35 klasikiniai kūginiai kirpimai

Kūginis kirpimas yra viena iš geriausių vyrų trumpų šukuosenų. Skirtingai nuo aukšto ar žemo kūgio išblukimo, vyriškas kirpimas kirpamas žirklėmis, o ne kirpimo mašinėlėmis. Nors šaunios trumpos ir ilgos kūginės šukuosenos visada buvo populiarios, tikėtina, kad atnaujintas susidomėjimas šiuo klasikiniu stiliumi yra jo stilingo universalumo rezultatas. Rinkdamiesi kūgį, vaikinai gali derinti šį džentelmeno kirpimą su šukomis, nulenkta nugara, pompadour, šonine dalimi, šukuosena ar bet kokia norima šukuosena. Rezultatas yra vienas iš geriausių klasikinių vyrų kirpimo stilių.

Peržiūrėkite geriausius kūginius kirpimus, kad sužinotumėte naujausias tendencijas, kurias galite išbandyti kitą kartą apsilankę kirpykloje. Nesvarbu, ar norite modernaus ar tradicinio kirpimo, trumpo ar ilgo stiliaus ar išblukusios apdailos, rasite daugybę būdų, kaip dėvėti kūginį kirpimą!

Kūginis kirpimas

Kas yra kūginis kirpimas?

Kūginis kirpimas yra vyrų plaukų šonuose ir nugaroje kirpimas palaipsniui. Naudodami kirpimo mašinėlę kirpėjai lėtai susilieja arba siaurina viršutinius ilgus plaukus į trumpus plaukus aplink ausis ir iškirptę. Yra daug skirtingų kūginių kirpimų tipų, kurie lemia, kiek aukštai ar žemai pradėti kūgį.

Geriausi kūginiai kirpimai

Kirpimas žemai

Žemas kūgis yra madingas pjūvis. Kai plaukai siaurėja tiesiai virš ausų ir plaukų linijos, konservatyviausias kirpimas žemai. Verslininkai ir profesionalai, kuriems reikia stilingo džentelmeno kirpimo biure, tačiau nori išvengti pernelyg didelės galvos odos, dažnai yra mėgstami žemo plonumo..

Žemas kūgis

Kirpimas viduryje

Viduryje susiaurėjęs dėmesys sutelkiamas į plaukų maišymą viduryje. Vidutinio smailumo kirpimas nėra toks aštrus kaip aukšto siaurumo, tačiau puikiai tinka verslo profesionalams.

Vidurinis kūgis

Kirpimas aukštu kūgiu

Netoli šonų viršaus prasideda aukštas smailė, sukuriantis didesnį kontrastą tarp trumpų ir ilgesnių viršų. Šukuosenos su aukštu kūgiu yra stilingos ir populiarios, jas galima dar labiau pritaikyti linija aplink plaukų liniją.

„High Taper“

Geriausi kūginiai kirpimai

Jei įdomu išbandyti siaurėjančią šukuoseną, bet nesate tikri, ar šis kirpimas jums tinka, peržiūrėkite žemiau esančias nuotraukas. Mes peršukavome šimtus šiuolaikinių trumpų ir ilgų kūgių kirpimų, kad galėtume pasiūlyti geriausią kirpimą ir stilių.

Kūginis išblukimas

Klasikinis „Taper Fade“

Populiariausias kūginis kirpimas yra kūginis išblukimas. Ši maža smailė sujungia plaukus šonuose ir sutelkia dėmesį į ilgesnius plaukus ant viršaus. Tačiau ne visi kūgiai yra išblukę, o vaikinai gali paprašyti savo kirpėjų klasikinio kirpimo žirklėmis, o ne kirpimo mašinėlėmis. Nepaisant to, abiejų tipų stiliai puikiai tinka trumpoms pusėms, ilgoms viršutinėms šukuosenoms.

Trumpas kūgis su šukuotais nugaros plaukais

Trumpas kūgis su šukuotais nugaros plaukais

Daugeliui madingų siaurėjančių vyrų šukuosenų reikia trumpų šonų, kad apdaila būtų nereikalinga. Trumpas kūginis kirpimas yra geras kirpimas vaikinams, norintiems elegantiškos, įmantrios išvaizdos tiek profesiniam, tiek asmeniniam gyvenimui. Tekstūruotas šepetys atgal su žemu kūgiu suteikia puikią pusiausvyrą tam pasiekti.

„Slick Back Taper“

„Slick Back Taper“

Ši slanki kūginė kūryba sujungia konservatyvią, švaraus kirpimo ir siaurėjančios šukuosenos išvaizdą bei švelnią, švelnią nugarą. Norėdami suformuoti slidžią nugaros sferą, jums taip pat reikės geros pomados ir šepetėlio.

Kūginės pusės ir nugara

Kūginės pusės ir nugara

Kūginės šonai ir nugara sklandžiai įsilieja į kaklą ir šonkaulius, todėl trumpi plaukai šonuose gali sutelkti dėmesį į storesnius, ilgesnius plaukus ant viršaus. Šiame pavyzdyje pamatysite šukuoseną, kuri yra švelnios nugaros stiliaus, tačiau su tekstūruotais, natūraliais plaukais. Norėdami matinio paviršiaus, vaikinai norės užtepti matinį vašką, molį ar pomadą.

Žemas kūgis su šukomis

Geriausi vyrų kūginiai kirpimai

Kaip ir išblukimas, yra aukšto, vidutinio ir žemo kūgio kirpimų. Šis žemas kūgis su modernia šukomis yra nesenstanti išvaizda, kuri visame pasaulyje buvo karšta. Dėl gražių plaukų, kurie patiks moterims, paprašykite kirpėjo, kad šukos per išgaubtą išbluktų.

Vidutinio plauko kirpimas

Vidutinio plauko kirpimas

Vidutinis kūginis yra dar vienas seksualus vyrų kirpimas. Kirpimas viduryje prasideda nuo galvos vidurio ir siūlo agresyvesnį kirpimą. Vyrišką išvaizdą papildo ražieninė barzda ir natūralios šukos.

Kūginiai šonkauliai

Kūginiai šonkauliai

Panašiai kaip ir barzdos išblukimas, vaikinai gali susiaurinti šonkaulius. Nors pirmiausia turite užsiauginti pilną barzdą, siaurėjantys šonkauliai leidžia šoniniams plaukams susilieti su veido plaukais, kad būtų išskirtinis, bet patrauklus.

Trumpas kūginis išblukimas su apipjaustymu

Trumpas kūginis išblukimas su apipjaustymu

Trumpas kūginis išblukimas gali būti vienintelė jūsų galimybė, jei planuojate labai trumpą kirpimą. Kaip ir įgulos ar kirpimo pjūvis, prancūziškas derlius yra švarus, nereikalaujantis daug priežiūros, kuriam nereikia daug stiliaus ar gaminio.

Kūginės pusės su ilgomis šukomis

Kūginės pusės su ilgomis šukomis

Šukos per šukuoseną atrodo stilingai su daugybe skirtingų kirpimų, įskaitant siaurėjančius šonus, išblukimus ir išpjovas. Pridėkite barzdą ir kelis plaukus, nukritusius nuo kaktos, ir merginoms tikrai patiks ši išvaizda.

Kūginė šoninė dalis

Kūginė šoninė dalis

Ši kieta šoninė dalis yra klasikinės šukuosenos variantas. Nors šoninė dalis egzistuoja dešimtmečius, stilius ir toliau išlieka populiarus vyrų kirpimas.

Žemas kūginis išblukimas su kampiniu pakraščiu ir barzda

Žemas kūginis išblukimas su kampiniu pakraščiu ir barzda

Pakraštys yra gera šukuosena vaikinams, turintiems storus ar garbanotus plaukus. Jei jums sunku formuoti plaukus, išblukimas šonuose kartu su netvarkingu pakraščiu viršuje yra lengvas, tačiau madingas, bet kuris vaikinas gali atrodyti.

Kifas trumpais kūginiais plaukais

Kifas trumpais kūginiais plaukais

Jei turite gražius trumpus ar vidutinio ilgio plaukus, tekstūruotas šriftas yra puiki šukuosena. Galite gauti didelį odos išblukimą ar pjūvį šonuose arba pasirinkti konservatyvesnį kūginį pjūvį.

Šukos per siaurą ir visą barzdą

Šukuokite su kūgiu ir barzda

Šukos ir kūgio formos kontrastas puikiai tinka vyrams, turintiems storus plaukus. Norėdami suformuoti išvaizdą ir suteikti plaukams tekstūros, būtinai naudokite kokybišką pomadą ir tepkite ją, kol plaukai yra labai šiek tiek drėgni.

Kieta šoninė dalis su kūgiu ir barzda

Kieta šoninė dalis su kūgiu ir barzda

Ši šoninė dalis su kūgine yra šauni trumpa šukuosena vyrams. Pridėjus barzdą, stilius gali atrodyti hipsteriškas arba labai vyriškas, todėl galite keisti savo išvaizdą visą savaitę.

Trumpos siaurėjančios pusės su tekstūruotu šepetėliu

Trumpos siaurėjančios pusės su tekstūruotu šepetėliu

Čia mes turime trumpas siaurėjančias šonus su tekstūruotu šepetėliu ir ožka. Šią nuostabią šukuoseną galima lengvai pakoreguoti, kad būtų sukurta šleifas, pompadour ar slick back.

Įtemptas kūginis išblukimas su tekstūruota slidžia nugara

Įtemptas kūginis išblukimas su tekstūruota slidžia nugara

Kai kurie siaurėjantys kirpimai visiškai susilieja su jūsų iškirpte, sukuriant kaklo siaurėjimą, kaip parodyta aukščiau. Ir užuot sukūrusi blizgančią nugarėlę pomada, ši stilistė nusprendė tekstūruoti plaukus, kad gautų natūralią, laisvą vyrų šukuoseną.

Žemas klasikinis kūgis su storais šukuotais nugaros plaukais

Žemas klasikinis kūgis su storais šukuotais nugaros plaukais

Kaip vienas iš klasikinių vyrų kirpimų, čia turime storus plaukus, nušlifuotus tiesiai atgal. Šios išvaizdos pranašumas yra tas, kad, turėdamas šiek tiek daugiau stiliaus ar pomados, jis galėtų suprojektuoti pompadūrą ar slankų nugarą.

Modernus Pompadour su kūginiu ir plaukų dizainu

Modernus „Pompadour“ su kūginiu ir plaukų dizainu

Šiuolaikinis pompadour vis dar yra viena karščiausių pastarųjų metų vyrų plaukų tendencijų. Išgraviruokite vėsų plaukų dizainą ir turėsite labai šaunų stilių.

Žemo kaklo kūgio išblukimas

Kaklo kūgio išblukimas

Kaklo kūgio išblukimas tikrai nepakankamai vertinamas. Jei kirpate plaukus, bet nesulaukiate labai trumpo išblukimo ar šonuose, apsvarstykite galimybę susiaurinti iškirptę.

Įgulos pjovimas su kūgiu

Įgulos pjovimas su kūgiu

Šis nepatogus įgulos pjūvis yra paprastas, lengvai formuojamas ir nereikalauja priežiūros.

Vidutinio ilgio kūginiai ir šukuoti nugaros plaukai

Vidutinio ilgio kūginiai ir šukuoti nugaros plaukai

Viena geriausių šukuosenų vidutinio ilgio plaukams yra lengvas šepetys atgal. Jei galvojate užsiauginti plaukus ir jums reikia ilgesnės šukuosenos, tai yra viena galimybė, kurią reikia nepamiršti. Ir jei kada nors norite švelnesnės išvaizdos, visada galite pritaikyti pomadą, kad sukurtumėte glotnią nugarą, peršukuotumėte ar sušvelnintumėte.

Tekstūruota slysta nugara ir kūginės pusės

Tekstūruota slysta nugara ir kūginės pusės

Siaurėjantys plaukai šonuose su nuplėštais nugaros plaukais viršuje suteikia puikų verslo ar profesionalų kirpimą.

Žemas siaurėjantis išblukimas su barzda

Žemas siaurėjantis išblukimas su barzda

Jei kirpate mažai išblukusį kirpimą, apsvarstykite galimybę išblukti barzdą. Prijungimas prie barzdos atrodo karštas ir madingas.

Ilgos šukos per kūgį su barzda

Šukuokite per kūgį su barzda

Jei nenorite labai trumpo kirpimo, nes bandote slėpti besitraukiančią plaukų liniją arba turite plonus plaukus, tada puiki idėja prašyti ilgo kūgio šonuose ir suformuoti ilgas šukas ant viršaus.

Ilgas siauras kirpimas

Ilgas siauras kirpimas

Vyrų kūgis yra universalus ir nesenstantis – jis puikiai tinka trumpiems, vidutiniams ar ilgiems plaukams.

Klasikinė šukos virš kūgio

Klasikinė šukos virš kūgio

Klasikinės šukos išlieka visų laikų mėgstamiausios. Kaip vienas iš labiausiai pageidaujamų kirpimų šiandien kirpyklose, išsiskyrę plaukai niekada neišeis iš stiliaus.

Ilgas kūgis su vidutinio ilgio plaukais viršuje

Ilga kūginė šukuosena

Kai kurie vyrai tiesiog renkasi ilgą siaurą kirpimą. Tačiau vienintelis būdas ilgam kūgiui veikia, jei ant viršaus yra dar ilgesni plaukai.

„Low Cut Taper Fade“ su tekstūruotu viršumi

Žemo pjovimo kūgis

Šis žemo pjūvio kūgis išnyks aplink ausį ir nukris iki iškirptės. Išblukusios pusės yra būtinos norint pabrėžti natūralius, trumpus spygliuotus plaukus viršuje.

Švariai supjaustytos kūginės pusės berniukams

Švariai supjaustytos kūginės pusės berniukams

Kūginės šukuosenos dažniausiai tinka mokyklos berniukams. Prieš apsilankydami vietinėje kirpykloje, įkvėpimo ieškokite šių nuostabių berniukų kirpimų.

„Ivy League“ su „Short Taper“

Trumpas kirpimo kirpimas

„Ivy League“ yra dar vienas džentelmeno kirpimas, kuris atrodo stilingai. Dažnai suporuotas su siaurėjančiu pjūviu ir šoniniu kraštu ar dalimi, tai yra saldus stilius, kuris padės jums būti pripažintam džentelmenu.