25 vyrų šukuosenos – kirpčiukai vyrams

Vyrų pakraštys, dar vadinamas vyrų kirpčiukais, šiemet pasirodė kaip šaunus trumpas kirpimas vaikinams. Paprasčiau tariant, pakraštinės šukuosenos leidžia vaikino plaukams nukristi per kaktą – nesvarbu, ar jie yra lygūs, ar kirpčiukai, yra asmeninis pasirinkimas. Įdomu tai, kad vyriškos šukuosenos su kirpčiukais visiškai prieštarauja daugeliui šiandien populiarių šiuolaikinių stilių. Šukuosenos, tokios kaip pompadour, quiff, faux Hawk ir šukos, pasižymi plauku, nukreiptu nuo veido; tačiau pakraščio gavimo nauda yra ta, kad ji tinka tiesiems, banguotiems ar garbanotiems plaukams.

Jei galvojate išbandyti trumpą ar ilgą pakraštį su kirpimu ar išblukimu, norėsite peržiūrėti šį vyrų plaukų su kirpčiukais vadovą.

Vyrų pakraštys - kirpčiukai vaikinams

Kas yra vyrų pakraštys?

Vyrų pakraštys reiškia bet kokią šukuoseną, kai šonai yra nukirpti trumpai, o plaukai viršuje yra pakabinti virš kaktos. Be to, stilingi kirpimai su kirpčiukais gali būti įvairių stilių, priklausomai nuo to, kaip norite, kad jūsų plaukai atrodytų. Nuo gausių, garbanotų kirpčiukų iki storų, tiesių pakraščių kiekvienas gali pakelti savo išvaizdą.

Vyrų kirpimas kirpčiukais

O kadangi kirpčiukams vyrams reikia tik pakankamai ilgų plaukų, kad uždengtų kaktą, pakraštys palieka daug laisvės, kaip kirpti šonus ir viršų. Galite derinti išvaizdą su išblukusiomis pusėmis, kad sumažintumėte pakraščius ar net tekstūruotumėte viršutinę plaukų dalį su apkarpytu pakraščiu, kad gautumėte prancūzišką derlių.

Tiems, kurie turi tiesius plaukus, madinga galimybė išbandyti kampinį pakraščio kirpimą – šoninio šoninio pakraščio tipą. Šiam stiliui būdingi plaukai, kurie buvo nukirpti kampu, o po to nušluostyti į šoną, kad būtų sukurta kampuota, nervinga išvaizda.

Galiausiai pakraštys ypač tinka vaikinams su didelėmis kaktomis ar ilgomis veido formomis. Jei veidas yra stačiakampis arba pailgas, pakraštys sutrumpins veido ilgį. Kaip visada, svarbu pasirinkti šukuoseną pagal veido formą.

„Man Fringe“ - kirpčiukai vyrams

Kaip gauti kirpimą ir kirpti kirpimą

Šukuosenos pasirinkimas priklauso nuo jūsų plaukų tipo, struktūros ir stiliaus. Norėdami suformuoti tiesius ar šoninius, kampinius pakraščius, jums reikės mažiausiai 2–4 colių plaukų priekyje, o jūsų stilistas turės nukirpti kirpčiukus kampu. Šonuose galite gauti pjūvį arba bet kokio tipo išblukimą, įskaitant aukštą arba žemą kūgio išblukimą. Idealiu atveju rekomenduojame savo kirpėjui parodyti, kaip planuojate formuoti plaukus.

Vyrų pakraštys - šaunūs kirpčiukai vyrams

Norėdami suformuoti vyrų pakraštį, vaikinai su garbanotais plaukais neturi daug nuveikti – tiesiog leiskite savo garbanoms natūraliai kristi priešais. Jei norite, kad išvaizda būtų formalesnė ar tekstūriškesnė, pakraščius formuojant reikia tepti pomadą ar vašką ir šukuoti plaukus į priekį.

Apskritai pakraštinės šukuosenos nėra sudėtingos – jūsų plaukai atliks didžiąją dalį darbo už jus. Tai neabejotinai yra vienas iš šios paprastos, tačiau madingos naujos išvaizdos privalumų.

Geriausios šukuosenos vyrams

Norėdami padėti vaikinams surasti geriausias pakraščių šukuosenas, mes surinkome karščiausias vyrų plaukų nuotraukas su kirpčiukais. Peržiūrėkite žemiau esančią galeriją, kad surastumėte nuostabų naują trumpą kirpimą.

Ilgas garbanotas pakraštys

Ilgas garbanotas pakraštys

Nubrėžtas kirpimas su barzda

Nubrėžtas kirpimas su barzda

Netvarkingas kraštas su dideliu plikimu

Netvarkingas kraštas su aukštu plikimu

Ilgas banguotas brūkšnys su išblukimu

Ilgas banguotas brūkšnys su išblukimu

Trumpas tekstūruotas kampinis briauna

Trumpas tekstūruotas kampinis briauna

Ilgas kraštas su netvarkingu viršumi

Ilgas kraštas su netvarkingu viršumi

Didelis odos išblukimas su apkarpytu kraštu

Didelis odos išblukimas su apkarpytu kraštu

Vyrai su apkarpytais kirpčiukais

Vyrai su apkarpytais kirpčiukais

Ilgas kampinis briauna

Ilgas kampinis briauna

Didelis odos išblukimas su garbanotais kraštais

Didelis odos išblukimas su garbanotais kraštais

Storas tiesus kraštas su aukštu kūgiu

Storas tiesus kraštas su aukštu kūgiu

Trumpi tekstūruoti kirpčiukai

Trumpi tekstūruoti kirpčiukai vaikinams

Trumpos pusės su kampiniu kraštu

Trumpos pusės su kampiniu kraštu

Storas kampinis briauna

Storas kampinis briauna

Netvarkingas viršus su trumpais kirpčiukais

Kirpimas per šoną - netvarkinga viršutinė dalis su trumpais kirpčiukais