30 šoninių šukuosenų šukuosenoms vyrams

Šoniniai vyriški plaukai dešimtmečius buvo madinga šukuosena. Visai neseniai šoninis šlifavimas tapo populiarus vyrų kirpimas, kuris yra universalus, stilingas ir modernus. Šis unikalus kirpimo šukuosenos variantas sujungia trumpus plaukus šonuose ir nugaroje su ilgesniais plaukais viršuje. Vaikinai taip pat žinomi kaip šoninės dalies pjūvis, tada jie šluoja ilgus pakraščius ir kirpčiukus į šoną, kad atrodytų atsitiktinai, šauniai.

Laimei, šoninės šukuosenos taip pat gerai tinka išblukusiems kirpimams, o vyrams, kurių plaukai yra stori, tiesūs, banguoti ir garbanoti, madingas stilius. Jei norite sukrėsti šią vyriškai švarią išvaizdą, tai yra geriausia šukuosenos šukuosena vyrams ir berniukams dabar!

Šoninis šlifavimas

Kas yra šoninis šlifavimas?

Šoninė šukuosena yra kirpta šukuosena, kurios šonai ir nugara trumpai apipjauti, o plaukai viršuje nulenkti į vieną pusę. Panašiai kaip šukos virš šoninio kirpimo ar šoninės dalies, viršuje esantys plaukai gali būti trumpi, vidutinio ilgio arba ilgi. Naudokite lengvą plaukų formavimo priemonę ir šukuokite plaukus į šoną. Kai kurie vaikinai mėgsta juos formuoti tvarkingai ir sluoksniuotai, o kiti palieka plaukus netvarkingus ir tekstūruotus.

Šoniniai plaukai vyrams

Kaip gauti šukuotus plaukus vyrams

Trumpas kirpimas ar atjungimas nėra vienintelis būdas nukirpti plaukus ant šonų ir nugaros. Norėdami nukirpti vyrišką šukuoseną, vaikinai gali paprašyti savo kirpėjų išblukti arba iškirpti. Yra daug skirtingų išblukimo tipų, kurie gerai atrodytų su šukuotais plaukais.

Šoninės dalies pjūvis

Odos išblukimas ir toliau yra populiarios pavasario ir vasaros kirpimo idėjos. Jei norite profesionaliai pjauti viską aplink, gaukite aukštą, vidutinį ar žemą kūgio išblukimą. Kur ir kaip šurmulys nuspręsite, nulems kontrasto kiekį.

Šoninės šukuosenos vyrams

Turint neribotas stiliaus parinktis, šoninis išblukimas ir sumažinimas yra viena iš geriausių vyrų šukuosenų šiuo metu.

Kaip formuoti šukuotus šoninius plaukus

Norint šukuoti šukuoseną, reikalingi tinkami kirpimo ir formavimo produktai. Norėdami gauti šukuoseną šone, naudokite gerą pomadą, kremą, vašką ar molio plaukų gaminį ir tolygiai paskirstykite. Norėdami suteikti natūralią tekstūrą, rekomenduojame lengvo ir vidutinio stiprumo gaminį su mažu blizgesiu.

Šoninis šukuosenos kirpimas

Dabar šukite plaukus į vieną pusę. Šoninis šoninis kraštas sukurs asimetrišką išvaizdą, būtiną šiam stiliui. Norėdami padidinti garsumą, judėjimą ir srautą, norėsite turėti ilgus kirpčiukus su sluoksniais.Šukuosenos vaikinams

Sumažintas kirpimas su ilgu pakraščiu ir ilgais plaukais, nušluostytas į vieną pusę, puikiai tinka blogo berniuko ir gražaus berniuko deriniui.

Šoninės šukuosenos

Šoninis šlifavimas

Šoninė šukuosena yra unikali ir nervinga kirpimo šukuosena, kuri greitai tapo kirpyklos mėgstamiausia. Nors yra daug skirtingų būdų išbandyti šią vyrų plaukų tendenciją, geriausi stiliai suporuoja trumpą kirpimą su ilgais šoniniais plaukais.

Šoniniai nešukuoti kirpimai

Šis lengvai pasiekiamas ir paprasto stiliaus kirpimas atrodo visuotinai glostantis ir gaivus. Norėdami gauti ypač tvirtą kirpimą, eksperimentuokite su atjungtais apatiniais ar nusiskutais šonais ir užsiauginkite barzdą.

Šoninė šlifuota šukuosena

Šoninis išblukimas

Šoninis išblukimas yra kūgio išblukęs originalios vyriškos kirpimo variantas. Šoniniai stiliai su išblukimu yra aptakūs ir madingi. Norėdami drąsiai atrodyti, gaukite didelį odos išblukimą; priešingu atveju vidutinis ir žemas kūgio išblukimas gali būti gražus ir kietas.

Šoninis nušlifavimas

Jei nesate tikri dėl šoninio šlifavimo, tada pradėkite nuo išblukusių šonų ir nugaros, kad pamatytumėte, kaip atrodo jūsų stilius.

Šoninis šukuosenos išblukimas

Šoninės dalies pjūvio išblukimas

Šoninė dalis, iškirpta, yra puikus būdas išsiskirti bet kurioje minioje. Išblukęs apatinis kirpimas yra vienas iš karščiausių naujų kirpimo stilių, nes jame derinami išblukimai ir kirpimai. Puikiai tinka vaikinams su vidutiniais ir trumpais plaukais, kirpimas nereikalauja priežiūros ir yra stilingas. Mėgstamiausias su mažais berniukais, paaugliais ir jaunais vyrais, šoninis nušlifuotas išblukimas suteikia lengvą perėjimą prie šukuosenos.

Šoninės dalies pjūvio išblukimas

Šukuosena ilgomis šoninėmis kirpimo šukuosenomis vyrams

Šoninės odos išblukimas

Šone nušluostytos odos išblukimas leidžia trumpiau eiti šonuose ir tuo pačiu pasiekti tą apibrėžtą šlavimą viršuje. Norėdami nukopijuoti šią išvaizdą, paprašykite kirpėjo, kad oda neišbluktų. Taip pat žinomas kaip plikas išblukimas, jūsų kirpėjas susiaurins šonus ir nugarą, o kirpimo apačioje bus nuskusta apdaila.

Šoninės odos išblukimas

Nesvarbu, ar pradedate nuo aukšto, ar žemo, tai gali būti puikus pasirinkimas vaikinams, norintiems sujungti savo šonus į veido plaukus su išblukusia barzda. Arba jis atrodo šviežiai ir patraukliai ant švariai nusiskuto veido.

Šoninis šlifuotas pjautas plikas išblukimas

Trumpi šukuoti plaukai iš šono

Trumpos šoninės šukuosenos visada buvo populiarios vaikinų stiliaus parinktys. Kaip šoninės dalies versija, trumpus šukuotus plaukus lengva formuoti ir išlaikyti. Naudodami šiek tiek stiliaus gaminį, tiesiog nuvalykite plaukus į šoną ir atrodysite nepriekaištingai. Trumpi plaukai, kuriuos norite atskirti, geriausiai tinka ilgesniam įgulos kirpimui arba „Ivy League“ kirpimui.

Trumpi šukuoti plaukai vyrams

Kaip modernus šukuosenos šukuosena su išblukimu ar kirpimu šonuose, galite dėvėti jį biure, pasimatyme ar vakarėlyje. Švariai kirpta ir vyriška, pridėkite sunkią ražienų barzdą, kad apdaila būtų nepriekaištinga.

Trumpos šukuosenos vyrams

Šukuoti ilgi šonai

Vaikinai, turintys ilgesnius plaukus, apsvarstykite galimybę kirpti kirpimą ilgais šonais. Nesvarbu, ar išauginsite visus plaukus, ar tiesiog laikysite pakraštį ilgą, ši šukuosena suteikia daug universalumo ir papildomo ilgio.

Šukuoti ilgi šonai

Viena vertus, vaikinai gali šukuoti plaukus ir leisti jiems tekėti veido šonu ir toliau. Jei ilgesni plaukai yra atskirti į vieną pusę, jūsų veido dalis gali būti uždengta. Ši nervinga ir drąsi išvaizda gali būti tinkama „eBoy“ ar šiuolaikinei emo šukuosenai.

Ilgas šoninis kraštas

Trumpos pusės su šukuotais plaukais

Ši šukuosena reikalauja trumpų šonų su ilgais plaukais, kad pasiektumėte maksimalų kontrastą. Panašiai kaip bro flow ar užuolaidų šukuosena, bet visi plaukai vienoje pusėje, šis stilius idealiai tinka, jei norite, kad sluoksniuoti plaukai padidintų apimtį. Dažnas variantas yra apatinis kirpimas su ilgais kirpčiukais.

Trumpos pusės su šukuotais plaukais

Vyriškos šukuosenos su trumpomis pusėmis

Šoniniai banguoti plaukai

Šone šukuoti banguoti plaukai su apatiniu kirpimu pasinaudoja šia unikalia vyrų plaukų struktūra. Banguotų plaukų vyrai turėtų naudoti lengvą formavimo priemonę, kad išlygintų bangas ir pridėtų blizgesio. Šukuokite plaukus į vieną pusę, kad gautumėte seksualią šukuoseną, kuri patiks jūsų gyvenimo moterims. Eksperimentuokite su netvarkingais stiliais, didelės apimties šukuotais nugaros plaukais ar džentelmeno dalimi, kuri yra suformuota į šoną ir nugarą (įstrižai). Kad ir kaip būtų, nedaugelis vaikinų sugebės atkartoti jūsų madingą išvaizdą.

Šonuose šukuoti banguoti plaukai

Šoninė dalis Undercut Banguoti plaukai

Šoniniai garbanoti plaukai

Nors garbanos gali būti sunkiai valdomos ir formuojamos, šukuoti garbanoti plaukai yra vyrų šukuosena, kurią verta išbandyti. Garbanotų plaukų išblukimą ar kirpimą galima pakelti į kitą lygį su laisva tekančia šonine dalimi. Nors jūsų pirmas instinktas yra trumpai nukirpti garbanas, ilgi garbanoti plaukai, kaip kirpčiukai, kabančios virš kaktos, yra prašmatni apdaila.

Šonuose šukuoti garbanoti plaukai

Nepaisant to, daugumos šukuotų garbanotų šukuosenų garbanos peršukuotos į vieną veido pusę, šiek tiek pakabintos virš vienos akies. Vaikinai su trumpesniais garbanotais plaukais gali norėti pridėti šukuosenos apimties ir atšokti.

Šoninė dalis garbanoti plaukai

Šoniniai kirpčiukai vyrams

Šoniniai kirpčiukai yra stilingas pasirinkimas vaikinams su trumpesniais plaukais, kurie nori aptakiai papildyti savo šukuoseną. Ši išvaizda susideda iš to, kad viršutinė jūsų plaukų dalis nusileidžia, kad dalį kaktos padengtų kirpčiukais. Šonus galima laikyti bet kokiu norimu ilgiu – šiuolaikiniam džentelmenui rekomenduojame išblukimą, išpjovą ar klasikinį kūgį.

Šoniniai šukuoti kirpčiukai vyrams

Ilgi šoniniai šukuoti kirpčiukai

Ilgas pakraštys

Ilgas pakraščio pjūvis turi labai trumpas šonus ir ilgesnį viršų. Fringe šukuosena buvo tendencija ir įgauna trauką. Vaikinai renkasi vidutinio ilgio plaukus, o ne ilgesnius plaukus ant viršaus, šaunus pakraštinis kirpimas panaudoja šį mados žingsnį.

Ilgas pakraštys

Šoniniai plaukai su nuskustomis pusėmis

Smagu ir šaunu, vaikinai turėtų šukuoti šonus ir nusiskusti šonus, kad atrodytų negražiai. Ši vyriška šukuosenos forma nusiskuto kiekvieną rytą. Tiesiog šukite visus plaukus į vieną pusę ir paleiskite produktą. Su iškirpta linija ir ilga pilna barzda šis kirpimas tinka visų ilgių, tekstūrų ir tipų vyrams.

Šukuoti ilgi plaukai šonuose

Geriausi plaukų produktai šukuoti plaukams

Tinkami stiliaus gaminiai suteikia vyrams plaukuose pakankamai tvirtumo, žvilgesio ir tekstūros. Nuo pomados iki vaško iki putų, geriausi šukuosenos šukuosenos produktai priklauso nuo to, kaip norite pasiekti išvaizdą.

Geriausi plaukų produktai šukuoti plaukams

Norėdami trumpų šoninių šukuosenų priekyje, jums reikės stiprios pomados. Jei norite, kad krentantis pakraštys atrodytų netvarkingai ir atsipalaidavęs, lengvas kremas ar putos. Jei norite matinio paviršiaus su natūraliu tekstūruotu blizgesiu, idealiai tinka molis arba vaškas.

Štai keletas geriausių produktų vyrams, norintiems šukuoti šukuotus plaukus.

Prekės įvertinimas Kaina
„Suavecito Pomade Firme“ (stiprus) laikiklis 4 oz, 1 pakuotė - „Strong Hold“ plaukų pomada vyrams - vidutinio blizgesio vandens pagrindu pagamintas vaškas be dribsnių plaukų gelis - lengvai nuplaunamas - visos dienos laikymas visų tipų plaukams „Suavecito Pomade Firme“ (stiprus) laikiklis 4 oz, 1 pakuotė – „Strong Hold Hair Pomade“ vyrams – vidutinio blizgesio… 14 572 apžvalgos 13,99 USD Pirkti dabar
Amerikos įgulos formavimo kremas, 3 uncijos, lankstus laikymas su vidutiniu blizgesiu Amerikos įgulos formavimo kremas, 3 uncijos, lankstus laikymas su vidutiniu blizgesiu 12 524 apžvalgos 18,50 USD Pirkti dabar
Layrite natūralus matinis kremas, bazinis, baltas, švelnios kremo soda, 4,25 oz Layrite natūralus matinis kremas, bazinis, baltas, švelnios kremo soda, 4,25 oz 4931 apžvalgos 20,50 USD Pirkti dabar
Plaukų molis vyrams | Lygus vikingų molio pomada matiniam paviršiui ir & amp; Stiprus laikymas (2 uncijos) - neriebus & amp; Plaukų formavimo molis be blizgesio - vyrų plaukų produktas be mineralinių aliejų Plaukų molis vyrams | Lygus vikingų molio pomada matiniam paviršiui & Stiprus laikymas (2 uncijos) – neriebus… 3777 apžvalgos 13,97 USD Pirkti dabar