50 popularnych fryzur dla mężczyzn

Jeśli chcesz uzyskać modną nową fryzurę lub jedną z najlepszych fryzur męskich w 2021 roku, nie szukaj dalej niż ta lista najpopularniejszych fryzur dla mężczyzn. W tym przewodniku znajdziesz najnowsze fryzury, style i trendy dla facetów. Od gładkiego podcięcia z tyłu po grzebień nad blaknięciem, teksturowaną grzywkę, część boczną, sztuczny jastrząb, niechlujne włosy i różne inne sposoby stylizacji krótkich, średnich i długich włosów, to najlepsze fryzury dla mężczyzn do wypróbowania.

Chociaż obecnie istnieje wiele stylowych trendów fryzjerskich, najbardziej godne uwagi fajne fryzury to krótkie boki z niechlujnymi, teksturowanymi dłuższymi włosami na górze. Jednak ze stożkowym blaknięciem lub podcięciem po bokach, są bardziej modne pomysły na fryzury dla facetów niż kiedykolwiek wcześniej. I chociaż wiele najlepszych fryzur nie jest zupełnie nowych, niezliczone opcje stylizacji sprawiają, że te kroje i style są idealne dla każdego faceta.

Ostatecznie te popularne fryzury męskie to tylko kilka przykładów dobrych fryzur dla facetów do wyboru. Od ostrych krótkich fryzur po falujące długie fryzury, zawsze znajdzie się fajna fryzura dla każdego. Więc niezależnie od tego, czy masz krótkie, długie, kręcone, falowane czy gęste włosy, oto najpopularniejsze męskie fryzury i fryzury, które możesz teraz kupić.

Popularne fryzury dla mężczyzn

Popularne fryzury męskie

Jeśli chcesz mieć najnowsze popularne fryzury, najgorętsze fryzury męskie w tym roku zmierzają w kierunku eksperymentalnym. A ponieważ krótkie boki, długie górne fryzury nadal są ulubionymi fryzjerami, różne rodzaje wyblakłych fryzur i podciętych fryzur pozostaną jednymi z najmodniejszych stylizacji tego roku. Jeśli chodzi o strzyżenie i stylizację włosów na górze, fryzury średniej długości i długie zapewniają wszechstronność.

Fajne fryzury dla facetów

Na przykład fajne fryzury, takie jak quiff, twarda część czesana, teksturowana szczotka do tyłu, sztuczny jastrząb, długa grzywka i spiczaste włosy to niesamowite style do wypróbowania. Podczas gdy krótkie fryzury zawsze będą dobrymi, czystymi, łatwymi do uzyskania fryzurami, obecny trend to zdecydowanie dłuższe włosy.

Popularne fryzury dla mężczyzn

Dla facetów z krótkimi włosami, którzy chcą bardziej tradycyjnych, klasycznych fryzur, strzyżenie na jeża, francuskie przycięcie, strzyżenie w szpic, zaczesana na bok Ivy League i dżentelmeńska część boczna to ponadczasowe style. Profesjonaliści mogą być pewni, że te kroje nigdy nie wyjdą z mody. Te popularne krótkie fryzury męskie są nadal idealne do łatwego przejścia między pracą a życiem towarzyskim.

Fajne krótkie fryzury dla facetów

Aby dodać chłodnej krawędzi do przyciętych cięć i krótkich fryzur, użyj matowego produktu do włosów, aby uzyskać naturalne, teksturowane wykończenie. Umożliwi to naturalną stylizację włosów, a jednocześnie elegancki wygląd.

Najlepsze fryzury dla mężczyzn

Rzućmy okiem na najlepsze fryzury dla mężczyzn. Gdzieś na tej liście znajduje się nowa fryzura i nowoczesna fryzura męska, którą pokochasz!

Nowe fryzury dla mężczyzn

Uczesanie na jeża

Strzyżenie quiff od lat jest bardzo fajną męską fryzurą. Nowoczesny quiff oferuje równowagę między urokiem retro a współczesnym stylem. Z krótkim blaknięciem lub podcięciem po bokach i niechlujną teksturowaną fryzurą quiff na górze, faceci będą mieli bardzo modny wygląd.

Uczesanie na jeża

Aby uzyskać quiff, twój fryzjer będzie musiał pozostawić włosy z przodu głowy dłużej, stając się stopniowo krótsze w kierunku tyłu. Wypróbuj mocne blaknięcie skóry po bokach, aby uzyskać ostry wygląd, który podkreśla płynne wykończenie. Inni lubią łączyć tę fryzurę z podcięciem lub zwężeniem, aby zachować schludność i klasę.

Nowoczesna fryzura Quiff

Jako jedna z najlepszych fryzur dla mężczyzn o grubych, krótkich i średniej długości włosach, faceci nie mogą się pomylić z quiffem. Pamiętaj tylko, że stylizacja quiffu będzie wymagała dobrych produktów do włosów i czasu. Aby wystylizować quiff, potrzebujesz dobrej pomady, wosku lub kremu, aby zmaksymalizować utrwalenie, objętość i teksturę.

Fajna teksturowana fryzura Quiff

Piękno fryzury quiff polega na tym, że możesz pozostawić ją niechlujną, teksturowaną, kolczastą, szczotkowaną lub dowolną kombinację.

Grzebień nad

Grzebień na fryzurę to kolejny doskonały przykład modnej fryzury, którą może nosić każdy facet. Grzebień jest dobrze znany ze swojej wyrafinowanej prostoty. Niezależnie od tego, czy masz krótkie, średnie czy długie włosy na górze, czesanie włosów na jedną stronę może dobrze wyglądać na każdym facecie.

Grzebień nad

Nowoczesna wersja tego klasycznego stylu to efekt zanikania grzebienia. Dzięki wyblakłym bokom, które podkreślają stylizację na górze, faceci mogą dodać twardą część i luźno szczotkować włosy, aby uzyskać niepowtarzalny wygląd. Użyj matowego produktu do stylizacji o umiarkowanym lub niskim utrwaleniu, aby uzyskać swobodne, płynne wykończenie.

Grzebień nad blaknięciem

Jeśli szukasz dobrej fryzury dżentelmena, która krzyczy sprytnie, ale zabawnie, grzebień może być dla Ciebie idealnym krojem i stylem.

Krótki grzebień nad podcięciem

Przysunięte do tyłu

Nowoczesna, zaczesana do tyłu fryzura jest prosta, ale fajna. Jako jedna z najlepszych fryzur męskich, istnieje wiele sposobów na zaczesanie włosów do tyłu. Od gładkiego podcięcia z tyłu po gładkie zanikanie pleców i teksturowany tył szczotki, faceci mają wiele opcji wyglądu.

Zgrabny tył

Zacznij od krótkich boków, długiej górnej fryzury i przeprowadź produkt przez włosy. Polecamy matową pomadę, aby uzyskać naturalny wygląd i płynność. Następnie użyj grzebienia, aby wszystko odciągnąć.

Szczotkowane włosy z tyłu

Zaczesane do tyłu fryzury pasują do wszystkich rodzajów włosów. Przy dłuższych, kręconych włosach, gładkie włosy z tyłu będą miały większą teksturę i sprężystość. Z drugiej strony faceci z prostymi, gęstymi włosami mogą przywrócić im elegancki, seksowny styl.

Zaczesane do tyłu włosy

Podcięcie

Podcięcie stało się świetną krótką fryzurą dla facetów, zapewniając stylowy i łatwy w utrzymaniu styl, który pasuje do wielu popularnych cięć. Jako fajny trend włosów, podcięcie jest wystarczająco wszechstronne, aby współpracować ze wszystkimi rodzajami fryzur, w tym quiff, grzebień, gładka plecy, sztuczny jastrząb i grzywka.

Podcięcie

Stylowy i niegrzeczny, istotą podcięcia są krótkie boki, które mają jedną długość. Różnice dotyczące tego, jak krótkie są te boki i jak wysokie są początki cięcia, są liczne. Jednak faceci mają wybór między odłączonym podcięciem a zanikaniem podcięcia.

Odłączone podcięcie

Oba są ostre i nie wymagają stylizacji, ale wymagają regularnych cięć, aby je utrzymać. Z drugiej strony faceci zawsze mogą uzyskać fryzurę z ogolonymi bokami.

Nowa fryzura z podcięciem dla mężczyzn

Podcięta fryzura dla mężczyzn świetnie wygląda z krótkimi i długimi włosami na górze. Podcięcia również bardzo ładnie łączą się z pełnymi stylami brody, aby uzyskać męski wygląd.

Podcięty grzebień nad

Fade fryzury

Fade fryzura jest podstawą najlepszych fryzur dla facetów. A przy tak wielu różnych rodzajach zanikania do wyboru, istnieje fade krój dla każdego wyglądu.

Najlepsze fryzury Fade

Na przykład fryzura o niskim współczynniku zanikania to świetny, dyskretny, ale elegancki styl. Niski poziom zanikania jest czysty, elegancki i łatwy do uzyskania.

Fryzura o niskiej wyblaknięciu

Strzyżenie o wysokim stopniu zanikania zapewnia szybkie zwężanie się od długiego do krótkiego, co daje uderzający kontrast, który jest stylowy i męski. Silne blaknięcie pozostawia bardzo mało włosów po bokach i z tyłu, skupiając uwagę na stylizacji na górze.

Fryzura o wysokim stopniu wyblaknięcia

Fryzura w połowie zanikania zaczyna się poniżej skroni i tuż nad uchem, aby uzyskać bardziej subtelne przycięcie. Średnie zanikanie jest idealne dla dżentelmenów, którzy chcą uniknąć zbytniego odsłaniania skóry głowy, ale chcą krótkich boków do prostej stylizacji.

Strzyżenie w połowie zanikania

Na koniec faceci muszą zdecydować, jak krótko potrwa blaknięcie. Poproś swojego fryzjera o łysą fryzurę, jeśli chcesz wtopić włosy w skórę, podczas gdy blaknięcie stożka zakończy się bardzo krótką fryzurą.

Strzyżenie skóry

Klasyczny stożek

Podobnie jak zanikanie, zwężenie polega na stopniowym skracaniu włosów wzdłuż boku głowy. Jednak zwężająca się fryzura zatrzymuje się, zanim włosy stają się bardzo krótkie i nie wtapiają się w skórę. W zależności od preferencji, zwężającą się fryzurę można uzyskać z dłuższymi włosami po bokach, jeśli fryzjer używa nożyczek zamiast maszynki do strzyżenia.

Strzyżenie stożkowe

W przypadku regularnej fryzury, która wygląda bardzo podobnie do klasycznej fryzury dżentelmena, dobrym rozwiązaniem może być zwężenie. Pozostawienie większej długości poprzez wybranie zwężającej się fryzury stworzy bardziej zrelaksowany, tradycyjny wygląd.

Klasyczna fryzura stożkowa

Pompadour

Pompadour to kolejny ponadczasowy kultowy krój. Podobnie jak quiff, fryzura pompadour ma wiele odmian. Możesz uzyskać krótką lub długą pompę z wygoloną twardą częścią i w połączeniu z podcięciem lub blaknięciem po bokach.

Fryzura Pompadour

Aby stylizować pompadour, musisz stworzyć osobny i wyraźny „pomp” z przodu. Większość tomu jest skupiona w tej jednej sekcji. Użyj dobrego produktu do stylizacji, aby ułożyć włosy do góry i do tyłu.

Pompadour Fade

Kolczaste włosy

Kolczaste fryzury od dziesięcioleci są odważne i modne. Dodatkowo, kolczaste włosy wyglądają dobrze na wszystkich facetach, a spiczasta fryzura może być łatwym sposobem na zmianę wyglądu przez cały tydzień. Od krótkich, spiczastych włosów po długie, teksturowane kolce z przodu, istnieje kilka różnych sposobów noszenia spiczastych włosów.

Krótkie Nastroszone Włosy

Aby nastroić włosy, potrzebujesz mocnego produktu do włosów, takiego jak pomada, wosk lub glinka. Po prostu użyj pomady i przekręć fragmenty włosów do góry.

Rozczochrane, teksturowane, spiczaste włosy

Sztuczny jastrząb

Fajna fryzura ze sztucznego jastrzębia to fryzura z kolczastymi włosami, która jest mniej intensywna niż irokez. Jako dobry wygląd dla małych chłopców, chłopaków z college’u i młodych mężczyzn, faux hawk stylizuje włosy z kolcami w kierunku środka głowy.

Sztuczny jastrząb

W przeciwieństwie do ogolonych boków irokezów, gorąca fryzura fohawk ma krótkie, zwężające się boki. Rezultatem jest fajny styl, który jest pochlebny i łatwy do noszenia. Jest szczególnie modny, gdy stylizowany jest z teksturowanymi, rozczochranymi włosami na wierzchu.

Zanikanie Fohawka

Bluszcz Liga

Aby uzyskać wypróbowane i prawdziwe cięcie, które jest zaniżone i profesjonalne, nie szukaj dalej niż Ivy League. Znana również jako fryzura Harvard i Princeton, fryzura Ivy League jest przycinana w taki sam sposób, jak fryzura na ekipę.

Bluszcz Liga

W tej kultowej krótkiej fryzurze włosy po bokach są krótko przycięte z efektem rozjaśnienia lub zwężenia i muszą być przycięte krócej niż włosy na górze. Charakterystycznym wyglądem Ivy League są boczne zaczesane włosy z przodu. Efektem końcowym jest elegancka, elegancka stylizacja nawiązująca do części bocznej.

Fryzura Ivy League

Uprawa francuska

Fryzura dla mężczyzn jest prosta, ale stylowa i z pewnością cieszy się dużą popularnością w salonach fryzjerskich w całej Europie. Krótkie włosy na czubku głowy są łatwe w utrzymaniu, podobnie jak jeszcze krótsze boki. Teksturowana francuska uprawa ma z przodu element mody – krótką, przyciętą grzywkę.

Zanikanie teksturowanego przycinania

Przycięta bluzka nie jest zwykłym krojem wojskowym. Stylizowany z wszystkimi włosami wyciągniętymi do przodu, francuska uprawa wygląda idealnie teksturowana i niechlujna. Jako jedna z najlepszych krótkich fryzur dla facetów, zalecamy wypróbowanie crop top.

Teksturowany francuski krótki top

Cięcia załogi

Fryzura na jeża jest często podsumowana jako krótka fryzura na plecach i bokach. Niezależnie od tego, czy chcesz wyblakły strzyżenie, czy wysokie i obcisłe, fryzura strzyżona na jeża pasuje prawie do każdego kształtu twarzy, nie wymaga częstych wizyt u fryzjera i jest odpowiednia na każdą okazję.

Zanikanie cięcia ekipy

Choć krój marynarski to klasyczny styl noszony przez wielu mężczyzn, każdy nosi go inaczej. Aby uzyskać gładką, męską, krótką fryzurę, którą łatwo ułożyć, poproś fryzjera o strzyżenie na jeża.

Cięcia załogi

Fryzura z grzywką

Fryzura z frędzlami stała się obecnie hitem, ponieważ męskie grzywki znów są fajne. Mężczyźni lubią grzywkę ze względu na jej beztroską, bezwysiłkową stylizację.

Fryzura z grzywką

Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać krótką grzywkę, czy dłuższą, kanciastą grzywkę, stylizacja jest potargana i naturalna dzięki matowemu kremowi do stylizacji i suszarce.

Frędzle kątowe

Falowane włosy

Mężczyźni z falującymi włosami często próbują znaleźć fryzurę, która podkreśla naturalną teksturę ich włosów, nie czyniąc ich niesfornymi lub niekontrolowanymi. Najlepsze męskie fryzury faliste to quiff, sztuczny jastrząb, grzebień, grzywka i gładkie plecy.

Faliste fryzury dla mężczyzn

Falowane fryzury i fryzury mogą być krótkie lub długie, w zależności od preferowanego wyglądu. Krótkie falowane włosy można łatwo ujarzmić i ułożyć, ale długie fale mogą naprawdę wykorzystać twoją naturalną teksturę. Nakładanie mocnej pomady lub kremu, aby kontrolować swoje loki, aby uzyskać elegancką stylizację.

Krótkie falowane fryzury męskie

Kręcone włosy

Kręcone włosy są niezwykle trudne do opanowania, ale najlepsze fryzury dla mężczyzn z kręconymi włosami wykorzystują tę wyjątkową teksturę. Zamiast opierać się swoim naturalnym lokom, style takie jak blaknięcie kręconych włosów, grzywka, quiff, czesanie i strzyżenie mogą uwzględniać Twój typ włosów.

Popularne kręcone fryzury dla mężczyzn

Podobnie faceci powinni używać produktów do kręconych włosów, aby wzmocnić i napiąć loki. Kręcone fryzury są w modzie, więc pozwól swoim włosom zrobić swoje i pokazać je światu.

Blaknięcie kręconych włosów

Długie włosy

Kobiety uwielbiają gorących facetów z długimi włosami. Podczas gdy niektórzy mężczyźni mogą wahać się, czy zapuścić włosy, fajne długie fryzury mogą nadal być super męskie i seksowne. Z włosami od średniej do dłuższej, faceci mają więcej opcji stylizacji i możliwość częstej zmiany wyglądu.

Mężczyźni z długimi włosami

Popularne długie fryzury mogą oznaczać dodatkową pielęgnację i pielęgnację, ale nie musi tak być. Stosowanie dobrego szamponu i odżywki nawilży i zmiękczy włosy, umożliwiając naturalne noszenie długich włosów. Od długich i prostych do męskiego koku, kucyka, warkoczy i górnego węzła, dłuższe fryzury męskie są nowoczesne i modne.

Najlepsze długie fryzury dla mężczyzn

Teksturowane fryzury

Teksturowane fryzury to jedne z najnowocześniejszych modnych stylów. Świeże i ładne, faceci mogą dodać teksturę do krótkich, średnich i długich włosów. Fryzury z teksturą są łatwe do wykonania, ale wymagają kilku podstawowych narzędzi do stylizacji. Minimalne wymagania to matowa pomada i grzebień.

Krótkie Włosy Teksturowane

Niezależnie od tego, czy stylizujesz krótkie, czy długie, teksturowane włosy, nałóż niewielką ilość produktu na włosy i dokładnie go rozprowadź. Jeśli musisz użyć grzebienia do stylizacji swojego wyglądu, zrób to delikatnie, ale wygładź palcami schludne partie włosów, aby uzyskać naturalne wykończenie.

Teksturowane fryzury dla mężczyzn

Najlepsze fryzury męskie

Najlepsze fryzury i fryzury męskie oferują coś dla każdego faceta. Niezależnie od tego, czy masz grube, cienkie, falowane czy kręcone włosy i chcesz wypróbować krótką, średnią lub długą fryzurę, są to nowe popularne fryzury dla mężczyzn, które mogą wypróbować w tym roku. Jeśli jesteś zmęczony tym samym nudnym krojem i chcesz zaktualizować swój wygląd, wypróbuj najnowsze kroje i style.

Eksperymentuj z różnymi fryzurami i znajdź to, co pasuje do kształtu twojej twarzy i wyczucia stylu, nawet jeśli oznacza to wprowadzanie subtelnych zmian. Chociaż modne są krótkie boki, długie górne fryzury, nie bój się wypróbować nowej fryzury.