35 geriausios „Frohawk“ šukuosenos vyrams

Kaip vienas geriausių juodų vyrų kirpimų, „frohawk“ yra nervingas, nuožmus ir populiarus. Taip pat žinomas kaip dirbtinis vanagas ar mohawk, „frohawk“ šukuosenos yra įvairių kirpimų, stilių ir ilgių. Skirtingai nuo klasikinio „mohawk“ su nuskustomis pusėmis, „frohawk fade“ siūlo siaurėjančias šonus, dėl kurių išvaizda tinka kasdieniam dėvėjimui. Su trumpais, vidutiniais ar ilgais juodais plaukais, kai kurie vaikinai mieliau derina kirpimą su afro ar baimėmis.

Mario Balotelli ir Raheem Sterling mėgstama ši šlykšti pankiška šukuosena grįžta į pagrindinę sritį. Norėdami įkvėpti jūsų kitą kelionę į kirpėją, čia yra geriausi „frohawk“ kirpimai vyrams!

Frohawk

Kas yra Frohawk?

„Frohawk“ yra juoda vyrų šukuosena, sukurta derinant mohawk su afro. Norėdami gauti „frohawk“, vaikinai suporuoja išblukusius ar apatinius šonus su afro tekstūros plaukais viršuje. Galima išbandyti daugybę skirtingų tipų kūginių išblukimo kirpimų, tačiau populiariausi išblukimai yra temperatūros išblukimas, sprogimas ir didelis odos išblukimas. Pastaraisiais metais „frohawk“ išblukimas tapo stipria juodų plaukų tendencija.

„Frohawk“ stiliai

„Frohawk“ stilių yra įvairių variantų, o tai reiškia, kad kirpimas gali būti pritaikytas jūsų išvaizdai. „Frohawk“ baimės nereikalauja daug priežiūros, yra universalios ir kietos, todėl galite susieti savo dredus aukštyn ir atgal, kad būtų lengvas stilius.

Frohawk vyrai

Frohawks paprastai pjaustomos taip, kad atrodytų kaip platūs mohawks. Trumpi blauzdos gali būti ne tokios dramatiškos ir atsitiktinės, todėl reikia mažiau stiliaus gaminio, kad padidėtų ir išlaikytų plaukus visą dieną. Ilgai šukuosenai reikia labai stipraus plaukų produkto, kad būtų pasiekta aštri šukuosena ir užbaigta išvaizda. Galų gale, jūs galite mėgautis neribotomis stiliaus parinktimis su tinkamu kirpimu.

„Frohawk“ šukuosena

Kaip nupjauti „Frohawk Fade“

Norėdami iškirpti blauzdikaulio išblukimą, pirmiausia naudokite kirpimo mašinėles, kad išblukintumėte galvos šonus. Venkite skustis plaukus ant šonų, pasirinkdami aukštą pliko išblukimo kirpimą. Vaikinai, norintys dirbtinio vanago, gali išblukti žemai, vidutiniškai arba aukštai ir susieti pjūvį su sprogimu ar kritimu. Pridėkite liniją, kad suformuotumėte ir išvalykite plaukų liniją, kad gautumėte aštrų užbaigimą.

Kaip nupjauti „Frohawk Fade“

Paprastai pamatysite švarų, vientisą perėjimą tarp „frohawk“ šonų ir viršaus. Tai suteikia stilingą išvaizdą, nepriklausomai nuo jūsų afro dydžio.

Kai šonai bus apipjaustyti, nupurkškite kaktą ir įsitikinkite, kad viršus yra norimo ilgio ir aukščio. Norėdami nupjauti viršuje esančius dygliuotus plaukus, kirpkite skirtingo ilgio.

„Frohawk“ kirpimas

Galiausiai, jei norite klasikinio mohawko juodaodžiams, tiesiog šurmuokite šonus kirpimo mašinėlėmis ir nepritvirtinkite apsaugos. Norėdami švariai nusiskusti, naudokite „Andis“ folijos skutimosi priemonė labai trumpam, artimam kirpimui. Toliau kirpkite plaukus viršuje, palikdami tik plaukų juostelę viduryje. Naudodami žirkles nukirpkite ilgesnius plaukus ant norimo ilgio.

Frohawk Black Man

Norėdami suformuoti šukuoseną, užtepkite stiprios pomados, gelio ar tepalo ir sulenkite plaukus. Nors reikia apsvarstyti daugybę „frohawk“ stilių, geriausios šukuosenos stumia plaukus link galvos vidurio, kad sukurtų smailius patarimus.

„Faux Hawk Fade“ kirpimas juodaodžiams vyrams

Šaunūs „Frohawk“ stiliai

„Frohawk Fade“

„Frohawk fade“ yra aptakus stilius su išblukusiomis pusėmis ir didelis afro, einantis iki pat galvos vidurio. Jei norite kirpti šukuoseną, turėsite susieti trumpą išblukimą su afro mohawk ar dirbtiniu vanagu. Pridėkite briaunos, barzdos ir išblukimo dizainą elegantiškam „boss fade mohawk“ ar seksualiam dirbtiniam vanagui „blow“ juodiems vyrams.

„Frohawk Fade“

Faux Hawk Fade Black Men

Frohawk Undercut

„Brohawk“ pjūvis yra puiki šukuosena, padedanti drąsiai teigti. Skirtingai nuo išblukimo, apatinis pjūvis yra supjaustytas iki vienodo ilgio aplink šonus ir nugarą. Trumpas kirpimas kirpimo mašinėlėmis, kirptas kirpimas sukuria didelio kontrasto išvaizdą, kuri papildo dirbtinį sakalą viršuje.

Afro Hawk Undercut

Trumpas Frohawk

Trumpas šukuosenas yra šukuosena su trumpais plaukais viršuje ir net trumpesniais šonais. Vaikinai gali paprašyti savo kirpėjo išblukusių, perpjautų ar nusiskuto šonų, o trumpas mohawk gali būti supjaustytas plačiai arba plonai. Abu stiliai yra madingos švarios, jaunatviškos išvaizdos idėjos, be vargo tvarkant ilgus plaukus. Trumpas kailis dažniausiai randamas ant jaunų juodų vyrų ir berniukų. Šonai yra šiek tiek susimaišę su trumpu kirpimu, todėl atrodo kaip aptakus nuolatinis perėjimas.

Trumpas Frohawk

Trumpas „Frohawk“ su nuskustomis pusėmis

Ilgas Frohawk

Jei turite didelį afro, ilgas garbanojimas gali būti jums naujas stilius. Ilgas afro dirbtinis vanagas išsiskiria bet kurioje minioje ir geriausiai atrodo trumpais plaukais šonuose ir nugaroje. Vienintelis ilgo mohawk kirpimo trūkumas yra kirpimo išlaikymas ir ilgesnių plaukų formavimas viršuje. Vaikinai, norintys lengvai įgyti ir lengvai suformuoti vyriškas šukuosenas, turėtų to nepamiršti rinkdamiesi afro vanagą.

Šaunūs „Frohawk“ stiliai

Ilga „Frohawk“ šukuosena vyrams

Frohawko baimės

Juodaodžiams vyrams su dredais labai patiks siaubo baimės. Drąsus, lengvas ir gražus, šis baimės stilius yra nusiskuto arba išblukęs. Tada viršuje esantys dredai traukiami atgal ir surišami. Ilgos baimės idealiai tinka šiai šukuosenai pasiekti, tačiau baimės „mohawk fade“ puikiai tinka ir trumpiems plaukams. Naudodami natūraliai atrodančius užraktus, pakelkite siaurėjančias išblyškusias baimes į kitą lygį su blauzdikauliu.

Frohawko baimės

Dread Mohawk Fade

„Frohawk“ pynės

„Frohawk“ pynės yra universalios, prašmatnios ir glostančios daugumai vyrų. Pintos šukuosenos siūlo daugybę variantų, įskaitant plaukų posūkius ir dėžutes. Su šonine išblukimu ir viršuje esančiomis pintinėmis virvėmis galite pasukti šią modernią juodų plaukų šukuoseną. Nuo trumpų iki ilgų pintinių, tiesiog suriškite pynutes ir būsite apsirengę, kad pasiimtumėte pasaulį.

„Frohawk“ pynės

„Frohawk Braids“ šukuosena

„Frohawk“ su dizainu

„Frohawks“ su dizainu yra galbūt drąsiausia šukuosena sąraše, tačiau tai tik papildo stilių. Plaukų modeliai pasižymi linijomis, formomis, raštais, piešiniais ir sudėtingais jūsų išblukusio kirpimo perėjimais. Kai kurie šių dizainų pavyzdžiai yra juostelės ir bangos, einančios per išblukimą iš priekio į nugarą.

„Mohawk Fade“ su plaukų dizainu

„Frohawk“ su dizainu

Garbanotasis Frohawkas

Juodi vyrai su garbanotais plaukais gali išbandyti „frohawk“, kad gautų unikalią tekstūruotą išvaizdą. Tobulas garbanotas mohawkas prasideda nuo išblukusio kirpimo šonuose ir nugaroje. Jei norite apimties ir aukščio, išauginkite garbanas į storą afro ir tada nuvalykite. Tačiau garbanotam varliagyviui ne visada reikia storo afro. Sunkūs plaukai ir aptemptos garbanos gerai atrodo su mohawk išblukimu, pilna barzda ir nuskusta linija. Nesvarbu, ar norite ilgų, vidutinio ilgio ar trumpų garbanotų plaukų, ši šukuosena yra vyriška ir karšta.

Garbanotasis Frohawkas

Garbanotas Mohawkas

Faux Frohawk

Faux frohawk yra geriausia alternatyva vaikinams, kurie nori palikti šiek tiek ilgio šonuose. Vietoj nusiskuto šonų, dirbtinė frohawk šukuosena sujungia siaurėjantį kirpimą su trumpais, vidutiniais ar ilgais plaukais viršuje. Modernus ir universalus, suklastotas „frohawk“ leidžia vaikinams formuoti lankstumą be ypatingos klasikinio mohawko išvaizdos.

Juodi vyrai Mohawk Fade

„Faux Hawk Fade“ juodaodžiams vyrams

„Burst Fade Faux Hawk“

„Burst fade Faux Hawk“ yra nuostabių kirpimų mišinys. Sprogimo išblukimo kirpimas siaurina šonus ir išlenkia liniją aplink ausis ir iškirptę. Nesvarbu, ar gausite aukštą, vidutinį, žemą, siaurėjantį ar odos plyšimą, nustatysite, kiek galvos oda yra veikiama. Su „frohawk“ viršuje šis afro mohawk fade atrodo gaivus ir lygus. Puikiai tinka berniukams ir vyrams, norintiems drąsios šukuosenos, pasikalbėkite su kirpėju, kaip nutraukti šį kirpimą.

„Burst Fade Faux Hawk“

Šaunus „Burst Fade Frohawk“

Šviesiaplaukė Frohawk

Jei jau turite kailį ir norite jį pakeisti, apsvarstykite galimybę dažyti juodus plaukus, kad gautumėte šviesią mohą. Juodi vaikinai su šviesiais plaukais yra madingi ir unikalūs, dažnai sportuojantys dažyti plaukai, kad užbaigtų išvaizdą. Nesvarbu, ar gausite platinos blondinę, ar šviesiaplaukę ar raudoną plaukus, juodaodžiams vyrams yra daug spalvų idėjų. Norėdami gauti Odell Beckham Jr šukuoseną, paprašykite, kad ji išnyktų ir dažytų plaukus ant viršaus. Pasinaudokite šia galimybe, kad būtumėte labiau pastebimi nei visi kiti kambaryje.

Šviesiaplaukė Frohawk

Šviesūs Mohawk juodi plaukai

Plokščias viršus Frohawk

Plokščias viršuje esantis maišelis sujungia du šauniausius 80 -ųjų dešimtmečio juodus vyrų kirpimus – mohawk ir plokščią viršūnę. Su sprogimo išblukimu, apjuosiančiu šonus ir nuleidimais nugaroje, plokščias aukštas mohawk stilius yra aptakus ir vyriškas.

Plokščias viršus Frohawk

„Mohawk“ kirpimas plokščia viršuje