23 „Vyriškų bandelių“ stiliai

Vyriška bandelė tapo viena populiariausių vyrų šukuosenų. Vaikinų laimei, yra daugybė puikių bandelių stilių, kuriuos galima išbandyti, o mūsų nuotraukų galerija, kurioje parodyta, kaip susieti vyrišką bandelę, toliau auga. Bet kas yra vyriška bandelė?

Paprasčiau tariant, vyriška bandelė yra madingas būdas atitraukti ilgus plaukus ir surišti juos į bandelę. Nors ši ilga šukuosena yra panaši į vyrišką arklio uodegą, viršutinį mazgą ir samurajų plaukus, pagrindinis skirtumas yra tas, kad ši ilga šukuosena yra susieta į kasą sukant ir kilpant plaukus. Ir geriausia dalis apie vyrišką bandelę yra ta, kad yra keli skirtingi jos stiliaus būdai. Norėdami tai padaryti, vaikinai gali stilingai papjauti vyrišką bandelę arba nusiskusti šonus, šiek tiek išblukti arba pridėti barzdą.

Vyriškų bandelių stiliai

„Cool Man Bun“ stiliai

Jei jums reikia patarimų, kaip padaryti vyrišką bandelę, arba įvairiais būdais, kaip ją nešioti, jums patiks žemiau pateikti vyriškų bandelių stiliai. Turint tiek daug skirtingų stiliaus vyriškų bandelių, malonu turėti pavyzdžių, įkvepiančių idėjų. Mūsų mėgstamiausia yra vyriška bandelė su nuskustomis pusėmis ir barzda, kad vyriška, bet stilinga išvaizda. Tačiau dauguma vaikinų renkasi išblukimus ar išpjovas šonuose, nes jie yra labai universalūs. Populiariausia yra mažai išblukusi vyriška bandelė, nes ji yra madinga ir moderni.

Vyriška bandelė su nuskustomis pusėmis

Vyriška bandelė su nuskustomis pusėmis

Vyriška bandelė nusiskuto šonais yra nervinga, vyriška ir seksuali. Dauguma vaikinų mėgsta nusiskuto šonus, nes trumpi kirpimai nereikalauja priežiūros ir su jais lengva dirbti. Be to, nuskusti kirpimai atrodo labai kontrastingai, o tai reiškia, kad jūsų akys automatiškai sutelkia dėmesį į ilgesnius plaukus ant viršaus. Nesvarbu, ar norite trumpos, ar ilgos bandelės, ši karštų šukuosenų tendencija yra mėgstamiausia kirpyklose.

„Man Bun Undercut“

Vyriška bandelė Undercut su barzda

Sumažinta vyriška bandelė yra dar viena populiariausia šių metų vyrų plaukų tendencija. Prie vyriškos bandelės šukuosenos pridėjus apatinę galią galima pasiūlyti įvairiapusiškumo, leidžiančio suformuoti ilgą lygią nugarą. Suporuota su veido plaukais, vyriška bandelė, nukirpta pilna barzda, yra labai vyriška, šlykšti išvaizda. Jei vieno ilgio pjūvis šonuose nėra jūsų stilius, apsvarstykite, ar labai trumpai pjūvis sumažėja, o galvos siaurėja.

„Man Bun Fade“

„Man Bun Fade“

Vyriška bandelė su išblukimu suteikia šiai šukuosenai šviežią ir švarią apdailą. Kūginis išblukimas šonuose suteikia vaikinams daugybę kirpimo galimybių, ir tai yra priežastis, kodėl yra tiek daug skirtingų bandelių stilių. Nesvarbu, ar norite žemo, vidutinio ar didelio išblukimo, vyriška bandelė išblukina visus įvairaus ilgio ir plaukų tipus, įskaitant garbanotus plaukus. Panašiai išblukimas gali susiaurėti iki trumpų plaukų (susiaurėti) arba susilieti su oda (nuplikimas).

Garbanotų plaukų vyriška bandelė

Garbanotų plaukų vyriška bandelė

Garbanotų plaukų vyriška bandelė tikrai verta vargo. Nors garbanotoms vyriškoms bandelėms reikės pastangų auginti ir formuoti, madinga apdaila suteikia labai šaunią tekstūruotą išvaizdą, kurios kiti vaikinai negali gauti. Geriausias būdas padaryti vyrišką bandelę garbanotais plaukais yra tolygiai išauginti plaukus. Naudodami tinkamus produktus garbanotiems plaukams vyrams, galite padidinti apimtį, sustabdyti garbanojimą ir išlaikyti plaukus sveikus. Nubraukite šonus ir nugarą trumpai, kad stilius būtų paprastas.

Baisių bandelė

Baisių bandelė

Siaubo formavimas į vyrišką bandelę gali būti paprastas būdas susitvarkyti plaukus ir pakeisti išvaizdą. Vaikinai netgi gali eksperimentuoti su skirtingais dredo stiliais, įskaitant baimės išnykimą. Unikali ir hipsteriška baimės bandelė išsiskirs bet kurioje minioje.

Vyras Bandelė ir barzda

Vyras Bandelė ir barzda

Vyriška bandelė su barzda yra stilinga, tačiau vyriška išvaizda. Nors vaikinai su vyriška bandele gali išbandyti daugybę skirtingų barzdos stilių, geriausias ilgų plaukų vyrų veido plaukų tipas yra trumpa, pilna barzda. Naudokite gerą barzdos kirptuvą, kad suformuotumėte savo išvaizdą ir kokybiškus produktus, kad padidintumėte augimą. Galų gale, barzdos ir vyriškų bandelių derinys yra seksuali išvaizda, kurią mylės jūsų gyvenimo moterys.

„Low Fade“ su „Man Bun“

„Low Fade“ su „Man Bun“ ir „Stubble Barzda“

Prie elegantiškos ir elegantiškos šukuosenos derinkite vyrišką bandelę su mažu išblukimu. Paprašykite kirpėjo, kad šonuose ir nugaroje būtų mažas išgaubimas, kuris nukristų iki iškirptės. Tada suformuokite savo vyrišką bandelę atgal, leiskite jai sėdėti galvos gale arba viršuje.

Undercut Man bandelė + ilga barzda

Undercut Man Bun

Nupjauta bandelė yra stilinga trumpa pusė, ilga viršutinė vyrų šukuosena. Sujungus vyrišką bandelę su pjūviu, šonams ir nugarai nereikia priežiūros, o viršuje paryškinama bandelė. Išauginkite ilgą barzdą, kad atrodytumėte labai vyriškai.

Trumpas bandelė

Trumpų plaukų vyriška bandelė

Auginant plaukus, lengva pasiekti trumpą vyrišką bandelę. Priešingai populiariam įsitikinimui, vyriška bandelė trumpais plaukais atrodo puikiai. Norėdami pabrėžti stilių, jums reikės trumpų šonų, todėl pasakykite kirpėjui, kad norite labai išblukti arba sumažinti. Vaikinai gali žaisti su skirtingomis kirpimo idėjomis ir stiliumi, pvz., Stora barzda, kieta dalimi arba išsirikiauti išilgai plaukų linijos.

Pilna bandelė

Pilna bandelė

Pilna bandelė, ko gero, yra labiausiai pageidaujamas vyriškų bandelių stiliaus tipas. Vidutinio ir ilgo plauko vaikinams šukuokite plaukus atgal ir suriškite juos atgal. Galite apvynioti galus aplink plaukų kaklaraištį, kad uždengtumėte juostelę, arba užmaukite likusią dalį šiek tiek mazgelio. Šios unikalios šukuosenos grožis yra tai, kad galite pritaikyti išvaizdą, kad atitiktų jūsų asmeninius stiliaus poreikius.

Pinta vyriška bandelė

Pinta vyriška bandelė

Pilna barzda su ilga vyriška bandele

Vyriška bandelė su pilna barzda

Jason Momoa vyriška bandelė

Jason Momoa vyriška bandelė

Šauni vyriška bandelė su storu kaklaraiščiu

Šauni vyriška bandelė su stora plėvele

Netvarkingi vyriški plaukai ir barzda

Netvarkingi vyriški plaukai ir barzda

Storas vyras bandelė su netvarkingu posūkiu

Storas vyras bandelė su netvarkingu posūkiu

Banguota vyriška bandelė su laisvu pakraščiu

Banguota vyriška bandelė su laisvu pakraščiu

Vyriška bandelė su tekstūruotais ilgais plaukais

Vyriška bandelė su tekstūruotais ilgais plaukais

Vyriška bandelė su apvyniojimu

Vyriška bandelė su apvyniojimu

Stora vyriška bandelė su plaukų kaklaraiščiu

Vyriška bandelė su plaukų kaklaraiščiu

Kaip padaryti bandelę vyrui

Yra daug būdų, kaip padaryti vyrišką bandelę. Laimei, tikrai nėra teisingo ar neteisingo būdo, o tai, kaip formuojate savo vyrišką bandelę, priklauso nuo kirpimo tipo ir plaukų ilgio.

Norėdami pririšti vyrišką bandelę ilgais plaukais, norėsite atitraukti visus plaukus ir naudoti plaukų kaklaraištį. Jei šonuose ir nugaroje yra išblukimas, galbūt norėsite paryškinti susiaurėjusį kirpimą ir susirišti kasetę galvos viršuje.

Kaip padaryti bandelę vyrui

Vyrams, turintiems tikrai ilgus plaukus, apvyniokite siūlus aplink kaklaraištį, kad sukurtumėte mazgą. Priešingu atveju, norėdami išvengti arklio uodegos, likusius plaukus vėl įkiškite į bandelę.

Vyrams, turintiems trumpus ar vidutinio ilgio plaukus, vyriškos bandelės surišimas neturi būti sunkus. Pasirinkite vietą, kuri leidžia surinkti daugiausiai plaukų. Galų gale, kiek jūsų plaukai yra, priklauso nuo to, kiek jūsų plaukai yra ir kiek norite juos išauginti.

Kaip pririšti vyrišką bandelę