40 najlepszych blond fryzur dla mężczyzn

Fryzury blond dla mężczyzn nadal są modne i stylowe. Chociaż blond włosy często kojarzą się z personą surfera, najlepsze fryzury dla blondynów naprawdę wykraczają daleko poza tę jedną domenę. W rzeczywistości męskie blond fryzury są wszechstronne – z blaknięciem lub podcięciem po bokach i zaczesanym tyłem, quiff, czesanie, pompadour, męski kok lub długie blond włosy na górze, faceci mają wiele fajnych krojów i stylów do wybrania z. I chociaż lista z pewnością jest długa, najlepsze blond męskie fryzury naprawdę zależą od Twojego indywidualnego typu włosów (grube, cienkie, kręcone, faliste) i stylu, do którego się wybierasz.

Więc niezależnie od tego, czy masz grube, brudne blond włosy, pasemka na końcówkach, czy po prostu farbujesz włosy na platynowy blond, możesz mieć pewność, że znajdziesz wiele fajnych fryzur dla blond włosów mężczyzn i chłopców. Od krótkich fryzur po średnie i długie fryzury, oto najlepsze nowe fryzury blond, które można uzyskać w tym roku!

Fryzury Blond dla Mężczyzn

Najlepsze blond męskie fryzury

Zebraliśmy niektóre z najgorętszych fryzur dla blondynów, więc gdy spojrzysz, sprawdź, czy każda indywidualna fryzura jest dla Ciebie odpowiednia! Pomiędzy jasnymi, ciemnymi, brudnymi, popielatymi, platynowymi i truskawkowymi blond włosami, mamy Cię w zasięgu ręki!

Najlepsze męskie fryzury blond

Długie blond włosy

Faceci z długimi blond włosami zawsze byli uważani za gorących i atrakcyjnych. Ale dzięki odpowiedniej długiej fryzurze mężczyźni mogą przenieść swój styl i seksapil na wyższy poziom. Najlepsze długie blond fryzury często są naturalnie rozpuszczone i niechlujne. Zalecamy użycie lekkiej glinki do włosów lub kremu, aby nadać swoim lokom trochę tekstury i ruchu, aby uzyskać idealną stylizację.

Długie blond włosy mężczyzn

Krótkie, blond włosy

Krótkie blond włosy dla mężczyzn pozostają jednym z najpopularniejszych wyborów w salonach fryzjerskich. Krótkie blond fryzury męskie są czyste, łatwe i łatwe w utrzymaniu, od strzyżenia załogi po top i mogą być stylizowane na niechlujne lub schludne. Jeśli chcesz mieć krótkie, rozczochrane blond włosy, polecamy matową pomadę lub wosk, aby uzyskać naturalne, teksturowane wykończenie.

Krótkie blond włosy mężczyzn

blond włosy średniej długości

Średniej długości blond fryzury również zyskały na popularności w ostatnich latach. Wszechstronne i przystojne, średnie fryzury, takie jak grzebień, gładkie plecy i quiff, pozwalają facetom stylizować wiele różnych stylizacji. Aby uzyskać maksymalną kontrolę stylizacji, upewnij się, że nakładasz produkt o mocnym utrwaleniu.

blond włosy średniej długości

Strzyżenie blond

Fryzura blond z wyblakłą fryzurą to najlepszy sposób na obcięcie włosów po bokach. Blad blond jest podstawą większości krótkich boków, długich górnych fryzur, ponieważ skupia uwagę na tym, jak ułożone są włosy. A ponieważ istnieje wiele różnych rodzajów wyblakłych fryzur, faceci mają możliwość dostosowania swojego kroju do swojego unikalnego wyczucia stylu. Od wysokiego zanikania skóry do zanikania niskiego stożka, blond fryzury z blaknięcia są popularne w salonach fryzjerskich na całym świecie.

Strzyżenie blond

Podcięcie blond

Podcięcie blond jest powszechną alternatywą dla wyblakłej fryzury. Podcięcie zaczyna się wysoko po bokach i jest przycięte na krótko i na całej długości. Chociaż blond podcięte fryzury nie blakną ani nie mieszają się stopniowo, nadal oferują duży kontrast. Wypróbuj grzebień lub podcięcie do tyłu, aby uzyskać ostry wygląd, który pokochasz!

Podcięcie blond

Grube blond włosy

Faceci z gęstymi blond włosami mają możliwość uzyskania najlepszych fryzur. Jeśli masz gęste i blond włosy, możesz poprosić swojego fryzjera o sztuczny jastrząb, quiff, pompadour, boczną część, męski kok lub górny węzeł i łatwo ułożyć dowolny styl. Przy tak wielu fajnych fryzurach dla mężczyzn o gęstych włosach możliwości są nieograniczone.

Grube blond włosy mężczyzn

Brudne Blond Fryzury

Brudne blond włosy to wyjątkowy akcent w każdym wyglądzie. Kontrast między jasnymi i ciemnymi blond włosami może wyróżnić każdy styl. Sugerujemy mężczyznom, którzy chcą, aby najlepsze fryzury w stylu brudnego blondu nałożyły matową lub matową pomadę, aby podkreślić kolor włosów.

Brudne blond fryzury dla mężczyzn

Fryzury Platynowego Blond

Platynowe blond fryzury są ostre i buntownicze. Mężczyźni z platynowymi włosami doceniają fakt, że odrobina farby lub koloryzacji może nadać im nowy wymiar. I chociaż uzyskanie koloru platynowego blondu może być trudne, jeśli masz ciemne włosy, wykwalifikowany stylista może pomóc Ci idealnie wyglądać.

Faceci z platynowymi blond włosami

Popielate blond włosy

Popielate blond włosy dla mężczyzn to kolejny seksowny styl, który łączy szare odcienie, aby uzyskać ciepły i chłodny kolor. Chociaż nie wszyscy faceci mogą zdjąć popielate blond fryzury, jeśli możesz, jest to głęboko pożądany wygląd.

Popielaty blond włosy mężczyzn

Fajne pasemka blond

Blond pasemka dla mężczyzn powracają w modzie. Od lat 90. nie widzieliśmy tak wielu fryzur z pasemkami, ale obecnie styliści sprawiają, że wygląd jest znacznie bardziej gustowny. Blond pasemka są szczególnie miłe dla nastoletnich chłopców i młodych mężczyzn. Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać blond końcówki, czy pasemka na włosach, pasemka mogą dobrze współgrać z nowoczesnymi krojami i stylami.

Fajne blond pasemka dla mężczyzn

Fajne fryzury dla blond facetów

Aby uzyskać więcej najlepszych pomysłów i stylów męskich włosów, sprawdź te fajne nowe fryzury dla blond facetów i chłopców!

Blond Faux Hawk Fade

Blond Faux Hawk Fade

Naturalne Rozczochrane Brudne Włosy Blond

Naturalne Rozczochrane Brudne Włosy Blond

Blondynka Pompadour

Blondynka Pompadour

Rozczochrane, kręcone blond włosy

Rozczochrane, kręcone blond włosy

Blond mężczyzna Bun

Blond mężczyzna Bun

Wysoka blaknięcie skóry z grubą częścią i ciemnym blond Pompadour

Wysoka skóra blaknięcie z grubą częścią i ciemnoblond Pompadour

Nastroszone blond włosy z lekkim blaknięciem

Nastroszone blond włosy z lekkim blaknięciem

Platynowy blond grzebień nad podcięciem

Platynowy blond grzebień nad podcięciem

Fryzura blond ze szczotkowanymi plecami z niskim blaknięciem

Fryzura blond ze szczotkowanymi plecami z niskim blaknięciem

Blondynka przylizana z podcięciem na plecach

blondynka przylizane plecy podcięcie

Brudny grzebień z klasycznymi zwężanymi bokami

Fryzury Męskie Blond

Krótkie blond włosy z intensywnym blaknięciem

Krótkie blond włosy z intensywnym blaknięciem

Krótkie blond włosy z blaknięciem

Krótkie blond włosy z blaknięciem

Teksturowany Quiff

Męskie fryzury blond

Wysoki stożek blaknięcie z grzebieniem do włosów blond

Blond Fryzury Dla Facetów

Długie blond włosy i broda

Długie blond włosy i broda

Brudny kolczasty top

Fryzury Blond

Odłączone podcięcie z blond zaczesanymi plecami

Fryzury Blond dla Mężczyzn

Blond grzebień z częściowym i wysokim łysym blaknięciem

Fryzury dla blond facetów

Brudny ciemny blond Quiff z brodą

blond męskie fryzury

Platynowy blond z podcięciem i gładkimi plecami

Platynowy blond z podcięciem i gładkimi plecami

Długie blond włosy na górze z ciemną, pełną brodą

Fryzury Długie Blond

Gęste blond włosy zaczesane do tyłu

Gorący Faceci Z Blond Fryzurami

długie blond włosy zaczesane do tyłu

Fryzury Blond

Średniej długości blond fryzura z przedziałkiem

Brudne blond włosy mężczyzn

Niski stożek z blond pędzlem do tyłu

Brudne Blond Fryzury

Rozczochrane jasne blond włosy nastroszone

Fryzury dla blond mężczyzn

Krótki blond krótki top z wysokim blaknięciem brzytwy

Krótki blond krótki top z wysokim blaknięciem brzytwy