23 En İyi Erkek Saçında Öne Çıkanlar

Erkek saç vurguları büyük bir geri dönüş yapıyor. Erkekler için sarışın vurgular her zaman moda olsa da, sarışından kahverengiye, kırmızıdan beyaza kadar değişen vurgulara sahip erkekler en sıcak saç stillerinden bazılarını şekillendiriyor. Havalı saç renklerini denemek görünüşünüzü tamamen değiştirmese de, en iyi boyalı saç modelleri sizi kalabalıkta öne çıkarabilir ve sıkıcı bir saç kesiminden uzaklaşmanızı sağlayabilir. Bu, özellikle erkeklerin öne çıkan siyah saçları için geçerlidir çünkü zıt renk stilleri görünümü gerçekten çarpıcı hale getirebilir..

En iyi yanı, vurgulamaların tüm saç uzunluklarına, tiplerine ve dokularına uygulanabilmesidir, bu nedenle çok bakım gerektiren kıvırcık, dalgalı veya kalın saçlı erkek çocukların saçlarını boyamada sorun yaşamazlar. Açık kahverengi veya sarı çizgiler, kahverengi saçlar için sarı ipuçları, canlı kırmızı vurgular veya diğer modaya uygun saç rengi fikirleri ve kombinasyonları düşünüyor olun, aşağıdaki kılavuzumuza göz atmak isteyeceksiniz. Saç boyasıyla uğraşmadan önce saçınızın nasıl görüneceğini hayal edebilmeniz için öne çıkanlar ile erkekler ve erkekler için en havalı saç stillerini bir araya getirdik..

Erkek Saçında Öne Çıkanlar

Erkekler ve Erkekler İçin Öne Çıkanlar

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok saç rengi vurgusu olsa da, en popüler boyalı saç modelleri, saçınızın dokusuna ve akışına aykırı garip renkleri zorlamak yerine doğal bir görünümle gitmekle ilgilidir. Erkekler deniz adamı trendine atlamak için her zaman canlı renkler seçebilirken, erkekler için en seksi vurgular, daha açık renklerle belirli saç katmanlarını ve dokularını vurgular..

Sadece vurguların saç boyası ile aynı şey olmadığını unutmayın. Erkek vurgularının doğal tonunuzu tamamlaması gerekiyor. Örneğin, koyu saçlar için sarı çizgiler, dikkatleri katlı saç stilinize odaklayabilirken, saçınızı platin sarıya boyamak gerçekten başlı başına bir stildir..

Şimdi sizin için en iyi renkleri bulmak için siyah, kahverengi ve sarı saçlarda sarı, kahverengi, gümüş, platin, gri ve beyaz vurguları keşfedelim.!

Erkekler İçin Sarışın Öne Çıkanlar

Koyu Saçlar İçin Sarışın Öne Çıkanlar

Koyu saçtaki sarışın vurgular, iyi yapıldığında sıcak görünür. Solmaya ve yanlara doğru sıralanan uzun dokulu, kaygan arka saç, sarı ve koyu saç renkleri arasındaki kontrastla artırılır..

Koyu Saçlar İçin Sarışın Öne Çıkanlar

Kahverengi Saçlı Erkekler İçin Sarışın İpuçları

Koyu kahverengi saçlara sahipseniz ve doğal bir görünüm istiyorsanız, suni görünmeyecek bir stil için açık kahverengi vurgulamaları öneriyoruz..

Kahverengi Saçlı Erkekler İçin Sarışın İpuçları

Siyah Saçta Gümüş Saçın Öne Çıkan Noktaları

Siyah saçları öne çıkarmanın bir başka versiyonu da gümüş çizgiler elde etmektir. Bu resim, saçaktaki gümüş saç vurgularını göstermektedir. Normalde, kalın şeritler halinde fırçalanmış kaküllerin farkına bile varmazsınız, ancak gümüş dikkatinizi çeker..

Erkekler İçin Gümüş Saçın Öne Çıkan Özellikleri

Sarışın Öne Çıkan Kahverengi Saçlar

Sarı vurgulu kahverengi saçlara can atıyorsanız, bu örnek muhteşem. Dağınık şekillendirilmiş kalın, orta uzunlukta saç ve dolgun bir sakalla, bu zarif, güneşte ıslanmış görünümde yanlış gidemezsiniz..

Sarışın Öne Çıkan Kahverengi Saçlar

Sarı Çizgili Siyah Saç

Bu düşük konik solma ve kalın, dokulu fırça sırtı zaten kendi başına şık. Siyah saçları sarı çizgilerle eşleştirmek, ek katmanları ortaya çıkarır ve saç stiline biraz daha estetik bir görünüm kazandırır..

Sarı Çizgili Siyah Saç

Siyah Saçta Platin Sarışın Öne Çıkanlar

Üstteki platin sarısı saç ile alttaki ve yanlardaki siyah saç arasındaki güçlü kontrast, bu saç stilini sinirli ve asi yapar. Ayrıca, havalı dokulu modern pompadour’u ve yüksek alt kesim solmasını ekleyin ve etraftaki en sıcak boyalı saç stillerinden birine sahip olursunuz..

Siyah Saçta Platin Sarışın Öne Çıkanlar

Siyah Saçta Kırmızı Noktalar

Siyah saçtaki kırmızı vurgular diğer saç renkleri kadar farklılık yaratmazken, bu koyu kırmızının güzelliği, güneş kafanıza çarptığında farkı gerçekten fark etmenizdir. Bir yaz saç modeli olarak kırmızı vurguları ve çizgileri seviyoruz.

Erkekler İçin Kırmızı Öne Çıkanlar

Siyah Saçta Açık Kahverengi Öne Çıkanlar

Alttan kesilmiş bu tarak, baştan sona açık kahverengi vurgularla çarpıcı görünüyor. Renklerin ve saç stilinin karışımı her şeyi mükemmel bir şekilde bir araya getiriyor..

Siyah Saçta Açık Kahverengi Öne Çıkanlar

Koyu Kahverengi Saçlarda Açık Kahverengi Çizgiler

Koyu kahverengi saçlarda, erkekler genellikle açık kahverengi vurguların sarışından daha iyi çalıştığını göreceklerdir. Bazı erkekler kesinlikle görünümü çekebilirken, açık kahverengi çizgiler sade ve daha çok beğeniliyor..

Koyu Kahverengi Saçlarda Açık Kahverengi Çizgiler

Erkek Buzlu İpuçları

Buzlu ipuçları size kaçınılmaz olarak 90’ları hatırlatacak olsa da, doğru yapıldığında iyi görünebilirler. Örneğin, koyu kahverengi saçlarda veya siyah saçlarda buzlu uçlar, gitmenin en iyi yoludur. Diğer saç renkleri bu tonda doğal gelmiyor.

Erkek Buzlu İpuçları

lavanta saç

Lavanta saçlı erkeklerin böyle canlı bir renkle gitmek için cesur bir açıklama yapmak istemeleri gerekir..

Lavanta Saçlı Erkekler

Kül Kahverengi Saç

Erkekler için en havalı saç renklerinden biri için kül kahvesini düşünün. Erkekler için küllü kahverengi saç, özellikle açık tenli erkekler için çarpıcı bir seçimdir..

Erkekler İçin Kül Kahverengi Saç

Koyu Kahverengi Saçlarda Öne Çıkanlar

Üst katmanın göze çarpmasını isteyen kalın, orta uzunlukta saç stiline sahip erkekler, stillerini daha da uyarlamak için koyu kahverengi saçlarda sarışın vurgular yapmalıdır..

Koyu Kahverengi Saçlarda Öne Çıkanlar

Platin Öne Çıkanlar

Sarı saç en çok tartışılan renk olma eğiliminde olsa da, son yıllarda erkekler için platin vurguların popülaritesi arttı. Ağartılmış saçlar daha fazla bakım gerektirse de, bazı erkekler için kesinlikle bir oyun değiştirici olabilir..

Platin Öne Çıkanlar - Erkekler İçin Ağartılmış Saç

Uzun Sarı Top ile Yanlarda Koyu Kahverengi Saç

Uzun Sarı Top ile Yanlarda Koyu Kahverengi Saç

Yanları Tıraşlı Açık Gri Dikenli Saç

Yanları Tıraşlı Açık Gri Dikenli Saç

Sert Taraf + Solmuş Kenarlar + Sarı Saç

Sert Taraf + Solmuş Kenarlar + Sarı Saç

Dokulu Dikenli Gümüş Parlak Noktalar + Düşük Jilet Solması

Dokulu Dikenli Gümüş Parlak Noktalar + Düşük Jilet Solması

Siyah Saçlı Havalı Sarışın Öne Çıkanlar

Siyah Saçlı Havalı Sarışın Öne Çıkanlar

Kalın Koyu Kahverengi Saçlarda Açık Kahverengi Çizgiler

Kalın Koyu Kahverengi Saçlarda Açık Kahverengi Çizgiler

Koyu Kahverengi Saçlarda Kırmızı Noktalar

Erkekler İçin Havalı Kırmızı Öne Çıkanlar