Erkekler İçin 50 Popüler Saç Kesimi

2021’de modaya uygun yeni bir saç modeli veya en iyi erkek saç kesimlerinden birini arıyorsanız, erkekler için en popüler saç kesimlerinin bu listesinden başka bir yere bakmayın. Bu kılavuzda erkekler için en yeni saç kesimlerini, stilleri ve trendleri bulacaksınız. Kaygan arka alt kesimden tarak üstü solmaya, dokulu saçak, yan kısım, sahte şahin, dağınık saç ve kısa, orta ve uzun saçları şekillendirmenin diğer çeşitli yollarına kadar, bunlar erkeklerin denemesi için en iyi saç stilleridir..

Günümüzde bir dizi şık saç trendi olmasına rağmen, en dikkat çekici havalı saç kesimi stilleri, üstte dağınık, dokulu uzun saçların olduğu kısa kenarlardır. Bununla birlikte, yanlarda inceltilmiş bir solma veya alttan kesme ile, erkekler için her zamankinden daha modaya uygun saç modeli fikirleri var. Ve en iyi saç kesimlerinin çoğu yepyeni bir görünüm olmasa da, sayısız farklı şekillendirme seçeneği bu kesimleri ve stilleri her erkek için harika kılıyor..

Sonuç olarak, bu popüler erkek saç kesimi, erkeklerin seçebileceği iyi saç modellerinden sadece birkaçı. Sinirli kısa saç kesimlerinden akıcı uzun saç stillerine kadar her zaman herkes için havalı bir erkek saç kesimi vardır. Yani kısa, uzun, kıvırcık, dalgalı veya kalın saçlarınız olsun, şu anda almanız gereken en popüler erkek saç kesimleri ve saç modelleri burada..

Erkekler İçin Popüler Saç Kesimleri

Popüler Erkek Saç Kesimleri

En son popüler saç modellerini istiyorsanız, en ateşli erkek saç kesimleri bu yıl deneysel bir yönde ilerliyor. Kısa kenarlar, uzun üst saç kesimleri berberlerin favorisi olmaya devam ettiğinden, farklı türdeki solmuş saç kesimleri ve alttan kesimli saç modelleri yılın en moda görünümlerinden biri olmaya devam edecek. Saçlarınızı tepeden kesme ve şekillendirme konusunda orta uzunlukta ve uzun saç modelleri çok yönlülük sunar..

Erkekler İçin Havalı Saç Modelleri

Örneğin, kısa kısa, sert kısım tarak, dokulu arka fırça, sahte şahin, uzun saçak ve dikenli saç gibi havalı saç modelleri denemek için harika stiller. Kısa saç kesimleri her zaman iyi, temiz, elde edilmesi kolay saç modelleri olacak olsa da, mevcut trend kesinlikle daha uzun saçlar..

Erkekler İçin Popüler Saç Modelleri

Daha geleneksel, klasik saç kesimi isteyen kısa saçlı erkekler için, mürettebat kesimi, Fransız ekin, buzz kesim, yandan süpürülmüş Ivy League ve centilmen yan kısmı zamansız stillerdir. Profesyoneller, bu kesimlerin asla modası geçmeyeceğinden emin olabilirler. Bu popüler kısa erkek saç kesimi, iş ve sosyal yaşam arasında kolay bir geçiş için hala mükemmel..

Erkekler İçin Havalı Kısa Saç Modelleri

Kısa kesimlere ve kısa saç stillerine havalı bir hava katmak için doğal, dokulu bir görünüm için mat bir saç ürünü kullanın. Bu, saçınızı doğal bir şekilde şekillendirmenize ve aynı zamanda şık bir görünüm elde etmenize olanak tanır..

Erkekler İçin En İyi Saç Kesimleri

Erkekler için en iyi saç modellerine bir göz atalım. Bu listenin bir yerinde, seveceğiniz yeni bir saç kesimi ve modern erkek saç modeli var.!

Erkekler İçin Yeni Saç Modelleri

kısa

Kısa saç kesimi, yıllardır çok havalı bir erkek saç kesimi olmuştur. Modern quiff, retro cazibe ile çağdaş stiller arasında bir denge sunar. Yanlarda kısa bir solma veya alt kesim ve üstte dağınık dokulu kısa bir saç modeli ile erkekler çok şık bir görünüme sahip olacaklar..

kısa

Kuaförü elde etmek için, berberinizin saçınızı başınızın önünde daha uzun bırakması ve arkaya doğru giderek kısalması gerekir. Akıcı bitişi vurgulayan keskin bir görünüm için yanlarda yüksek ten rengi solmayı deneyin. Diğerleri, bu saç stilini düzgün ve şık tutmak için alttan kesme veya sivriltme ile birleştirmeyi sever..

Modern Kısa Saç Kesimi

Kalın kısa ila orta uzunlukta saçları olan erkekler için en iyi saç kesimlerinden biri olarak, erkekler kısa saç kesimi ile yanlış gidemezler. Kısa tüyü şekillendirmenin iyi saç ürünleri ve zaman gerektireceğini unutmayın. Bir ucu şekillendirmek için tutuş, hacim ve dokuyu en üst düzeye çıkarmak için iyi bir pomad, balmumu veya kremaya ihtiyacınız olacak..

Havalı Dokulu Kısa Saç Modeli

Kısa saç stilinin güzelliği, onu dağınık, dokulu, dikenli, fırçalanmış veya herhangi bir kombinasyon halinde bırakabilmenizdir..

tarak

Taraklı saç modeli, herhangi bir erkeğin giyebileceği modaya uygun bir saç kesiminin bir başka mükemmel örneğidir. Tarak üstü, rafine sadeliği ile bilinir. Üstte kısa, orta veya uzun saçlarınız olsun, saçınızı bir tarafa taramak her erkekte iyi görünebilir..

tarak

Bu klasik tarzın modern versiyonu, solmaya karşı taraktır. Üstteki stili vurgulayan soluk kenarlarla, erkekler benzersiz bir görünüm için sert bir parça ekleyebilir ve saçlarını gevşekçe tarayabilir. Gündelik, akıcı bir görünüm için orta ila düşük tutuşa sahip mat bir şekillendirici ürün kullanın.

Tarak Üzerinde Solmaya

Akıllı ama eğlenceli çığlık atan iyi bir beyefendi saç modeli arıyorsanız, tarak sizin için mükemmel bir kesim ve stil olabilir..

Kısa Tarak Üst Kesim

Geri Kaygan

Modern, kaygan arka saç kesimi basit ama havalı. En iyi erkek saç modellerinden biri olarak, saçları geriye almanın birçok yolu vardır. Kaygan arka alt kesimden kaygan arka solmaya ve dokulu fırça sırtına kadar, erkeklerin görünüm için birçok seçeneği var.

Geri Kaygan

Kısa kenarlar, uzun üst saç kesimi ile başlayın ve ürünü saçınızdan geçirin. Doğal bir görünüm ve akış için mat bir pomad öneriyoruz. Sonra her şeyi geri çekmek için bir tarak kullanın.

Fırçalanmış Geri Saç

Kaygan arka saç modelleri tüm saç tipleri ile çalışır. Daha uzun, kıvırcık saçlarda kaygan arka saçlar daha fazla dokuya ve sıçramaya sahip olacaktır. Öte yandan, düz kalın saçlı erkekler, saçlarını yeniden şık ve seksi bir stile dönüştürebilir..

Geriye jölelenmiş şaç

alttan kesme

Alttan kesim, erkekler için harika bir kısa saç modeli haline geldi ve birçok popüler kesimle çalışan şık ve az bakım gerektiren bir stil sağladı. Havalı bir saç trendi olarak, alttan kesim, kısa, tarak, arkaya yatık, sahte şahin ve saçak dahil olmak üzere her tür saç kesimi stiliyle çalışacak kadar çok yönlüdür..

alttan kesme

Şık ve sert, alt kesimin özü, tümü tek uzunlukta olan kısa kenarlardır. Bu kenarların ne kadar kısa olduğuna ve kesim başlangıçlarının ne kadar yüksek olduğuna dair varyasyonlar çoktur. Ancak, erkeklerin bağlantısız alttan kesme ve alttan kesme solma arasında bir seçeneği var..

Bağlantısı Kesilmiş Alt Kesim

Her ikisi de sinirlidir ve şekillendirme gerektirmez, ancak bakımı için düzenli kesimlere ihtiyaç duyar. Flip tarafında, erkekler her zaman traşlı bir saç modeli elde edebilirler..

Erkekler İçin Yeni Undercut Saç Modeli

Erkekler için alttan kesilmiş saç modeli, üstte kısa ve uzun saçlarla harika görünüyor. Alt kesimler ayrıca erkeksi bir görünüm için tam sakal stilleriyle çok güzel bir şekilde eşleşir.

Alttan Kesilmiş Tarak Üstü

saç kesimi

Soluk saç kesimi, erkekler için en iyi saç stillerinin temelidir. Ve aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı gölgelendirme türü ile her görünüm için bir solma kesimi vardır.

En İyi Saç Kesimi

Örneğin, düşük solmaya sahip saç kesimi, sade ama zarif bir stildir. Düşük solma temiz, zarif ve elde edilmesi kolaydır.

Düşük Solmaz Saç Kesimi

Soluk saç kesimi, uzundan kısaya hızlı bir daralma sunarak şık ve erkeksi çarpıcı bir kontrast sağlar. Yüksek solma, yanlarda ve arkada çok az saç bırakarak, dikkati üstte şekillendirmeye odaklar..

Yüksek Solmaz Saç Kesimi

Ortadan solmuş saç kesimi, daha ince bir düzeltme için şakakların altından ve kulağın hemen üstünden başlar. Orta derecede solma, çok fazla saç derisini ortaya çıkarmaktan kaçınmak isteyen ancak basit şekillendirme için kısa kenarlar isteyen beyefendiler için idealdir..

Orta Soluk Saç Kesimi

Son olarak, erkeklerin solmanın ne kadar kısa olacağına karar vermesi gerekir. Saçınızı cildinize karıştırmak istiyorsanız, berberinizden kel solan bir saç kesimi isteyin, konik bir solma çok kısa bir saç kesimi ile sona erecek..

Cilt Solması Saç Kesimi

Klasik Konik

Bir solma gibi, sivriltme, saçı kademeli olarak başın yanından kısaltmayı içerir. Bununla birlikte, konik saç kesimi, saç çok kısa olmadan önce durur ve cilde karışmaz. Tercihlerinize bağlı olarak, berber makas yerine makas kullanıyorsa, yanlarda daha uzun saçlarla konik bir saç modeli elde edilebilir..

konik saç kesimi

Klasik bir beyefendinin saç stiline çok benzeyen normal bir saç kesimi için, inceltmeyi düşünmek iyi bir seçenek olabilir. Konik bir saç kesimi seçerek daha fazla uzunluk bırakmak daha rahat, geleneksel bir görünüm yaratacaktır..

Klasik Konik Saç Kesimi

pompadour

Pompadour başka bir zamansız ikonik kesimdir. Kısa saç gibi, pompadour saç modeli de çeşitli varyasyonlarla birlikte gelir. Tıraşlı sert kısmı olan ve yanlarda alttan kesme veya solma ile eşleştirilmiş kısa veya uzun bir pompa alabilirsiniz..

Pompadour Saç Kesimi

Bir pompadour’a stil vermek için ön kısımda ayrı ve belirgin bir “pomp” oluşturmanız gerekir. Hacmin çoğu bu bölümde yoğunlaşmıştır. Saçınızı yukarı ve arkaya şekillendirmek için iyi bir şekillendirici ürün kullanın.

pompadour solması

Diken sac

Dikenli saç modelleri onlarca yıldır cesur ve moda olmuştur. Ayrıca, dikenli saçlar tüm erkeklere yakışır ve sivri uçlu bir saç modeli, görünümünüzü hafta boyunca değiştirmenin kolay bir yolu olabilir. Kısa dikenli saçlardan öndeki uzun dokulu sivri uçlara kadar, dikenli saç takmanın birkaç farklı yolu vardır..

Kısa Dikenli Saç

Saçınıza şekil vermek için pomad, ağda veya kil gibi güçlü bir saç ürününe ihtiyacınız olacak. Sadece pomadınızı kullanın ve saçınızın bölümlerini yukarı doğru bükün.

Dağınık Dokulu Dikenli Saç

sahte şahin

Havalı sahte şahin saç kesimi, mohawktan daha az yoğun olan dikenli saçlı bir saç modelidir. Küçük erkekler, kolej çocukları ve genç erkekler için iyi bir görünüm olarak, sahte şahin stilleri saçı başın ortasına doğru çiviledi..

sahte şahin

Bir mohawk’ın traşlı kenarlarından farklı olarak, sıcak fohawk solmaz saç modeli kısa konik kenarlarla gelir. Sonuç, gurur verici ve giymesi kolay havalı bir stildir. Özellikle üstte dokulu, dağınık saçlarla şekillendirildiğinde modadır..

Fohawk Solması

sarmaşık ligi

Sade ve profesyonel, denenmiş ve gerçek bir kesim için Ivy League’den başkasını aramayın. Harvard ve Princeton kesimi olarak da bilinen Ivy League saç kesimi, mürettebat kesimiyle hemen hemen aynı şekilde kesilir..

sarmaşık ligi

Bu ikonik kısa saç modelinde, yanlardaki saçlar soluk veya inceltilerek kısa kesilir ve üstteki saçtan daha kısa kesilmelidir. Ivy League’in imzası niteliğindeki görünümü, ön taraftaki yandan taranmış saçlardır. Sonuç, yan kısmı anımsatan şık, akıllı bir tasarımdır..

Ivy League Saç Kesimi

Fransız Mahsul

Erkekler için kırpılmış üst saç kesimi basit ama şık ve kesinlikle tüm Avrupa’daki berber dükkanlarında güçlü bir trend. Başın üstündeki kısa saç, daha kısa kenarlar gibi az bakım gerektirir. Dokulu Fransız mahsulü ön kısımda yüksek moda bir unsura sahiptir – kısa kesilmiş bir saçak.

Dokulu Kırpma Solması

Kırpılmış üst, günlük askeri mürettebatınız değil. Tüm saçları öne çekilerek şekillendirilen Fransız mahsulü mükemmel dokulu ve dağınık görünüyor. Erkekler için en iyi kısa saç kesimlerinden biri olarak, kırpma üstünü denemenizi öneririz..

Dokulu Fransız Kısa Üst

Asker traşı

Mürettebat kesimi genellikle kısa bir arka ve yan saç kesimi olarak özetlenir. Mürettebat kesimi ister solgun, ister yüksek ve sıkı olsun, mürettebat kesim saç modeli hemen hemen her yüz şekline uyar, berbere sık sık gitmeyi gerektirmez ve tüm durumlar için uygundur..

Mürettebat Kesimi

Mürettebat kesimi birçok erkek tarafından giyilen klasik bir tarz olsa da, herkes onu farklı şekilde giyiyor. Tarzlanması kolay, sade, erkeksi bir kısa saç kesimi için berberinizden bir mürettebat kesimi isteyin..

Asker traşı

Saçak Saç Modeli

Erkek patlamaları bir kez daha havalı olduğu için saçak saç modeli bu günlerde popüler oldu. Erkekler, kaygısız, zahmetsiz stili nedeniyle püskülleri sever.

Saçak Saç Modeli

İster kısa saçak ister daha uzun köşeli saçak elde etmek isteyin, görünüm stilleri mat şekillendirici krem ​​ve fön makinesi kullanarak iyice karıştırılmış ve doğaldır..

açısal saçak

Dalgalı saç

Dalgalı saçlı erkekler genellikle saçlarının doğal dokusunu asi veya kontrol edilemez kılmadan sergileyen bir saç modeli bulmaya çalışırlar. En iyi erkek dalgalı saç modelleri arasında kısa, sahte şahin, tarak, saçak ve kaygan sırt bulunur..

Erkekler İçin Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı saç modelleri ve kesimleri tercih ettiğiniz görünüme göre kısa veya uzun olabilir. Kısa dalgalı saçları evcilleştirmek ve şekillendirmek kolay olabilir, ancak uzun dalgalar doğal dokunuzdan gerçekten yararlanabilir. Şık şekillendirme için kilitlerinizi kontrol etmek için güçlü bir pomad veya krem ​​uygulamak.

Kısa Dalgalı Erkek Saç Modelleri

Kıvırcık saç

Kıvırcık saçları kontrol etmek herkesin bildiği gibi zordur, ancak kıvırcık saçlı erkekler için en iyi saç modelleri bu eşsiz dokudan yararlanır. Doğal buklelerinize direnmek yerine, kıvırcık saçların solması, saçak, kısa, tarak ve toplu kesim gibi stiller saç tipinizi birleştirebilir..

Erkekler İçin Popüler Kıvırcık Saç Modelleri

Benzer şekilde, erkekler de buklelerini güçlendirmek ve sıkılaştırmak için kıvırcık saç ürünleri kullanmalıdır. Kıvırcık saç modelleri moda, bu yüzden bırakın saçınız işini yapsın ve onu dünyaya sergileyin.

Kıvırcık Saç

Uzun saç

Kadınlar uzun saçlı seksi erkekleri sever. Bazı erkekler saçlarını uzatmak konusunda tereddütlü olsa da havalı uzun saç modelleri yine de süper erkeksi ve seksi olabilir. Orta uzunluktan daha uzun saçlara sahip erkekler daha fazla şekillendirme seçeneğine ve görünüşlerini sık sık değiştirme yeteneğine sahiptir..

Uzun Saçlı Erkekler

Popüler uzun saç kesimleri ek bakım ve bakım anlamına gelebilir, ancak durum böyle olmak zorunda değildir. İyi bir şampuan ve saç kremi kullanmak saçınızı nemlendirir ve yumuşatır, doğal olarak uzun saçlara sahip olmanızı sağlar. Uzun ve düzden erkek topuzu, atkuyruğu, örgüler ve üst düğüme kadar daha uzun erkek saç modelleri modern ve moda.

Erkekler İçin En İyi Uzun Saç Modelleri

Dokulu Saç Kesimleri

Dokulu saç kesimleri en modern moda stillerden bazılarıdır. Taze ve hoş, erkekler kısa, orta ve uzun saçlara doku ekleyebilir. Dokulu saç stillerini elde etmek kolaydır, ancak birkaç temel şekillendirme aracı gerektirir. Minimum gereksinimler mat bir pomat ve taraktır..

Kısa Dokulu Saç

İster kısa ister uzun dokulu saç şekillendiriyor olun, saçınıza az miktarda ürün sürün ve iyice uygulayın. Görünümünüzü şekillendirmek için bir tarak kullanmanız gerekiyorsa, doğal bir görünüm için bunu nazikçe ama saçın düzgün kısımlarını parmaklarınızla düzeltin..

Erkekler İçin Dokulu Saç Modelleri

En İyi Erkek Saç Kesimi

En iyi erkek saç kesimi ve saç modelleri her erkek için bir şeyler sunar. Kalın, ince, dalgalı veya kıvırcık saç tipine sahip olsanız ve kısa, orta veya uzun bir saç modeli denemek istiyorsanız, bunlar erkeklerin bu yıl denemesi gereken yeni popüler saç kesimleri. Aynı sıkıcı kesimden sıkıldıysanız ve görünümünüzü yenilemek istiyorsanız en yeni kesimleri ve stilleri deneyin..

Farklı saç kesimleriyle denemeler yapın ve ince değişiklikler yapmak anlamına gelse bile yüz şekliniz ve stil anlayışınız için neyin işe yaradığını bulun. Kenarları kısa, üstleri uzun saç modelleri trend olurken, yeni bir saç kesimi denemekten korkmayın..