35 šukuosenos vyrams

Tvist yra viena iš populiariausių juodų vyrų šukuosenų. Madingas ir vėsias, susuktas šukuosenas palyginti lengva formuoti ir prižiūrėti. Plaukų posūkiai taip pat gali būti neįtikėtinai universalūs, pritaikyti vaikinams su trumpais, vidutiniais ir ilgais plaukais. Panašiai vaikinai gali derinti posūkius su išblukimu, apatiniu kirpimu, aukštu viršumi, pynėmis ir daugybe stilingų vyriškų kirpimų. Turėdami išbandyti daugybę skirtingų sukimo stilių, mes surinkome geriausias vyrų sukimo šukuosenas, kad įkvėptumėte jūsų kitą išvaizdą.

Nesvarbu, ar turite natūraliai garbanotus plaukus, ar norite juos formuoti lygiai, ar kaip dvi sruogas, jūsų stiliui tinka plaukų posūkis. Sužinokite, kaip pasukti plaukus ir ištirkite populiariausias juodos spalvos vyriškas šukuosenas, kad surastumėte puikią išvaizdą.

Plaukų sukimo vyrai

Plaukų sukimas vyrams

Pasisuka su išnykimu

Sūkiai su išblukimu yra populiari šiuolaikinio stiliaus versija. Smailėjantis kirpimas šonuose ir nugaroje suteikia kontrastą ir aptakų vaizdą, papildantį plaukų sukimąsi viršuje. Paprašę kirpėjo išblukti, vaikinai gali rinktis iš visų tipų blukimų. Labai trumpiems plaukams išgaubkite odą; priešingu atveju mažas kūgis gali būti šviežias ir švarus.

Pasisuka su išnykimu

Geriausia dalis išblukusio sukimo kirpimo yra ta, kad ji puikiai tinka trumpoms, vidutinėms ir ilgoms sukimo šukuosenoms. Stilingas ir vyriškas, netgi galite susieti stilių su dviejų krypčių sukimu, kieta dalimi, plaukų dizainu ar net užsiauginti barzdą.

„Twist Fade“

Išsukti

Išsiskyrimas atrodo seksualus, madingas ir tuo pačiu išeinantis. Atsitiktiniai ir nesudėtingi, išsisukantys stiliai padidina apimtį ir judesius, išryškindami natūralius garbanotus plaukus.

Išsukti vyrai

Norint išgauti šukuoseną, tereikia pradėti nuo paprastų dviejų krypčių posūkių, tada nustatyti ją miegant. Kai pabundate, tiesiog atsukite savo posūkius ir turėsite švelnios apimties šukuoseną, kurią labai paprasta valdyti.

Vyriškos šukuosenos

Trumpų plaukų vingiai

Trumpi plaukų posūkiai puikiai tinka įvairiems plaukų tipams ir geriausiai atrodo išblukusiems kirpimams. Norėdami ištraukti trumpus posūkius, jums reikės mažiausiai pusantro ar dviejų colių plaukų viršuje. Nors posūkiai ant trumpų plaukų gali greitai išsisukti, šukuosena verta pastangų.

Trumpi posūkiai vyrai

Tiesiog nepamirškite, kad jei jūsų plaukai yra tvirtai susukti, trumpi sukimo stiliai gali būti mažiau ryškūs arba apibrėžti. Kita vertus, jei jūsų plaukai turi daug laisvesnius ritinius, posūkiai išsiskiria drąsiu žvilgsniu.

Trumpų plaukų sukimo šukuosenos

Vidutiniai plaukų sukimai

Nors galimi posūkiai įvairaus ilgio plaukams, idealus ilgis yra vidutinis. Priklausomai nuo pasirinktų vidutinio plauko posūkių dydžio, jie gali pridėti apimties arba nukristi į šoną kaip pynė. Galima sukurti unikalią išvaizdą, kruopščiai padalijus kiekvieną susuktą posūkį, kad galvos oda būtų matoma trikampiais, kvadratais ar net spiralėmis. Kūrybiškumui nėra ribų.

Vidutiniai plaukų sukimai

Du krypčių posūkiai

Dviejų siūlų sukimas yra vienas iš paprasčiausių, todėl ši pinta versija yra labai populiari tarp vyrų, kurie nori patys pasidaryti plaukus namuose. Dauguma vaikinų mėgsta dviejų krypčių sukimo išblukimą, nes jis sujungia trumpas puses ir ilgesnes pintines viršuje, kad būtų visuotinai madingas stilius.

2 „Strand Twist Men“

Viskas, ką jums reikia padaryti, kad išsisuktų 2 sruogos, yra iškirpti plaukus, tada padalinti kiekvieną dalį į dvi dalis ir susukti jas kartu. Galite padaryti šiuos skyrius tokius didelius ar mažus, kokių norite, ir netgi galite pridėti papuošalų, kad tai tikrai taptų jūsų. Galų gale, du vyriški sukimo stiliai vyrams siūlo klasikinį, tačiau vyrišką būdą, kaip formuoti natūralius plaukus.

Dvi sruogos sukimo pynės su išblukimu

Ilgų plaukų sukimasis

Ilgi plaukų posūkiai yra puiki alternatyva dredams. Šaunūs ir elegantiški ilgi vyriški plaukai gali būti tobula atsipalaidavusi, tačiau vyriška išvaizda. Tačiau, skirtingai nei daugelis kitų sukimo šukuosenų, ilgesnių sruogų sukimas gali užtrukti šiek tiek laiko. Be to, skirtingai nei dredai, ilgesni garbanoti posūkiai turėtų būti išimami ir nuimami kas kelias savaites, kad būtų išlaikyta gera priežiūra..

Vyrai su ilgais plaukais

Sukasi su „Temp Fade“

„Temperatūros išblukimo“ stiliaus posūkiai yra laukinio apleidimo ir elegantiško rafinuotumo derinys, todėl jie yra labai pageidautini. Šis stilius taip pat gali suteikti jūsų galvai pailgesnę išvaizdą ir, savo ruožtu, atrodyti šiek tiek aukštesnis, nei esate iš tikrųjų.

Sukasi su „Temp Fade“

Puikiai tinka tiek visų rūšių trumpiems, tiek vidutiniams plaukų posūkiams, todėl nesvarbu, ar norite griežtų posūkių, ar kažko šiek tiek laisvesnio, pasirinkimas lieka jūsų.

Šauni „Twist“ šukuosena su išblukimu

„High Top Fade Twist“

Aukšto viršaus išblukimo posūkis yra naujas klasikinio išblukimo kirpimas, kuris tikrai patiks. Dešimtajame dešimtmetyje plokščia viršūnė išties buvo plokščia, tačiau šiais laikais aukšta viršutinė dalis yra moderni ir prašmatni. Jei visada norėjote pakelti aukščiausią išblukimą, pabandykite suporuoti jį su ilgais posūkiais viršuje.

„High Top Fade Twist“

Galite suformuoti aukštą viršutinį sukimąsi, kai plaukai viršuje eina ta pačia kryptimi, arba galite palikti juos netvarkingai ir išsibarstę, kad atrodytų aštrus vaizdas. Kaip ir temperatūros išblukimas, posūkiai su aukštu blukimu gali padėti pailginti galvą ir atrodyti šiek tiek aukštesni.

„High Top Twist“

Faux Hawk Twists

Dirbtinių vanagų ​​posūkių idėja sukuria mohawko iliuziją, tačiau su posūkiais, o ne spygliuotais plaukais, kuriuos punk rokeriai išgarsino aštuntajame ir aštuntajame dešimtmetyje. Dirbtinio vanago posūkis yra daug mažiau standus ir suteikia daugybę galimybių.

Faux Hawk Twists

Pvz., Galite sutrumpinti galvos viduryje esančias juosteles trumpesniais posūkiais, kurių ilgis visiškai nusiskuto, arba galite nusukti įvairius sukimo ilgius ir susiaurinti iš šono..

„Burst Fade Mohawk“ plaukų vingiai

Plokšti posūkiai

Plokšti posūkiai suprojektuoti taip, kad liktų arti galvos, be apimties ir aukščio. Tiesą sakant, plokščios šukuosenos ant natūralių plaukų yra praktiškai priešingos pakeltiems plaukams, todėl jų priežiūra nereikalauja atsitiktinio stiliaus.

Plokščiai susukti plaukai

Trikampio rašto dredai su posūkiais

Trikampio posūkiai pavadinti pagal galvos odos formą, rodomą tarp kiekvienos atskiros susuktų plaukų dalies, ir nors ją atkurti gali būti sudėtinga, stilistei tai gana paprasta.

Trikampio rašto dredai su posūkiais

Norėdami atlikti šį trikampio modelį, jūs suskirstysite plaukus taip, kad kiekvienas posūkis, atrodo, pakiltų iš tobulo galvos odos trikampio. Panašiai kaip dėžutės pynės, tokio tipo sukimo stiliai siūlo fenomenalius būdus, kaip į klasikinį dviejų gijų tvistą pridėti kažką asmeniško.

Trikampio raštas suka vyrus

Kūginis išblukimas su kempine

Jei dėl siaurų garbanų jums sunku pasiekti dviejų gijų sukimąsi, kūginis išblukimas su kempinės sukimo stiliumi jums tinka. Norėdami juos sukurti, stilistai naudoja įrankius, vadinamus loc arba twist kempinėmis. Stilistė įkiša jūsų plaukus į skylutes ir pasuka kempinę, kuri paima jūsų plaukus.

„Twist Sponge High Top Fade“

Proceso pabaigoje plaukai pašalinami iš kempinės, paliekant posūkius. Nesvarbu, kokios tankios ar aptemptos būtų jūsų garbanos, ši parinktis jums tinka – ir tinka įvairiems plaukų ilgiams.

„Taper Fade Afro“ su „Twist“

Stori posūkiai

Stori posūkiai puikiai atrodo bet kokio ilgio plaukuose, tačiau jums reikės gana storų plaukų, kad juos tinkamai ištrauktumėte. Norėdami tai padaryti, tiesiog sukurkite standartinius dviejų gijų posūkius, tačiau padarykite juos daug storesnius ir stambesnius nei įprastai. Tai gana paprastas posūkis, kurį galima sukurti namuose ar salone, ir jį gana lengva išimti.

Stori plaukų sukimai vyrams

Jei jūsų plaukai ilgi, galite traukti kelis posūkius atgal į arklio uodegą, kad atrodytumėte madingai, o jei jūsų plaukai yra trumpesni, galite pasirinkti savo storus vingius tam tikrai asmenybei.

Didelės kempinės sukimo šukuosenos vyrams

Balinti posūkiai

Nors techniškai galite padaryti balintus posūkius naudodami bet kurią čia matomą šukuoseną, ji geriausiai tinka vaikinams su trumpais ar vidutinio ilgio plaukais ir plonesniais posūkiais. Populiariausios plaukų spalvos balintiems ar dažytiems posūkiams yra blondinės, platinos blondinės, geltonos, raudonos ir mėlynos spalvos.

Balinti blondinai vyrams

Galite balinti visą sukimąsi arba tik patarimus dėl efekto, ir netgi galite pasirinkti skirtingas plaukų spalvas. Šiuo atveju dangus yra riba, ir puiku, jei tikrai norite išsiskirti.

Dažyti plaukai sukioja šukuosenas

Išsukite su „Undercut“

Išsukimas su pjūviu primena stipriai išblukusį kirpimą, tačiau geriausiai atrodo, kai kiekvienas sukimas yra labai apibrėžtas ir nukreiptas į kitą pusę. Kai tai derinama su aptakia apatine dalimi ir profesionaliu pranašumu, tai puikus šiuolaikinės ir senosios mokyklos derinys.

Išsukite su „Undercut“

Šis stilius geriausiai tinka plaukams, kurie yra nuo trumpo iki vidutinio ilgio, tačiau vaikinai su ilgais plaukais taip pat gali nusukti kirpimą su kirpimu.

Kaip susukti plaukus vyrams

Jei norite susukti vyriškus plaukus, turėsite pradėti nuo švarių plaukų, kurie yra šiek tiek drėgni ir susivėlę. Norėsite tepti plaukų priežiūros priemones, tokias kaip pomada ar garbanas stiprinantis sviesto kremas. Tikslas yra sulaikyti drėgmę, tuo pačiu pakankamai sulaikant plaukus, kad jie būtų stilingi.

Tvist šukuosenos vaikinams

Norėdami pradėti sukti plaukus, sukurkite plaukų dalis, atsižvelgdami į tai, kokio dydžio norite atrodyti. Didelės sekcijos sukuria storus posūkius, o mažos – griežtą, švarų stilių. Jei kirpimas išblukęs, turėsite pradėti nuo galvos viršaus, sukdami plaukų sruogas ir susukdami jas aplink pirštą. Įsitikinkite, kad jūsų plaukų posūkiai yra tolygiai išdėstyti ir maždaug vienodo dydžio, kad atrodytų vienodai.

Juodos vyriškos šukuosenos

Sukite plaukus, kol neuždengsite visos galvos. Jei jūsų plaukai pradeda džiūti, naudokite nenuplaunamą kondicionierių arba purškiamą jūros druską, kad plaukai būtų drėgni. Kai baigsite, palikite plaukus spirale, kol jie išdžius. Prieš atleisdami ir išardydami suktukus, užtepkite šiek tiek plaukų lako, kad maksimaliai sulaikytumėte.

Plaukų sukimas juodaodžiams

Dabar pradėkite švelniai traukti ir ištempti plaukus. Norėdami išgauti gražų tūrį ir srautą, įsitikinkite, kad turite vidutinio ilgio ir ilgus plaukus. Vilkite natūralias garbanas, kad sukurtumėte savo norą. Galutinė sukimo šukuosena turėtų būti gražios tekstūros be garbanos.

Kaip susukti plaukus vyrams