25 šaunūs barzdos stiliai

Jei galvojate pakelti savo barzdą į kitą lygį, dabar tinkamas metas patikrinti keletą šaunių barzdos stilių ir dizaino. Nors geriausios barzdos paprastai yra apipjaustomos tvarkingai, kad būtų aštrūs kirpimai ir stilinga išvaizda, pastaruoju metu daugelis vaikinų augina ilgas, visas barzdas. Šie netvarkingi, tačiau vyriški veido plaukų stiliai puikiai dera su daugeliu vyrų šukuosenų. Be to, yra tiek daug būdų, kaip sujungti stilingus kirpimus ir barzdas, įskaitant tai, kaip perjungti plaukus ant galvos ir veido, kad jums patiks eksperimentuoti su visais žemiau pateiktais stiliais.

Taigi, nesvarbu, ar norite užsiauginti ilgą barzdą, ar norite naujų trumpų, išpuoselėtų idėjų profesionaliam kirpimui, turime karščiausią populiarių barzdų stilių kolekciją. Peržiūrėkite žemiau pateiktą daugybę skirtingų barzdos tipų, norėdami išbandyti naują stilių šiais metais!

Šaunūs barzdos stiliai

Šaunios barzdos

Stora barzda

Gera, stora barzda užaugs keletą mėnesių, priklausomai nuo jūsų genetikos ir gyvenimo būdo. Jei norite apipjaustyti apatinę kaklą ar kraštus, kad išlaikytumėte tvirtą dizainą, galite tai padaryti. Tačiau būkite atsargūs, kad per daug nesiviliotumėte ir neklystumėte, nes niekada negalėsite išauginti barzdos iki galo. Aukščiau pateiktas paveikslėlis yra puikus pavyzdys, kaip pilnos barzdos puikiai tinka ilgesniems plaukams.

Stora barzda

Trumpa barzda

Ši seksuali trumpa barzda yra susijusi su forma, o ne su ilgiu. Naudodami gerą barzdos kirpimo mašinėlę, vaikinai gali sukurti tobulus veido plaukus pagal savo veido bruožus ir stilių.

Trumpa barzda

Išblukusi barzda

Išblukusi barzda tapo populiariu hipsterių vaikinų stiliumi. Susiaurindamas šukuosenas ir barzdą į plaukus, kirpėjas gali sukurti šviežią ir švarią išvaizdą.

Išblukusi barzda

Barzda su išblukimu

Vaikinų meilė išnyksta. Kūginis išblukimas, ypač oda ar plikas, gali išryškinti kontrastą tarp trumpų šonų ir ilgesnių plaukų. Pilna barzda tik papildo madingą išvaizdą.

Barzda su išblukimu

Šauni barzdos forma

Nors tarp kelionių į kirpyklą namuose galite nusiskusti ar nukirpti barzdą, tikriausiai geriausia, kad barzdą suformuotų jūsų stilistas. Pirma, tai padeda vaikinams iškirpti tinkamą simetriją ir dizainą. Antra, galite sužinoti, kaip kirpėjas nukirpo veido plaukus, kad galėtumėte naudoti tuos pačius metodus, kai patys prižiūrite juos namuose.

Šauni barzdos forma

Ilga barzda

Yra daugybė skirtingų būdų dėvėti ilgą barzdą. Geriausios ilgos barzdos turi būti pilnos ir storos, be dėmių. Dėl to vyrams gali tekti ištirti, kaip išauginti veido plaukus.

Ilgos barzdos stiliai

Plikas su barzda

Nuskusta galva gerai kontrastuoja su pilna barzda. Tiesą sakant, daugeliui moterų patinka pliki vyrai su barzdomis, todėl ne visiems vaikinams, kurie nusiskuta galvas, to iš tikrųjų reikia. Nors kai kurie vaikinai skutasi galvas dėl slenkančių plaukų, blogos plaukų linijos ar slinkimo, plikos galvos gali būti pasirinkimas mažai priežiūros reikalaujančiam stiliui.

Plikas su barzda

Pilna barzda

Pilnos barzdos yra universalios ir puikiai atrodo su trumpais, vidutiniais ir ilgais plaukais. Jūs netgi galite juos sujungti su vairo ūsais, kad gautumėte nuostabų hipsterišką prisilietimą. Jei šiais metais planuojate formuoti visą barzdą, norėsite investuoti į kokybišką barzdos aliejų ar balzamą, kad veido plaukai būtų minkšti.

Pilna barzda + blukimas + trumpos tekstūros viršus

Vyras Bandelė ir barzda

Vyriškos bandelės ir barzdos derinys veikia kiekvieną kartą. Sujungdami ilgus plaukus ir barzdą, jūs negalite suklysti su šia modernia išvaizda.

Vyriška bandelė + barzda

Ožkos

Jei auginti daug veido plaukų jums nėra lengva, tai paprastas ožys gali tai padaryti. Ožkų stiliai yra įvairių variantų, o jūs galite nusiskusti ūsus ožiukui be jo.

Ožkos

Van Dyke’o barzda

„Van Dyke“ yra ožkų rūšis su smakro barzda ir išlenktais ūsais. „Van Dyke“ barzda nusitraukia tvirtą, savimi pasitikintį vyrą.

Van Dyke'o barzda

Trumpi plaukai ir ilga barzda

Trumpi plaukai + ilga barzda

Apkarpyta barzda su mažu išblukimu

Žemas išblukimas + linija + apipjaustyta barzda

Pilna barzda su aukštu plikimu

Didelis plikas išblukimas + apkarpytas viršus + pilna barzda

Vidutinio ilgio plaukai ir ilga stora barzda

Vidutinio ilgio plaukai - ilga, stora barzda

Trumpos pusės su ilgu viršumi ir barzda

Trumpos pusės + ilgas viršus + barzdos dizainas

Barzda + nukirpti nugaros plaukai

Barzda + nukirpti nugaros plaukai

Stora barzda + šukos

Šukos virš + stora barzda

Barzda ir „Buzz Cut“

Barzda + „Buzz Cut“

„Burst Fade Mohawk“ su stora barzda

„Burst Fade Mohawk“ + stora barzda

Storos barzdos ražienos su šukuotais nugaros plaukais

Storos barzdos ražienos + šukuoti nugaros plaukai

Skustos pusės su viršutiniu mazgu ir ilga barzda

Skustos pusės + viršutinis mazgas + ilga barzda

Netvarkingi garbanoti plaukai ir visa trumpa barzda

Netvarkingi garbanoti plaukai + pilna trumpa barzda

Tvirta barzda

Tvirta barzda