39 Netvarkingos šukuosenos vyrams

Lengvos ir stilingos, netvarkingos šukuosenos ir toliau yra populiari tendencija visame pasaulyje. Jei pavargote nuo kirpimo, netvarkingi vyriški plaukai gali sukurti atsitiktinį vaizdą, kurį galite dėvėti bet kur. Universalus ir mažai priežiūros reikalaujantis vyriškas stilius puikiai tinka ilgiems, vidutiniams ir trumpiems plaukams. Tiesiog suporuokite susivėlusius plaukus ant viršaus su kūginiu išblukimu arba perpjovimu šonuose ir nugaroje. Ir nors kai kurie žmonės gali manyti, kad išblukę plaukai yra susiję su plaukų netvarkos palikimu, tiesa yra ta, kad madinga neišsišokusi šukuosena reikalauja tam tikrų pastangų; viskas tik apie tai, kad jūsų netvarkingi plaukai atrodytų be pastangų ir atsipalaidavę.

Kad įkvėptumėte šukuosenos formavimąsi, norėsite patikrinti geriausias netvarkingas šukuosenas, kurias vyrai gali gauti dabar! Nuo netvarkingų išblukusių kirpimų iki seksualių netvarkingų plaukų, skirtų tiesiems, banguotiems ar garbanotiems plaukams, šie kirpimai ir stiliai privers moteris jus visur apimti.

Netvarkingos šukuosenos vyrams

Netvarkingi plaukai vyrai

Trumpi netvarkingi plaukai

Trumpi ir netvarkingi plaukai yra geriausias pasirinkimas vaikinams, kurie nori tekstūruoto stiliaus be nuolatinės priežiūros. Be to, jis tinka visų tipų plaukams vyrams, įskaitant storus, plonus, banguotus ir garbanotus. Norėdami atrodyti natūraliai, turite naudoti matinio stiliaus gaminį. Patrinkite pomadą, molį ar vašką, kad pataikytų į galiukus ir paliktų netvarkingą, laukinę šukuoseną.

Vyrų trumpos netvarkingos šukuosenos

Vyrai mėgsta netvarkingas trumpas šukuosenas, nes šie šiuolaikiniai kirpimo stiliai yra madingi, vyriški ir universalūs. Nesvarbu, ar esate verslo profesionalas, ar tiesiog norite puikaus stiliaus, šis kirpimas yra tobulas.

Trumpi netvarkingi plaukai vyrams

Ilgi netvarkingi plaukai

Ilgi netvarkingi plaukai yra sunkiau prižiūrimi, tačiau verta juos pasistengti, kai juos teisingai pasirinksite, nes jie turi akmenuotą, nerimstantį pojūtį. Vaikinai, turintys ilgas ir storas sruogas, tai geriausiai ištraukia, taigi, jei jūsų plaukai yra plonesni, gali tekti pasirinkti ryškesnę ir tvarkingesnę tendenciją.

Ilgi netvarkingi plaukai vyrai

Norėdami maksimaliai padidinti netvarkingą ilgą šukuoseną, sudrėkinkite plaukus ir tepkite stiliaus produktą, pvz., Putas ar kremą. Panašiai purškiamas jūros druska veikia fantastiškai, nes yra sukurtas taip, kad suteiktų lengvą laikymą ir tekstūruotą sveiką blizgesį. Leiskite plaukams natūraliai išdžiūti ir jums nereikės kovoti su garbanomis ar nuobodu, lygiu stiliumi.

Ilgos netvarkingos šukuosenos vyrams

Vidutinio ilgio netvarkingi plaukai

Vidutinio ilgio netvarkingi plaukai yra vidurys, jei jums nepatinka trumpi plaukai, tačiau negalite jų varginti. Norėdami gauti tokią išvaizdą, gudrybė yra paimti palyginti stiprią plaukų priemonę ir perbraukti ją per plaukus. Nelieskite jo, nes jums reikia organiškai nukristi, kad pasiektumėte atsipalaidavusį, atsipalaidavusį stilių, kuris būtų protingas ir kasdienis.

Vidutinio netvarkingo plauko vyrai

Jei jis yra šiek tiek ilgas ir atrodo laukinis, galite nušluostyti vidutinio ilgio netvarkingus plaukus, kad gautumėte stilių, kuris yra aptakus ir išblukęs. Užtepkite lengvo putojimo putas, kremą ar jūros druskos purškiklį, kad padidintumėte apimtį ir natūralų blizgesį, tuo pačiu kontroliuodami garbanojimą.

Vidutinio ilgio netvarkingos šukuosenos vyrams

Netvarkingas išblukęs kirpimas

Netvarkingas išblukimas yra populiariausia šios šviežios šukuosenos versija. Taip yra todėl, kad netvarkingi plaukai viršuje su išblukusiu kirpimu šonuose yra puikus būdas sukurti kontrastą, kurio sunku nepaisyti. Yra daug skirtingų išblukusių kirpimų tipų, į kuriuos reikia atsižvelgti. Nesvarbu, ar norite aukšto, vidutinio ar mažo išblukimo su siaurėjančia, oda, plikomis, plyšimo ar kirpimo papildomis, netvarkingas plaukų išblukimas gali atrodyti modernus ir dailus, stilingas ir nesenstantis.

Netvarkingas išnykimas

Ilgiems netvarkingiems plaukams su išblukusiomis pusėmis leiskite savo spynoms tekėti, kad gautumėte maksimalų apimtį ir judėjimą. Jei norite trumpai kirpti, paprašykite kirpėjo, kad oda labai išbluktų, kad paryškintų rausvą išvaizdą. Aplink tepkite lengvo stiliaus gaminį ir tada nustatykite stilių, kurį norite padaryti nepriekaištingai palaidą laisvą šukuoseną.

Netvarkingas išblukęs kirpimas

Netvarkingas Undercut

Netvarkingas kirpimas sujungia vėsią kirpimo šukuoseną su netvarkingais plaukais viršuje. Trumpas ir visas ilgis šonuose ir nugaroje paryškintas paryškina paryškintą jūsų išvaizdą. Idealiai tinka visų ilgių ir tipų plaukams, netvarkingą vyrų kirpimą galima formuoti šonine dalimi, slysti atgal, šukuoti ar kirpti.

Netvarkingas Undercut

Kaip vienas iš populiariausių vyrų kirpimų šiuo metu, jūs negalite suklysti su šia išvaizda. Vaikinai, turintys trumpus plaukus, norės tekstūruotos apdailos naudoti matinį gaminį. Norėdami suformuoti vidutinio ilgio ir ilgesnius plaukus, putos ar formavimo kremas gali suteikti tekstūros, sustiprinti natūralų blizgesį, padidinti apimtį ir sumažinti garbanojimą. Visada naudokite kokybišką šampūną ir kondicionierių sveikiems plaukams.

Netvarkinga vyrų šukuosena

„Bedhead“ šukuosena

Šukuosena prie lovos yra mėgstamiausia vyrų su netvarkingais plaukais, nes tai nereikalauja priežiūros ir yra žavinga. Be to, merginoms tai atrodo seksualu ir linksma, todėl neįtikėtinai atrodo atsitiktiniam pirmajam pasimatymui. Taikykite plaukų pudrą, kad padidintumėte apimtį ir pagerintumėte srovę. Norėdami geriau kontroliuoti, galite naudoti lengvą ar vidutinio stiprumo vašką ar pomadą ir tepti ant plaukų galiukų.

„Bedhead“ šukuosena

Dėl tekstūruotos šukuotos šukuosenos jūsų plaukai atrodys storesni ir pilnesni, todėl idealiai tinka vaikinams, ploniems ar retėjantiems plaukams. Vyrai su storais tiesiais plaukais gali gerai ištraukti šį stilių, tačiau tai ypač puiki banguota ar garbanota šukuosena, nes produktas apibūdins jūsų garbanas ar bangas, kad atrodytų lengvai ir karštai.

Sumušti plaukai vyrai

Netvarkingas Fringe

Netvarkinga pakraščio šukuosena ir toliau išlieka stipri vyrų plaukų tendencija visame pasaulyje. Kaip vienas iš populiariausių vaikinų trumpų kirpimų, netvarkingas pakraštys paprastai derinamas su išblukusiomis ar iškirptomis pusėmis. Ilgesni kirpčiukai nuolat teka ir formuojami per kaktą, naudojant lengvo stiliaus gaminį.

Netvarkingas Fringe

Paprasti vyrai su banguotais ar garbanotais plaukais, pakraščiai gali išlyginti veido proporcijas, ypač jei turite didelę kaktą. Tačiau kirpimo stilius yra madingas ir visuotinai glostantis. Tiesiog paskleiskite molio pomadą ar vašką ir palikite priekį netvarkingą, kad galėtumėte atrodyti atsitiktinai.

Netvarkingi Fringe vyrai

Netvarkingos šukuosenos vyrams su storais plaukais

Netvarkingos šukuosenos vyrams, kurių plaukai stori, siūlo kitą alternatyvą, nei visą laiką jas kirpti. Norėdami padidinti apimtį, turėtumėte padengti matinį vašką per plaukų šaknis ir vidurį, jei esate palaimintas tankiu ir tvirtu plauku. Leiskite savo spynoms nusistovėti natūraliai.

Netvarkingos šukuosenos vyrams su storais plaukais

Pamatysite, kad netvarkingos šukuosenos vyrams su storais plaukais sukuria minkštus ir dinamiškus sluoksnius tuo pačiu metu. Šiam stiliui idealiai tinka trumpos ir vidutinio ilgio šukuosenos.

Netvarkingi stori plaukai vyrai

Garbanoti netvarkingi plaukai

Garbanoti, netvarkingi plaukai ir lovos galvos šukuosena turi daug bendro, nes jie turėtų atrodyti be pastangų ir nepaliesti. Tačiau garbanas sunku sutramdyti, o tai reiškia, kad jums reikės kantrybės.

Garbanoti netvarkingi plaukai vyrai

Norėdami gauti geriausius rezultatus, į šlapius plaukus įpilkite pelės ar putų ir patrinkite juos pirštu, kad padidintumėte apimtį. Tegul jie natūraliai patenka į stilių, kurį moterys apims.

Netvarkingos garbanotos šukuosenos vyrams

Netvarkingi tiesūs plaukai

Netvarkingos tiesios šukuosenos yra klasikinė išvaizda vyrams, norintiems drąsaus ir jaudinančio stiliaus. Nuo trumpų kirpimų, tokių kaip įgulos kirpimas ar kirpimas, iki ilgesnių stilių, tokių kaip šukos, šukos ar spygliai, tiesūs netvarkingi plaukai yra lankstūs ir su jais lengva dirbti. Pradėkite prašydami kirpėjo, kad šonuose nenubluktų kūgis arba sumažėtų; nuo to, kiek žemai ar aukštai, trumpai ar ilgai nukirpsite, priklausys, kokio kontrasto norite.

Netvarkingos tiesios šukuosenos vyrams

Vaikinai su tiesiais plaukais yra palaiminti, nes jie gali formuoti visas geriausias šukuosenas. Paleiskite savo mėgstamą plaukų produktą, kad pasiektumėte norimą išvaizdą. Tinkamai prižiūrėdami plaukus, galite sušukuoti ir sutrumpinti kirpimą, kad gautumėte unikalų šukuotą stilių. Nesvarbu, ar esate verslo profesionalas, kuriam reikia naujo kirpimo darbui, ar tiesiog išeinate su draugais, šis plaukų stilius atrodo gerai visur.

Tiesūs netvarkingi plaukai vyrai

Netvarkingi tekstūruoti plaukai

Netvarkingi tekstūruoti plaukai tapo vienu geriausių stilių vyrams. Seksualios ir lengvai pasiekiamos tekstūruotos šukuosenos suteikia sveiką blizgesį natūraliai išvaizdai. Vaikinai gali pridėti tekstūros prie bet kokio madingo kirpimo, kad sustorėtų plaukai ir sukurtų pilnesnę išvaizdą. Norėdami sukurti tekstūrą, norėsite naudoti matinio stiliaus gaminį, pvz., Silpno blizgesio pomadą, vašką ar molį.

Netvarkingi tekstūruoti plaukai

Nuo šukos iki švelnios nugaros, dirbtinis vanagas, šoninė dalis ir pompadour, netvarkingos tekstūros šukuosenos atrodo gerai su bet kokio ilgio ir tipo plaukais. Be blizgesio apdaila gali būti ypač naudinga vyrams, turintiems plonus ar plonus plaukus.

Netvarkingos tekstūruotos šukuosenos vyrams

Banguoti netvarkingi plaukai

Jei norite stilingai atrodyti, banguotos netvarkingos šukuosenos suteikia paprastą ir paprastą plaukų formavimo būdą. Banguotų plaukų vyrai džiaugiasi unikalia tekstūra, kuri padidina apimtį ir srautą. Šonuose išblukę arba perkirpti, o ant viršaus-trumpi arba vidutinio ilgio plaukai, sutepkite banguotus plaukus nuo lengvo iki vidutinio stiprumo..

Banguoti netvarkingi plaukai

Netvarkingi plaukai panaudoja šią išvaizdą, kad gautų naują stilių. Nesvarbu, ar norite šukuoti, ar šukuoti į priekį, ar trumpai nupjauti įgulą, pakelkite savo bangą į kitą lygį ir sutraukite apdailą.

Netvarkingos banguotos šukuosenos vyrams

Netvarkingas kirpimas viršuje

Nuo trumpų iki ilgų plaukų ir klasikinio iki modernaus stiliaus netvarkingi viršutiniai kirpimai yra neįtikėtinai universalūs ir madingi. Turėdami neribotas stiliaus idėjas, dauguma vaikinų suporuoja netvarkingą viršutinę dalį su trumpomis pusėmis. Nesvarbu, ar jums labiau patinka išblukęs kirpimas šonuose ir nugaroje, ar kirpimas, kad išvaizda būtų švari, ar siaurėjantis, kad būtų ilgesnis, netvarkingi plaukai ant viršaus sulauks viso dėmesio.

Netvarkingas kirpimas viršuje

Norėdami trumpai kirpti, išbandykite ilgesnį įgulos kirpimą arba „Ivy League“ šukuoseną su šonine šluoste. Jei norite ilgesnių plaukų, įsigykite modernų šukuoseną ar išpūtimą. Užbaikite išvaizdą matiniu pomadu, geliu ar formavimo kremu, kad gautumėte natūralią tekstūrą.

Trumpos pusės su netvarkingais plaukais viršuje

Berniukai netvarkingais plaukais

Jauni berniukai turėtų išlaikyti vidutinio ar ilgo ilgio plaukus ir naudoti lengvą plaukų priežiūros priemonę, kad pridėtų tekstūrą. Berniukai, norintys formuoti netvarkingus plaukus, norės derinti išvaizdą su išblukimu ar iškirpimu šonuose ir nugaroje.

Netvarkingi plaukų berniukai

Modernus ir kietas, trumpos pusės išryškins ilgesnius netvarkingus plaukus ant viršaus, sukurdami kontrastą, kuris pakels mažų ir paauglių berniukų kirpimus.

Netvarkingos berniuko šukuosenos

Kaip atrodyti netvarkingi vyrų plaukai

Štai kaip suformuoti netvarkingus plaukus.

  • Paprašykite kirpėjo, kad šonuose ir nugaroje būtų nusmailėjęs, išblukęs ar sumažintas kirpimas.
  • Netvarkingus plaukus galima formuoti trumpais, vidutiniais ir ilgais plaukais.
  • Nusiprauskite po dušu ir pradėkite nuo švarių, rankšluosčiu nusausintų, šiek tiek drėgnų plaukų.
  • Tolygiai per plaukus tepkite pomadą, molį ar vašką.
  • Sukurkite ir formuokite savo šukuoseną pirštais, kad išvaizda būtų laisva ir susivėlusi.
  • Naudokite plaukų džiovintuvą ant silpnos ugnies su jūros druskos purškikliu, kad plaukai liktų vietoje visą dieną.

Kaip suformuoti netvarkingus plaukus

Trumpas netvarkingas šukuosenas lengviau formuoti, nes ilgesni plaukai turi didesnį svorį ir gali būti sunkiau manipuliuojami. Nepaisant to, naudojant šiek tiek stiliaus gaminį, pvz., Pomadą, vašką ar molį, vidutinės ir ilgos netvarkingos šukuosenos taip pat yra puikus pasirinkimas vaikinams su tekančiomis spynomis.

Jei jums įdomu, kaip formuoti netvarkingus plaukus, jūsų pasirinkta išvaizda priklauso nuo jūsų plaukų tipo ir kirpimo. Mes tikime eksperimentuoti su savo plaukais, todėl ieškokite geriausių trumpų, vidutinių ir ilgų netvarkingų šukuosenų, kad surastumėte sau tinkamą išvaizdą. Galų gale svarbu atsiminti, kad vyrų netvarkingų plaukų raktas yra individualumas, pasitikėjimas ir paprastumas.

Geriausi plaukų produktai netvarkingai išvaizdai

Geriausi plaukų produktai netvarkingai atrodantiems vyrams

Jei norite gauti netvarkingą plaukų išvaizdą, jums reikės tinkamų plaukų produktų vyrams. Nuo pomados iki vaško iki plaukų lako geriausi stiliaus gaminiai padės jums prikalti nepriekaištingai atrodančią netvarkingą vyrų šukuoseną.

Prekės įvertinimas Kaina
„Baxter of California Clay Pomade“, matinis lakas/stiprus laikymas, plaukų pomada vyrams, 2 fl. Ozas „Baxter of California Clay Pomade“, matinis lakas/stiprus laikymas, plaukų pomada vyrams, 2 fl. Ozas 3870 apžvalgos 23,00 USD Pirkti dabar
Layrite natūralus matinis kremas, bazinis, baltas, švelnios kremo soda, 4,25 oz Layrite natūralus matinis kremas, bazinis, baltas, švelnios kremo soda, 4,25 oz 4931 apžvalgos 20,50 USD Pirkti dabar
TIGI lovos galvutė vyrams, matinis atskyrimas, veikiantis vaškas, 3 uncijos TIGI lovos galvutė vyrams, matinis atskyrimas, veikiantis vaškas, 3 uncijos 4 153 apžvalgos 9,90 USD Pirkti dabar
„Brickell“ vyrų tekstūrizuojantis jūros druskos purškiklis vyrams, natūralus & amp; Ekologiški, be alkoholio, pakelia ir suteikia tekstūrą paplūdimio ar banglentininkų plaukų stiliui (6 uncijos) „Brickell“ vyrų tekstūrizuojantis jūros druskos purškiklis vyrams, natūralus & Ekologiški, be alkoholio, keltuvai ir… 1778 apžvalgos 22,00 USD Pirkti dabar