25 Erkek Saçak Saç Modelleri – Erkekler İçin Patlama

Erkek patlamaları olarak da bilinen erkek saçakları, bu yıl erkekler için havalı bir kısa saç kesimi olarak ortaya çıktı. Basitçe söylemek gerekirse, saçaklı saç modelleri, bir erkeğin saçının alnına düşmesine izin verir – ister kahkül gibi düz dursun ister hacimli olsun, kişisel bir seçimdir. İlginç bir şekilde, kaküllü erkek saç modelleri, günümüzün popüler modern tarzlarının çoğuyla tam bir tezat oluşturuyor. Pompadour, quiff, sahte şahin ve tarak gibi saç kesimlerinde yüzden uzakta şekillendirilmiş saçlar bulunur; ancak saçak almanın yararı, düz, dalgalı veya kıvırcık saçlarda işe yaramasıdır..

Alttan kesilmiş veya solmuş kısa veya uzun bir saçak denemeyi düşünüyorsanız, kaküllü erkek saçı için bu kılavuza göz atmak isteyeceksiniz..

Erkek Saçak - Erkekler İçin Patlama

Erkek Saçak Nedir??

Erkek saçak, kenarların kısa kesildiği ve üstteki saçların alnına sarkacak şekilde şekillendirildiği herhangi bir saç stilini ifade eder. Ayrıca kahküllü şık saç kesimleri, saçınızın nasıl görünmesini istediğinize bağlı olarak çeşitli tarzlarda olabilir. Hacimli, kıvırcık kaküllerden kalın, düz püsküllere kadar herkesin görünümü sallamanın bir yolu var.

Erkek Saçak Saç Kesimi

Ve erkek kakülleri sadece alnınızı kapatacak kadar uzun saç gerektirdiğinden, saçak, saçınızın yanlarını ve üstünü nasıl keseceğiniz konusunda çok fazla özgürlük bırakır. Bir saçak alt kesimi elde etmek için görünümü solmuş kenarlarla birleştirebilir veya hatta bir Fransız kırpması elde etmek için saçınızın üst kısmını kırpılmış bir saçakla dokulayabilirsiniz..

Düz saçlı olanlar için, denemek için modaya uygun bir seçenek, bir tür yandan süpürülmüş saçak olan köşeli saçak saç kesimidir. Bu stil, açılı olarak kesilmiş ve ardından açılı, keskin bir görünüm oluşturmak için yana doğru taranmış saçlara sahiptir..

Son olarak, püskül özellikle geniş alınlı veya uzun yüz şekline sahip erkekler için uygundur. Dikdörtgen veya dikdörtgen bir yüzünüz varsa, saçak yüzünüzün uzunluğunu kısaltmak için görünecektir. Her zaman olduğu gibi yüz şekline göre bir saç modeli seçmek önemlidir..

Man Fringe - Erkekler İçin Patlama

Fringe Saç Kesimi Nasıl Elde Edilir ve Şekillendirilir

Saçaklı bir saç kesimi almak saç tipinize, dokunuza ve stilinize bağlıdır. Düz veya yandan süpürülmüş, köşeli bir saçak şekillendirmek için önde en az 2 ila 4 inç saça ihtiyacınız olacak ve stilistinizin ikincisi için kaküllerinizi açılı olarak kesmesi gerekecek. Kenarlar için, alttan kesme veya yüksek veya düşük konik solma da dahil olmak üzere herhangi bir solma türü elde edebilirsiniz. İdeal olarak, berberinize saçınızı nasıl şekillendirmeyi planladığınızın bir resmini göstermenizi öneririz..

Erkek Saçak - Erkekler İçin Havalı Patlamalar

Bir erkek saç stilini şekillendirmek için kıvırcık saçlı erkeklerin fazla bir şey yapmasına gerek yok – sadece buklelerinizin doğal olarak öne düşmesine izin verin. Daha resmi veya dokulu bir görünüm için saçakları şekillendirmek için biraz pomad veya ağda uygulamanız ve saçı öne doğru taramanız gerekir..

Genel olarak, saçak saç modelleri karmaşık değildir – saçlarınız işin çoğunu sizin için yapacaktır. Bu kesinlikle bu basit ama modaya uygun yeni görünümün avantajlarından biridir..

Erkekler İçin En İyi Saçak Saç Modelleri

Erkeklerin en iyi püsküllü saç modellerini bulmalarına yardımcı olmak için, kaküllü erkek saçlarının en sıcak resimlerini derledik. Sizin için harika bir yeni kısa saç kesimi bulmak için aşağıdaki galeriye göz atın.

Uzun Kıvırcık Saçak

Uzun Kıvırcık Saçak

Sakallı Fringe Undercut

Sakallı Fringe Undercut

Yüksek Kel Solmaya Sahip Dağınık Saçak

Yüksek Kel Solmaya Sahip Dağınık Saçak

Solmaz Uzun Dalgalı Püskül

Solmaz Uzun Dalgalı Püskül

Kısa Dokulu Köşeli Püskül

Kısa Dokulu Köşeli Püskül

Dağınık Top Uzun Püskül

Dağınık Top Uzun Püskül

Kırpılmış Saçaklı Yüksek Cilt Solması

Kırpılmış Saçaklı Yüksek Cilt Solması

Kısa Kaküllü Erkekler

Kısa Kaküllü Erkekler

Uzun Açısal Saçak

Uzun Açısal Saçak

Kıvırcık Saçaklı Yüksek Cilt Solması

Kıvırcık Saçaklı Yüksek Cilt Solması

Yüksek Konik Kalın Düz Püskül

Yüksek Konik Kalın Düz Püskül

Kısa Dokulu Patlamalar

Erkekler İçin Kısa Dokulu Patlamalar

Köşeli Saçaklı Kısa Kenarlar

Köşeli Saçaklı Kısa Kenarlar

Kalın Köşeli Saçak

Kalın Köşeli Saçak

Kısa Kaküllü Dağınık Üst

Fringe Saç Kesimi - Kısa Kaküllü Dağınık Üst