35 geriausios šukuosenos vyrams su didelėmis kaktomis

Didelė kakta kai kuriems vyrams gali būti jautri. Laimei, yra daug kirpimų vyrams su didelėmis kaktomis, kurios dengia arba slepia šį veido bruožą. Nors rinkdamiesi kirpimą ir stilių visada turėtumėte atsižvelgti į savo veido formą, didelė kakta neturi apriboti jūsų pasirinkimo. Kaip našlės smailė ar besitraukianti plaukų linija, geriausios šukuosenos dideliems kaktos vyrams įgauna jūsų galvos formą, subalansuodamos veido matmenis. Nesvarbu, ar turite aukštą, ilgą, plačią ar didelę kaktą, yra daugybė būdų, kaip suformuoti vyrų plaukus, kad atitrauktumėte dėmesį ir sumažintumėte kaktą. Norėdami įkvėpti jūsų kitą išvaizdą, čia yra populiariausios ir madingiausios šukuosenos didelėms kaktoms.

Kirpimas vyrams su didelėmis kaktomis

Plaukų kirpimas didelėms kaktoms

Nuo trumpų šukuosenų, tokių kaip įgulos kirpimas ir kirpimas, ir išblukimo iki ilgesnių stilių, tokių kaip šukos ir išpūtimas, šie kirpimai vaikinams su didelėmis kaktomis tikrai atrodys gerai! Peržiūrėkite šias šaunias idėjas ir pasikalbėkite su kirpėju apie tinkamus kirpimus ir stilius, kad jūsų kakta atrodytų mažesnė.

Šukuosenos vyrams su didelėmis kaktomis

Cezaris Cutas

Cezario pjūvis yra klasikinė vyrų šukuosena, pavadinta Romos imperatoriaus Julijaus Cezario vardu. Cezario pjūvis aplinkui yra trumpi plaukai, o priekyje – vienodi pakraščiai. Tada plaukai šukuojami į priekį ir kirpčiukai leidžiami uždengti dalį kaktos.

Cezario pjūvis išnyks

Cezario kirpimas yra puikus būdas paslėpti arba sumažinti didelę kaktą. Jis taip pat gali būti naudojamas plikoms dėmėms ar besitraukiančiai plaukų linijai padengti. Jei turite plonus ar retėjančius plaukus, pridėkite stiliaus tekstūros, kad sukurtumėte apimtį ir pilnesnę išvaizdą. Pjūvis tinka visų vyrų veido formoms, todėl jis yra vienas iš universalesnių stilių.

Cezario kirpimas

„Buzz Cut“

„Buzz“ kirpimas yra karinio stiliaus kirpimas, sukurtas naudojant elektrinius kirpimo mašinėlius, kad sušvilptų galvą ir būtų sukurtas trumpas, vienodas ilgis. „Buzz“ kirpimas leidžia apibrėžti norimą plaukų liniją, paliekant trumpą pakraštį.

„Buzz Cut“

Mažos priežiūros ir stilingos, daugumos „Buzz“ kirpimų ilgiai nereikalauja, kad vaikinai naudotų stiliaus gaminius. Idealiai tinka vyrams, turintiems ovalią ar stačiakampę veido formą, šią labai trumpą vyrų šukuoseną galima net kirpti ir prižiūrėti namuose. Tikrai transcendentiniai, balti, azijietiški, ispaniški ir juodaodžiai vyrai, turintys dideles kaktas, gali išbandyti šukuoseną ir visi gali tai sėkmingai nutraukti.

„Buzz Cut Taper Fade“ kirpimas

Prancūziškas pasėlis

Viena iš populiariausių šiuolaikinio žmogaus šukuosenų – „French Crop“ yra ilgesnė priekyje su kirpčiukais per kaktą. Šukuosena šonuose ir nugaroje išblukusi, ši trumpa šukuosena taip pat sutrumpinta, nes susilieja iš priekio į nugarą.

Prancūziškas pasėlių išblukimas

Apipjaustymo viršus yra panašus į Cezario, nes tinka visoms veido formoms, tačiau skiriasi tuo, kad gali turėti trumpesnį ar ilgesnį pakraštį, kad prireikus paslėptų kaktą ir plaukų liniją. Tekstūruotos pasėlių viršutinės dalies blukimas pastaraisiais metais buvo stiprus ir vis dar yra šaunus vyrų išvaizda.

Apkarpyti viršų

Šoninis šlifavimas

Šoninis šlifavimas yra moderni ir stilinga vyrų šukuosena „trumpos pusės, ilgesnė viršutinė dalis“. Jei šonuose ir nugaroje iškirpta arba iškirpta, kirpimas geriau tinka vidutinio ir ilgo plauko plaukams.

Šoninė šlifuota šukuosena

Puikiai tinka tiesiems, banguotiems, ploniems ar storiems plaukams, norėsite naudoti lengvą ar vidutinio stiprumo pomadą. Panašiai kaip šukos ant šoninės ar šoninės dalies, plaukus norėsite šluoti į vieną pusę. Tikslas yra leisti kai kuriems pakraščiams kabėti virš kaktos, kad būtų šiek tiek netvarkinga apdaila.

Šoniniai šlifuoti kirpimai „Undercut Fade“

Įgulos pjovimas

Įgulos kirpimas yra nesenstantis ir mažai priežiūros reikalaujantis kirpimas vyrams su didelėmis kaktomis. Ilgesnis nei „Buzz“ kirpimas, bet trumpesnis nei „Ivy League“ šukuosena, įgulos kirpimas gali būti pasiektas su 1–2 colių plaukų viršuje suporuotu ir siaurėjančiu išblukimu ar iškirpimu šonuose. Vyrai su aukštomis kaktomis norės apsvarstyti galimybę palikti daugiau ilgio priekyje.

Įgulos pjūvis išnyks

Lengvai prieinama ir stilinga, įgulos kirpimo šukuosena padidina aprėptį ir sumažina stiliaus poreikius. Galite formuoti kirpimą, tepdami plaukų produktą ir šukuodami į šoną, užlenkdami viršutinę dalį arba palikdami ją netvarkingą ir tekstūruotą. Elegantiška ir elegantiška šukuosena tinka bet kokio amžiaus ir plaukų tipui.

Įgulos kirpimo šukuosena

Švarus skutimasis

Kam maišytis su plaukų linija, kuri išryškina jūsų kaktą, kai galite nusiskusti plaukus ir eiti su vyriška plikomis galvomis. Šis stilius pašalina ilgos kaktos problemą, visiškai atsikratydamas plaukų linijos, kuri išskiria jos dydį. Tai taip pat tinka vyrams, kurių plaukai slenka, plikos dėmės ar traukiasi plaukai.

Skusta galva vyrai

Vaikinai gali naudoti nuplikusius kirpimo mašinėlius labai trumpam kirpimui, o tada skustuvą, kad švariai nusiskustų. Pabandykite užauginti barzdą ar sunkias ražienas, kad subalansuotumėte savo veidą, pabrėždami žandikaulio liniją. Nors tai nėra tinkama kiekvieno baltojo, azijiečio, ispanų ar juodaodžio vaikino išvaizda, daugeliui moterų atrodo, kad šiurkštūs vyrai nusiskuto galvomis yra labai patrauklūs.

Plikoji galva su barzda

Fringe

Ilgas pakraštys idealiai tinka vyrams, turintiems dideles kaktas. Esant vidutinio ilgio ir ilgesniems plaukams, ilgas pakraštys gali išsiplėsti iki antakių ir padėti nuslėpti visą kaktą. Sluoksniuoti plaukai ant viršaus yra ypač seksualūs ir madingi, nes padidina apimtį ir srautą.

Vyrų kirpimo šukuosenos

Norėdami sukurti šukuoseną, dauguma vaikinų pasirenka kampinį pakraštį. Stilingas tiesus, tekstūruotas arba riestas pakraštys puikiai tinka neformaliai ir oficialiai.

Kampinis kirpimas kirpčiukais vyrams

Karinis pjūvis

Kariniai kirpimai yra įvairių stilių, priklausomai nuo plaukų ilgio. Laimei, visi kariniai stiliai turi tą pačią senovinę išvaizdą. Sujungus karinį kirpimą su vidutiniu ar aukštu odos išblukimu, galima sumažinti jūsų plaukų linijos kontrastą. Pavyzdžiui, didelis ir griežtas išblukimas atkreipia dėmesį į kirpimą viršuje.

Aukštas ir tvirtas išblukimas

Arba galite paprašyti savo kirpėjo, kad plaukai ilgiau išliktų viršuje ir suformuotų džentelmeno šoninę dalį. Nors gali atrodyti, kad tik daugiau plaukų gali paslėpti didelę kaktą, trumpi kirpimai iš tikrųjų gali nuvertinti sritį švariai.

Kirpimas trumpomis šoninėmis dalimis

Šukuosena šukuosena

Šukuosena gali būti madinga ir karšta. Didelės apimties stiliai gali sumažinti kaktą, pailgindami veidą. Šepetys reikalauja vidutinio ir ilgesnio plauko ir gali būti suporuotas su išblukimu ar kūgiu šonuose.

Tekstūruota šukuosenos šukuosena

Tada vaikinai gali stilizuoti išvaizdą, šlifuotą aukštyn ir atgal arba netgi nukreipti į priekį, kaip kaifas. Stipri pomada, vaškas ar molis išlaikys jūsų plaukų stilių visą dieną.

Tekstūruotas šiuolaikinis „Quiff Fade“ kirpimas

Ilgas ir daugiasluoksnis

Įkvėptas 90 -ųjų grunge grupių, sluoksniuota ilga šukuosena vyrams gali atrodyti prašmatniai ir keistai. Galite palikti trumpesnius sluoksnius priekyje, kad suformuotumėte veidą su ilgesniais plaukais, kad galėtumėte judėti ir tekėti.

Ilgų sluoksnių kirpimas

Netinka ploniems plaukams, ši išvaizda geriausiai tinka vyrams, kurių plaukai tiesūs. Užtepkite matinio stiliaus gaminį, kad gautumėte tekstūruotą, natūralią apdailą.

Sluoksniuotos ilgos šukuosenos vyrams

„Choppy Crop Top“ išblukimas

Nešvarus pasėlių viršūnės išblukimas yra stilinga išvaizda, kuri buvo populiari visame pasaulyje. Šis kirpimas suskaido kirpčiukus priešais, kad susidarytų asimetriški kirpimai palei kaktą. Lupti kirpčiukai užsidengia aukštą kaktą, kad kiti nematytų, kur prasideda ir baigiasi.

Nupjautas prancūziško kirpimo viršutinis kirpimas

Nors šonai ir nugara turėtų būti nukirpti, kad būtų šiek tiek kontrasto, plaukai išilgai plaukų linijos turėtų būti šiek tiek ilgio. Sukurkite plaukus netvarkingai ar tvarkingai naudodami pageidaujamus produktus.

Ilgas kapotas pasėlių viršutinis kūginis išblukimas

Šoninė dalis

Šoninė dalis yra vienas iš geriausių verslo kirpimų, kuriuos gali gauti vaikinai. Nesvarbu, ar pasirinksite retro šoninę dalį, ar modernų kirpimą, ši šukuosena yra madinga, madinga ir graži.

Šoninės dalies išblukimo kirpimas

Jei norite keistis, pabandykite išblukti šoninę dalį. Tada pridėkite nuskustą liniją kietai daliai. Lengvai suformuokite išvaizdą, kad gautumėte šiek tiek apimties ir aukščio, o ne tradiciškai plokščią apdailą.

Kietosios dalies šukos per išblukusią šukuoseną

Trumpas ir netvarkingas

Trumpa ir netvarkinga šukuosena gali būti lengvas būdas sušukuoti plaukus. Ne visiems kirpimams, skirtiems didelėms kaktoms, reikia pakraščio ar stiliaus, kad būtų padengta plaukų linija. Ši šukuosena naudoja tekstūrą, kad pasiektų jaunatvišką ir nepakartojamą apdailą. Mažo blizgesio ar matinio stiliaus priemonė leis natūraliam jūsų plaukų blizgesiui būti dėmesio centre.

Trumpos netvarkingos šukuosenos

Dubenėlio pjūvis

Dubenėlio kirpimas fiksuoja besitraukiančią plaukų liniją arba aukštą, didelę kaktą. Taip pat žinomas kaip grybų kirpimas, dubenėlio kirpimas yra vienodas ir bukas aplink galvą. Sujunkite grybų šukuoseną su iškirpimu ar kūgio išblukimu, kad gautumėte naują išvaizdą. Jei stilius jums netinka, sukurkite ilgą derlių su pakraščiu, kad viskas pasikeistų.

Dubenėlio pjūvis išnyks

Spygliuoti plaukai

Spygliuoti plaukai visada buvo populiarus pasirinkimas. Su trumpais ir vidutiniais plaukais viršuje ir išblukimu, spygliai yra pakankamai drąsūs, kad kakta atrodytų mažesnė. Nesvarbu, ar čia ir ten pasirinksite storus spyglius, ar mažus smaigalius, jūs negalite suklysti dėl šio stiliaus. Tiesiog įsitikinkite, kad turite storus, pilnus plaukus, o ne plonas.

Spygliuoti išblukę plaukai

Išpūtimas išnyks

Išpūstas kirpimas yra nauja plaukų tendencija. Šlifuotas aukštyn ir atgal, išpūtimo kūgio išblukimas turi daug tūrio ir srauto. Didelis stilius gali padaryti jūsų kaktą proporcingesnę ir suteikti šukuosenai dar vieną dimensiją.

„Blowout Fade“ kirpimas

Tekstūruotos šukuosenos

Pastaruoju metu tekstūruotos šukuosenos buvo didžiulės. Priešingai nei blizgantys 90 -ųjų gelio stiliai, šiuolaikiniai vyrai renkasi natūralesnę išvaizdą. Tekstūruoti stiliai sujungia sveikus plaukus su matinėmis formavimo priemonėmis, kad atrodytų švariai ir visapusiškai.

Trumpa tekstūruota išblukimo šukuosena