35 Teksturowane fryzury dla mężczyzn

Fryzury z teksturą szybko stały się jedną z najpopularniejszych fryzur męskich. Podczas gdy teksturowane fryzury dla mężczyzn były kiedyś uważane za buntownicze, męskie teksturowane włosy są obecnie uważane za nowoczesne i modne. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć długą, czy krótką teksturowaną fryzurę, możesz uzyskać wiele fajnych cięć i stylów. W przypadku krótkich włosów wypróbuj blednięcie lub podcięcie po bokach za pomocą teksturowanego topu, grzywki lub spiczastych włosów. W przypadku średnich i długich włosów dobrze będzie wyglądać teksturowana fryzura, czesana lub potargana, niechlujna fryzura.

Najlepsze jest to, że teksturowane fryzury dobrze pasują do grubych, prostych, cienkich, falowanych lub kręconych włosów. W rzeczywistości teksturowanie włosów może wykorzystać Twój wyjątkowy typ włosów i nadać im stylowy akcent. Poniżej znajdziesz najlepsze teksturowane fryzury męskie, a także różne sposoby na dodanie tekstury do włosów i stylizację tych fajnych fryzur dla facetów.

Najlepsze teksturowane fryzury męskie

Najlepsze teksturowane fryzury dla mężczyzn

Oto najlepsze teksturowane fryzury dla mężczyzn oparte na najlepszych trendach męskich włosów w tym roku. Bez względu na rodzaj Twoich włosów – krótkie czy długie, kręcone czy proste, cienkie czy grube – znajdziesz dla Ciebie idealną teksturę, blaknięcie lub podcięcie oraz fryzurę. Szczególnie popularne są fryzury z teksturą i niechlujne fryzury.

Znajdziesz niektóre z naszych absolutnych faworytów (wraz z kilkoma poradami dotyczącymi stylizacji), ale pamiętaj, że nie ma prawdziwych zasad, jeśli chodzi o teksturowane włosy. Możesz mieszać lub dopasowywać teksturowane kroje i style poniżej, aż znajdziesz styl, który będzie odzwierciedlał Twoją osobowość i wyjątkowe poczucie stylu.

Krótkie Włosy Teksturowane

Krótkie teksturowane włosy dla mężczyzn - intensywne blaknięcie + spiczasty top z teksturą

Istnieje wiele sposobów na uzyskanie seksownych, krótkich, teksturowanych włosów, niezależnie od tego, czy Twój klasyczny wygląd to fryzura na jeża, krótkie kolce, czy nawet coś bardziej Ivy League. Chociaż każdy z nich jest odpowiedni dla krótszych włosów, pamiętaj, że będziesz potrzebować co najmniej dwóch cali długości, aby uzyskać potargany wygląd z naturalnym wykończeniem.

Krótkie teksturowane włosy dla mężczyzn – mocne łysienie + teksturowane strzyżenie + modelowanie

Załoga jest dłuższa na górze i przechodzi w zwężający się lub blaknięcie skóry. W przypadku ostrych krótkich włosów zdecydowanie uzyskaj wysoki łysy blaknięcie lub blaknięcie brzytwy z ogolonymi bokami. Potarganie włosów na wierzchu za pomocą matowej pomady lub wosku może pomóc w stworzeniu takiego wyglądu.

Krótka teksturowana fryzura męska - średni łysy + linia + krótkie nastroszone włosy + broda

Krótkie kolce są również łatwe do wykonania niewielką ilością produktu do stylizacji. Po prostu nałóż produkt o silnym utrwaleniu i ukształtuj kolce w dowolnym rozmiarze i kierunku, z opcją uzyskania sztucznego jastrzębia. Nawet fryzury Ivy League można przekształcić w coś teksturowanego i modnego. Zastosuj swój produkt, a następnie stwórz swój boczny wygląd, aby uzyskać naturalne wykończenie.

Średnio teksturowane włosy

Średnio teksturowane włosy – średni stożek wyblakły + krótki teksturowany grzebień na wierzchu

Włosy o średniej teksturze są najłatwiejsze do ułożenia i zapewniają najwięcej opcji. Możesz zrobić teksturowany grzebień, sztuczny jastrząb, mohawk, quiff lub pompadour w ciągu kilku minut.

Fajne teksturowane fryzury o średniej długości dla mężczyzn - gęste, zaczesane do tyłu włosy + niski stożek blaknięcie

W przypadku stylów takich jak pompadour i quiff, które polegają na dodatkowej objętości, będziesz potrzebować grubej woskowej lub glinianej pomady, która zapewnia umiarkowane utrwalenie. Nałóż go na ledwo wilgotne włosy i użyj najpierw naturalnej szczotki do włosów, aby przesunąć włosy we właściwym kierunku i pomóc rozwinąć i unieść. Następnie opuszkami palców umieść najważniejsze szczegóły i uzyskaj pożądany styl.

Średniej długości teksturowane fryzury dla facetów - mocne blaknięcie z częściowymi i niechlujnymi teksturowanymi spiczastymi włosami

Chociaż teksturowane fryzury męskie można stylizować z włosami o dowolnej długości, fryzury o średniej długości oferują największą wszechstronność i opcje stylizacji.

Długie, teksturowane włosy

Długie fryzury z teksturą dla mężczyzn

Długie, teksturowane style są teraz niesamowicie popularne. Jeśli twoje włosy sięgają ramion lub są dłuższe i masz szczęście, że masz trochę naturalnej fali, rozważ cięcie z długimi warstwami. Kiedy stylizujesz, wypróbuj lekki krem ​​do stylizacji lub glinkę, nałóż go na końce włosów i rozdziel kilka sekcji, aby uzyskać plażowy, potargany wygląd.

Teksturowane fryzury dla mężczyzn z długimi włosami

Jeśli masz proste włosy, możesz również nałożyć krem ​​lub pomadę przed zawinięciem włosów w popularny, męski kok. Ostatecznie długie, teksturowane włosy to najlepsza długa fryzura dla facetów, którzy chcą naturalnego wyglądu.

Teksturowana fryzura Crop Top

Teksturowane Crop Top Strzyżenie

Teksturowana uprawa to stylowa, nowoczesna wersja stylu grzybów lub misek ze starej szkoły z późnych lat 80-tych i wczesnych 90-tych. Fryzura typu crop top jest najlepsza dla mężczyzn o krótkich, gęstych włosach. Łącząc wyblakłe boki lub wysokie podcięcie z bardzo krótką fryzurą na górze, krótki top zapewnia łatwy do uzyskania, prosty w stylizacji wygląd.

Teksturowana fryzura Crop - niski łysy blaknięcie + krótki teksturowany top

Mówiąc najprościej, jest to dłuższa, grubsza wersja buzz cut z wyraźniejszym blaknięciem. Aby uzyskać większy kontrast, zalecamy mocne blaknięcie skóry po bokach i plecach. Po wycięciu po prostu nałóż matową pomadę lub wosk i zmieszaj, aby uzyskać fajne, swobodne wykończenie.

Zanikanie tekstur

Męska teksturowana fryzura typu Fade - Klasyczna zwężana fryzura + Nowoczesny Quiff + Krótka broda

Teksturowana fryzura z blaknięciem wygląda najlepiej na krótkich i średnich stylach. Ta klasyczna, zwężająca się fryzura po bokach wymaga cięcia nożycowego, aby stworzyć idealne połączenie. Włosy na górze muszą być dłuższe, aby uniknąć zderzenia z bokami i tyłem. Jako konserwatywna profesjonalna fryzura biznesowa, teksturowane blaknięcie wygląda dobrze z wieloma dzisiejszymi najlepszymi trendami.

Krótkie teksturowane fryzury dla mężczyzn

Pamiętaj tylko, że istnieje wiele różnych rodzajów zanikających fryzur – niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać wysoki, średni, niski lub łysy blaknięcie, zanikanie oferuje świeże, czyste wykończenie.

Rozczochrane, teksturowane włosy

Messy Textured Hair - Fajna niechlujna męska fryzura średniej długości

Rozczochrane, teksturowane włosy są obecnie niezwykle popularne, ale nie takie, jakbyś właśnie wstał z łóżka. Najlepsze teksturowane, niechlujne fryzury wymagają stylizacji. Ten rodzaj stylu sprawdza się u mężczyzn z krótkimi, średnimi lub długimi włosami, a wszystko polega na odcięciu kawałków włosów, aby uzyskać rozczochrany wygląd i naturalne wykończenie.

Krótka, niechlujna, teksturowana fryzura z efektem blaknięcia

Jeśli masz krótkie włosy, wybierz gęstą glinkę lub wosk; jeśli jest średniej długości, użyj matowej pomady; a jeśli masz długie włosy, użyj lekkiego kremu, który zapewnia lekkie utrwalenie i bardzo mało połysku. Nanieś produkt na wilgotne włosy, przeprowadź dłonią po włosach we wszystkich kierunkach, a następnie pozostaw do wyschnięcia.

Nowoczesne teksturowane frędzle

Męskie teksturowane fryzury z frędzlami + wysoki łysy blaknięcie

Teksturowana grzywka to świetna fryzura dla mężczyzn o kręconych lub falowanych włosach. Fryzura męska z grzywką często wymaga dłuższych włosów na górze z krótkimi bokami. Faceci mają możliwość zanikania wysokiego lub niskiego stożka i stylizowania grzywki na niechlujną lub przesuniętą na bok.

Teksturowane fryzury z frędzlami dla facetów + niski stożek blaknięcie

Odważna, niechlujna grzywka wymaga lekkiego lub średniego produktu, aby nadać włosom teksturę, podczas gdy zaczesana na bok, kanciasta grzywka leży płasko na czole.

Teksturowane kolczaste włosy blaknięcie

Teksturowane kolczaste włosy dla mężczyzn - wysoki łysy blaknięcie + gruba kolczasta fryzura na górze

Teksturowane kolczaste fryzury nadal są zabawnymi, fajnymi stylami dla facetów. Możesz zachować subtelne kolczaste włosy z krótką fryzurą i niskim stożkowym blaknięciem, lub możesz być odważny z długimi kolczastymi włosami, wysokim łysym blaknięciem i wyrównaniem. Faceci mają również możliwość ukształtowania swojego kolczastego stylu w fohawk, aby uzyskać wyraźny, ostry wygląd.

Teksturowane kolczaste włosy blaknięcie

W obu przypadkach będziesz potrzebować średnio utrwalającej pomady, glinki lub wosku o matowym wykończeniu. Możesz mieć kilka grubych kolców lub kilka krótkich, spiczastych. Niebo jest naprawdę granicą w tym stylu, więc nie bój się eksperymentować.

Teksturowane podcięcie

Teksturowane podcięcie na plecach dla mężczyzn

Podcięte fryzury świetnie nadają się do włosów teksturowanych, zwłaszcza jeśli myślisz o gładkim grzbiecie, grzebieniu lub szczotkowaniu. Te teksturowane fryzury z podcięciem sprawdzają się dobrze dla facetów, którzy mają gęste włosy, które mają co najmniej dwa do trzech cali długości na górze.

Teksturowane podcięcie

Wszystko zaczyna się od cięcia; podcięcie wymaga, aby fryzjer przycinał boki wysoko i krótko, pozostawiając włosy na górze dłużej. Możesz nawet poprosić swojego stylistę o rozłączone podcięcie, w którym będzie golił lub brzęczał boki i tył głowy, aby uzyskać większy kontrast. Jako jeden z najlepszych krótkich boków długich topów, teksturowane fryzury z podcięciem, takie jak tył szczotki i pompadour, są eleganckie i seksowne.

Teksturowany Quiff

Nowoczesna teksturowana fryzura Quiff dla mężczyzn - fryzura o wysokim wyblaknięciu + krótka do średniej długości fryzura Quiff na górze

Nowoczesny teksturowany quiff stał się gorącą męską fryzurą na całym świecie. Będziesz potrzebować dobrego produktu do stylizacji, aby zachować quiff do noszenia przez cały dzień, ale krój i styl są warte wysiłku.

Długa teksturowana fryzura Quiff + Low Fade

Niezależnie od tego, czy masz krótkie, czy średniej długości włosy, teksturowany quiff jest tak łatwy, jak nałożenie produktu na wilgotne włosy, przeciągnięcie go pędzlem do góry, a następnie za pomocą palców nakreślenie pasm. Ta zaczesana fryzura wygląda idealnie z wieloma różnymi rodzajami przebarwień i ładnie stylizuje się z niechlujnym, naturalnym wykończeniem.

Gruba teksturowana fryzura

Grube teksturowane włosy - czesane i zaczesane do tyłu teksturowane fryzury dla mężczyzn

Jeśli masz grubsze włosy, zazdrości Ci każdy mężczyzna, który zawsze chciał ułożyć wszystkie najfajniejsze fryzury. Naturalna objętość sprawia, że ​​grube, teksturowane fryzury są niezwykle proste i modne, ale będziesz musiała bardziej selektywnie podchodzić do swoich produktów do włosów.

Najlepsze teksturowane fryzury dla mężczyzn

Faceci z gęstymi włosami potrzebują matowego wykończenia z mocnym utrwaleniem, aby uzyskać schludne, uporządkowane fryzury lub lekkiego, aby uzyskać potargane, luźne fryzury. Zacznij od niewielkiej ilości produktu i stopniowo dodawaj więcej w razie potrzeby, aby nadać teksturę gęstym włosom. Rozprowadź go od nasady aż po czubki i użyj palców, aby ułożyć najlepszą teksturowaną fryzurę.

Blaknięcie i teksturowanie włosów na górze

Messy teksturowana kolczasta fryzura z grzywką dla mężczyzn

Fade fryzura z niechlujną teksturowaną fryzurą na górze oferuje świeży krój i wszechstronny styl. Blaknięcie po bokach i z tyłu zapewni silny kontrast z naturalną stylizacją Twoich włosów.

Jak dodać teksturę do męskich włosów?

Najważniejszą częścią tworzenia nowoczesnej fryzury z teksturą jest krój. Bez najlepszych fryzur męskich będziesz bardzo ograniczona w zakresie fryzur, które możesz stworzyć, a te, które przemawiają do Ciebie najbardziej, mogą okazać się niemożliwe do ułożenia. Po uzyskaniu dobrej fryzury fryzjerskiej wszystko zależy od tego, jak używać i nakładać dobre produkty do stylizacji włosów.

Jak dodać teksturę do męskich włosów - najlepsze teksturowane fryzury dla facetów

Obecnie najlepszymi produktami do włosów dla mężczyzn są pomady, woski, glinki i kremy. Zapoznanie się z różnymi rodzajami produktów – ich utrwaleniem, połyskiem i wykończeniem – pomoże Ci w stylizacji krótkich i długich teksturowanych włosów przy minimalnym wysiłku. Ostatecznie dobry produkt do włosów o niskim połysku lub matowy to wszystko, czego potrzebujesz, aby nadać włosom teksturę.

Jak stylizować męskie teksturowane fryzury

Ponieważ fryzury z teksturą mają naturalne wykończenie z objętością, ruchem i płynnością, powinieneś unikać mocno utrwalających produktów, które mogą sklejać włosy i usztywniać wygląd. Zamiast tego, średnio utrwalająca pomada lub wosk o niskim połysku mogą pomóc w stylizacji krótkich włosów, zwłaszcza jeśli chcesz wyglądać niechlujnie. Podobnie w przypadku fryzur o średniej i długiej długości, które wymagają większej objętości i płynności, zalecamy glinkę lub krem ​​o lekkim lub umiarkowanym utrwaleniu.

Fajne męskie teksturowane fryzury

Większość z tych produktów należy nakładać na lekko wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy. Aby uzyskać niechlujną lub potarganą fryzurę, użyj palców, aby uzyskać odpowiednią ilość tekstury. W przeciwnym razie, aby uzyskać schludną część boczną, zaczesać lub pompadour, użyj pędzla, aby uzyskać idealne wykończenie.

Najlepsze męskie produkty do włosów do teksturowanych fryzur

Oto najlepsze produkty do stylizacji fryzur dla mężczyzn. Pamiętaj, aby uzyskać średnią lub mocną pomadę lub wosk do krótkich włosów teksturowanych, podczas gdy glinka lub krem ​​o niskiej lub średniej trwałości są dobre do fryzur o średniej i długiej teksturze. Siła utrwalenia zależy również od grubości, falistych lub kręconych włosów.

Podgląd Ocena produktu Cena
Suavecito Pomade Matte (bez połysku) Formuła 4 uncje, 1 opakowanie - Średnio utrwalająca pomada do włosów dla mężczyzn - Matowa pasta do włosów o niskim połysku do fryzur o naturalnej teksturze Suavecito Pomade Matte (bez połysku) Formuła 4 uncje, 1 opakowanie – Średnio utrwalająca pomada do włosów dla mężczyzn – Niska… 6 079 Recenzje 13,72$ Kup Teraz
Baxter of California Clay Pomade, matowe wykończenie/mocne utrwalenie, pomada do włosów dla mężczyzn, 2 uncje. Oz Baxter of California Clay Pomade, matowe wykończenie/mocne utrwalenie, pomada do włosów dla mężczyzn, 2 uncje. Oz 3 870 recenzji $23,00 Kup Teraz
Layrite Naturalny krem ​​matowy, podstawowy, biały, łagodna soda kremowa, 4,25 uncji Layrite Naturalny krem ​​matowy, podstawowy, biały, łagodna soda kremowa, 4,25 uncji 4 931 Recenzje 20,50 zł Kup Teraz
Glina do włosów dla mężczyzn | Gładka pomada Viking Clay do matowego wykończenia & Mocne utrwalenie (2 uncje) – nietłuste i Glinka do stylizacji włosów bez połysku - bezolejowy produkt do włosów dla mężczyzn Glina do włosów dla mężczyzn | Gładka pomada z glinki Viking do matowego wykończenia & Mocne utrwalenie (2 uncje) — nietłuste… 3 777 recenzji 13,97$ Kup Teraz

Uzyskaj teksturowaną fryzurę

Aby uzyskać więcej stylów i pomysłów na fryzury, sprawdź naszą listę najlepszych męskich fryzur roku. Niezależnie od tego, czy masz kręcone, falowane, gęste czy cienkie włosy i chcesz ułożyć fryzurę, fryzurę, fryzurę, czesanie, sztuczny jastrząb, crop top lub niechlujny styl, znajdziesz dla siebie modne fryzury i fryzury!