis išblukimas baigsis labai trumpu kirpimu.

Odos išblukimo kirpimas

Klasikinis kūginis

Kaip išblukimas, kūginimas reiškia plaukų laipsnišką trumpinimą galvos šone. Tačiau siaurėjantis kirpimas sustoja prieš tai, kai plaukai tampa itin trumpi ir nesusilieja su oda. Atsižvelgiant į jūsų pageidavimus, siaurėjančią šukuoseną galima pasiekti su ilgesniais plaukais šonuose, jei kirpėjas vietoj kirpimo mašinėlės naudoja žirkles.

Kūginis kirpimas

Jei norite reguliariai kirpti kirpimą, kuris panašus į klasikinę džentelmeno šukuoseną, susiaurėjimas gali būti geras pasirinkimas. Palikę daugiau ilgio pasirinkdami kūginį kirpimą, atsiras labiau atsipalaidavęs, tradicinis vaizdas.

Klasikinis kūginis kirpimas

Pompadūras

„Pompadour“ yra dar vienas nesenstantis ikoninis kirpimas. Kaip ir „quiff“, „pompadour“ šukuosena turi daugybę variantų. Galite gauti trumpą ar ilgą pompastiką su nuskusta kieta dalimi ir suporuotą su pjūviu arba išblukimu šonuose.

Pompadour kirpimas

Norėdami sukurti pompadour stilių, priekyje turėsite sukurti atskirą ir skirtingą „pompastiką“. Didžioji dalis apimties yra sutelkta šiame skyriuje. Naudokite gerą stiliaus produktą, kad suformuotumėte plaukus aukštyn ir atgal.

„Pompadour Fade“

Spygliuoti plaukai

Smagios šukuosenos dešimtmečius buvo drąsios ir madingos. Be to, aštrūs plaukai atrodo gerai visiems vaikinams, o sušukuota šukuosena gali būti paprastas būdas pakeisti savo išvaizdą visą savaitę. Nuo trumpų spygliuotų plaukų iki ilgų tekstūruotų spyglių priekyje yra keletas skirtingų būdų, kaip dėvėti dygliuotus plaukus.

Trumpi aštrūs plaukai

Norėdami sušukuoti plaukus, jums reikės stipraus plaukų gaminio, tokio kaip pomada, vaškas ar molis. Tiesiog naudokite savo pomadą ir pasukite plaukų dalis aukštyn.

Netvarkingi tekstūruoti aštrūs plaukai

Faux Hawk

Šaunus dirbtinio vanago kirpimas yra šukuosena su dygliuotais plaukais, kuri yra mažiau intensyvi nei mohawk. Puikiai atrodantys maži berniukai, kolegijos vaikinai ir jauni vyrai, dirbtiniai vanagų ​​stiliai kirpdavo plaukus link galvos vidurio.

Faux Hawk

Skirtingai nuo nusiskuto mohawk šonų, karšta fohawk fade šukuosena yra su trumpomis kūginėmis pusėmis. Rezultatas yra kietas stilius, kuris yra glostantis ir lengvai dėvimas. Tai ypač madinga, kai šukuosena su tekstūruotais, netvarkingais plaukais viršuje.

Fohawk Fade

Ivy lyga

Jei norite išbandyti ir tikroviškai pjauti, kuris yra nepakankamai profesionalus, ieškokite toliau nei „Ivy League“. Taip pat žinomas kaip Harvardo ir Prinstono kirpimas, „Ivy League“ kirpimas kirpamas taip pat, kaip ir įgulos kirpimas.

Ivy lyga

Šioje ikoninėje trumpoje šukuosenoje šoniniai plaukai sutrumpinami išblukimu ar siaurėjančiu ir turi būti nukirpti trumpiau nei plaukai viršuje. „Ivy League“ išskirtinė išvaizda yra šukuoti plaukai priekyje. Galutinis rezultatas yra stilingas, protingas stilius, primenantis šoninę dalį.

Ivy lygos kirpimas

Prancūziškas pasėlis

Kirpimas vyrams yra paprastas, tačiau stilingas ir, be abejo, madingas kirpyklose visoje Europoje. Trumpi plaukai galvos viršuje nereikalauja priežiūros, kaip ir dar trumpesni šonai. Tekstūruotos prancūziškos kultūros priekyje yra aukštos mados elementas – trumpas apkarpytas pakraštys.

Tekstūruotas pasėlių išblukimas

Apkarpyta viršutinė dalis nėra jūsų kasdienis karinės įgulos kirpimas. Stilizuotas, ištraukus visus plaukus į priekį, prancūziškas derlius atrodo nepriekaištingos tekstūros ir netvarkingas. Kaip vieną geriausių vaikinų trumpų kirpimų, rekomenduojame išbandyti kirpimo viršūnę.

Tekstūruotas prancūziškas pasėlių viršus

Įgulos pjovimas

Įgulos kirpimas dažnai apibendrinamas kaip trumpas nugaros ir šonų kirpimas. Nesvarbu, ar norite, kad įgulos kirpimas išbluktų, ar aukštas ir įtemptas, įgulos kirpimo šukuosena tinka beveik visoms veido formoms, nereikalauja dažnų kelionių pas kirpėją ir tinka visoms progoms.

Įgulos pjūvis išnyks

Nors įgulos kirpimas yra klasikinis stilius, kurį dėvi daugelis vyrų, kiekvienas jį dėvi skirtingai. Jei norite lengvai suformuoti švarų, vyrišką trumpą kirpimą, paprašykite kirpėjo, kad jis nukirptų.

Įgulos pjovimas

Fringe šukuosena

Šoninė šukuosena šiais laikais tapo hitu, nes vyriški kirpčiukai ir vėl šaunūs. Vyrams pakraštys patinka dėl nerūpestingo ir lengvo stiliaus.

Fringe šukuosena

Nesvarbu, ar norite gauti trumpą pakraštį, ar ilgesnį kampinį pakraštį, išvaizda stilinga ir natūraliai, naudojant matinį stiliaus kremą ir plaukų džiovintuvą.

Kampinis briauna

Banguoti plaukai

Banguotų plaukų vyrai dažnai bando rasti šukuoseną, kuri pademonstruotų natūralią jų plaukų tekstūrą, nepadarydama jų nepaklusnaus ar nekontroliuojamo. Geriausios vyriškos banguotos šukuosenos yra šleifas, dirbtinis vanagas, šukos, pakraštys ir slidi nugara.

Banguotos šukuosenos vyrams

Banguoti plaukų stiliai ir kirpimai gali būti trumpi arba ilgi, priklausomai nuo jūsų pageidaujamos išvaizdos. Trumpus banguotus plaukus galima lengvai prijaukinti ir formuoti, tačiau ilgos bangos tikrai gali pasinaudoti jūsų natūralia tekstūra. Užtepkite stiprią pomadą ar kremą, kad galėtumėte valdyti savo spynos, kad būtų elegantiškas stilius.

Vyriškos trumpos banguotos šukuosenos

Garbanoti plaukai

Garbanotieji plaukai yra žinomai sunkiai valdomi, tačiau geriausios šukuosenos vyrams su garbanotais plaukais pasižymi šia unikalia tekstūra. Užuot pasipriešinę savo natūralioms garbanoms, tokie stiliai kaip garbanoti plaukai išblunka, pakraščiai, šukos, šukos ir kirpimas gali apimti jūsų plaukų tipą.

Populiarios garbanotos šukuosenos vyrams

Panašiai vaikinai turėtų naudoti garbanotų plaukų priemones, kad pagerintų ir sugriežtintų savo garbanas. Garbanotos šukuosenos yra mados, todėl leiskite savo plaukams atlikti savo darbą ir pademonstruoti juos pasauliui.

Garbanotieji plaukai išnyksta

Ilgi plaukai

Moterys mėgsta karštus vaikinus ilgais plaukais. Nors kai kurie vyrai gali nedvejodami išauginti plaukus, šaunios ilgos šukuosenos vis tiek gali būti itin vyriškos ir seksualios. Su vidutinio ilgio ir ilgesniais plaukais vaikinai turi daugiau stiliaus galimybių ir galimybę dažnai keisti savo išvaizdą.

Ilgi plaukai vyrai

Populiarūs ilgi kirpimai gali reikšti papildomą priežiūrą ir priežiūrą, tačiau taip neturi būti. Naudodami gerą šampūną ir kondicionierių, jūs drėkinsite ir suminkštinsite plaukus, leisdami natūraliai dėvėti ilgus plaukus. Nuo ilgos ir tiesios iki vyriškos bandelės, arklio uodegos, pintinių ir viršutinio mazgo, ilgesnės vyrų šukuosenos yra modernios ir madingos.

Geriausios vyriškos šukuosenos

Tekstūruoti kirpimai

Tekstūruoti kirpimai yra vieni moderniausių madingų stilių. Švieži ir gražūs vaikinai gali pridėti tekstūros prie trumpų, vidutinių ir ilgų plaukų. Tekstūruotos šukuosenos yra lengvai pasiekiamos, tačiau joms reikia kelių pagrindinių stiliaus įrankių. Minimalūs reikalavimai yra matinė pomada ir šukos.

Trumpi tekstūruoti plaukai

Nesvarbu, ar formuojate trumpus, ar ilgus tekstūruotus plaukus, perplaukite nedidelį kiekį produkto ir kruopščiai įmasažuokite. Jei jums reikia naudoti šukas, kad suformuotumėte savo išvaizdą, darykite tai švelniai, bet švelniai pirštais išlyginkite tvarkingas plaukų dalis, kad gautumėte natūralų užbaigimą.

Tekstūruotos šukuosenos vyrams

Geriausi vyrų kirpimai

Geriausi vyrų kirpimai ir šukuosenos siūlo kažką kiekvienam vaikinui. Nesvarbu, ar turite storus, plonus, banguotus ar garbanotus plaukus ir norite išbandyti trumpą, vidutinę ar ilgą šukuoseną, tai yra nauji populiarūs šukuosenos, kurias šiais metais turi išbandyti vyrai. Jei pavargote nuo to paties nuobodaus kirpimo ir norite atnaujinti savo išvaizdą, išbandykite naujausius kirpimus ir stilius.

Eksperimentuokite su įvairiais kirpimais ir raskite tai, kas tinka jūsų veido formai ir stiliaus pojūčiui, net jei tai reiškia subtilius pakeitimus. Nors trumpos pusės, ilgos viršutinės šukuosenos yra populiarios, nebijokite išbandyti naujo kirpimo.