Profesionalios šukuosenos vyrams

Jei ieškote verslo kirpimo darbe, tuomet vyrams yra daug gerų profesionalių šukuosenų. Tiesą sakant, nors „suknelė sėkmei“ paprastai yra šūkis, profesionaliai kirpimas versle yra toks pat svarbus, kaip ir kostiumas, kaklaraištis bei batai. Nesvarbu, ar pateikiate pardavimo pasiūlymą, ar kas savaitę susitinkate su savo komanda, biuro žmonės tikrina, kaip atrodote ir prisistatote. Geriausios konservatyvios verslo vyrų šukuosenos gali padėti jums išskirti tokį rafinuotumą ir pasitikėjimą savimi, kurį neabejotinai pripažins jūsų viršininkas ir generalinis direktorius.

Profesionalūs kirpimai vyrams tikrai gali būti įvairūs, atsižvelgiant į jūsų darbo vietos aplinką, tačiau niekas negali skųstis, jei siūbuojate vieną iš šių paprastų vadovų šukuosenų! Nuo modernių ilgų ir vidutinių stilių iki trumpų kirpimų – peržiūrėkite šiuos madingus įmonių kirpimo būdus!

Profesionalūs kirpimai vyrams

Geriausi verslo kirpimai vyrams

Nors įmonės kirpimas turi būti madingas, verslo kirpimas neturi būti nuobodus. Turėdami daugybę madingų vyrų verslo šukuosenų, vaikinai turi keletą labai gerbiamų variantų. Tačiau visi biuro stiliai prasideda nuo kvalifikuoto plaukų kirpimo ir baigiami kokybiškais stiliaus gaminiais.

Verslo kirpimas

Pradėkite nuo kūgio ar išblukimo šonuose ir nugaroje. Netgi mažesnė forma, kuri yra labiau formali, gali būti priimtina jauniems specialistams. Tiesiog būtinai paprašykite kirpėjo palikti pakankamai ilgio su #2 arba #3 apsauginėmis šukomis, kad neapsaugotumėte odos.

Verslo šukuosenos

Oda ar plikimas gali būti pernelyg nervingas tam tikrose pramonės šakose, ypač finansų srityje, todėl siekite konservatyvaus kirpimo.

Profesionalūs verslo kirpimai vyrams

Kalbant apie plaukus ant viršaus, ilgesnis siūlo labiau profesionalų verslo vaizdą. Trumpas šonas, ilgas viršutinis kirpimas padidins universalumą ir stilių. Vyrų trumpi profesionalūs kirpimai apima įgulos kirpimą, kirpimo viršūnę, „Ivy League“, šukas, šoninę dalį ir kirpimą.

Geriausios konservatyvios verslo šukuosenos vyrams

Iš šių pasirinkimų labiausiai paplitęs kirpimas yra šukos per kūgį. Kūginis kirpimas šonuose ir ilgesni plaukai ant viršaus, kurie yra šukuoti, šis stilius tinka kiekviename biure. Pridėkite trumpą, gerai prižiūrimą barzdą, kad būtų labai vyriška apdaila.

Klasikinė šukos per kūginį išblukimą

Šiuolaikiniai profesionalūs vyrai turėtų išbandyti kirptus kirpimus arba labai trumpus plaukus tik tuo atveju, jei jie yra stori, be plikų dėmių ir vienodos formos galvos.

Geriausi vyrų trumpi profesionalūs kirpimai

Tačiau yra daugybė vyrų profesionalių vidutinio ilgio ir ilgų šukuosenų. Į populiarius vidutinio kirpimo variantus įeina kaifo variantai, šukos, šepetys, šukos atgal ir pompa.

Profesionalios vidutinio ilgio šukuosenos vyrams

Verslo stilius su ilgais plaukais greičiausiai turės būti ištrauktas tiesiai atgal arba padalintas per vidurį ir suformuotas kokybišku stiliaus produktu.

Profesionalios vyrų šukuosenos

Profesionalios šukuosenos

Trumpi kirpimai

Nesvarbu, ar esate jaunas profesionalas, ar patyręs vadovas, trumpi verslo kirpimai visada yra populiarūs ir stilingi. Geriausios trumpos profesionalios šukuosenos vaikinams prasideda nuo siaurėjančio išblukimo arba iškirpimo šonuose, kad būtų sukurtas kontrastas. Šonuose ir nugaroje supjaustę mažai priežiūros, galite paprašyti kirpėjo palikti 1–3 colių ilgio viršuje, kad būtų galima pasirinkti bet kokį stilių-nuo šurmulio iki įgulos pjūvio.

Geriausi trumpi verslo kirpimai vyrams

Jei turite aukštus skruostikaulius ir iškirptą žandikaulį, „buzz cut“ išblukimas gali būti tvirtas, bet žavus. Tačiau įgulos pjovimo darbai su šonine šonine pakraščiu ir tekstūruota apdaila suteikia minkštą, lygų stilių. Laikykite plaukus ilgiau, jei norite daugiau universalumo ir stiliaus parinkčių. Tada naudokite matinį plaukų produktą, kad sukurtumėte natūralų vaizdą.

Trumpi profesionalūs vyrų kirpimai

Vidutinio ilgio šukuosenos

Vidutinio ilgio verslo kirpimai puikiai tinka vyrams, norintiems suformuoti visas populiariausias šukuosenas. Graži pusiausvyra tarp trumpų ir ilgų, profesionalios vidutinės šukuosenos apima visus mėgstamiausius. Nesvarbu, ar norite sušukuoti šukuoseną, nušlifuoti, nulenkti atgal, ar atrodyti netvarkingai, vidutinio ilgio plaukai turi būti nukirpti arba išblukę, kad būtų paryškintas stilius viršuje.

Aukštas kūgis su šonine šluota

Turėdami papildomą ilgį viršuje, vaikinai gali šukuoti plaukus atgal, šukuoti į šoną, traukti į priekį arba smaigaliu. Kol bendras kirpimas atrodo kaip oficialus kirpimas, vyrai gali eksperimentuoti su savo vidutinio ilgio plaukais, kad surastų tinkamą apdailą. Be to, vidutinio stiliaus plaukai puikiai tinka visų tipų plaukams, įskaitant storus, tiesius, banguotus, garbanotus, plonus ir plonus plaukus, ypač jei jums reikia daugiau aprėpties.

Vidutinio ilgio verslo šukuosenos vaikinams

Ilgos šukuosenos

Jei norite išauginti plaukus, įvertinsite tai, kad yra keletas madingų ilgų šukuosenų profesionaliems vyrams. Vyrai su ilgais plaukais, norintys žengti pirmyn versle, turi būti atsargūs dėl savo stiliaus. Tinkama plaukų priežiūra ir reguliarus kirpimas yra svarbūs norint išlaikyti švarią išvaizdą, o kai kurios senosios mokyklos pramonės šakos nemano, kad ilgi plaukai yra vyriški.

Ilgas brolio srautas

Norėdami tai išspręsti, profesionalios vyrų ilgos šukuosenos atrodo geriausiai nušluostytos trumpesniais šonais ir ilgesniais plaukais viršuje. Aukščiausios kokybės šampūnas ir kondicionierius, suporuoti su lengvo formavimo produktu, suteikia tekstūros, gali paversti jūsų ilgus plaukus. Kad išvengtumėte labai jaunatviškos išvaizdos ir situacijos, kai niekas jūsų nevertina rimtai, rekomenduojame užsiauginti barzdą.

Ilgos verslo šukuosenos vyrams

Ivy lyga

„Ivy League“ stilius yra trumpas vyriškas kirpimas, kurį lengviausiai galima apibūdinti kaip ilgesnį įgulos kirpimą su šoniniu pakraščiu. Kirpėja, būdama viena iš madingiausių ir populiariausių šukuosenų, išbluks šonus ir nugarą, kad sukurtų kontrastą ir paryškintų stilių..

Ilgas Ivy lygos stilius

Trumpi plaukai viršuje yra nukerpami ir nukerpami, paliekant maždaug 2–3 cm ilgio, kai kurie vaikinai pirmenybę teikia plaukams priekyje šiek tiek ilgiau. Norėdami suformuoti šią oficialią šukuoseną, norėsite kokybiško plaukų gaminio su laikymu ir tekstūra. Galutinis rezultatas – gera išvaizda, kuri yra ryški ir šviežia biurui.

„Ivy League“ šukuosena

Quiff

Kai galvojate apie verslo šukuoseną, kurią dėvėtų vadovas, dažnai negalvojate apie kvapą. Tačiau ši madinga šukuosena yra švari, madinga ir patraukli. Su trumpu siaurėjančiu kirpimu šonuose ir storais tekančiais plaukais viršuje, modernus šleifas gali būti gana seksuali šukuosena verslininkams.

Modernus Kifas su ilgomis pusėmis

Profesionalūs vaikinai gali šukuoti pakraštį, šukuoti viršutinę dalį arba palikti stilių šiek tiek paglostę. Jei jūsų plaukai neturi sveiko blizgesio, apsvarstykite pomadą ar kremą su blizgesiu. Priešingu atveju tekstūruotas modernus šleifas bus gerai matomas jūsų verslo aprangoje.

Žemas išblukimas su šukuotais plaukais

Garbanoti plaukai

Nors garbanos kartais gali būti sunkiai valdomos, yra daug profesionalių garbanotų šukuosenų, kurias lengva suformuoti, kad atrodytų madingai ir madingai. Pradedantiesiems norėsite savo kirpėjui pasakyti, kad norite išblukti šukuoseną šonuose ir nugaroje. Laikykitės vidutinio ir aukšto kūgio išblukimo, kad pjūvis būtų lengvai prižiūrimas. Su trumpomis garbanomis viršuje gali būti lengva dirbti, tačiau ilgesni garbanoti plaukai daro drąsų teiginį.

Susipainioję garbanotieji plaukai

Formuodami garbanotus verslo kirpimus, turėsite užtikrinti, kad garbanos būtų pakankamai drėgnos ir kondicionuotos, kad sumažėtų garbanos. Plaukus perbraukite stipria pomada, vašku ar moliu. Trumpos garbanotos šukuosenos puikiai tinka minimalioms pastangoms. Priešingu atveju galite palikti garbanas laisvas ir netvarkingas, kad pasiektumėte maksimalų apimtį, šukuokite jas į priekį, kad suformuotumėte tvirtą pakraštį, arba padalinkite jas į šoną, kad išlaikytumėte pusiausvyrą tarp tvarkingo ir rausvo.

Garbanoti profesionalūs verslo kirpimai

Išblukęs kirpimas

Išblukęs kirpimas sujungia visus modernaus kirpimo elementus į vieną. Dažniausiai profesionalūs išblukę kirpimai papildomi ilgesniais plaukais viršuje. Vaikinai gali paprašyti savo kirpėjų aukšto, vidutinio ar žemo išblukimo, kad nustatytų, kur prasideda siaurėjimas galvos odoje. Jei norite įmaišyti plaukus į odą, kad galėtumėte šauniai kirpti, paprašykite nuplikimo.

Išblukęs kirpimas

Puikiai tinka vyrams su banguotais, garbanotais, tiesiais ar storais plaukais, išblukimas suteikia jums kontrastą ir tekstūrą, kuri pakels jūsų verslo kirpimą. Nors švarus išblukimas gali būti tinkamas darbui, ne visi biurai įvertins odos išblukimą, kuris atskleidžia galvos odą. Jei abejojate, rinkitės vidutinio ar žemo siaurėjančio stiliaus šukuoseną, kuri tinka atsitiktinėje ir oficialioje aplinkoje.

Smailus kirpimas

Šukuoti

Šukos yra vienas iš labiausiai žinomų ir nesenstančių vyrų kirpimų. Šukos, žinomos kaip klasikinė verslo šukuosena, šluoja plaukus iš vienos pusės į kitą. Laimei, moderni šukos per kirpimą yra nauja tendencija, kuri atrodo stilingai ir profesionaliai. Su smailėjančiu išblukimu ar iškirpimu šonuose ir nugaroje kartu su trumpais ir vidutinio ilgio plaukais viršuje, šis gražus stilius tampa tobula darbo išvaizda.

Šukuokite su žemu kūginiu išblukimu

Pradėkite nuo vidutinės ar žemos šukos, kad išbluktų, kad kirpimas būtų konservatyvus. Naudodami gerą plaukų priemonę, norėsite šukuoti visus plaukus. Venkite plokščios išvaizdos keldami, kai šukuojate plaukus. Panašiai galite šukuoti plaukus į šoną ir atgal, kad gautumėte kampinį stilių. Pridėkite liniją prie savo plaukų linijos ir kirpkite ražienas ar trumpą barzdą, kad atrodytumėte vyriškai. Priešingu atveju švariai nusiskutę gausite tokį švelnų, sėkmingą vyrų stilių, kokio visada norėjote.

Kūginės pusės su ilgomis šukomis

Įgulos pjovimas

Tvarkingas ir trumpas įgulos kirpimas yra vienas geriausių profesionalių kirpimų vyrams, norintiems tradicinės išvaizdos. Nesvarbu, ar norite vienodo ilgio, ar išblukimo šonuose, kad būtų kontrastas, įgulos kirpimo šukuosena tinka visų tipų ir tekstūrų plaukams. Pradėkite nuo vidutinio ir aukšto kūgio išblukimo kirpimo su ilgesniais plaukais viršuje.

Įgulos pjovimas su aukštu kūginiu išblukimu

Jei norite suformuoti šoninę dalį arba nušluostyti kirpčiukus, palikite priekį ilgiau. Galite šukuoti ar šukuoti nukirptus plaukus, kad padidintumėte jų apimtį, arba galite atrodyti visiškai natūraliai, trumpai ir netvarkingai. Lengvas stilius ir visuotinai vyriškas, šiuolaikiškas įgulos stilius visada atrodė gerai biure.

Netvarkingas Ivy lygos kirpimas

Šoninė dalis

Šoninė dalis yra puikus pasirinkimas šiuolaikiniam profesionalui. Taip pat žinomas kaip klasikinė džentelmeno šukuosena, šoninės dalies kirpimas šonuose yra trumpas, o viršuje trumpi ar vidutinio ilgio plaukai, kuriuos pabrėžia kieta dalis. Šukuokite nugarą ir šonus nuo likusių plaukų, kad gautumėte kontrastingą efektą, ir įtraukite šoninę dalį, kad tekstūra būtų elegantiška..

Stilinga šoninė dalis

Nors konservatyvi versija gali būti ideali kaip „Wall Street“ šukuosena, vaikinai, dirbantys technologijų ar kitose atvirose pramonės šakose, gali norėti išskirtinio varianto. Apsvarstykite galimybę paprašyti kirpėjo nusiskuto kietos dalies. Šis šukuosenos šoninis kirpimas yra madingas ir profesionalus kartu su forma, maža odos išblukimu ir lengvais ražienomis. Norėdami išlaikyti apimtį ir pakelti, naudokite vidutinio ir didelio stiprumo stiliaus gaminį ir švelniai šukuokite.

Kietosios šoninės dalies išblukimas

Išblukęs Undercut

Sumažėjęs išblukimas sujungia stilingą kirpimą su susiaurėjusiomis išblukimo pusėmis. Unikalus ir glostantis išblukęs apatinis kirpimas suteikia madingą išvaizdą bet kuriai šukuosenai ir gali bet kokį kirpimą pakelti į kitą lygį.

Išblukęs Undercut

Trumpos pusės ir nugara yra siaurėjančios žemyn galva, užtikrinant švarų kirpimą, o stilinga šukuosena viršuje akimirksniu traukia akį. Kaip vieną geriausių būdų, kaip nuplėšti trumpas šonus, ilgą viršutinę šukuoseną, norėsite nešioti plaukus atgal, šukuoti, šukuoti į priekį ar netvarkingai.

„Undercut Fade“ šukuosenos

„Buzz Cut“

Verslo šukuosena turėtų būti stilinga ir profesionali, o kirpimas yra vienodas. Sušukuotas kirpimas nereikalauja priežiūros, todėl jūs negalite nė iš minties eiti iš biuro į barą. Be to, artimas kirpimas yra vyriškas ir glostantis, o viršuje šiek tiek auga.

„Buzz Cut“

Nuo pagrindinio perėjimo iš šono į viršų gaukite paprastą „buzz cut“ išblukimą. Aštrus ir drąsus, šis labai trumpas vyrų kirpimas turėtų būti skirtas tik tinkamos veido formos vyrams, reguliariai keliaujantiems į kirpyklą. Priešingu atveju būtinai investuokite į kokybiškus kirpimo mašinėlius, kad namuose galėtumėte šukuoti savo plaukus.

„Buzz Cut“ su barzda

Profesionali barzda

Populiariausi profesionalūs barzdos stiliai yra trumpi ir apipjaustyti, kad būtų sukurta puiki verslininko išvaizda. Įmonės barzdos turi būti gerai prižiūrimos ir prižiūrimos, nes jūs negalite išsisukti su nešvariais ar nešvariais veido plaukais.

Profesionali barzda

Pradėkite nuo gero barzdos šampūno ir kondicionieriaus, kad išaugtumėte sveikus, pilnus veido plaukus. Tada naudokite gerą žoliapjovę su visais priedais, kad sukurtumėte savo oficialią barzdą, atitinkančią jūsų išvaizdą ir veidą.

Įmonės barzda

Galiausiai geriausi barzdos stiliai įmonių profesionalams yra trumpi ir stori kaip sunkios ražienos. Jei turite pleistrų ar plonų veido plaukų, apsvarstykite galimybę visiškai nusiskusti, kad atrodytumėte švariai.

Verslo šukuosenos

  • Gaukite trumpus kirpimus ir sukurkite tvarkingas šukuosenas, kad atrodytumėte švariai ir elegantiškai.
  • Jei esate verslo profesionalas, dirbantis konservatyviame biure ar pramonėje, viršuje pasirinkite klasikinę šukuoseną, tokią kaip šoninė dalis, šukos ar įgulos kirpimas su siaurėjančiu kirpimu šonuose ir nugaroje.
  • Jei dirbate atsipalaidavusioje atsitiktinėje aplinkoje, nuo vidutinio ilgio iki ilgesnių madingų šukuosenų, tokių kaip „pompadour fade“, „quiff“ ir „slick back backcut“, puikūs būdai sumaišyti jūsų stilių.
  • Naudokite aukštos kokybės plaukų produktus, kad padidintumėte apimtį, pasiektumėte sveiką natūralų blizgesį ir išgautumėte matinę tekstūrą.
  • Reguliariai kirpkite, kad jūsų stilius būtų tvarkingas ir įtemptas, o plaukai netaptų ilgi, garbanoti ir netvarkingi.