23 geriausi vyrų plaukų akcentai

Vyrų plaukų akcentai sugrįžta. Nors šviesiaplaukiai vyrams visada buvo madingi, vaikinai su ryškiausiais atspalviais – nuo blondinės iki rudos iki raudonos iki baltos spalvos – sukuria keletą karščiausių šukuosenų. Nors eksperimentuodami su šaltomis plaukų spalvomis jūsų išvaizda visiškai nepasikeis, dėl geriausiai dažytų šukuosenų galite išsiskirti iš minios ir pabėgti nuo nuobodaus kirpimo. Tai ypač pasakytina apie vyriškus juodų plaukų akcentus, nes kontrastingi spalvų stiliai tikrai gali padaryti išvaizdą.

Geriausia tai, kad paryškinimus galima pritaikyti visų ilgių, tipų ir tekstūrų plaukams, todėl berniukams, kuriems reikia daug priežiūros, garbanotiems, banguotiems ar storiems plaukams nebus problemų dažyti plaukus. Nesvarbu, ar svarstote šviesiai rudas ar blondines juosteles, šviesiaplaukius rudų plaukų patarimus, ryškius raudonus atspalvius ar bet kokias kitas madingas plaukų spalvų idėjas ir derinius, norėsite peržiūrėti mūsų vadovą žemiau. Mes sukūrėme nuostabiausias vyrų ir berniukų šukuosenas su svarbiausiais elementais, kad galėtumėte įsivaizduoti, kaip atrodys jūsų plaukai, prieš pradėdami maišytis su plaukų dažais.

Vyrų plaukų akcentai

Karščiausi renginiai vaikinams ir berniukams

Nors galima rinktis iš daugybės ryškių plaukų spalvų, populiariausios dažytos šukuosenos labiau tinka natūraliai atrodyti, o ne keistoms spalvoms, kurios prieštarauja jūsų plaukų struktūrai ir tėkmei. Nors berniukai visada gali pasirinkti ryškias spalvas, norėdami pereiti prie merman tendencijos, seksualiausi vyriški akcentai pabrėžia tam tikrus plaukų sluoksnius ir tekstūras šviesesniu atspalviu.

Tiesiog nepamirškite, kad akcentai nėra tas pats, kas plaukų dažai. Vyriški akcentai turėtų papildyti jūsų natūralų toną. Pavyzdžiui, šviesūs dryžiai tamsiems plaukams gali sutelkti dėmesį į jūsų daugiasluoksnę šukuoseną, tuo tarpu platinos blondinės plaukų dažymas yra savaime suprantamas stilius.

Dabar išnagrinėkime kai kuriuos šviesius, rudus, sidabrinius, platininius, pilkus ir baltus juodų, rudų ir šviesių plaukų atspalvius, kad rastume jums geriausias spalvas!

Blondinės spalvos vyrams

Šviesūs akcentai tamsiems plaukams

Šviesiai šviesūs tamsių plaukų atspalviai atrodo gerai, kai tai daroma gerai. Ilgus tekstūruotus, suplėšytus nugaros plaukus su dideliu išblukimu ir šonuose esančias linijas tiesiog papildo kontrastas tarp šviesių ir tamsesnių plaukų spalvų.

Šviesūs akcentai tamsiems plaukams

Šviesūs patarimai vaikinams su rudais plaukais

Jei turite tamsiai rudus plaukus ir norite natūralios išvaizdos, mes rekomenduojame šviesiai rudus atspalvius stiliui, kuris neatrodys dirbtinai.

Šviesūs patarimai vaikinams su rudais plaukais

Sidabriniai plaukų akcentai ant juodų plaukų

Kitas variantas, kaip paryškinti juodus plaukus, yra sidabro dryžiai. Šis paveikslėlis parodo sidabrinius plaukų pakraščius. Paprastai jūs tikrai nepastebėtumėte kirpčiukų, šukuotų atgal storomis sruogomis, tačiau sidabras patraukia jūsų dėmesį.

Sidabriniai plaukų akcentai vyrams

Rudi plaukai su šviesiais akcentais

Jei trokštate rudų plaukų su šviesiais atspalviais, šis pavyzdys yra puikus. Su storais, vidutinio ilgio plaukais, suformuotais netvarkingai viršuje, ir pilna barzda, nesuklysite su šia subtilia, saulės įmirkyta išvaizda.

Rudi plaukai su šviesiais akcentais

Juodi plaukai su šviesiais dryžiais

Šis žemai nusmailėjęs ir storas, tekstūruotas šepetėlio galas jau yra stilingas. Sujungus juodus plaukus su šviesiais dryžiais, tiesiog išryškėja papildomi sluoksniai ir šukuosenai suteikiama šiek tiek papildomo estetiškumo.

Juodi plaukai su šviesiais dryžiais

Platinos blondinės akcentai ant juodų plaukų

Stiprus kontrastas tarp platininių šviesių plaukų viršuje ir juodų plaukų apačioje ir šonuose daro šią šukuoseną nervingą ir maištingą. Be to, pridėkite vėsios tekstūros modernios pompadour ir aukšto iškirpimo, ir jūs turite vieną iš karščiausių dažytų šukuosenų aplink.

Platinos blondinės akcentai ant juodų plaukų

Raudoni akcentai ant juodų plaukų

Nors raudoni paryškinimai ant juodų plaukų nesukuria tiek daug skirtumų, kaip kitos plaukų spalvos, šios tamsiai raudonos spalvos grožis yra tas, kad jūs tikrai pastebite skirtumą, kai saulė patenka į galvą. Mums patinka raudoni akcentai ir dryžiai kaip vasaros šukuosena.

Raudoni akcentai vyrams

Šviesiai rudi akcentai juoduose plaukuose

Ši šukos per pjūvį atrodo stulbinančiai, šviesiai rudos spalvos. Maišant spalvas ir šukuoseną viskas puikiai dera.

Šviesiai rudi akcentai juoduose plaukuose

Šviesiai rudi dryžiai ant tamsiai rudų plaukų

Ant tamsiai rudų plaukų vaikinai paprastai pastebės, kad šviesiai rudi atspalviai veikia geriau nei šviesūs. Nors kai kurie vyrai tikrai gali atitraukti išvaizdą, šviesiai rudos spalvos dryželiai yra nepakankamai įvertinti ir labiau vertinami.

Šviesiai rudi dryžiai ant tamsiai rudų plaukų

Patarimai vyrams

Nors matiniai patarimai jums neišvengiamai primins 90 -ųjų dešimtmetį, tačiau jei jie bus padaryti teisingai, jie gali atrodyti gerai. Pavyzdžiui, geriausias būdas yra matiniai patarimai ant tamsiai rudų plaukų ar juodų plaukų. Kitos plaukų spalvos su šiuo tonu tiesiog nesijaučia natūralios.

Vyrų matiniai patarimai

Plaukai su levandomis

Levandų plaukų vyrai turi norėti padaryti drąsų pareiškimą, kad būtų tokia ryški spalva.

Levandų plaukų vyrai

Peleniniai rudi plaukai

Jei norite vienos iš nuostabiausių vaikinų plaukų spalvų, apsvarstykite pelenų rudą spalvą. Peleniniai rudi plaukai vyrams yra ryškus pasirinkimas, ypač šviesios odos bičiuliams.

Peleniniai rudi plaukai vyrams

Šviesūs akcentai ant tamsiai rudų plaukų

Vaikinai, turintys storą, vidutinio ilgio šukuoseną, norintys, kad viršutinis sluoksnis patrauktų akį, turėtų šviesiai paryškinti tamsiai rudus plaukus, kad dar labiau pritaikytų savo stilių.

Šviesūs akcentai ant tamsiai rudų plaukų

Platinos akcentai

Nors dažniausiai aptariami šviesūs plaukai, pastaraisiais metais platinos spalvos vyrams išpopuliarėjo. Nors šviesintus plaukus reikia labiau prižiūrėti, kai kuriems vaikinams jie tikrai gali pakeisti žaidimą.

„Platinum Highlights“ - balinti plaukai vyrams

Tamsiai rudi plaukai šonuose su ilga blondine viršutine dalimi

Tamsiai rudi plaukai šonuose su ilga blondine viršutine dalimi

Šviesiai žili aštrūs plaukai su nuskustomis pusėmis

Šviesiai žili aštrūs plaukai su nuskustomis pusėmis

Kietoji šoninė dalis + išblukusios pusės + šviesūs plaukai

Kietoji šoninė dalis + išblukusios pusės + šviesūs plaukai

Tekstūruoti aštrūs sidabro akcentai + mažas skustuvo išblukimas

Tekstūruoti aštrūs sidabro akcentai + mažas skustuvo išblukimas

Šaunūs šviesūs akcentai su juodais plaukais

Šaunūs šviesūs akcentai su juodais plaukais

Šviesiai rudi dryžiai ant storų tamsiai rudų plaukų

Šviesiai rudi dryžiai ant storų tamsiai rudų plaukų

Raudoni akcentai ant tamsiai rudų plaukų

Šaunūs raudoni akcentai vyrams