47 Šukuosenos vyrams

Lygūs plaukai išlieka vienas populiariausių vyrų kirpimų 2021 m. Ir, kaip ir daugelis kitų klasikinių šukuosenų, slidus nugaros kirpimas vėl tapo šauniu šiuolaikiniu vyrų stiliumi. Ir nesvarbu, ar pasirinksite švelnią nugaros išblukimą, ar nupjautą atgal, vaikinai turi daugybę būdų, kaip dėvėti slidžią nugaros šukuoseną, nes abu yra pakankamai universalūs, kad stilizuotų kitą išvaizdą, įskaitant šukuoseną, pompadūrą ir šuką. Norėdami gauti stilingą šukuoseną, turite sušukuoti ar išblukti šukuoseną šonuose (aukštas, vidutinis, žemas arba odos išblukimas) su trumpais, vidutiniais ar ilgais plaukais viršuje. Taip pat yra labiau klasikinių, ilgų šukuotų nugaros plaukų, kuriems nereikia išblukti šonuose.

Jei svarstote apie naujausias vyriškas šukuosenas ir jums reikia įkvėpimo prieš apsilankant kirpykloje, norėsite peržiūrėti mūsų karščiausių naujų stilių galeriją žemiau. Mūsų pavyzdžiai svyruoja nuo aukšto ir mažo išblukimo, iki trumpų ir ilgų plaukų, sušukuotų atgal, todėl pamatysite visus geriausius slidžius kirpimus.

„Slick Back“ šukuosena

Nupjauti nugaros plaukai

Nupjauti nugaros plaukai ir toliau yra viena geriausių šukuosenų vyrams. Nors kirpimas ir stilius laikui bėgant keitėsi, švelnus nugaros kirpimas vis tiek reikalauja išblukimo ar šoninio kirpimo šonuose su trumpais ar ilgais plaukais viršuje. Norėdami lengvai ir greitai sušukuoti plaukus atgal, rekomenduojame trumpus nugaros plaukus. Tačiau daugeliui vaikinų patinka ilgų nuskilusių nugaros plaukų universalumas, nes tai leidžia jiems sušukuoti, sušukuoti ar padailinti šukuoseną.

Lygūs plaukai

Net ir slidžiai nusilpus nugarai, vyrai turi galimybę paprašyti įvairių rūšių išblukimų. Pvz., Galite paprašyti savo kirpėjo, kad jis išnyktų, kad būtų konservatyvesnė ir elegantiškesnė versija. Alternatyva yra labai išblukusi slidi nugara, nervinga ir šlykšti išvaizda, kuri atskleidžia daugiau galvos odos ir suteikia daug kontrasto.

„Slick Back Fade“ kirpimas

Galiausiai, jūs galite pritaikyti savo kirpimą, prašydami nuplikti ar išblukti. Tai reiškia, kad jūsų kirpėjas sumaišys plaukus ant šonų iki jūsų odos. Aukšta, vidutinė ar žema oda išblukusi, slysta atgal gražiai ir stora barzda, kad vyriškai atrodytų.

Lygus nugaros kirpimas

Galų gale yra tiek daug šaunių vyrų šukuosenų, skirtų nugarai. Štai keletas geriausių būdų, kaip sušukuoti plaukus ir išbandyti šį karštą kirpimą!

Sugręžta atgal Undercut

Slidus nugaros pjūvis yra labiausiai pageidaujama kirpimo versija. Norint gauti tokio tipo nupjautus nugaros plaukus, šonai ir nugara nukerpami trumpai ir vienodo ilgio. Kaip trumpų šonų, ilgos viršutinės šukuosenos tendencijos dalis, tai suteiks kontrastą, reikalingą pabrėžti slidžios nugaros stilių. Tiesiog paimkite ilgesnius plaukus ant viršaus ir šukuokite atgal šepetėliu ir priemone.

Slick Back Undercut

Rezultatas – seksualus nugaros pjūvis, kurį galima pritaikyti tiek oficialiems, tiek atsitiktiniams renginiams. Norėdami gauti blizgančią apdailą, rekomenduojame naudoti gerą pomadą. Tuo tarpu aukštos kokybės vaškas puikiai tinka tekstūruotai, natūraliai apdailai. Jei norite daugiau judesio ir apimties, pabandykite tepti lengvą ir vidutinio stiprumo molį.

Slick Back Fade

Slidus nugaros blukimas yra moderni klasikinio kūgio versija. Slidus nugaros kūgio išblukimas sujungia ilgesnius plaukus iš viršaus į šonus. Siaurėjimas tęsiasi palaipsniui žemyn, priklausomai nuo to, kiek aukštai ar žemai norite pradėti ir kaip trumpai norite, kad plaukai išbluktų.

Slick Back Fade

Turėdami tiek daug skirtingų išblukusių kirpimų, vaikinai gali paprašyti savo kirpėjo pritaikyti savo išvaizdą bet kokiu būdu. Laimei, slidūs nugaros plaukai atrodo gerai, kai kirpimas žemas, vidutinis, aukštas ir plikas.

Šukos atgal išnyks

„Low Fade Slick Back“

Mažai išblukusi lygi nugara puikiai tinka verslo profesionalams, kurie nenori atskleisti per daug galvos odos. Mažai išblukęs kirpimas šonuose pradeda maišymo procesą tiesiai virš ausų ir išlenkia aplink iškirptę.

„Low Fade Slick Back“

Norėdami sukurti nesenstančią, švarią vyrų šukuoseną, kurią galite dėvėti bet kur, pabandykite nusikirpti plaukus mažu išblukimu.

Mažas odos išblukimas Slick Back

„High Fade Slick Back“

Aukštai išblukusi slidi nugara suteikia jūsų plaukams modernesnio ir švaresnio posūkio. Kaip labai trumpas kirpimas šonuose, didelis išblukimas yra slidus ir karštas. Dėmesys storesniems, ilgesniems plaukams ant viršaus, tokia švelni nugaros šukuosena puikiai tinka visų tipų vaikinams, ypač vyrams, kurių plaukai traukiasi ar našlės smailė.

„High Fade Slick Back“

Tiesiog paprašykite kirpėjo, kad išblukimas būtų labai susiaurėjęs arba oda išbluktų, o viršuje palikite mažiausiai 3 colių plaukų. Jei pageidaujate ilgesnio ilgio, visada galite užsiauginti ilgesnius plaukus. Po to galite pasirinkti tekstūruotą šepetėlį atgal pagal apimtį ir aukštį arba nukirpti plaukus stipria pomada.

„High Taper Fade Slick Back“

„Slick Back Taper“

Lygus nugaros kūgis yra puikus kirpimas, jei nenorite, kad kirpėjas šurmuliuotų iki odos. Skirtumas tarp kūgio ir išblukimo yra tas, kad kūgis nėra toks trumpas, kad gradiento pabaigoje lieka plaukai. Kita vertus, išblukimas nukerpa iki pat nugaros ir šonų odos.

Slick Back Taper Fade

Galų gale, slidus nugaros kūgis labiau primena tradicinę išvaizdą. Mes rekomenduotume klasikinį šlepetę vyresniems vyrams, norintiems savo amžiaus gražaus, brandaus stiliaus.

Odos išblukimas Slick Back

Odos išblukimas yra viena iš šviežiausių ir moderniausių šukuosenų, kurias galite gauti, suteikiančios kirpimui papildomą dimensiją. Plikas išblukimas yra nervingas ir madingas, todėl kirpėjas gali susiaurėti iki odos ant nugaros ir šonų. Šis nesudėtingas mišinys suteikia seksualų kontrastą ir tikrai sutelkia akis į ant viršaus nuplautus plaukus. Odos išblukimo derinimas su glotnia nugaros šukuosena yra vienas iš būdų įsitikinti, kad išsiskiriate minioje.

Odos išblukimas Slick Back

Nusiskutusios pusės nukirpo nugaros plaukus

Trumpam kirpimui vaikinai gali nusiskusti šonus. Jei turite gražios formos galvos odą ar kaukolę, jums gali gerai nusiskusti šonus ir tada nukirpti plaukus ant viršaus. Tiesiog atkreipkite dėmesį, kad mes nerekomenduotume šios šukuosenos, jei dirbate biure ar profesionaliame versle.

Nusiskutusios pusės nukirpo nugaros plaukus

Trumpi nukirpti nugaros plaukai

Trumpi sušukuoti nugaros plaukai išlieka viena iš populiariausių vyrų šukuosenų. Jei norite šukuosenos šukuosenos stiliaus, bet norite, kad plaukai būtų trumpi ir nereikalautų priežiūros, lygi nugara trumpiems plaukams yra puikus pasirinkimas. Ir nors jie turi mažiau dirbti, vaikinai vis dar gali išbandyti daugybę skirtingų stilių, įskaitant trumpą pompadour slick back arba šuką.

Trumpi nukirpti nugaros plaukai

Nors kai kuriems vaikinams tai sunku, plaukų kirpimas trumpais plaukais mažai kuo skiriasi nuo ilgų ar vidutinio ilgio stilių. Apgaulė-tepkite tvirtai laikančią stiliaus priemonę, šukuokite atgal plaukus ir išdžiovinkite, kad šukuosena išliktų visą dieną.

Vyriškos šukuosenos trumpomis atkirptomis šukuosenomis

Galų gale, trumpi vyriški nugaros plaukai yra stilingi, lankstūs ir lengvai gaunami.

Ilgi nukirpti nugaros plaukai

Pastaruoju metu taip pat madinga ir madinga tendencija – ilgi nugaros plaukai. Jei galite išauginti plaukus ir norite išbandyti įvairių rūšių madingus vidutinio ilgio ir ilgus stilius, ilgos šukuosenos su nugara siūlo daugybę galimybių. Nors ilgų plaukų formavimas gali pareikalauti daugiau pastangų, laiko ir produkto, trumpi šonai ir ilgi viršutiniai kirpimai leidžia daugiau judėti ir apimti.

Ilgi nukirpti nugaros plaukai

Ši papildoma tekstūra ir aukštis gali virsti slenkančiais plaukais, atitraukti priekį į netvarkingą kvapą arba šukuoti viską į priekį, kad sukurtų pakraštį. Jei turite ilgus plaukus ir jums reikia naujos šukuosenos, pabandykite nusikirpti ilgus plaukus.

Vyriškos šukuosenos ilgais slanksteliais

Slysti atgal garbanoti plaukai

Slenkantys garbanotieji plaukai iš tikrųjų yra vienas iš stilingiausių stilių, nes į natūralią jūsų šukuosenos išvaizdą įtraukia natūralią jūsų plaukų tekstūrą. Nors garbanotų ar banguotų plaukų šukuosenos formavimas gali būti iššūkis, naudojant stiprią fiksaciją, vašką ar gelį galima pagerinti kontrolę ir padėti valdyti sunkius plaukus.

Slenkantys garbanoti plaukai + kirpimas + linija + barzda

Geriausia yra tai, kad natūralios garbanos ar bangos suteikia ypatingą posūkį, kurį gali ištraukti keli kiti vaikinai. Jei ieškote banguotos ar garbanotos šukuosenos, būtinai išbandykite slidžią nugarą!

Banguoti nugaros plaukai

Šukos per slysti atgal

Kitas unikalus variantas yra šukos per slidžią nugarą. Šis dviejų nuostabių šukuosenų derinys, dar žinomas kaip šoninė šliaužiančioji dalis, reiškia, kad plaukai šonuose ir nugara nukirpti, o ilgis viršuje. Tačiau, užuot šukuosite plaukus tiesiai atgal, kad išlaikytumėte klasikinę išvaizdą, šukuojate juos įstrižai arba skiriate į šoną.

Šoninė dalis atslenka atgal

Vėlgi, švelnios nugaros šukos vaidina trumpomis pusėmis, ilgų viršutinių vyrų plaukų tendencija, kuri daugelį metų buvo labai populiari. Tačiau aptakus ir gaivus stilius daro šį posūkį akį traukiantį ir išskirtinį!

Šukos per slysti atgal

Kaip šukuoti nugaros plaukus

Jei esate susijaudinęs dėl slidžios nugaros šukuosenos, dabar atėjo laikas tiksliai išsiaiškinti, kaip tinkamai atkurti plaukus. Nuo to, kokius produktus naudoti, iki šukavimo metodų, čia yra viskas, ką reikia žinoti apie plaukų kirpimą.

Kaip šukuoti nugaros plaukus

Tradiciškai šukos nugaros šukuosena apima nedidelį kiekį pomados, vaško, molio ar kremo ant plaukų, o tada rankomis arba šukomis iš priekio į nugarą, kad būtų pasiekta ši glotni išvaizda. Panašiai pirmiausia galite šukuoti plaukus ir formuoti šukuoseną, tada naudoti pasirinktą produktą.

  • Pradėkite nuo dušo ir šviežiais rankšluosčiu nusausintais plaukais. Šukuoseną dažnai lengviau atlikti šiek tiek drėgnais plaukais.
  • Pradėkite plaukus šukomis, šepetėliu ar rankomis, kad atitrauktumėte plaukus.
  • Produktą tepkite ant rankų ir tolygiai paskirstykite per plaukus. Norėdami gauti tekstūruotą, natūralią apdailą, naudokite mažai blizgantį arba matinį vašką. Norėdami gauti blizgančią išvaizdą, naudokite vidutinio ir didelio blizgesio pomadą. Nuo to, kokį stiprų sulaikymą pasirinksite, priklausys, kiek judesių ir apimties gausite.
  • Naudokite šepetį ar šukas, kad toliau įtrintumėte produktą į plaukus, kad nugara būtų lygi. Netvarkingiems ar susivėlusiems natūraliai atrodantiems plaukams naudokite pirštus. Būtinai paskleiskite produktą giliai į šaknis.
  • Storiems, banguotiems ar garbanotiems plaukams, kuriuos sunku valdyti, naudokite plaukų džiovintuvą, kuris padėtų suformuoti plaukus.
  • Ant plaukų paviršiaus užtepkite kitą produkto sluoksnį ir leiskite plaukams natūraliai išdžiūti.

Nupjauti nugaros plaukai tikrai žinomi dėl tolygios ir blizgios išvaizdos, tačiau pastaruoju metu vyrai atsisako plaukų formavimo priemonių, kad atrodytų natūraliau. Šiuo atveju viskas, ko jums reikia, yra tekstūruotas arba matinis paviršius, pvz., Vaškas ar molis, šukos ir plaukų džiovintuvas, kad plaukai būtų šukuoti ir liktų vietoje..

Kaip atsikratyti storų ar garbanotų plaukų

Storų ar garbanotų plaukų šukavimas nelabai skiriasi nuo kitų plaukų tipų. Sprendimas yra naudoti galingą formavimo priemonę, skirtą jūsų plaukams kontroliuoti ir valdyti, kad galėtumėte išlaikyti norimą šukuoseną visą dieną. Kokybiška, stipri pomada, vaškas ar gelis kartu su plaukų džiovintuvu gali įveikti banguotus, garbanotus ar storus plaukus.

Kaip atsikratyti storų ar garbanotų plaukų

Štai kaip atsikratyti garbanotų ir storų plaukų:

  • Pradėkite nuo ką tik išplautų plaukų po dušo. Palikite šiek tiek drėgną, kad būtų lengviau dirbti.
  • Galite pasirinkti purkšti plaukus jūros druskos purškikliu, kad padidintumėte natūralias garbanas ir išlaikytumėte saldžią jūsų stiliaus tekstūrą.
  • Kai jūsų plaukai išdžiūvo, naudokite stiprų produktą per visus plaukus. Būtinai paskleiskite jį giliai į šaknį, kad jis susilaikytų.
  • Norėdami pasiekti maksimalų tūrį ir srautą, venkite šepečio ar šukavimo ir tiesiog traukite atgal rankomis. Priešingu atveju perbraukite šukas ir leiskite natūralioms bangoms ar garbanoms susidaryti, kai slenka plaukus atgal.

Geriausi produktai nukirptiems nugaros plaukams

Slidžios nugaros plaukų gaminiai svyruoja nuo stipraus, vidutinio iki mažo laikymo ir blizgančio iki matinio. Nors dauguma vaikinų mieliau šukuosenoms naudoja pomadą, auganti tendencija buvo natūralūs, tekstūruoti plaukai, kuriems reikia vaško ar molio. Ir nors dauguma kirpėjų sutinka, kad pomada yra geriausias produktas nukirptiems nugaros plaukams, tai, ką tepate, priklauso nuo jūsų noro šukuosenos.

Produktai nukirptiems nugaros plaukams

Čia yra geriausi plaukų formavimo produktai. Nesvarbu, ar turite storus, plonus, banguotus ar garbanotus plaukus, šios aukščiausios kokybės pomados, vaškai, molis, geliai ir kremai padės jums sukurti tobulą išvaizdą.

Prekės įvertinimas Kaina
„Suavecito Pomade Firme“ (stiprus) laikiklis 4 oz, 1 pakuotė - „Strong Hold“ plaukų pomada vyrams - vidutinio blizgesio vandens pagrindu pagamintas vaškas be dribsnių plaukų gelis - lengvai nuplaunamas - visos dienos laikymas visų tipų plaukams „Suavecito Pomade Firme“ (stiprus) laikiklis 4 oz, 1 pakuotė – „Strong Hold Hair Pomade“ vyrams – vidutinio blizgesio… 14 530 atsiliepimų 13,99 USD Pirkti dabar
„Layrite Superhold Pomade“, 4,25 uncijos „Layrite Superhold Pomade“, 4,25 uncijos 4 233 apžvalgos 18,00 USD Pirkti dabar
TIGI lovos galvutė vyrams, matinis atskyrimas, veikiantis vaškas, 3 uncijos TIGI lovos galvutė vyrams, matinis atskyrimas, veikiantis vaškas, 3 uncijos 4 149 apžvalgos 11,13 USD Pirkti dabar
Plaukų molis vyrams | Lygus vikingų molio pomada matiniam paviršiui ir & amp; Stiprus laikymas (2 uncijos) - neriebus & amp; Plaukų formavimo molis be blizgesio - vyrų plaukų produktas be mineralinių aliejų Plaukų molis vyrams | Lygus vikingų molio pomada matiniam paviršiui & Stiprus laikymas (2 uncijos) – neriebus… 3758 apžvalgos 13,97 USD Pirkti dabar
„Baxter of California Clay Pomade“, matinis lakas/stiprus laikymas, plaukų pomada vyrams, 2 fl. Ozas „Baxter of California Clay Pomade“, matinis lakas/stiprus laikymas, plaukų pomada vyrams, 2 fl. Ozas 3860 apžvalgos 23,00 USD Pirkti dabar

„Cool Slick Back“ šukuosenos

Žemiau mes pateikėme įvairių tipų slidžių nugaros plaukų ir kirpimų pavyzdžių. Čia yra pagrindiniai būdai, kaip nešioti plaukus atgal.

Slystelėjęs Atgal Undercut Fade

Nukirptas nugaros kirpimas

Vidutinis išblukimas + tekstūruoti slidūs plaukai + dalis

Lygus nugaros kirpimas su šukomis

Storas slidus atgal + mažas išblukimas

Šukuosenos atgal

Hipsterio nugaros apatinė dalis + pilna barzda + ūsai

„Hipster Slicked Back Undercut“ + pilna barzda + rankenos ūsai

Nupjauta + formos forma + ilgi plaukai

Nupjauta + formos forma + ilgi plaukai

„High Fade Slick Back“

„High Fade Slick Back“

„Low Fade Slick Back“

„Low Fade Slick Back“

Trumpas atgręžtas nugaros pjūvis

Trumpi nukirpti nugaros plaukai

Trumpi slidūs nugaros plaukai + didelis odos išblukimas

Trumpa atrėžta nugara išnyks

Didelis plikas išblukimas + trumpi slidūs plaukai + barzda

Didelis plikas išblukimas + trumpi slidūs plaukai + barzda

Vidutinio ilgio slidūs plaukai + susiaurėjimas

Ilgi slidūs plaukai +susiaurėjimas

Klasikinė „Slicked Back“

Klasikinė „Slick Back“

Atšliaužęs kūginis išblukimas

Atšliaužęs kūginis išblukimas

Stori, tekstūruoti ilgi plaukai ir barzda

Ilgi nukirpti nugaros plaukai

Ilgai nukirpta nugara

Ilgi plaukai nukirpti atgal

Tradiciniai šukuoti nugaros plaukai + nusiskuto pusės

Šukuosenos atgal

Ilgi plaukai ištraukti atgal

Lygūs atgal ilgi plaukai

Ilgas banguotas slidus nugaros išblukimas + linija + pilna barzda

Ilgas banguotas slidus nugaros išblukimas + linija + pilna barzda

„Undercut Fade“ + „Thick Slick Back Pomp“

„Undercut Fade“ + „Thick Slick Back Pomp“

Tradicinis „Slick Back“

Slick Back Undercut

Ploni nukirpti nugaros apatiniai plaukai + ilga barzda

Atšlifuota šukuosena atgal

Aptakus šukuotas nugaros pjūvis

Sugnybta šukos per plaukus