25 męskich fryzur z grzywką – grzywka dla mężczyzn

Męska grzywka, znana również jako męska grzywka, pojawiła się w tym roku jako fajna krótka fryzura dla facetów. Mówiąc prościej, fryzury z frędzlami pozwalają włosom opadać na czoło – niezależnie od tego, czy układają się płasko jak grzywka, czy mają objętość, to osobisty wybór. Co ciekawe, męskie fryzury z grzywką stanowią wyraźny kontrast z wieloma popularnymi współczesnymi stylami. Fryzury, takie jak pompadour, quiff, sztuczny jastrząb i grzebień, mają fryzurę odsuniętą od twarzy; jednak korzyścią z uzyskania grzywki jest to, że działa z prostymi, falującymi lub kręconymi włosami.

Jeśli myślisz o wypróbowaniu krótkiej lub długiej grzywki z podcięciem lub wyblaknięciem, zapoznaj się z tym przewodnikiem po męskich włosach z grzywką.

Męska grzywka - grzywka dla facetów

Czym jest męska grzywka??

Męska grzywka odnosi się do każdej fryzury, w której boki są skrócone, a włosy na górze są ułożone tak, aby zwisały nad czołem. Co więcej, stylowe fryzury z grzywką mogą mieć różne style, w zależności od tego, jak chcesz wyglądać. Od obszernych, kręconych grzywek po grubą, prostą grzywkę, każdy znajdzie sposób na to, aby wyglądać.

Fryzura męska z grzywką

A ponieważ męskie grzywki wymagają tylko włosów wystarczająco długich, aby zakryć czoło, grzywka pozostawia wiele swobody w przycinaniu boków i górnej części włosów. Możesz połączyć wygląd z wyblakłymi bokami, aby uzyskać podcięcie grzywki, a nawet teksturować górę włosów za pomocą przyciętej grzywki, aby uzyskać francuskie przycięcie.

Dla osób o prostych włosach modną opcją do wypróbowania jest kanciasta fryzura z frędzlami, rodzaj bocznej grzywki. Ten styl ma włosy, które zostały przycięte pod kątem, a następnie przesunięte na bok, aby uzyskać skośny, ostry wygląd.

Wreszcie, grzywka jest szczególnie odpowiednia dla facetów z dużymi czołami lub długimi kształtami twarzy. Jeśli masz prostokątną lub podłużną twarz, grzywka będzie wydawała się skracać długość twarzy. Jak zawsze ważne jest, aby dobrać fryzurę do kształtu twarzy.

Man Fringe - Grzywka dla mężczyzn

Jak uzyskać i stylizować fryzurę z grzywką?

Fryzura z grzywką zależy od rodzaju, tekstury i stylu włosów. Aby ułożyć prostą lub zaczesaną na boki, kanciastą grzywkę, będziesz potrzebować co najmniej 2 do 4 cali włosów z przodu, a Twój stylista będzie musiał obciąć grzywkę pod kątem, aby to drugie. W przypadku boków można uzyskać podcięcie lub dowolny rodzaj zanikania, w tym zanikanie wysokiego lub niskiego stożka. Idealnie zalecamy pokazanie fryzjerowi zdjęcia tego, jak planujesz stylizować włosy.

Męska grzywka — fajne grzywki dla mężczyzn

Aby stylizować męską grzywkę, faceci z kręconymi włosami nie muszą wiele robić – po prostu pozwól swoim lokom opaść naturalnie z przodu. Aby uzyskać bardziej formalny lub teksturowany wygląd, stylizacja grzywki wymaga nałożenia pomady lub wosku i przeczesania włosów do przodu.

Ogólnie rzecz biorąc, fryzury z grzywką nie są skomplikowane – większość pracy odwalą Twoje włosy. To z pewnością jedna z zalet tego prostego, ale modnego nowego wyglądu.

Najlepsze fryzury z grzywką dla mężczyzn

Aby pomóc facetom znaleźć najlepsze fryzury z grzywką, zebraliśmy najgorętsze zdjęcia męskich włosów z grzywką. Sprawdź poniższą galerię, aby znaleźć dla siebie niesamowitą nową krótką fryzurę.

Długie Kręcone Frędzle

Długie Kręcone Frędzle

Frędzle z podcięciem z brodą

Frędzle z podcięciem z brodą

Brudna grzywka z wysokim łysym blaknięciem

Brudna grzywka z wysokim łysym blaknięciem

Długie faliste frędzle z blaknięciem

Długie faliste frędzle z blaknięciem

Krótki teksturowany kanciasty frędzel

Krótki teksturowany kanciasty frędzel

Długie Frędzle z Messy Top

Długie Frędzle z Messy Top

Mocne blaknięcie skóry z przyciętą grzywką

Mocne blaknięcie skóry z przyciętą grzywką

Mężczyźni z przyciętymi grzywkami

Mężczyźni z przyciętymi grzywkami

Długi kątowy frędzel

Długi kątowy frędzel

Mocne blaknięcie skóry z kręconymi frędzlami

Mocne blaknięcie skóry z kręconymi frędzlami

Grube proste frędzle z wysokim stożkiem

Grube proste frędzle z wysokim stożkiem

Krótkie teksturowane grzywki

Krótkie teksturowane grzywki dla facetów

Krótkie boki z kanciastymi frędzlami

Krótkie boki z kanciastymi frędzlami

Grube kanciaste frędzle

Grube kanciaste frędzle

Messy Top z krótkimi grzywkami

Fringe Fringe - niechlujny top z krótkimi grzywkami