21 populiari 70 -ųjų šukuosena vyrams

Aštuntojo dešimtmečio vyrų plaukams didelę įtaką padarė muzikantai, kino žvaigždės, įžymybės ir įsibėgėjęs hipių gyvenimo būdas. Panašiai kaip ir garbanoti ilgi kirpimai 60 -aisiais, daugumai 70 -ųjų šukuosenų reikėjo ilgio, sluoksnių ir natūralios tekstūros. Ne tik moterims, aštuntajame dešimtmetyje vyrai masiškai tvarkė ir formavo plaukus. Nuo ilgų iki trumpų, nuo afro iki dredų, nuo kurelių iki plunksninių plaukų, per dešimtmetį buvo tiek daug šaunių vyrų kirpimų ir stilių, kai kurie iš jų buvo perkelti iš 60 -ųjų. Norėdami gauti įkvėpimo ir idėjų, pažvelkime į geriausias ir populiariausias 70 -ųjų šukuosenas vyrams!

70 -ųjų šukuosenos vyrams

70 -ųjų šukuosenos vyrams

Afro šukuosena

Afrikos amerikiečių bendruomenės šį šukuoseną pradėjo sportuoti 60 -aisiais, tačiau aštuntajame dešimtmetyje afro tapo mėgstamiausia, nes iki to laiko ji buvo labiau paplitusi ir komercinė. Be to, kad puikiai tiktų keistoms, tekstūruotoms šukuosenoms, afros buvo politiniai pareiškimai ir juodojo pasididžiavimo simboliai. Vyrai juos dėvi iki šiol, norėdami puikuotis nuostabiais garbanotais manais, tačiau tai susiję su cheminių produktų naudojimu. Po apdorojimo plaukai turi natūralų pojūtį ir jiems nereikia daug priežiūros.

70 -ųjų afro šukuosenos vyrai

Vidutinio ilgio plaukai

60-ųjų ilgi plaukai 70-aisiais virto vidutinio ilgio plaukais. Pečių ilgio stilius vis dar buvo maištingas ir prieš įstaigą, tačiau jis buvo lengviau valdomas, nes nereikalavo tiek daug priežiūros. „The Beatles“ vidutinio ilgio išvaizdą geriausiai atspindėjo aštuntajame dešimtmetyje. Jei jūsų plaukai natūraliai neauga žemyn, jums reikės kirpėjo, kuris priartins juos prie formos, jei norite vėsesnės šukuosenos, kuri glostytų apvalius veidus.

70 -ųjų vidutinio ilgio plaukai vyrams

Ilgos šukuosenos

Aštuntojo dešimtmečio pradžioje ilgos šukuosenos peraugo į natūralų stilių, kai vyrai nusprendė atsisakyti pomados ir leisti jai pakabinti, o ne geliuoti ar formuoti plaukus. Tai reiškė, kad ji teka ir tinka visų tipų plaukams. Nesvarbu, ar jūsų stilius tiesus, ar garbanotas, galite pakartoti šią išvaizdą, palikdami plaukus aštriam, roko žvaigždės patrauklumui.

70 -ųjų vyriškos šukuosenos

Klasikinis kepsnys

Visus dešimtmečius egzistuoja įvairūs šarvai. Vis dar trumpa priekyje ir ilga gale, aštuntojo dešimtmečio šermukšnių šukuosena viršuje buvo gauruota, suteikdama jai daugiau apimties ir drąsios išvaizdos, kaip Davidas Bowie kaip Ziggy Stardust. Jei jaučiatės taip, lyg negalėtumėte nuplėšti liepsnojančios oranžinės kepsninės, modernus stilius yra trumpesnis ir kompaktiškesnis viršuje ir gale. Be to, jis turi išblukimą, kad padidintų skirtingų pjūvių kontrastą.

70 -ųjų keleto plaukų vyrai

Dredai

Aštuntajame dešimtmetyje regio kultūra ir žymūs jos menininkai, tokie kaip Bobas Marley, atnešė dredus į mases. Baimėms gaminti reikia laiko, ir jums reikės daug kantrybės, tačiau jos turi keletą privalumų. Jie puikiai tinka trumpiems ir ilgiems plaukams, o dredai yra nesudėtingi, nes nereikia šukuoti ar plauti plaukų. Prieš sukdami į vietą, leidžiate susipainioti matiniams plaukams.

70 -ųjų dredai

Plunksniški plaukai

Plunksnų kirpimas, kaip paukščių plunksnos, buvo unisex stilius vyrams ir moterims. Iš vaikinų, kurie tai geriausiai sukrėtė aštuntajame dešimtmetyje, Johnas Travolta buvo žinomas dėl savo vidutinio ilgio sluoksnių ir centro išsiskyrimo. Vaikinai vis dar mėgsta plunksnų stilių, nes galite leisti jam pakabinti natūraliai, nušluostyti į šoną, kad sukurtumėte atsiskyrimą, arba gelį, jei jis trumpesnis. Vyrai, ieškantys universalios išvaizdos, turėtų atrodyti toliau.

70 -ųjų plunksnų plaukai vyrai

Roko šukuosenos

70 -aisiais menininkai ir muzikantai daug kartų keitė roko šukuoseną. „The Beatles“ nuo gauruoto šluostės virto kepsnine, Elvis išaugino plaukus ir šonkaulius, o Rodas Stewartas derino viską. Ypatybė, sujungusi juos visus, buvo ilgis; 70 -ųjų uolų plaukai buvo ilgi ir plaukiojantys. Tai užtikrino, kad stiliai nebuvo panašūs į šviežias, švarias 60-ųjų šukuosenas. Vietoj to, jie buvo nepaklusnūs ir įžūlūs.

70 -ųjų roko plaukai

Diskotekos šukuosenos

„Disco“ plaukai prasidėjo derinant aptemptus ilgaamžius ir ilgesnius plaukus su puošniais drabužiais. „ABBA“ vaikinai buvo aštuntojo dešimtmečio disko muzikos ir stiliaus karaliai. Tačiau filme „Šeštadienio nakties karštinė“ Travolta pertvarkė kultūrą savo želiančiais nukirptais nugaros plaukais, kurie taip pat buvo šukuoti ir kupini apimties. Tam jums reikės storo šepetėlio ir daug plaukų lako.

Diskotekos šukuosenos vyrams

Tepimo šukuosenos

Tepėjai nešiojo plaukus trumpai ir pastūmė juos atgal, kad jie taptų lygios tekstūros, riebios. Tai buvo profesionalus stilius vyrams, kurie pirmenybę teikė švariam ir madingam įvaizdžiui, o ne drąsesniam 70-ųjų stiliui. Riebaluojantys plaukai sugrįžta, nes nugara ir šonai yra trumpesni, o viršus ilgesnis, kad būtų apimtis ir kontrastas. Jei jums nepatinka originali riebi išvaizda, naudokite stiliaus gaminį vandens pagrindu.

70 -ųjų tepimo šukuosenos

Šukuosenos kirpimas

Pasišiaušęs kirpimas nebuvo toks paprastas, kaip atauginti plaukus 70 -aisiais. Geriausi šukos gabalai buvo sluoksniuoti pakraščiu, o sluoksniai buvo pratęsti toliau žemyn galva. Vyrams patiko lengvas patrauklumas ir lankstumas – galite dėvėti aptakiai arba užpildyti viršutinius sluoksnius. Tai vis dar kokybiška išvaizda šiuolaikiniams vyrams, kurie neturi laiko vaškui ir šukoms.

„Shag“ kirpimo vyrai

Vyras Permė

„Brady Bunch“ permus taip išgarsino aštuntajame dešimtmetyje, kad visi, pradedant Tomu Hanksu, baigiant Al Pachino ir Dustinu Hoffmanu, tai išbandė įvairiai. Šiandien lengviau atrodyti teisingai, nes yra daug variantų, o geriausi ilgaamžiai apima išblukimą iš šono ir ištisus, šukuojančius plaukus ant viršaus.

70 -ųjų vyriški plaukai

Jheri garbanė

„Jheri Curl“ buvo viena populiariausių dešimtmečio juodų vyrų šukuosenų. Įžymybės, tokios kaip Michaelas Jacksonas ir Rickas Jamesas, pavadintos savo išradėjo Jheri Redding vardu, sušvelnino savo įtemptas garbanas ir atsipalaidavo į laisvesnes, natūralesnes garbanas, kurios išliko nuolat. „Jheri“ garbanos buvo puiki alternatyva juodiems plaukams, suteikianti ilgesnį stilių be priežiūros. Stilingi, blizgūs ir patvarūs juodi vyrai sukrėtė šią garbanotą šukuoseną nuo 70 -ųjų pabaigos iki 80 -ųjų.

Jheri garbanė

Ūsai

Nors tai nėra šukuosena, Markas Spitzas ir Tomas Selleckas ūsus padarė vyriškais, laimėdami septynis aukso medalius ir sumedžiodami blogiukus. Tinkami ūsai apima visų veido plaukų nusiskutimą, kad tašelis liktų ant viršutinės lūpos. Tai grįžta į madą, nes tinka beveik bet kuriai šukuosenai.

70 -ųjų ūsai

Trumpos šukuosenos

Ne visos dešimtmečio šukuosenos buvo ilgos, o kai kurios geriausios 70 -ųjų vyrų plaukų tendencijos buvo trumpos. Švarūs trumpi kirpimai, tokie kaip kirpimas, įgulos kirpimas ir šoninė dalis, buvo populiarūs tarp vyrų, kurie norėjo mažai priežiūros reikalaujančios šukuosenos. Be to, „Rude Boys“ ir „Skinheads“ pasirūpino, kad trumpi plaukai turėtų savo vietą, pasirinkdami iškirptą, nusiskuto kirpimą, panašų į tokias juostas kaip „The Specials“. Galiausiai daugumą trumpų vyriškų šukuosenų dėvėjo tokie verslo profesionalai kaip „Wall Street“ tipai.

70 -ųjų vyrų trumpos šukuosenos

Banglentininkų šukuosenos

50-ųjų banglentininkų plaukai buvo ilgi, 70-ųjų-trumpi arba vidutinio ilgio. Svarbiausia buvo netvarkingas stilius ir dažytos spalvos, dėl kurių jis atrodė saulės pabučiuotas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai palikti jį gauruotą ant viršaus ir pridėti šviesių atspalvių.

70 -ųjų banglentininkų plaukai

Garbanoti plaukai

Garbanos buvo madingos, nes kartu su įvairiais 70 -ųjų stiliais pridėjo stilingą ir gaivų pojūtį. Iki šios dienos savo garbanas galite pademonstruoti gauruotu kirpimu, griežtu permu arba laisva Jheri garbanė.

70 -ųjų garbanoti plaukai vyrai

Geriausi plaukų produktai 70 -ųjų vyrų šukuosenoms

Norint sukurti geriausią 1970 -ųjų metų vyrų šukuoseną, reikia tinkamų produktų, kad būtų pasiektas tobulas apdaila. Kadangi daugelis aštuntojo dešimtmečio kirpimų buvo ilgi ir daugiasluoksniai, vaikinai turėjo naudoti daug plaukų lako, kad išlaikytų savo stilių. Tačiau kai kurie vyrai pirmenybę teikė klasikinėms trumpoms šukuosenoms, o šiems kirpimo stiliams tiesiog reikėjo šiek tiek riebalų ar kremo. Aliejaus pagrindu pagamintos pomados buvo populiarios riebesnėms šukuosenoms, o kiti vaikinai džiaugėsi nostalgija naudoti klasikinį vyrų plaukų produktą „Brylcreem“.

Norėdami padėti jums sukurti savo 70 -ųjų šukuoseną, čia yra geriausi plaukų gaminiai, kuriuos gali naudoti vyrai!

Prekės įvertinimas Kaina
„Brylcreem“ 3 viename žvilgantis, formuojantis ir kondicionuojantis plaukų kremas vyrams, be alkoholio, 5,5 uncijos „Brylcreem“ 3 viename žvilgantis, formuojantis ir kondicionuojantis plaukų kremas vyrams, be alkoholio, 5,5 uncijos 4599 apžvalgos 4,99 USD Pirkti dabar
Duke Greaseless laikanti kirpėja Duke Greaseless laikanti kirpėja 78 apžvalgos 6,99 USD Pirkti dabar
„REUZEL Green Pomade“ tepalas, vidutinio stiprumo, 4 oz. „REUZEL Green Pomade“ tepalas, vidutinio stiprumo, 4 oz. 1853 apžvalgos 16,00 USD Pirkti dabar