25 kietų dalių kirpimai vyrams

Kietosios dalies kirpimas, taip pat žinomas kaip nuskusta dalis ar kirpimo linija, yra šoninės šukuosenos tendencijos išplėtimas. Sunkioji dalis yra nusiskuto linija galvos odoje, kuri suteikia apibrėžimą ir kontrastą, kad atrodytų gražiai. Dėl šios priežasties kietos vyrų šukuosenos yra modernios, kietos ir universalios. Tarp kietos dalies išblukimo ir pjūvio su nuskusta linija šone, kietų dalių stiliai tinka bet kokiam skaičiui skirtingų pjūvių.

Vaikinai, norintys pasidaryti populiarią kietos dalies šukuoseną, turėtų patikrinti visus geriausius jos nešiojimo būdus. Nors vyrų sunkioji dalis tradiciškai derinama su šonine dalimi ar šukomis, stilius taip pat yra karštas su pompadour, quiff, slidžia nugara ir spygliuotais plaukais. Jei jus domina ši stora skutimosi kirpimo linija, būtinai paminėkite ją savo kirpėjui kito apsilankymo metu!

Panagrinėkime geriausius vyrų kirpimo būdus dabar!

Kietos dalies kirpimas

Kaip nukirpti kietos dalies kirpimą

Skirtingai nuo kitų kirpimų, nerekomenduojame sunkiai atlikti namų. Norint pjauti kietą dalį, reikia aštraus skustuvo ir galimybės nupjauti tiesią liniją iki pat galvos odos. Vienas klaidingas judesys ir jūs galite būti priversti nuplėšti visus plaukus. Vietoj to, mes labai rekomenduojame paprašyti kirpėjo nupjauti kietą plaukų dalį.

Paprastai tai reiškia, kad reikia pasakyti kirpėjui apie naują šukuoseną, kurią norite gauti, ir tada paprašyti, kad būtų nuskusta kietos dalies linija. Dauguma vaikinų nusprendžia sujungti liniją plaukuose su išblukimu ar kirpimu šonuose. Kietosios dalies išblukimas daugelį metų buvo stilinga kirpyklų tendencija, ypač kaip dalis šiuolaikinių trumpų šonų, ilgų viršutinių kirpimų, kuriems reikia kontrasto, kad pabrėžtų stilių..

Geriausios vyrų kietosios dalies šukuosenos

Kadangi išsiskyrę stiliai yra lankstūs, jie gerai atrodo su bet kokio ilgio plaukais – trumpais, vidutiniais ar ilgais. Panašiai kai kuriems vyrams patinka storų, banguotų ar garbanotų plaukų linija, padedanti rasti natūralią dalį.

Geriausi kietosios dalies kirpimai

Štai geriausi 2021 metų vyrų kirpimo būdai. Jei norite įsivaizduoti, kaip norite atrodyti jūsų linija, šie kirpimai ir stiliai jus įkvėps. Mes taip pat įtraukėme keletą nuostabių kirpimų su linijomis šonuose, kad galėtumėte kūrybiškai elgtis su sunkia dalimi, ypač jei norite, kad kieta linija būtų kitur nei natūrali jūsų plaukų dalis.

Sunkioji dalis išnyks

Sunkioji dalis išnyks

Išblukimas su kieta dalimi yra vienas iš geriausių būdų šiam kirpimui. Turėdami tiek daug skirtingų išblukimo tipų – aukšto, vidutinio, žemo, odos ir siaurėjančio – vaikinai turi įvairių variantų. Čia yra pavyzdys, kaip išblukęs žemas pluoštas, skusta linijos dalis šonuose ir netvarkingas tekstūros stilius viršuje. Ši seksuali vyriška šukuosena kartu su ražienine barzda ir kai kuriais svarbiausiais akcentais atkreipia jūsų dėmesį.

Nupjauta kieta dalis

Nupjauta kieta dalis

Apipjaustymas su kieta dalimi yra puiki alternatyva klasikiniam išblukusiam kirpimui. Ši iškirpta kieta dalis suteikia reikiamą kontrastą, kad akys būtų nukreiptos į aštrią šukuoseną viršuje. Saldus šio stiliaus bruožas yra tas, kad vaikinai gali bet kada pakeisti išvaizdą, tiesiog peršukuodami arba nukirpdami plaukus.

Didelis odos išblukimas + kietos dalies šukos

Kietos dalies kirpimas

Vidutinis odos išblukimas + stora dalis + purvinas tekstūruotas viršus

Sunkioji dalis

Banguoti plaukai su plaukais + pilna barzda

Sunkioji dalis plaukuose

Kietoji šoninė dalis + mažas odos išblukimas

Nusiskuto dalies kirpimas

Žemas plikas išnykimas + linija + atskirtas dirbtinis vanagas

Kietos linijos kirpimas

Kampinė šukos virš + skutimosi dalies linija + pjūvio išblukimas

Nuskustas kietos dalies kirpimas

Sveiki, „Lo Lo Fade + Line“ šonuose + netvarkingi plaukai

Vyrų kirpimas su linija

Tekstūruotas modernus Quiff + nusiskuto dalis + išblukimas

Dalinis kirpimas vyrams

Stori tekstūruoti plaukai + skustuvo dalis šone + vidurio išblukimas

Skustuvo linijos kirpimas

Šoninis brūkšnys + didelis išblukimas + hipsteriška barzda

Skutama dalis vyrams

Šoninė dalis + stora nuskusta linija + mažas skustuvo išblukimas

Linijos kirpimas

Ilgos šukos per išblukimą + ilga barzda

Kietosios dalies šukuosena

Tekstūruotas Quiff + linija šonuose + išblukimas

Kirpimas su linijomis šonuose

Šukuoti nugaros plaukai + skustuvo išblukimas + dalis

Sunkioji dalis iš nugaros

Didelis išblukimas + forma + dalis + stora barzda

Vyrų dalies kirpimas