23 „Edgy Kids Mohawk“ kirpimai

Jei ieškote vaikiško mohawko, kuris yra šaunus ir nervingas, tačiau labai gražus, jums patiks šie mažų berniukų kirpimai! Nors „mohawk“ tradiciškai buvo intensyvus pankų stilius su nuskustomis pusėmis ir ilgais smailiais smaigaliais, „mohawk“ šukuosenos vaikams labiau primena dirbtinį sakalą. Nesenstantis, populiarus ir madingas, yra daug būdų, kaip gauti berniukų mohawk.

„Mohawk“ stiliai gali atrodyti kukliai ir saldžiai, visiškai maištaujantys ir nuostabūs, nuo šukuosenos šonuose ir nugaroje, iškirpti ar išblukę, trumpais, vidutiniais ar ilgais plaukais. Čia yra geriausios vaikų mohawk idėjos, kurias reikia išbandyti dabar.

Vaikai Mohawk

Geriausi Mohawks vaikams

Pasirinkus tiek daug skirtingų „Mohawk“ kirpimų ir stilių, prieš apsilankant kirpykloje svarbu įsivaizduoti, kaip atrodys naujas kirpimas jūsų berniukui ar vaikui. Naršykite šiuos mielus mohawk kirpimus vaikams, kad jūsų mažylis susižavėtų šia stilinga šukuosena!

Berniukai Mohawk

Trumpas Mohawkas

Trumpas mohawkas gali būti lengvai pasiekiamas ir paprastas stilius mažiems berniukams. Su trumpais šonais ir trumpais dygliuotais plaukais viduryje, vaikų mohawk šukuosena puikiai atrodo bet kokio amžiaus berniukams. Be to, jiems nereikia ilgai auginti plaukų, kad išbandytų kirpimą.

Trumpi Mohawk kirpimai vaikams

Šis šaunus vaikų mohaukas yra puikus nervingo, bet gražaus mažų berniukų kirpimo pavyzdys. Su dideliu odos išblukimu šonuose, besisukančiais aplink ausį ir žemyn iškirpte, plaukai nukerpami trumpai, bet ne iki galo nusiskuto. Trumpas mohawk ant viršaus yra stilingas netvarkingas ir padengtas blizgiu geliu ar pomada.

„Kids Short Mohawk Fade“

Norėdami mažiau dramatiško kirpimo, išbandykite šį platų mohawk. Berniukai su tiesiais, storais plaukais įvertins šiek tiek dygliuotą, netvarkingą stilių. Kūginis išblukimas išlaiko šonus šviežius ir švarius, o linija apipjauna plaukų liniją aplink kaktą ir smilkinius. Šio tipo mažų berniukų mohawk stiliai palieka pakankamai ilgio, kad būtų universalūs, todėl vaikai gali formuoti daugybę skirtingų šukuosenų.

Ilgas Mohawkas

Ilgas mohawk yra trumpų šonų tipas, ilgas viršutinis kirpimas, kuris maksimaliai padidina apimtį ir aukštį. Jei norite, kad jūsų berniukų ilgi plaukai taptų mohaku, jums tikrai reikės naudoti tvirtą stiliaus produktą.

Ilgi Mohawk kirpimai vaikams

Nuotraukoje yra nuostabus ilgas mohawk kirpimas, kuris išsiskirs bet kurioje minioje. Madingos ir glotnios, išblukusios pusės kontrastuoja su aštriais dygliuotais plaukais. Stumiamas link vidurio, kad būtų sukurti aštrūs galai, šis stilius suteikia gražią pusiausvyrą tarp žavingo ir maištaujančio.

Ilgos Mohawk šukuosenos berniukams

Priešingai, šis mielas mažylis mohawk laikosi natūralesnio požiūrio. Įsigykite klasikinį kūgį su žirklėmis šonuose ir nugaroje, kad nesiglamžytų gražūs, žvilgantys jūsų berniuko plaukai. Palikite 3–4 colių ilgio sluoksnius, o mamos gali suformuoti dirbtinį vanagą, sušukuoti, nulenkti nugarą ar šoninius kraštus. Naudokite matinę pomadą arba vašką, kad gautumėte tekstūruotą apdailą, kuri pašalina gelio standumą. Tai išryškins jūsų vaiko nuostabius, sveikus plaukus.

Berniukai Faux Hawk Fade

Dirbtinis vanagas, taip pat žinomas kaip „fohawk“, yra ne tokia intensyvi „mohawk“ versija, tačiau gali būti puiki oficialioms ir neoficialioms progoms. Užuot nusiskutę šonus, paprašykite kirpėjo madingo berniukų išblukusio kirpimo. Vaikai fohawk yra modernus variantas, leidžiantis berniukams eksperimentuoti su aštriomis šukuosenomis visiškai neįsipareigojant.

„Faux Hawk Fade“ mažiems berniukams

Čia yra žavingas dirbtinis vanagas. Dėl mažo kūgio išblukimo, smaigalio priekyje ir netvarkingo stiliaus, šis drąsus kirpimas suteikia daug asmenybės. Norėdami pakeisti tempą, vaikai visada gali šukuoti plaukus į priekį, atgal arba į šoną. Šį trumpą dirbtinį vanagą verta išbandyti kaip vieną geriausių šukuosenų berniukams su storais plaukais!

Vaikai Faux Hawk Fade

Šis ilgas dirbtinio vanago išblukimas atrodo drąsiai ir nuostabiai. Šonai trumpai šmėžuoja plikai iškirptu išblukimu, kuris įsilieja į odą. 3 juostelės, nuskeltos galvos šone, sukuria nuostabų plaukų dizainą. O dirbtinis vanagas yra su storomis, ilgomis, skirtingomis smaigėmis. Apskritai šis netikras mohawk su ilgais plaukais yra neįtikėtinai stilingas.

„Fohawk“ vaikams

Galų gale berniukai fohawk yra labai universalūs ir gali būti supjaustyti ir stilizuoti įvairiais būdais. Jei norite, kad jūsų mažo berniuko plaukai būtų unikalūs ir gaivūs, neišblukę, tada dirbtinio vanago kirpimas vaikams nenuvils.

Trumpos aštrios šukuosenos

Smagios šukuosenos vaikams visada buvo populiarios. Nors 90 -ųjų spygliuoti plaukai su matiniais galiukais jau nebepriimtini, trumpi spygliuoti kirpimai, primenantys mohawks, neabejotinai yra madingi. Šalutinis privalumas yra tai, kad šie šaunūs stiliai leidžia formuoti platesnį plaukų plotą.

Trumpos aštrios šukuosenos

Ši trumpa dygliuota mohawk šukuosena yra su mažu kūgio išblukimu ir nusiskuto linijos dizainu. Mieli šviesūs plaukai viduryje yra dygliuoti spygliais. Norėdami tekstūruotos, natūralios apdailos, leidžiančios jūsų vaiko plaukams tikrai spindėti, naudokite aukščiausios kokybės pomadą, vašką ar molį.

Berniukai Garbanotas Mohaukas

„Mohawk“ yra puikus vėsios šukuosenos, tinkančios visų tipų plaukams, pavyzdys. Tiesą sakant, berniukai su banguotais ar garbanotais plaukais gali mėgautis unikalia tekstūra ir stiliumi, kurį gali prilygti nedaugelis kitų.

Berniukai Garbanotas Mohaukas

Šis garbanotas mohawkas pasižymi dailiu siaurėjančiu kirpimu ir netvarkingais ilgais plaukais, einančiais per vidurį. Klasikinis kūgis palieka gana daug ilgio, kad būtų konservatyvesnė apdaila, tačiau supjaustoma pakankamai, kad būtų sukurtas kontrastas. Bangos ir garbanos prideda gylio ir asmenybės, kuri negalėjo atrodyti geriau.

Mohawk su nuskustomis pusėmis

Klasikinis mohawkas su nuskustomis pusėmis yra drąsus žvilgsnis, kuriam reikia tam tikro bebaimiškumo. Nesvarbu, ar gausite ilgą ar trumpą nusiskuto mohawk, nuspręs, koks bus kirpimas.

Vaikai Mohawk su nuskustomis pusėmis

Nors berniukams galima įsigyti kelių rūšių mohavų, sunku paneigti, kad aštrūs smaigaliai ir trapi plaukų linija sukuria švarų, žavingą stilių. Norėdami namuose nusiskusti mohuką, naudokite geras kirpimo mašinėlės be apsaugos ir nukirpkite savo mažo berniuko plaukus. Nupjovę savo vaiko plaukus namuose, tėvai gali sutaupyti daugybę pinigų apsilankydami kirpykloje.

Mohawk šukuosenos vaikams

Nuotraukoje yra puikus mohawk pavyzdys berniukams su plonais plaukais. Šis siauras mohawkas pasižymi labai trumpu kirpimu šonuose ir nugaroje su dažytais plaukais viršuje. Kadangi „mohawk“ stiliai turi būti įdomūs, vaikai gali eksperimentuoti su skirtingais stiliais. Pavyzdžiui, ne visi plaukai turi būti sulenkti tiesiai į viršų. Užtepkite lengvo stiliaus gaminį, kad subalansuotumėte aukštį ir judesius.

Berniukų mėlyni plaukai Mohawk su nuskustomis pusėmis

Priešingai, šis ilgas mohawk kirpimas eina tradiciniu keliu. Nusiskutęs šonus šukuosenomis ir sukarpęs ilgus plaukus į siaurą mohą, šis vaikinas yra visiškai pasiryžęs išvaizdai. Berniukai netgi gali būti įkvėpti dažyti plaukus radikalia spalva. Nuo mėlynos iki raudonos, žalios ir violetinės spalvos pabandykite laikinas plaukų spalvos purškiklis arba vaškas, kuris nuplauna.

Mohawk juodiems berniukams

Maži juodi berniukai mohawks yra žavingi ir kūrybingi, pabrėžiantys, kaip ši madinga šukuosena gali veikti visiems vaikams. Kaip parodyta žemiau, juodo vaiko mohawk yra supjaustytas ir šiek tiek kitoks, kad būtų pritaikytas garbanotiems, garbanotiems plaukams.

Mohawk juodiems berniukams

Ši šauni trumpa šukuosena, žinoma kaip sprogimo išnykimas, yra labai stilinga ir lygi. Sprogimo išblukimo kirpimas siaurėja aplink ausį ir iki iškirptės, kad gautumėte naują stilių. Kartu su linija, kuri formuoja ir valo plaukų liniją aplink kaktą ir šventyklas, ši garbanota mohawk įkūnija puikų kirpimą. Užtepkite garbanas stiprinančio kokteilio produktą, kad sugriežtintumėte garbanas ir sumažintumėte garbanas, kad gautumėte nepriekaištingą pabaigą.

Šaunūs „Mohawk Fade“ kirpimai mažiems juodiems berniukams

Kartu su ilgais posūkiais ir garbanomis šis mohawkas juodiems plaukams yra daug platesnis. Plyšusios odos išblukimas yra labai trumpas, kad būtų padidintas kontrastas, o ilgi garbanoti plaukai dažomi šviesiai, kad būtų sukurtas unikalus stilius. Nors gali prireikti šiek tiek laiko išauginti jūsų vaiko plaukus, rezultatas to vertas.

Šaunūs Mohawks vaikams

Mažylis mohawk yra būdas net mažiems berniukams įsijausti į įspūdį formuojant šią išvaizdą. Kadangi berniukai turi nuostabius, natūraliai žvilgančius plaukus, mes dar nerekomenduojame jums išblukti ar nusiskusti galvos. Vietoj to, sukurkite dirbtinį vanagą ir šiek tiek ilgiau mėgaukitės jų gražiomis suknelėmis.

Mažylis Mohawkas

Paprašykite savo vaiko stilisto ar kirpėjo sutrumpinti šonus žirklėmis, o ne kirpimo mašinėlėmis, kad išsaugotumėte vešlias spynos. Vidutinio ilgio ir ilgesnius plaukus galima formuoti įvairiais mohawk stiliais. Spygliuokite ir stumkite plaukus link galvos vidurio arba tiesiog užmaukite priekį ekologišku kūdikių plaukų geliu.

Mielas šviesiaplaukis Mohawk mažiems berniukams

Arba šis mažylio „mohawk“ kirpimas puikiai tinka trumpam kirpimui. Norėdami sudrėkinti mohą trumpais plaukais, jums reikės aukšto išlaikymo produkto, tačiau išvaizda žavi ir nekalta kaip ikimokyklinio amžiaus berniuko šukuosena.

„Mohawk Fade“ dizainas

Plaukų dizainas berniukams pastaraisiais metais tapo madingas, kai vaikai stengiasi atitikti vyresnių brolių ar tėvų stilių. Žvaigždės, linijos, zigzagai ir nuskustos dalys yra tik keletas mohawk dizaino, kurį gali išbandyti maži berniukai.

„Mohawk Fade“ dizainas

Šis didelis odos išblukimas pabrėžiamas suformuota ir kieta dalimi. Storas, nusiskuto dizainas suteikia blizgesio viršuje esantiems plaukams.

Geriausi „Mohawk“ kirpimo modeliai

Šviesiaplaukė šukuosena tampa elegantiška ir šviesiaplaukė, tamsios išblukusios pusės ir nuskusta linija aplink galvą.

Mieli Mohawk stiliai

Mieli mohawk stiliai būna įvairių ilgių ir kirpimų. Tačiau tiesa ta, kad maži berniukai gerai atrodo visose mohawks ir šiuolaikinėse šukuosenose.

Mieli Mohawk stiliai vaikams

Šis mielas mohawkas nereikalauja priežiūros ir greitai formuojamas. Mados linkę vaikai gali suporuoti gražius drabužius su šauniais dirbtiniais vanagais ar mohavais, kad laiminga terpė tarp džentelmeno ir roko žvaigždės.

Kaip sukurti „Mohawk“ stilių

Nesvarbu, ar jūsų mažasis berniukas turi trumpus, ar ilgus plaukus, norint suformuoti mohawk reikia stiprios plaukų priemonės. Jei norite, kad jūsų vaiko mohawk būtų smailus ir atsistotų visą dieną, kartu su plaukų džiovintuvu turėsite naudoti tvirtą pomadą ar gelį.

Kaip stilizuoti berniukus Mohawk

Norėdami formuoti mohawk, pritaikykite gerą plaukų gelį vaikams ir paskleiskite jį per savo mažo berniuko plaukus. Pirštais ir rankomis dirbkite su produktu nuo šaknų iki galiukų. Dabar padėkite rankas ant kiekvienos galvos pusės ir stumkite plaukus link vidurio ir pakelkite, sudrėkinkite plaukus.

Kaip sukurti „Mohawk“ stilių mažiems berniukams

Sukūrę stilių, gudrybė yra priversti mohawk atsistoti. Ilgai mohawk arba fohawk šukuosenai mamos gali naudoti plaukų džiovintuvą ant silpnos ugnies, kad įsitikintų, jog plaukai stovi aštrūs, užtepkite šiek tiek plaukų purškimo, kad būtų geriau laikomasi, arba padarykite abu.

„Mohawk“ stiliaus gaminiai vaikams

„Mohawk“ šukuosenos apima gerų stiliaus produktų naudojimą vaikams. Kad mamoms būtų lengviau, mes surinkome geriausius plaukų produktus mažiems berniukams ir vaikams. Nuo geriausių plaukų gelių rinkoje iki kokybiškų pomadų, vaškų, formavimo kremų ir putų, peržiūrėkite šiuos puikius plaukų formavimo produktus!

Prekės įvertinimas Kaina
Plaukų gelis vaikams | Lengvas laikymas | Be chemijos | Pagaminta iš ekologiško alavijo ir vitaminų | Saugu kūdikiams, mažiems vaikams, vyrams ir moterims | Visada parabenai, sulfatai ir amp; Be kvapiųjų medžiagų | Pagaminta JAV (1 vnt.) Plaukų gelis vaikams | Lengvas laikymas | Be chemijos | Pagaminta iš ekologiško alavijo ir vitaminų | Saugu… 1 933 apžvalgos 14,99 USD Pirkti dabar
Fresh Monster Kids plaukų formavimo gelis | Natūralus, be alkoholio | Med Hold | 6oz | Vaikai & amp; Kūdikių plaukų gelis Fresh Monster Kids plaukų formavimo gelis | Natūralus, be alkoholio | Med Hold | 6oz | Vaikai & Kūdikio plaukai… 1 602 apžvalgos 13,98 USD Pirkti dabar
„AMERICAN CREW Firm Hold“ formavimo gelis, 33,8 Fl Oz „AMERICAN CREW Firm Hold“ formavimo gelis, 33,8 Fl Oz 6 204 apžvalgos 33,76 USD Pirkti dabar