21 Seksi Anız Sakal Stili

Kirli sakal, birçok nedenden dolayı erkekler arasında popüler olmaya devam ediyor. Yeni başlayanlar için, kirli sakal stilleri belirli bir amaca hizmet eder. Uzun sakal bırakmasına izin verilmeyen bir profesyonelseniz, şu anda yapabileceğiniz en iyi şey sakalınızı tıraş etmek ve biraz sakal uzatmak olabilir. Benzer şekilde, genetik nedeniyle sakal bırakamıyorsanız veya hassas bir cildiniz varsa, o zaman kepek yeterli olabilir. Neyse ki, düzgün bir şekilde tarandığında ve şekillendirildiğinde kirli bir sakal, erkekler için en sıcak sakal türlerinden biri olabilir..

Aşağıda, 2021’de elde edilecek çok sayıda seksi kirli sakal hakkında bilgi edinmek ve kazımak için eksiksiz kılavuzumuza göz atın. Hafiften orta ve ağır kirli sakallara, sakalınızı şekillendirmenin en iyi yolları burada.!

Anız Sakal

Anız Sakal Nasıl Tımar Edilir

Çoğu kadın, kalın bir kirli sakalı modaya uygun ve erkeksi bulur. Kirli sakal pürüzlü ve hatta kaşıntılı olabilse de, bu sakal stiliyle ilgili bir şey alfa erkeği çığlık atıyor. Ağır sakal veya hafif sakal almanın en iyi yanı, hemen hemen her erkeğin onu çıkarabilmesi ve büyüme sürecindeki farklı uzunlukların erkeklerin farklı görünümlere sahip olmasına izin vermesidir. Ayrıca, ne kadar uzun tutmaya karar verirseniz verin, kirli sakalı şekillendirmek ve şekillendirmek gerçekten çok kolay.

Kirli bir görünüm elde etmek için gerçekten yapmanız gereken tek şey, sakalınızın bir veya iki hafta uzamasına izin vermek, tıraş etmek ve birkaç gün boyunca tekrar uzamasına izin vermektir. Tıraş makinesi kullanmak ve temiz bir tıraşa başlamak istemiyorsanız, sakal düzeltici veya düzeltici kullanmanızı öneririz. Saç kökünüzü doğal yağlarını serbest bırakması için uyarmak ve böylece sakalınızı yumuşatmak için bir sakal fırçası bile kullanabilirsiniz..

Sakal kıl kökleriniz sakal yağının faydalarından tam olarak yararlanamayacak kadar kısa olsa da, kuruluk ve kaşıntıyı önlemek için yine de yüzünüzü ve cildinizi nemlendirmenizi öneririz. Yüzünüzdeki tüyleri yumuşatmak için yine de bir miktar sakal yağı veya balsamı kullanabilseniz de, iyi bir losyon veya krem ​​de işe yarayacaktır..

Farklı Anız Sakal Stilleri

Uygun bakım, tımar ve zamanla erkekler bir dizi havalı sakal stilinin keyfini çıkarabilir. Bunun nedeni, sakalın sonuçta uzatabileceğiniz en kısa sakal türü olmasına rağmen, kirli sakalınızın uzunluğunun görünüşünüzde gerçekten bir fark yaratabilmesidir..

Örneğin, sakalınızı ilk kestiğinizde işe hafif kirli sakalla başlayacaksınız. Yüzlerinde kel noktalar veya düzensiz sakalları olan erkekler, ince talaşı takdir edeceklerdir çünkü burada ve burada bazı eksik kıllar kabul edilebilir ve farkedilemez..

Hafif Anız Sakal

Ardından orta boy kirli sakal gelir. Bu aşamada kepçeniz daha kalın ve dolgun hale gelir ve yüzünüz biraz daha koyulaşır. Yanaklarınız, çeneniz ve boynunuz boyunca kirli sakallı güzel bir bıyığa sahip olacaksınız. Bıyıkların büyük bir hayranı değilseniz, sakallı bir keçi sakalı için bu kısmı tıraş etmekten çekinmeyin. Sonuç olarak, düzeltme veya tıraştan kaçınmayı başardıysanız, saat beş yönünde seksi bir gölgeye sahip olacaksınız..

Orta Anız Sakal

Sakalın kesilmesinin son aşaması ağır anızdır. Kısa sakallar söz konusu olduğunda, en çok yönlü olana sahipsiniz. Saçlarınız gür ve dolgun olduğu için yumuşak ve sağlıklı bir yüz için sakal bakım ürünleri kullanmayı düşünebilirsiniz. Vücudunuzun doğal yağlarını yaymak, büyümeyi daha da artırmak ve her şeyi belirli bir yönde şekillendirmek için sakalınızı daha sık fırçalamak isteyebilirsiniz..

Ağır Anız

En İyi Anız Sakal Stilleri

Anız çıkması konusunda gerçekten heyecanlıysanız, alabileceğiniz tüm sakal türlerine bir göz atmak isteyeceksiniz. Aşağıdaki galerimiz, en iyi kirli sakal stillerinin en sıcak koleksiyonudur.!

Anızlı Bıyık

Anızlı Bıyık

Hafif Anız Sakal

Hafif Anız Sakal

Ağır Anız Sakal

Ağır Anız Sakal

kalın hırka

kalın tül

keçi sakalı

keçi sakalı

Tarak Üzerinde Solmaya + Serin Anız Sakal

Tarak Üzerinde Solmaya + Serin Anız Sakal

Kısa Saç ve Anız

Kısa Saç ve Anız

Anız Sakal Tasarımı + Düşük Ten Solması + Sıralama

Anız Sakal Tasarımı + Düşük Ten Solması + Sıralama

Uzun Anız Sakal

Uzun Anız Sakal

Mükemmel Pis Görünüm + Üstte Orta Boy Saç

Mükemmel Pis Görünüm + Üstte Orta Boy Saç

Dokulu Tarak Fazla + Konik Solma + Kalın Tarak

Dokulu Tarak Fazla + Konik Solma + Kalın Tarak

Cilt Solması + Şekillendirme + Yan Kısım + Anız Sakal

Cilt Solması + Şekillendirme + Sert Yan Kısım + Anız Sakal

Tam Anız Sakal

Siyah Erkekler İçin Tam Anız Sakal

Üstte Uzun Saç + Kirli Yüz Saçı

Üstte Uzun Saç + Kirli Yüz Saçı

Dokulu Mahsul + Solmuş Kenarlar + Kısa Anız

Dokulu Mahsul + Solmuş Kenarlar + Kısa Anız

En Kısa Anız Boyu

En Kısa Anız Boyu

Çenede Ağır Anız + Düşük Solma

Çenede Ağır Anız + Düşük Solma