25 najlepszych fryzur afro dla mężczyzn

Zdobycie i stylizacja najlepszych fryzur afro dla mężczyzn nie powinno być żmudnym poszukiwaniem. Przy tak wielu fajnych sposobach stylizacji fryzur afro – krótkich, długich i kręconych – czarni faceci mają wiele opcji, jeśli chodzi o tworzenie dope looku. Naturalnie, gęste i perwersyjne włosy mężczyźni mają swój własny zestaw wyzwań. Chociaż istnieje wiele różnych krojów i stylów afro, faceci nadal muszą dbać o włosy, a włosy afro z pewnością nie są łatwe w obróbce.

W naszym poradniku poniżej czarni mężczyźni z afro znajdą jedne z najgorętszych przykładów swoich włosów, a także dowiedzą się, jak uprawiać fryzury afro. Od mini afro, przez kręcone afro, po płaski top, nasza kolekcja zdjęć zawiera najświeższe rodzaje stylów afro dla czarnych mężczyzn.

Najlepsze fryzury afro

Jak zdobyć i stylizować Afro

Aby uzyskać afro, musisz być przygotowany na wypuszczenie kręconych włosów. Tak naprawdę sprowadza się to do zdrowego stylu życia i właściwej pielęgnacji włosów dla mężczyzn. Na przykład, będziesz potrzebować dobrej diety wysokiej jakości białek, regularnych ćwiczeń, aby poprawić krążenie krwi, ulgi w stresie w postaci snu i być może multiwitaminy, aby upewnić się, że otrzymujesz wszystkie witaminy i minerały odpowiednie do wzrostu włosów.

Inne wskazówki dotyczące wzrostu i stylizacji afro to:

  • Przestań czesać włosy i zacznij używać palców lub wykałaczki, aby rozczesać loki i wyczesać włosy.
  • Wybierz odpowiednią dla siebie fryzurę afro i zacznij zmieniać kształt swoich włosów, aby dopasować się do tego wyglądu.
  • Utrzymuj włosy odżywione i nawilżone masłem, kremem lub olejkami eterycznymi. Włosy afro mogą wysychać, pieluszkowe i bardzo się puszą, więc dobry olej kokosowy lub masło shea może pomóc w utrzymaniu włosów bez puszenia się przez cały czas.
  • Nie wyrośniesz ani nie uzyskasz idealnego afro z dnia na dzień. Bądź cierpliwy i trzymaj się tego. Męskie włosy zwykle rosną w tempie około 1/2 cala miesięcznie, więc wyhodowanie naturalnego afro wymaga czasu i wytrwałości.

Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji, sprawdź naszą galerię fajnych czarnych fryzur męskich.

Fryzury afro dla mężczyzn

Rodzaje Afros

Przy tak wielu różnych rodzajach afros mężczyźni mają do wyboru wiele fryzur. Na przykład czarni mężczyźni mogą wybierać od skręconych fryzur po blaknięcie mini afro, afro z częścią i płaską górą.

Chociaż istnieje wiele fajnych fryzur dla czarnych mężczyzn, niektóre cięcia i style lepiej pasują do niektórych rodzajów włosów i tekstur. Jeśli masz gęste, kręcone włosy, zapuszczanie i stylizacja wysokiego afro może być łatwiejsze. Jeśli masz ciasne loki, krótkie zwężane afro może wyglądać lepiej.

W ramach trendu z krótkimi bokami i długimi męskimi włosami, generalnie zalecamy zwężane lub wyblakłe boki, aby podkreślić fajną fryzurę na górze. Jednak niektórzy faceci mogą chcieć całego afro.

Inne sposoby dopasowania stylu do swojej osobowości obejmują opcję poproszenia fryzjera o linię lub ukształtowanie. Strzyżenie w linii pozwoli Twojemu fryzjerowi używać trymerów do kształtowania linii włosów i dekoltu.

Różne rodzaje mężczyzn Afros

Najlepsze style afro dla mężczyzn

Jeśli jesteś facetem z włosami afro, znalezienie dobrej fryzury może czasami być trudne. Ponieważ włosy afro mogą być kręcone lub proste, perwersyjne, twoja tekstura włosów naprawdę wchodzi w grę. Właśnie dlatego większość facetów decyduje się na zanikanie – krótkie, brzęczące boki sprawiają, że afro jest łatwiejsze do zdobycia.

Co więcej, zwężające się afro oferuje wiele wariacji – czarni mężczyźni mogą uzyskać wysokie, średnie, niskie, wybuchowe, drop, temp lub blaknięcie skóry po bokach wraz z kształtem lub fryzurą. Linia może być świetna do rzeźbienia linii włosów wokół skroni, aby stworzyć świeży, czysty krój.

Oto najlepsze style i fryzury afro do wypróbowania w tym roku! Niezależnie od tego, czy chcesz krótkie, czy długie afro, płaską górę lub część boczną, ze skrętami, grubymi lokami lub dredami, są to najlepsze fryzury afro, które można uzyskać w tym roku. Przy tak wielu różnych rodzajach fryzur na afros, każdy facet powinien być w stanie znaleźć krój i styl, który kocha!

Wysoka Góra Afro Fade

Krótkie afro

Ulubionym fryzjerem jest małe lub mini afro – styl nie wymagający konserwacji, który pozwala zapuścić włosy na górze bez bólu głowy związanego z zarządzaniem dużym afro. Dodatkowo regularne przycinanie może utrzymać zdrowe włosy poprzez odcięcie rozdwojonych końcówek, aby umożliwić nowy wzrost.

Mid Bald Fade + Krótkie Afro

Wielki Afro

Wielkie afro wymaga czasu, ale na ostateczny wygląd warto poczekać. Zalecamy skorzystanie z fryzjera lub stylisty, który pomoże Ci w długim afro, aby upewnić się, że wyjdzie idealnie!

Duży, długi afro

Długie włosy afro

Długie fryzury afro dają facetom wiele możliwości. Niektórzy czarni mężczyźni wolą zapuszczać włosy i utrzymywać je w wysokim i dużym stylu. Wymaga to regularnego czesania i doskonałej pielęgnacji włosów, ale efektem końcowym jest niesamowicie duży afro o kształcie, objętości i rozmiarze. Inni wolą, aby ich długie afro spłynęło w dół. Może to być szczególnie stylowe, jeśli masz długie kręcone włosy lub skręty.

Wielki Afro

Kręcone Afro

Gdy twoje włosy odrastają dłużej, kręcone afro jest nieuniknione. To dlatego, że większość czarnych mężczyzn ma już gęste, perwersyjne włosy. Na szczęście loki mogą dodać dużo niesamowitej tekstury i kształtu. W takim przypadku połącz długą kręconą fryzurę afro z wysokim lub niskim zwężeniem po bokach, a uzyskasz zły wygląd.

Kręcone Afro Fade

Afro + Kształtowanie

Ten niski, zwężany afro w linii to doskonały przykład dobrej stylizacji. Afro dookoła ma równomierny i naturalny kształt. Baki są lekko wyblakłe, a pełna broda zapewnia stylowe wykończenie.

Mocne blaknięcie + Line Up + Afro

Długie kręcone fryzury afro są idealne z wysokim łysieniem po bokach i plecach. Wyblakłe boki, które przycinają się do skóry, skupiają wzrok na dłuższych włosach na górze. Ten przykład ma również czystą krawędź w górę. Rozpoczynające się wzdłuż linii włosów i zakrzywiające się wokół skroni i brody, ostre krawędzie nadają temu stylowi nowoczesny wygląd.

Afro + mocne blaknięcie + linia

Afro z lokami

Wyhodowanie krótkich kręconych włosów to dobry sposób na wykorzystanie naturalnej tekstury włosów na swoją korzyść. Podczas gdy kręcone włosy mogą być czasami trudne do opanowania i kontrolowania, stylizacja kręconych afro z krótkimi włosami jest najlepszym sposobem na uzyskanie prostej, ale modnej czarnej męskiej fryzury.

Afro z lokami

Wyblakłe afro + perwersyjne włosy

Ta mocna skóra z krótkimi skrętami zapewnia wyjątkowe podejście do bardzo krótkich stylizacji afro. Jeśli chcesz wystylizować afro, ale nie chcesz zajmować się odrastaniem długich, pieluszkowych włosów, to ta prosta fryzura jest dla Ciebie.

Wyblakłe Afro + Perwersyjne Włosy

Kręcone zanikanie afro + zadbana broda

Niezależnie od tego, czy masz naturalnie kręcone, czy pieluszkowe włosy, fryzury afro pasują do wszystkich rodzajów włosów. W rzeczywistości jednym ze sposobów na wyróżnienie się jest połączenie unikalnej tekstury w celu stworzenia różnych rodzajów afros. Ten zwężający się afro z gęstymi, kręconymi włosami na górze i kozią bródką daje efektowną, nowoczesną fryzurę.

Kręcone zanikanie afro + zadbana broda

Afro Twist

Fryzury Afro Twist są obecnie bardzo popularne. Afrosy z długimi skrętami są wyjątkowe dla czarnych mężczyzn i można je łączyć ze zwężającymi się po bokach. Jednak faceci mogą też wszędzie zostawić długie włosy i cieszyć się dużym afro twist.

Długi Afro Twist

Długie perwersyjne włosy z kręconymi włosami

Najlepsze fryzury typu twist dla mężczyzn są często stylizowane na niechlujne afros. Ten długi afro kręci się z długich, kręconych włosów. Krótka, gęsta broda i duże afro nadają ostry, surowy wygląd. Jeśli masz już małe afro i chcesz przenieść swój styl na wyższy poziom, to zdjęcie powinno Cię zainspirować.

Długie Perwersyjne Włosy + Broda

Mini Afro + część + fajny kształt brody

Afro z częścią to fajny sposób na dostosowanie fryzury. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć boczną część afro, czy tylko grubą część wygoloną we włosach na górze, poproś fryzjera, aby dał ci część afro.

Mini Afro + fajny kształt brody

Zanik Świątyni + Afro

Zanik Świątyni + Afro

Low Fade + Krótkie Afro z Lokami

Low Fade + Krótkie Afro z Lokami

Naturalne stożkowe afro

Naturalne stożkowe afro

Teksturowane Afro + Temp Fade

Teksturowane Afro + Temp Fade

Pudełko Fade + Linia we Włosach + Broda

Pudełko Fade + Linia we Włosach + Broda

Krótkie Kręcone Afro

Krótkie afro dla mężczyzn

Kręcone afro + mocne blaknięcie + krawędź w górę

Kręcone afro + mocne blaknięcie + krawędź w górę