30 geriausių kirpyklų Niujorke

Atsidarius naujoms kirpykloms ir salonams, svarbu sekti geriausias vietas kirpimui, barzdos kirpimui ar skutimui. Nesvarbu, ar norite pjūvio, susiaurėjimo, ar iškirpti atgal, Manhetene ir Brukline yra keletas kirpyklų. Kadangi Niujorke yra tiek daug talentingų ir kvalifikuotų kirpėjų, gali būti sunku išsirinkti tinkamą vietą. Norėdami jums padėti, mes sudarėme geriausių NYC kirpyklų sąrašą. Nuo aukščiausios klasės parduotuvių su šauniu dekoru iki aukščiausio lygio kirpėjų už prieinamą kainą, peržiūrėkite šias Niujorko kirpyklas, kuriose rasite vyrų kirpimo būdus, kurie jums patiks.

Niujorko kirpyklos

Geriausios Niujorko kirpyklos

Paul Mole kirpykla

„Paul Mole Barber Shop“, kaip viena iš aukščiausios klasės kirpyklų Niujorke, siekia prabangos, klasikinio rafinuotumo ir modernaus stiliaus derinimo. Kirpėjų meistrai gali būti senosios mokyklos, tačiau šie patyrę profesionalai yra įvaldę kirpimą. Galite kirpti džentelmeną, plaudami šampūnu ir kondicionieriumi, masažuodami galvos odą ir kirpdami barzdą, arba pasirinkti skutimąsi skustuvu, į kurį įeina aliejai prieš skutimąsi, karštas putos ir produktas po skutimosi. Ši aukščiausio lygio kirpykla Manheteno Upper Eastside yra puiki vieta vyrams patenkinti visus savo priežiūros poreikius.

Paul Mole kirpykla

„Ace of Cuts“ kirpykla

Rytų kaime įsikūręs „Ace of Cuts“ siūlo daugybę paslaugų, įskaitant profesionalius vyrų kirpimus ir skutimosi rankšluosčius. Personalas yra aukščiausio lygio, o aplinką sunku įveikti. Įeikite ir jus pasitiks draugiški profesionalai, pasiruošę sužinoti viską apie jūsų individualų stilių ir pasiūlyti nemokamą gėrimą.

„Ace of Cuts“ kirpykla

Kirpykla „Made Man“

„Made Man Barbershop“ turi kvalifikuotų kirpėjų, siūlančių kirpimą, skutimąsi ir kirpimą. Kirpykla taip pat parduoda daugybę vyrų priežiūros priemonių, įskaitant aukščiausios kokybės pomadas, molius ir rinkinius. Jei patiriate stresą ir jums reikia kirpimo, užsisakykite giliųjų audinių procedūrą salone. Kirpėja trina galvos odą, kad sumažintų stresą, jausitės taip pasilepinę, kad paprašysite susitikimo.

Kirpykla „Made Man“

Aklas kirpėjas

„Blinder Barber“ tampa viena geriausių kirpyklų JAV. Šie kvalifikuoti kirpėjai, įsikūrę Niujorke, Los Andžele, Čikagoje, Majamyje ir Filadelfijoje, suteikia kokybišką kirpimą ir patirtį. Nuo plaukų formavimo produktų iki vyrų kirpimo iki karšto rankšluosčių skutimosi, jūs negalite suklysti su šiuo augančiu prekės ženklu priežiūros srityje.

Aklas kirpėjas

Otis & Suomių kirpykla

Su trimis vietomis visoje Long Ailende ir Niujorke, Otis & „Finn Barbershop“ siūlo efektyvius skutimosi ir kirpimo būdus, sukurdama vėsią atmosferą. Parduotuvė buvo rodoma įvairiuose leidiniuose, įskaitant GQ, todėl negalite suklysti užsisakę susitikimą.

Otis & amp; Suomių kirpykla

Kirpėjai Olde Tyme

„Olde Tyme Barbers“ veikia nuo 1929 m. Ir šiuo metu yra ketvirtosios savininkų kartos. Šie kirpėjai žino savo dalykus, nesvarbu, ar kalbame apie senąją mokyklą, ar apie šiuolaikines kirpimo technikas. Nuo tradicinių kirpimų iki išblukimo ir dirbtinių sakalų darbuotojai ypatingą dėmesį skiria detalėms, todėl kiekvienas klientas išeina 100% patenkintas.

Kirpėjai Olde Tyme

Kirpykla NYC

Turėdama daugiau nei 20 metų patirtį, „Barber Shop NYC“ siūlo kirpimą, skutimąsi, vašką ir barzdos kirpimą. Teatrų rajone įsikūrusioje parduotuvėje dirba talentinga komanda, puikiai išmananti visas naujausias tendencijas, ir naudojama kokybiška produkcija, kuri leis jaustis lepinamai ir pasitikinčiai savimi. Jūs netgi galite mėgautis nemokama individualia konsultacija.

Kirpykla NYC

Barberio planas

Įperkama ir prabangi vyrų NYC kirpykla „Barber’s Blueprint“ yra ypač patraukli dėl 45 minučių seno stiliaus „Blueprint“ skutimosi. Jį sudaro tiesūs skustuvai ir karšti rankšluosčiai, taip pat mini veidas su molio kauke ir dangiškas veido bei galvos masažas. Jei trūksta laiko, vis tiek galite užsukti, kad greitai supjaustytumėte ar suformuotumėte.

Barberio mėlynasis spausdinimas

Dideli obuolių kirpėjai

„Big Apple“ kirpykla yra gerai žinoma dėl savo elegantiškos atmosferos, profesionalių darbuotojų ir nebrangios kainos. Stilistų komanda gali patenkinti net pačius sudėtingiausius poreikius, nesvarbu, ar kalbame apie sudėtingą mohawk, ar apie jūsų atliekamą techninę priežiūrą. Mes nekeisime savo karališko skutimosi, todėl jausitės pasiruošę priimti pasaulį.

Didelė obuolių kirpykla

Kirpykla „Black Rabbit“

„Black Rabbit Barbershop“ siūlo Brukline vyrišką kirpimą, išblukimą, barzdos kirpimą ir skutimąsi, kad visi klientai mėgautųsi kultūringa atmosfera ir profesionaliomis priežiūros paslaugomis. Be to, galinė siena veikia kaip odos parduotuvė, todėl taip pat galite įsigyti naują diržą ir piniginę.

Kirpykla „Black Rabbit“

Visiškai nauji kirpimai

„Brand New Cuts“ žino, kaip priversti klientus sugrįžti daugiau – nuolatiniai lankytojai gauna didelę 50% nuolaidą dešimtą kartą apsilankę. Be lengvatų, kirpykloje akcentuojamas greitis, todėl tai yra vieta, kur vėluojate arba neturite daug laiko. Paslaugos apima kirpimą, dažymą, barzdos ir ūsų apipjaustymą, karštą putojimą ir galvos odos procedūras. Jūs atrodysite gerai ir jausitės užtikrintai naudodami naują stilių.

Visiškai nauji kirpimai

„Chelsea Barbers“

Jei ieškote stilingo kirpimo, dėl kurio nesusidarysite skolos kredito kortelėms, „Chelsea Barbers“ gali būti ideali vieta. Įžymiame Londono terasos apartamentų komplekse įsikūręs kirpykla tapo kaimynystės pagrindu nuo tada, kai 1997 m. Atvėrė duris. Ekipažą sudaro visiškai licencijuoti ir apmokyti kirpėjai meistrai, turintys bent 10 metų ar daugiau patirties. Būsite kvalifikuotose rankose.

„Chelsea Barbers“

Kaimynystės kirpėjai

Jei norite klasikinės kirpyklos patirties, jums patiks kaimynystės kirpėjai. Kaip „East Village“ šukuosenos, kirpimas yra prieinamas, tačiau kirpimas yra aukščiausios klasės. Šie profesionalūs kirpėjai gali nukirpti visus naujausius vyrų kirpimus, kad padėtų jums suformuoti visas šauniausias šukuosenas.

Kaimynystės kirpėjai

Cotter kirpėjas

Jei mėgstate kavą ir jums reikia kirpti, ieškokite toliau nei „Cotter Barber“. Svetingas salonas suteikia galimybę gurkšnoti espreso kavą, o kirpėjas rūpinasi jūsų plaukų kirpimo ir priežiūros poreikiais. Galite tikėtis kokybiškų paslaugų ir klientų aptarnavimo, kurie užtikrins, kad ir toliau sugrįšite. Penkių penkių galima įsigyti be papildomų mokesčių.

Cotter kirpėjas

Adriano Fanuso kirpimas

Nuo 2009 m. Atidarytas „Adrian Fanus Grooming“ išgarsėjo parduotuvės svetingumo ir klientų aptarnavimo meistriškumo dėka. Brukline įsikūręs salonas yra tarsi guodžianti oazė miesto džiunglių viduryje. Nesvarbu, ar jums reikia kirpimo, ar skutimosi, su jumis bus elgiamasi kaip su karaliumi.

Adrian Fanus kirpimas

Kirpykla „Deja Vu“

Nuo visiško skutimosi iki barzdos kirpimo iki kirpimo „Deja Vu“ kirpykla užtikrins, kad atrodysite dailiai ir gerai prižiūrima, pabrėždama savo stipriąsias puses ir surasdama savo asmeninį stilių. Kirpykloje, esančioje Niujorko širdyje, dirba profesionalai, norintys nuveikti daug daugiau, kai kalbama apie puikias priežiūros paslaugas.

Kirpykla „Deja Vu“

„Fifth Avenue“ kirpykla

„Firth Avenue Barbershop“, esanti Niujorko miesto kirpykloje, norinti išsaugoti autentiškumą, didžiuojasi maitinimu tik vyrams ir siūlo atpalaiduojančią atmosferą. Remiantis oficialia svetaine, jums net nereikia susitikimo, kad galėtumėte mėgautis jų paslaugomis – tiesiog užeikite, kai esate rajone, ir galėsite mėgautis profesionaliu šukuosena ar skutimuisi laiku..

„Fifth Avenue“ kirpykla

Džentelmenų kirpykla

„Gentlemen’s Barbershop“ yra Brukline ir siūlo visiškai pritaikytus kirpimo būdus bei barzdos stilių. Galite užsisakyti susitikimą internetu, tačiau laukiami ir pasivaikščiojimai. Be sertifikuotų plaukų ekspertų komandos, parduotuvė klientams siūlo nemokamus šaltus gėrimus ir karštus rankšluosčius.

Džentelmenų kirpykla

Hairrari

Turėdamas tris Niujorko vietas, „Hairrari“ yra lyčių atžvilgiu neutralus salonas, tinkantis visiems. Galite užsisakyti kirpimą ar skutimąsi, taip pat įsigyti jiems pritaikytų stiliaus gaminių, kad lengvai išlaikytumėte naują išvaizdą. Parduotuvė suteikia klientams galimybę išreikšti savo tapatybę per plaukus, todėl tai yra vieta, kur norite jaustis patogiai ir laukiamai.

Hairrari

„Mensch“ studija

Nesvarbu, ar norite būti nuskriaustas, nukirptas ar sujaudintas, „Mensch Studio“ rasite ką nors, kas patenkins jūsų poreikius. Pažadėjęs tikrą džentelmeno patirtį, salonas priima tik vieną klientą vienu metu. Turėsite užsisakyti susitikimą internetu, o studijoje naudotis telefonu draudžiama – visa tai užtikrins tikrai atpalaiduojančią patirtį.

„Mensch“ studija

Iljos kirpykla

„Ilya’s Barber Shop“, veikianti su šūkiu „daro tave madingu“, atitinka ažiotažą dėl komandos aistros neatsilikti nuo naujausių plaukų tendencijų. Nesvarbu, ar norite klasikinės išvaizdos, ar hipsteriško kirpimo – saloną paliksite žvalūs ir patenkinti.

Iljos kirpykla

Aukščiausios kokybės kirpykla

„Premium Barbershop“ yra penkiose Niujorko vietose ir išsiskiria specialiais pasiūlymais. Pavyzdžiui, nauji klientai gauna nuolaidą. Galite užsisakyti specialią kirpimo kainą, jei užsisakysite susitikimą anksti ryte. Taip pat gausite dažno kliento kortelę, kuri ilgainiui laimės nemokamas paslaugas. Visos šios akcijos įrodo, kad salonas yra skirtas savo klientams ir nori apdovanoti jų lojalumą. Sujungusi šiuolaikinę įrangą ir profesionalius kirpėjus, ši kirpykla siūlo puikius kirpimus, ilgus sluoksnius kirpimus, skutimus ir barzdos kirpimus vyrams.

Aukščiausios kokybės kirpykla

Kokybiški kirpėjai

Kokybiška kirpykla „Quality Barbers“ yra ta vieta, kur jums reikia išskirtinių paslaugų. Pateiktas „Forbes“ ir „New York Times“ kaip mėgstamiausias salonas tarp geriausių vadovų, jis veikia tik pagal paskyrimą ir užtikrina, kad jūs vėl ir vėl kirpsite. Kainos yra didesnės, tačiau patirtis verta investicijų.

Kokybiški kirpėjai

Dominantys asmenys

Pasidžiaugę trimis Bruklino vietovėmis, „Persons of Interest“ siūlo puikius kirpimo būdus, nepriklausomai nuo plaukų ilgio ir stiliaus. „Williamsburg“ kirpykloje taip pat yra kavinė, todėl jūs galite ištaisyti kavą ir suskambėti per rekordiškai trumpą laiką.

Dominantys asmenys

Rafaelio kirpykla

Rafaelio kirpykla sulaukia puikių atsiliepimų visose platformose; jūs negalite suklysti, pabandę jiems. Nauji vaikštynės gauna 5 USD nuolaidą su kuponu, o salonas teikia įvairias paslaugas-nuo įprastų kirpimų iki skutimosi, apipjaustymo ir įvairių priežiūros paslaugų. Kad ir ko siektumėte, rasite draugišką veidą, kuris patenkins jūsų poreikius.

Rafaelio kirpykla

Salvatore kirpėjų salonas

Turėdamas daugiau nei 20 metų patirtį, „Salvatore Barber Salon“ teikia plaukų formavimo ir priežiūros paslaugas vyrams, moterims ir vaikams. Kitaip tariant, galite užsisakyti susitikimus visai šeimai ir užtikrinti, kad visi įgautų naują įdomią išvaizdą. Ši kirpykla yra gerai žinoma daugumai Volstryto bankininkų ir žemesnio Manheteno elito. Pasivaikščiojimai laukiami.

Salvatore kirpėjų salonas

Firminis kirpykla

Įsikūręs Manheteno centre, „Signature Barbershop“ yra prabangus salonas vyrams. Aukštos klasės parduotuvės firminis skutimasis yra tarsi svajonės išsipildymas, jame yra puoselėjantis barzdos minkštiklis, tiesus skustuvas ir veido masažas. Jie taip pat siūlo stilingus kirpimus ir barzdos kirpimus, todėl jie yra vieno langelio vieta visiems jūsų priežiūros poreikiams.

Firminis kirpykla

Stevenas Tabachas

Jei norite atrodyti ir jaustis geriausiai, Stevenas Tabachas jus aptarė. Salonas siekia sukurti nepakartojamą šiuolaikinio žmogaus kirpimo patirtį, siūlančią paslaugas nuo pagrindinių barzdos kirpimų iki barzdos formavimo, dažymo ir specialių procedūrų. Ypatingomis progomis rekomenduojame „Total Package“ – tai kirpimas, barzdos kirpimas, manikiūras ir atpalaiduojantis kaklo masažas.

Stevenas Tabachas

Kirpyklos „Stepping skustuvai“

Kirpykla „Stepping Razor Barbershop“ yra hipsterių salonas Brukline, kuriame siūlomi visų tipų vyrų kirpimai (standartiniai kirpimai, ilgos šukuosenos ir odos išblukimas), barzdos kirpimas ir karšto skutimosi skustuvai. Nors kirpėjai daugiausia dėmesio skiria tradiciniam kirpimui, dekoras yra stilingas, o darbuotojai draugiški ir sutelkti dėmesį į kokybiškų ir nebrangių paslaugų teikimą..

Kirpyklos „Stepping skustuvai“

„Third Avenue“ kirpykla

„Third Avenue“ kirpykla išlaiko kainas už prieinamą kainą, negailėdama kokybės. Ši vieta gali atrodyti senoviška, tačiau būkite tikri, kad kirpėjai puikiai išmano naujausias šukuosenų tendencijas. Jie taip pat pasirūpins, kad visada išeitumėte su šypsena veide.

„Third Avenue“ kirpykla