Erkekler İçin Profesyonel Saç Modelleri

İşyerinde giymek için bir iş saç kesimi arıyorsanız, erkeklerin seçebileceği birçok iyi profesyonel saç modeli var. Aslında, “başarı için giyin” tipik bir slogan olsa da, profesyonel bir saç kesimi yaptırmak, giydiğiniz takım elbise, kravat ve ayakkabılar kadar önemlidir. İster satış konuşması yapıyor olun, ister ekibinizle haftalık bir toplantı yapıyor olun, ofisteki insanlar nasıl göründüğünüzü ve kendinizi nasıl sunduğunuzu inceliyor. Ve en iyi muhafazakar iş adamı saç modelleri, patronunuzun ve CEO’nuzun şüphesiz tanıyacağı bir düzeyde gelişmişlik ve özgüven sergilemenize yardımcı olabilir..

Erkekler için profesyonel saç kesimi kesinlikle işyeri ortamınıza göre değişebilir, ancak aşağıdaki kolay yönetici saç stillerinden birini sallıyorsanız kimse şikayet edemez! Modern uzun ve orta stillerden kısa kesimlere kadar, hemen şimdi almak için bu modaya uygun kurumsal saç kesimlerine göz atın!

Erkekler İçin Profesyonel Saç Kesimleri

Erkekler İçin En İyi İş Saç Kesimleri

Kurumsal bir saç kesiminin şık olması gerekirken, bir iş kesiminin sıkıcı olması gerekmez. Bir dizi modaya uygun erkek iş saç modeli ile erkeklerin çok saygın seçenekleri var. Ancak tüm ofis stilleri yetenekli saç kesimiyle başlar ve kaliteli şekillendirme ürünleriyle biter..

iş saç kesimi

Yanlarda ve arkada bir konik veya solma ile başlayın. Daha resmi bir alt kesim bile genç profesyoneller için kabul edilebilir. Herhangi bir cildin açığa çıkmasını önlemek için berberinizden #2 veya #3 koruyucu tarakla yeterli uzunlukta bırakmasını isteyin..

İş Saç Modelleri

Bazı endüstrilerde, özellikle finansta, cilt veya kel solma çok sinirli olabilir, bu nedenle muhafazakar bir saç kesimini hedefleyin..

Erkekler İçin Profesyonel Profesyonel Saç Kesimleri

Üstteki saçlara gelince, daha uzun süre daha profesyonel bir iş görünümü sunar. Kısa kenarlar, uzun üst saç kesimi, çok yönlülüğü ve stili en üst düzeye çıkaracaktır. Erkeklerin kısa profesyonel saç kesimleri arasında bir ekip kesimi, kırpma üst, Ivy League, tarak, yan kısım ve vızıltı kesimi bulunur..

Erkekler İçin En İyi Muhafazakar İş Saç Modelleri

Bu seçeneklerden en yönetici saç kesimi, konik solmaya karşı taraktır. Yanlarda sivrilen bir kesim ve üstte taranmış daha uzun saç ile bu tarz her ofiste çalışır. Çok erkeksi bir görünüm için kısa, bakımlı bir sakal ekleyin.

Klasik Tarak Aşırı Konik Solmaya

Modern profesyonel erkekler, yalnızca kalın saçları varsa, kel noktaları yoksa ve eşit şekilli bir kafaları varsa, kısa bir saç kesimi veya çok kısa bir saç denemelidir..

En İyi Erkek Kısa Profesyonel Saç Kesimi

Bununla birlikte, sayısız erkek profesyonel orta uzunlukta ve uzun saç modeli vardır. Popüler orta boy saç kesimleri arasında kısa, tarak, geri fırça, kaygan sırt ve pompadour varyasyonları bulunur..

Erkekler İçin Profesyonel Orta Boy Saç Modelleri

Uzun saçlı iş stilleri muhtemelen düz bir şekilde geriye çekilmeli veya ortadan ayrılarak kaliteli bir şekillendirici ürünle şekillendirilmelidir..

Erkek Uzun Profesyonel Saç Modelleri

Profesyonel Saç Modelleri

Kısa Saç Kesimleri

İster genç bir profesyonel, ister deneyimli bir yönetici olun, kısa iş saç kesimleri her zaman popüler ve şıktır. Erkekler için en iyi kısa profesyonel saç stilleri, kontrast oluşturmak için kenarlarda konik bir solma veya alttan kesme ile başlar. Yanlarda ve arkada az bakım gerektiren bir kesim ile, berberinizden üstte 1 ila 3 inç uzunluk bırakmasını isteyebilirsiniz, bu da bir vızıltı kesiminden bir ekip kesimine kadar herhangi bir stile izin verir..

Erkekler İçin En İyi Kısa İş Saç Kesimleri

Çıkık elmacık kemikleriniz ve yontulmuş bir çene hattınız varsa, vızıldayan bir solma, sağlam ama çekici bir görünüm olabilir. Bununla birlikte, mürettebat kesimi, yumuşak, pürüzsüz bir stil için yandan süpürülmüş bir saçak ve dokulu bir yüzey ile çalışır. Daha fazla çok yönlülük ve şekillendirme seçenekleri istiyorsanız saçınızı daha uzun tutun. Daha sonra doğal bir görünüm elde etmek için mat bir saç ürünü kullanın..

Erkekler İçin Kısa Profesyonel Saç Kesimleri

Orta Boy Saç Modelleri

Orta uzunlukta iş saç kesimi, en popüler saç stillerini şekillendirmek isteyen erkekler için harikadır. Kısa ve uzun arasında güzel bir denge olarak, profesyonel orta saç modelleri tüm favorileri kapsar. Taraklı, kısa, arkaya yaslı veya dokulu dağınık bir görünüm elde etmek istiyorsanız, orta uzunluktaki saçın üstteki stili vurgulamak için alttan kesilmiş veya solmuş kenarlara ihtiyacı vardır..

Yandan Süpürmeli Yüksek Konik

Üst kısımdaki ekstra uzunluk sayesinde erkekler saçlarını geriye doğru tarayabilir, yana doğru tarayabilir, öne doğru çekebilir veya yukarı kaldırabilir. Genel kesim resmi bir saç kesimi gibi göründüğü sürece, erkekler doğru bitişi bulmak için orta uzunlukta saçlarını deneyebilir. Ayrıca orta stiller, özellikle daha fazla kapatıcılığa ihtiyacınız varsa, kalın, düz, dalgalı, kıvırcık, ince ve inceltilmiş saçlar dahil tüm saç tipleriyle iyi çalışır..

Erkekler İçin Orta Boy İş Saç Modelleri

Uzun Saç Modelleri

Saçlarınızı uzatmak istiyorsanız, profesyonel erkekler için modaya uygun uzun saç modelleri olduğu gerçeğini takdir edeceksiniz. İş hayatında öne geçmek isteyen uzun saçlı erkeklerin tarzlarına dikkat etmeleri gerekiyor. Düzgün bir saç bakımı ve düzenli düzeltmeler, temiz bir görünüm sağlamak için önemlidir ve bazı eski moda endüstriler uzun saçı erkeksi olarak görmez..

Uzun Kardeş Akışı

Bunu ele almak için, profesyonel erkek uzun saç modelleri en iyi şekilde geriye doğru taranmış, kenarları daha kısa ve üstte daha uzun saç görünür. Dokulu bir görünüm için hafif tutuşlu bir şekillendirici ürünle eşleştirilmiş en yüksek puanlı şampuan ve saç kremi uzun saçınızı dönüştürebilir. Çok genç bir görünüm ve kimsenin sizi ciddiye almadığı bir durumdan kaçınmak için sakal bırakmanızı öneririz..

Erkekler İçin Uzun İş Saç Modelleri

sarmaşık ligi

Ivy League stili, kısa bir erkek saç kesimidir ve en kolay şekilde yanları süpürülmüş saçaklı daha uzun bir ekip kesimi olarak tanımlanabilir. En klas ve popüler saç stillerinden biri olarak, berberiniz kontrast oluşturmak ve üstteki stili vurgulamak için yanlarınızı solduracak ve arka tarafı kısa tutacaktır..

Uzun Sarmaşık Ligi Stili

Üstteki kısa saç kesilir ve yaklaşık 2-3 inç uzunluğunda bırakılır, bazı erkekler öndeki saçları biraz daha uzun tercih eder. Bu resmi saç stilini şekillendirmek için tutuş ve dokuya sahip kaliteli bir saç ürünü isteyeceksiniz. Sonuç, ofis için keskin ve taze olan iyi bir görünümdür..

Ivy League Saç Modeli

kısa

Bir yöneticinin takacağı kurumsal bir saç kesimini düşündüğünüzde, çoğu zaman kısa olanı düşünmezsiniz. Ancak, bu modaya uygun saç modeli temiz, şık ve çekici. Yanlarda kısa bir konik kesim ve üstte kalın, dalgalı saçlar ile modern kısa saç kesimi, iş adamları için oldukça seksi bir saç modeli olabilir..

Uzun Kenarlı Modern Quiff

Profesyonel erkekler saçakları fırçalayabilir, üst kısmın bir bölümünü tarayabilir veya hacim için stili hafifçe dağınık bırakabilir. Saçınız sağlıklı bir parlaklığa sahip değilse, biraz parlak bir pomad veya krem ​​düşünün. Aksi takdirde, dokulu modern bir kısa tüy, iş kıyafetlerinizde belirgin bir şekilde yer alacaktır..

Fırçalanmış Saçlarla Düşük Solma

Kıvırcık saç

Bukleleri yönetmek bazen zor olsa da, keskin ve modaya uygun bir görünüm için şekillendirmesi kolay birçok profesyonel kıvırcık saç modeli vardır. Yeni başlayanlar için, berberinize yanlarda ve arkada solgun bir saç kesimi istediğinizi söylemek isteyeceksiniz. Bakımı kolay bir kesim için orta ila yüksek konik solmaya yapıştırın. Üstte kısa buklelerle çalışmak zahmetsiz olabilir, ancak daha uzun kıvırcık saçlar cesur bir ifade verir.

Dağınık Kıvırcık Saç

Kıvırcık bir iş saç kesimi şekillendirirken, kabarmayı en aza indirmek için buklelerinizin yeterli nem ve bakıma sahip olduğundan emin olmanız gerekir. Saçınıza güçlü bir pomad, balmumu veya kil sürün. Kısa kıvırcık saç modelleri minimum çaba için mükemmeldir. Aksi takdirde, maksimum hacim için buklelerinizi gevşek ve dağınık bırakabilir, sıkı bir saçak şekillendirmek için öne doğru fırçalayabilir veya düzgün ve karışık arasında bir denge için yana doğru ayırabilirsiniz..

Kıvırcık Profesyonel İş Saç Kesimleri

saç kesimi

Soluk bir saç kesimi, modern bir kesimin tüm unsurlarını bir araya getirir. En yaygın profesyonel solma saç kesimleri, üstte daha uzun saçlarla tamamlanır. Erkekler berberlerinden kafa derisinde daralmanın nerede başladığını belirlemek için yüksek, orta veya düşük solma isteyebilirler. Havalı bir saç kesimi için saçı cilde karıştırmak istiyorsanız, kel bir solma talep edin..

saç kesimi

Dalgalı, kıvırcık, düz veya kalın saçlı erkekler için harika olan bir solma, iş saç kesiminizi yükseltecek kontrast ve doku sağlar. Temiz kesilmiş bir solma işe uygun olsa da, tüm ofisler saç derisini açığa çıkaran bir cilt solmasını takdir etmeyecektir. Şüpheye düştüğünüzde, gündelik ve resmi ortamlarda işe yarayan şık bir saç modeli için orta veya düşük sivriltmeyi seçin..

Konik Solmaya Saç Kesimi

tarak

Tarak üstü, erkekler için en ikonik ve zamansız saç kesimlerinden biridir. Klasik iş saç modeli olarak bilinen tarak, saçı bir taraftan diğerine süpürür. Neyse ki, saç kesimi üzerinde modern tarak, şık ve profesyonel görünen yeni bir trend. Yanlarda ve sırtta konik solma veya alttan kesim ile üstte kısa ila orta uzunlukta saç birleştiğinde, bu yakışıklı stil iş için mükemmel bir görünüm haline gelir.

Düşük Konik Solma ile Tarak

Kesimi muhafazakar tutmak için orta veya düşük bir tarakla başlayın. İyi bir saç ürünü kullanarak tüm saçınızı taramak isteyeceksiniz. Saçı tararken yukarı kaldırarak düz bir görünümden kaçının. Benzer şekilde, köşeli bir şekillendirme için saçınızı yana ve arkaya doğru fırçalayabilirsiniz. Erkeksi bir görünüm için saç çizginize bir çizgi ekleyin ve sakalınızı veya kısa sakalınızı düzeltin. Aksi takdirde, temiz tıraş, size her zaman istediğiniz o tatlı, başarılı erkek stilini getirecektir..

Uzun Tarak Üzeri Konik Kenarlar

Asker traşı

Düzgün ve kısa, mürettebat kesimi, geleneksel bir görünüm isteyen erkekler için en iyi profesyonel saç kesimlerinden biridir. İster tek tip bir uzunluk ister biraz kontrast için yanlarda solma olsun, mürettebat kesim saç modeli tüm saç tipleri ve dokuları üzerinde çalışır. Üstte daha uzun saçlı, orta ila yüksek konik solmaya saç kesimi ile başlayın.

Yüksek Konik Soldurmalı Mürettebat Kesimi

Bir yan parçayı şekillendirmek veya kaküllerinizi süpürmek istiyorsanız, ön kısmı daha uzun bırakın. Ek hacim için kırpılmış saçlarınızı tarayabilir veya tarayabilir ya da kısa ve dağınık bir görünümle tamamen doğal olabilirsiniz. Stili kolay ve evrensel olarak erkeksi olan modern mürettebat kesimi her zaman ofis için iyi bir görünüm olmuştur..

Dağınık Ivy League Saç Kesimi

Yan parça

Yan kısım, modern profesyoneller için mükemmel bir seçimdir. Klasik beyefendi saç modeli olarak da bilinen yan kısım saç kesimi, sert bir kısım tarafından vurgulanan üstte kısa ila orta uzunlukta saçlarla yanlarda kısa kesilir. Kontrast bir etki için arkayı ve yanları saçınızın geri kalanından uzağa doğru tarayın ve dokulu, şık bir görünüm için bir yan kısım ekleyin.

Şık Yan Parça

Muhafazakar versiyon bir Wall Street saç modeli olarak ideal olsa da, teknoloji veya diğer açık fikirli endüstrilerde çalışan adamlar öne çıkan benzersiz bir varyasyon isteyebilir. Berberinizden sert bir traş olmasını istemeyi düşünün. Yukarı doğru şekillendirilmiş, düşük ten rengi solmuş ve hafif kirli sakal ile birlikte bu yan kısım saç kesimi modaya uygun ve profesyoneldir. Orta ila yüksek tutuş sağlayan bir şekillendirici ürün kullanın ve hacmi korumak ve kaldırmak için hafif bir dokunuşla tarayın.

Sert Taraf Parçası Solması

solmuş alt kesim

Alttan kesilmiş solma, şık alttan kesilmiş saç kesimini bir solgunluğun sivrilen kenarlarıyla eşleştirir. Eşsiz ve gurur verici, soluk alt kesim, herhangi bir saç stiline modaya uygun bir görünüm katar ve herhangi bir kesimi bir sonraki seviyeye taşıyabilir.

solmuş alt kesim

Kısa kenarlar ve arka kısım, başın altına doğru incelerek temiz kesim bir görünüm sağlarken, üstteki şık saç modeli anında göz alıcıdır. Kısa kenarları, uzun üst saç modelini çıkarmanın en iyi yollarından biri olarak, saçlarınızı geriye doğru taranmış, taranmış, öne doğru taranmış veya her tarafı dağınık olan saçlarınızı kullanmak isteyeceksiniz..

Alt Kesilmiş Saç Modelleri

Üç numara saç kesimi

İş saç stilleri şık ve profesyonel olmalı ve bir vızıltı kesimi eşit ölçülerde olmalıdır. Hareketli bir saç kesimi bakım gerektirmez, böylece ofisten bara hiç düşünmeden gidebilirsiniz. Ayrıca, yakın kesim erkeksi ve üstte biraz büyüme ile gurur duyuyor.

Üç numara saç kesimi

Bir yandan yukarı doğru basit bir geçişten, basit bir vızıltı kesim solması elde edin. Keskin ve cesur, bu çok kısa erkek saç kesimi, düzenli olarak berbere giden doğru yüz şekline sahip erkekler için ayrılmalıdır. Aksi takdirde, kaliteli saç kesme makinelerine yatırım yaptığınızdan emin olun, böylece evde kendi saçınızı kendiniz yapabilirsiniz..

Sakallı Vızıltı Kesimi

Profesyonel Sakal

En popüler profesyonel sakal stilleri kısadır ve mükemmel bir iş adamı görünümü için kesilmiştir. Kirli veya dağınık sakallardan kurtulamayacağınız için kurumsal sakalların bakımlı ve bakımlı olması gerekir..

Profesyonel Sakal

Sağlıklı, dolgun yüz tüyleri yetiştirmek için iyi bir sakal şampuanı ve saç kremi ile başlayın. Ardından, görünümünüze ve yüzünüze uygun resmi bir sakal tasarlamak için eksiksiz bir ek setine sahip iyi bir düzeltici kullanın..

kurumsal sakal

Sonuç olarak, kurumsal profesyoneller için en iyi sakal stilleri, ağır anız gibi kısa ve kalındır. Yamalar veya ince sakallarınız varsa, temiz bir görünüm için tamamen tıraş olmayı kesinlikle düşünün..

İş Saç Modelleri

  • Temiz, şık bir görünüm için kısa saç kesimleri yapın ve düzgün saç stillerini şekillendirin.
  • Muhafazakar bir ofiste veya sektörde çalışan bir iş profesyoneliyseniz, üstte yan kısım, tarak veya yanlarda ve arkada konik solma saç kesimi ile ekip kesim gibi klasik bir saç modeli seçin..
  • Rahat ve rahat bir ortamda çalışıyorsanız, soluk, kısa ve kaygan arka alt kesimi gibi orta uzunluktan daha uzun modaya uygun saç modelleri, tarzınızı karıştırmak için harika yollar sunar..
  • Hacmi artırmak, sağlıklı ve doğal bir parlaklık elde etmek ve mat dokulu bir görünüm elde etmek için yüksek kaliteli saç ürünleri kullanın..
  • Saçlarınız uzun, kıvırcık ve dağınık olmadan stilinizi düzenli ve sıkı tutmak için düzenli saç kesimleri yapın.