31 Banguotos šukuosenos vyrams

Įdomu apie geriausias banguotas šukuosenas vyrams? Beveik visi klasikiniai ir modernūs vyrų kirpimai dirba su banguotais plaukais; tiesą sakant, bangos puikiai prideda tekstūrą, judesį ir apimtį prie geriausių šukuosenų. Tačiau mes žinome, kad banguotus plaukus kartais gali būti sunku formuoti ar kirpti, net jei turite omenyje konkrečius banguotus kirpimus. Skirtingai nei garbanotieji plaukai, banguoti plaukai auga tiesūs ir ilgėjant įgauna banguotą formą. Tai gali būti varginantis vyrams ir berniukams, kurie renkasi ilgus plaukus, o ne trumpus, bet negali rasti jiems patinkančių banguotų šukuosenų.

Jūsų laimei, mes atlikome jums tyrimą ir radome įvairių šaunių šukuosenų vyrams su banguotais plaukais. Peržiūrėkite stilingas ilgas ir trumpas banguotų plaukų šukuosenas 2021 m. Įsitikinome, kad įtraukėme kai kurias naujausias šiandienos tendencijas, tokias kaip tekstūruotas kirpimas, šukos, atlenkta nugara ir šukos. Šie madingi kirpimai visiškai pakeis tai, kaip vaikinai formuoja banguotus plaukus!

Banguotos šukuosenos vyrams

Geriausi kirpimai vyrams su banguotais plaukais

Banguoti plaukai suteikia unikalią tekstūrą, kurios negali suteikti kiti plaukų tipai. Kartu su apimtimi, judėjimu ir natūraliu srautu, bangos gali atrodyti madingai ir vėsiai, kai jos derinamos su tinkamais kirpimo stiliais. Mums ypač patinka banguotas pakraštys ir trumpos tekstūros derinys, kaip du geriausi vyrų kirpimai.

Šaunūs kirpimai vyrams su banguotais plaukais - ilgas banguotas brūkšnys + žemas kūgio išblukimas

Panašiai, banguotos šukos šiais laikais atrodo labai populiarus pasirinkimas kirpyklose. Tačiau, jei jums labiau patinka tam tikras ilgis, ilgos banguotos šukuosenos visada yra stiliaus. Nepriklausomai nuo to, kokią išvaizdą pasirinksite, svarbu formuojant naudoti tinkamą plaukų priemonę.

Geriausi kirpimai vyrams su banguotais plaukais - stori banguoti plaukai ant viršaus + odos išblukimas + linija

Kaip formuoti banguotus plaukus

Banguotų plaukų formavimo vyrams gudrybė yra turėti gerą produktą. Jei norite dailios, blizgios apdailos, rekomenduojame stiprią, aukščiausios kokybės pomadą. Tačiau, jei norite tekstūruotos, matinės dangos, turėtumėte naudoti plaukų vašką arba molį.

Norėdami formuoti banguotus plaukus, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Įsitikinkite, kad jūsų plaukai yra švarūs ir šiek tiek drėgni. Mes visada rekomenduojame stilius po karšto dušo.
  2. Pradėkite kruopščiai tepdami savo vyrų plaukų produktą, tolygiai paskirstydami. Storiems, trumpiems banguotiems plaukams būtinai įsiskverbkite į paviršių ir giliai padenkite plaukus, kad sutramdytumėte nepaklusnias sruogas. Jei norite ilgesnių plaukų, sutelkite dėmesį į savo sruogų galus, kad išvengtumėte garbanojimo ir išlaikytumėte kontrolę.
  3. Tada naudokite šukas ar rankas, kad gautumėte norimą išvaizdą. Norėdami atrodyti tvarkingai ir struktūriškai, šukuokite plaukus. Netvarkingam stiliui naudokite pirštus.
  4. Pasiekę norimą banguotą šukuoseną, šiek tiek pakaitinkite. Naudodami plaukų džiovintuvą ant silpnos ugnies, vaikinai gali sumažinti garbanojimą ir maksimaliai sulaikyti išvaizdą, kuri išliks visą dieną.

Kaip formuoti banguotus plaukus - banguoti plaukai išnyksta

Turėdami tiek daug šiuolaikiškų vyriškų banguotų šukuosenų, tiek trumpų, tiek ilgų, niekada neturėtumėte jaustis taip, lyg neturėtumėte pasirinkti gerų stilių. Vėlgi, nors bangas gali būti sunku valdyti ir sutramdyti, natūrali jūsų plaukų tekstūra iš tikrųjų gali suteikti nepakartojamo prisilietimo prie bet kokio kirpimo. Tiesiog reikia rasti jums tinkamą išvaizdą.

Mes parodysime jums geriausias banguotas šukuosenas ir kirpimus, tinkančius bet kokio vaikino plaukų ilgiui, tipui ir tekstūrai.

Banguotos šukos per išblukimą + kieta dalis + barzda

Banguotos šukos per išblukimą + kieta dalis + barzda

Jei norite atrodyti taip, kad derėtų geriausias klasikinis ir modernus – arba toks, kuris atrodo toks pat profesionalus, kaip ir prašmatnus – sunku suklysti su šia puikia šukomis, o ne išblukusiomis šukuosenomis. Sunkioji dalis suteikia klasikinio rafinuotumo užuominą, tačiau banguoti plaukai puikiai derinami su šiuolaikinėmis šukomis. Trumpa, gerai prižiūrima barzda prideda pusiausvyrą ir sujungia viską.

Banguotos tekstūros viršus + apatinis pjūvis + linija

Banguotos tekstūros viršus + apatinis pjūvis + linija

Tai šiek tiek naujas požiūris į klasikinį įgulos kirpimą, kurį sudaro trumpi plaukai šonuose ir ilgesni plaukai viršuje. Norėdami sukurti šią banguotos tekstūros šukuoseną, jūsų plaukai turi būti maždaug dviejų ar keturių colių ilgio, o jūs galite pasirinkti išblukti šonus arba išlaikyti juos vieno ilgio, kad galėtumėte pjaustyti. Šis stilius geriausiai tinka vyrams, turintiems storesnius banguotus plaukus; gera pomada gali padėti užtikrinti pakėlimą ir laikymą, kurį reikia išlaikyti visą dieną.

Mažas odos išblukimas + trumpa banguota slysta nugara

Mažas odos išblukimas + trumpa banguota slysta nugara

Tai mėgstamiausias stilius tarp vyrų, turinčių natūraliai banguotus plaukus, ir juos galima sukurti plonais ar storais plaukais. Plaukai ant viršaus turėtų būti nuo dviejų iki trijų colių ilgio, o nugaros plaukai palaipsniui turėtų susiaurėti ir išblukti. Norėdami sukurti tekstūruotą slydimą atgal, įpilkite šiek tiek pomados, kol gausite norimą apibrėžimą, tada rankomis (su trupučiu papildomos pomados) pastumkite ir šukuokite plaukus atgal.

Tekstūruotas banguotas šlifas + išblukimas

Tekstūruotas banguotas šlifas + išblukimas

„Quiff“ yra viena karščiausių šukuosenų šiandien vyrams. Tai pakankamai lengva sukurti per kelias minutes prieš išeinant pro duris, ypač jei pradedate nuo tokio nuostabaus kirpimo. Plaukai viršuje yra nuo trijų iki penkių colių ilgio, o išblukusios pusės yra žemos ir itin trumpos, kad oda išbluktų. Norėdami suformuoti banguotą tekstūrą, pritaikykite lengvą pomadą ir pirštų galiukais atskirkite atskiras bangas. Tada palaipsniui traukite šias tekstūruotas dalis į priekį ir sukurkite parašo šlifavimą priekyje.

Banguotas dirbtinis vanagas + Undercut

Banguotas dirbtinis vanagas + Undercut

Kartais jūs tiesiog norite padaryti pareiškimą, nebūdami pernelyg aukšti, ir būtent tai gali padaryti ši banguota dirbtinio vanago šukuosena. Tradicinis kirpimas šonuose palieka plačią plaukų juostelę nuo kaktos iki nugaros. Čia galite žaisti skirtingo ilgio, tačiau idealiai tinka trys ar keturi coliai. Pridėkite šiek tiek pomados, molio ar vaško, priklausomai nuo jūsų plaukų struktūros, ir braukite plaukus aukštyn ir atgal, kai pirštais atskiriate atskiras bangas..

Šoninė dalis Banguoti plaukai + iškirptas išblukimas + linija

Šoninis vakarėlis banguoti plaukai + iškirptos išblukimas + linija

Jei norite, kad išvaizda būtų iš dalies netvarkinga ir iš dalies rafinuota, ši banguota šoninė šukuosena yra tobula. Aštrios linijos aplink šventyklą, kaktą ir plaukų liniją yra aiškiai apibrėžtos, kad gautųsi nauja forma. Be to, šoninė dalis yra laisva ir atsitiktinė, o viršuje – netvarkingos bangos. Šio išskaidyto kirpimo stilius namuose yra pakankamai paprastas. Tiesiog užtepkite matinio stiliaus kremą per visus plaukus ir palikite viską netvarkingai ir šiek tiek sulenktą į vieną pusę.

Trumpas tekstūruotas pasėlis + šoninis šlifuotas briauna + didelis išblukimas

Trumpas tekstūruotas pasėlis + šoninis šlifuotas briauna + didelis išblukimas

Šis stilius reiškia galią ir seksualumą, ir tai pakankamai lengva padaryti patiems, naudojant tinkamus kirpimo ir stiliaus gaminius. Plaukų viršūnę palikite vidutinio ilgio – nuo dviejų iki trijų colių – su dideliu išblukimu ant nugaros ir šonų. Tada naudokite formavimo molį, kremą ar vašką, kad banguotus plaukus nušluostytumėte į šoną priekyje, o laisvai šukuokite per likusius..

Ilgo sluoksnio banguota šukuosena

Ilgo sluoksnio banguota šukuosena

Tai klasikinė išvaizda vyrams, kurie mėgsta ilgus banguotus plaukus. Tai lengva formuoti ir prižiūrėti, ir tai yra puikus pereinamasis stilius, jei nusprendėte išauginti plaukus. Idealiu atveju, jei norite, kad plaukai būtų tik pečių ilgio nugaroje su sluoksniais. Viskas, ko reikia, yra puikus šviesą išlaikantis veido kremas arba molis, kad atskirtų ir apibrėžtų jūsų bangas, laikydami jas vietoje visą dieną.

Tekstūruotas kampinis briauna + žemas kūginis išblukimas

Tekstūruotas kampinis briauna + žemas kūginis išblukimas

Šis drąsus stilius idealiai tinka apimties kūrimui, jei turite plonus ar plonus plaukus. Plaukai priekyje yra storesni ir ilgesni nei kitur ant galvos, o žemas išblukimas prasideda labai palaipsniui tiesiai virš ausų. Viskas, ko reikia šiam kampiniam pakraščiui formuoti, yra geras kremas ar garbanos stiprintuvas (priklausomai nuo jūsų plaukų tipo) ir pora minučių, kad atskiros plaukų sruogos būtų tiksliai ten, kur norite.

Ilgi banguoti plaukai + barzda

Ilgi banguoti plaukai + barzda

Vidutinio ilgio ir ilgų plaukų sujungimas su barzda yra viena iš karščiausių vyrų šukuosenų, skirtų banguotiems plaukams. Panašiai kaip ir kitos ilgos sluoksniuotos banguotos šukuosenos, plaukai turi būti nuo trijų iki šešių colių ilgio ir supjaustyti sluoksniais, kad padidėtų apimtis, tėkmė ir apibrėžtumas. Naudokite savo mėgstamą plaukų gaminį, kad suformuotumėte plaukus, perbraukdami priekį į vieną pusę ir švelniai sukdami. Trumpa barzda tiesiog sujungia išvaizdą ir sukuria tvirtesnę išvaizdą.

Trumpi, stori banguoti plaukai ant viršaus + didelis plikimas

Trumpi, stori banguoti plaukai ant viršaus + didelis plikimas

Trumpi kirpimai visada yra madingi vaikinams, o geriausia yra tai, kaip lengva šiuos kirpimus suformuoti. Tiesą sakant, didžioji dalis stiliaus prasideda kirpėjo kėdėje, kai vidutinis išblukimas yra susiaurėjęs iki odos šonuose ir nugaroje. Plikas išblukimas tikrai pabrėžia trumpą, bet storą banguotą viršuje. Panašiai kaip įgulos kirpimas, ši tekstūruota šukuosena nereikalauja priežiūros ir ją paprasta formuoti, naudojant tik nedidelį kiekį matinės pomados ar molio.

Netvarkingas banguotas briauna + žemas kūginis išblukimas

Netvarkingas banguotas briauna + žemas kūginis išblukimas

Fringe šukuosena šiuo metu yra madinga, todėl jei ketinate atrodyti taip, atkreipkite dėmesį. Žemas kūginis išblukimas yra šviežias, švarus ir lengvai prižiūrimas. Norėdami suformuoti pakraštį namuose, padėkite gerą plaukų priemonę per plaukus, nuo šaknų iki galiukų. Tada traukite visus plaukus į priekį ir palikite juos susivėlusius ir netvarkingus, kad gautumėte atsitiktinį, seksualų užbaigimą. Tikslas turėtų būti nerūpestingas, vėjo pūstas vaizdas.

Netvarkingi banguoti vidutinio ilgio plaukai

Netvarkingi banguoti vidutinio ilgio plaukai

Ilgi banguoti plaukai + pilna barzda

Ilgi banguoti plaukai + pilna barzda

Ilga banguota šukuosena + srautas

Banguotos vyrų šukuosenos

Trumpi banguoti šoniniai plaukai + nuskustos pusės + stora barzda

Trumpi banguoti šoniniai plaukai + nuskustos pusės + stora barzda

Storas banguotas pasėlių viršus + didelio kritimo išblukimas

Storas banguotas pasėlių viršus + didelio kritimo išblukimas

„High Skin Taper Fade + Shape Up“ + banguotas viršus

„High Skin Taper Fade“ + „Shape Up“ + banguotas viršus

Storos banguotos nugaros išblukimas + hipsteriška barzda

Storos banguotos nugaros išblukimas + hipsteriška barzda

Trumpas banguotas briauna + siaurėjančios pusės

Trumpas banguotas briauna + siaurėjančios pusės

Banguoti šukuoti nugaros plaukai + mažas odos išblukimas

Banguoti šukuoti nugaros plaukai + mažas odos išblukimas

Trumpi banguoti plaukai + didelis odos išblukimas + pilna barzda

Trumpi banguoti plaukai + didelis odos išblukimas + pilna barzda

Netvarkingas banguotas Quiff + Undercut

Netvarkingas banguotas Quiff + Undercut

„High Bald Fade“ + natūralios bangos

„High Bald Fade“ + natūralios bangos

Žemas odos lašas išnyks + banguoti plaukai ant viršaus + barzda

Žemas odos lašas išnyks + banguoti plaukai ant viršaus + barzda

Banguotas modernus šriftas + trumpos pusės

Banguotas modernus šriftas + trumpos pusės

Stori garbanoti plaukai + žemas nuplikimas

Stori garbanoti plaukai + žemas nuplikimas

Netvarkingi tekstūruoti banguoti plaukai viršuje + trumpos siaurėjančios pusės

Netvarkingi tekstūruoti banguoti plaukai viršuje + trumpos siaurėjančios pusės