23 populiarios Azijos vyrų šukuosenos

Azijos vyrai yra žinomi dėl savo tiesių plaukų ir sugebėjimo šukuoti beveik bet kokią šukuoseną, nesvarbu, ar tai būtų išblukimas, nusileidimas, slydimas atgal, šukavimas, viršutinis mazgas, vyriška bandelė, šoninė dalis, įgulos kirpimas ar kampinis pakraštys. Nuo modernių trumpų šukuosenų iki madingų vidutinių ir ilgų šukuosenų geriausi Azijos kirpimai siūlo universalumą, tekstūrą ir apimtį. Tai gali būti tik jų plaukų tipas, leidžiantis jiems lanksčiai formuoti visus šiuos šaunius kirpimus Azijos vyrams arba jų noras būti išeinančiais ir madingais, tačiau Azijos vaikinai tikrai turi nuostabių šukuosenų.

Madinga kultūra tikrai tinka korėjietiškoms šukuosenoms, kurioms didelę įtaką daro „K-Pop“ žvaigždės. Tačiau nepamirškime, kad viršutinis mazgas ir vyriška bandelė kilo iš japonų samurajų. Ir galiausiai, daugelis kinų vyrų pastaraisiais metais tapo daug stilingesni ir madingesni! Kad ir kokia būtų priežastis, manėme, kad svarbu visą puslapį skirti madingoms Azijos vyrų šukuosenoms ir kirpimams.

Čia yra populiariausios Azijos vyrų šukuosenos.

Geriausios Azijos šukuosenos vyrams

Nuo azijietiško išblukimo iki apatinių šonų šukuosenų, tokių kaip „quiff“, „pompadour“, dirbtinis vanagas, slysti nugara ir aštrūs plaukai, patikrinkite šias šaunias azijietiškas šukuosenas, kad įkvėptumėte naują išvaizdą.

Azijos vyrų šukuosenos

Ši tekstūruota trumpa Azijos šukuosena yra puikus būdas sukurti natūralią, netvarkingą išvaizdą. Su trumpais plaukais šonuose ir ilgesniais plaukais viršuje, pakraštys yra šiek tiek nulenktas į šoną, kad būtų suteikta unikali apdaila. Tiesiog nepamirškite, kad norėdami sukurti tekstūruotą išvaizdą su pomada, priemonę turite tepti ant sausų plaukų.

Azijos vyrų kirpimas

Nors ji buvo išpopuliarinta 50–60 -aisiais, klasikinė šoninė dalis yra nesenstanti vyrų šukuosena, kurią labai rekomenduojame verslo ar profesinei aplinkai. Panašiai kaip ir azijietiškos šukos, kieta dalis suteikia gražią šiuolaikišką išvaizdą, išlaikydama švarų, protingą stilių.

Azijos vyrų plaukai

Čia mes turime ilgas šukas per šukuoseną, kuri puikiai atrodo, jei turite tam skirtą plaukų tipą. Žemas siaurėjantis išblukimas šonuose suteikia tam tikrą kontrastą, o ilga šukuosena šukuojama į šoną, kad būtų stilinga apdaila.

Azijos šukuosenos

Azijietiškas kirpimas yra viena populiariausių azijietiškų plaukų šukuosenų. Ši trumpa šukos per šukuoseną derinama su šaltu kirpimu, kad atrodytų didelis kontrastas. Norėdami gauti naują stilių, kirpėjas netgi papildė eilę.

Šukuosenos Azijos vyrams

Ši paprasta šukuosena, turinti trumpus šonus ir šoninį šoninį kraštą, pasinaudoja tuo, kad Azijos vyrai dažnai turi storus plaukus, kuriuos lengva formuoti. Didelis siaurėjantis išblukimas yra konservatyvus ir klasikinis, skirtas tobulam džentelmeno kirpimui.

Azijos Undercut

Banguotas pakraštys viršuje ir trumpas siaurėjantis išblukimas šonuose tampa labai šaunia šukuosena Azijos vaikinams. Ši populiari Korėjos šukuosena vyrams yra madinga ir išeinanti su galimybe išsiskirti bet kurioje minioje. Azijos plaukams naudokite stiprią pomadą ar vašką, kad ši išvaizda išliktų stilinga visą dieną.

Azijos vyrų šukuosena

Ilgai išlaikydami plaukus, vaikinai sugeba suformuoti netvarkingą, tačiau stilingą pakraštį. Kadangi azijietiški plaukai yra universalūs, taip pat galite sukurti tekstūruotus spyglius ar šukas.

Azijos vyrų kirpimas

Vyriška bandelė, kartais vadinama šiuolaikiniais samurajų plaukais, pastaraisiais metais tapo populiaria vyrų šukuosena.

Azijos vyrų šukuosenos

Ilgos, besiplečiančios šukuosenos ir toliau atrodo nuostabiai vaikinams, kurie gali juos ištraukti.

Azijos šukuosenos

Šis ilgesnis šluostės viršus yra karštas stilius vaikinams su storais plaukais. Vienintelis iššūkis – išauginti plaukus!

Azijos šukuosenos

Atjungtas apatinis kirpimas yra madinga kirpimo galimybė, kurią galima formuoti įvairiais būdais. Čia matome netvarkingą šepetį atgal, bet šukos ir pompadour taip pat verta eksperimentuoti.

Šaunios Azijos šukuosenos

Tai modernus būdas supurtyti netvarkingą dirbtinį vanagą. Dėl šoninio kirpimo šukuosena sukuria labai madingą kirpimą ir stilių.

Azijos šukuosenos

Užuot naudojęs plaukų kaklaraištį, šis vyriškas bandelių stilius apvynioja plaukus, kad juos laikytų.

Azijietiški vyrai

Azijos plaukai

Azijos kirpimai vyrams

Madingi Azijos vyrų kirpimai

Azijos vyrų šukuosenos

Šukuosenos Azijos vyrams

Jei jums patiko šie populiarūs Azijos kirpimai ir stiliai, turėtumėte peržiūrėti mūsų naujų šukuosenų sąrašą.