50 geriausių „Mohawk Fade“ kirpimų

Kalbant apie nervingus šiuolaikinius kirpimus, „mohawk fade“ yra šauni šukuosena, puikiai atrodanti visų tipų ir ilgių plaukams. Nors „mohawk“ reikalauja nusiskusti galvos šonus, „mohawk fade“ kirpimas yra su kūgiu, kad būtų universalus ir stilingas. Nesvarbu, ar turite tiesius, storus ar garbanotus plaukus, galite paprašyti kirpėjo, kad šonuose ir nugaroje nupjautų kūginį išblukimą, kad sukurtumėte tobulą vyrų kirpimą. Kai kurie vyrai madingą kirpimą derins trumpą mohawk ir žemą kūgį, o kiti gali rinktis vidutinio ar ilgesnio stiliaus stilių su aukštu odos išblukimu, kad atrodytų drąsiai..

Išbandžius tiek daug „mohawk fade“ stilių, gali būti sunku pasirinkti tinkamą išblukimo tipą ir ilgį eksperimentuoti. Norėdami įkvėpti jus idėjoms, mes sudarėme geriausių „mohawk fade“ kirpimų, kuriuos vyrai dabar gali gauti, sąrašą. Nuo trumpų iki ilgų plaukų tyrinėkite įvairias siaurėjančias mohawk šukuosenas, kad surastumėte madingą kirpimą, kuris jums patiks!

Mohawk Fade

Kas yra Mohawk Fade?

„Mohawk fade“ yra vyrų kirpimas, kurio šonai ir nugara yra išblukę, o viduryje yra ilgesnių plaukų juostelė. Nors tradicinė mohawk šukuosena reikalauja, kad abi galvos pusės būtų švariai nusiskutusios, šiuolaikinis mohawk fade siūlo universalų ir elegantišką kirpimą, kurį lengvai gali pasiekti stilingi vaikinai. Mohawk veikia su visų tipų blukimais, įskaitant žemo, vidutinio, aukšto, odos, šventyklos ir sprogimo išblukimo kirpimus. Vaikinai, turintys trumpus, ilgus, tiesius ar garbanotus plaukus, gali gauti madingą išvaizdą.

„Mohawk Fade“ kirpimas

„Mohawk Fade“ kirpimai

Šiuolaikinis Mohawk Fade

Šiuolaikinis mohawk yra elegantiška vyrų šukuosena, kuri išryškina klasikinį mohawk, bet yra su siaurinančiu išblukimu šukuosena šonuose ir nugaroje. Panašus į dirbtinį sakalą, stilingas „mohawk fade“ kirpimas gali būti trumpas arba ilgas, tačiau turi būti pritvirtintas, kad būtų sukurtas drąsus stilius. Visapusiškai glostantis, turintis neribotas stiliaus parinktis, galite paprašyti kirpėjo skirtingo kūgio išblukimo, kad pasiektumėte mėgstamą išvaizdą.

Šiuolaikinis Mohawk

Šiuolaikinis Mohawk Fade

Taper Fade Mohawk

Kūginis išblukimas mohawk yra stilingas ir modernus tradicinės šukuosenos variantas. Kūginis išblukimas prideda švarų, nublizgintą „Mohawk“ kirpimo vaizdą, sušvelnindamas tradiciškai aštrias ir paryškintas linijas, reikalingas kirpimui. Pankrokininkui, kuriam kitą dieną vis tiek reikia eiti į darbą, verta eksperimentuoti su mohawku su kūginiu išblukimu šonuose ir nugaroje.

Taper Fade Mohawk

Taper Mohawk

Trumpas Mohawk Fade

Trumpas mohawk fade yra universalus stilius vaikinams, kurie nori stilingo trumpesnio kirpimo. Su siaurėjančiu išblukimu šonuose ir nugaroje, trumpi plaukai viršuje yra nukirpti, kad būtų sukurta paprasta dygliuota mohawk šukuosena. Galite kirpti žemai, vidutiniškai arba labai išblukus, kad papildytumėte norimą stilių. Kad stilius atrodytų stilingai, jūsų trumpas mohawkas turi būti bent jau įgulos ilgio, supjaustyto viršuje, kad gautumėte apibrėžtus smaigalius. Yra daug variantų, kaip pasiekti „mohawk“ išblukimą trumpais plaukais ir išlikti ištikimiems originaliam kirpimui. Galite išlaikyti siaurus plaukus viršuje, kad pabrėžtumėte ilgio skirtumą, arba išlaikyti šonus beveik nusiskutusius su aukštu odos išblukimu.

Trumpas Mohawk Fade

Mohawk Fade trumpais plaukais

„Mid Fade Mohawk“

Jei norite išsiskirti, vidutinio išblukimo mohawk yra šauni šukuosena, kuri tuo pačiu metu atrodo nervinga ir elegantiška. Vidurinis išblukimas priartėja prie odos maždaug per pusę šonų ir atgal, kad sukurtų madingą mohawk šukuoseną. Šis kirpimas suteikia jūsų kirpimui struktūrą ir matmenis taip, kad leis jums išsiskirti bet kurioje minioje.

„Mid Fade Mohawk“

„Mid Fade Mohawk“ kirpimas

„Low Fade Mohawk“

Mažai išblukęs mohawk yra madingas kirpimas vaikinams, kurie nori subtilaus, nervingo išvaizdos. Modernus ir seksualus, suporavus mohawk su mažu išblukimu, sušvelninamas siaurėjantis kirpimas tarp ilgų plaukų viršuje ir plaukų šonuose bei nugaroje, pradedant išblukimu arčiau ausų. Sumažėjęs šio išblukimo pobūdis suteikia jums universalumo – sušukuoti plaukus į vėsią mohą ir leisti plaukams natūraliai tekėti, kai norite labiau atsitiktinio stiliaus.

„Low Fade Mohawk“

„Mohawk Low Fade“ kirpimas

Mohawk odos išblukimas

Odos išblukimas mohawk yra drąsi ir madinga šukuosena, kuri reikalauja dėmesio visur, kur einate. Kaip ir mohawk, odos išblukimo kirpimas iš prigimties yra drąsus ir įsilieja į galvos odą. Trumpi plaukai šonuose kontrastuoja su ilgais plaukais viršuje, tačiau papildo stilių taip, kad jūsų vidinis maištininkas gali atsipalaiduoti. Ši moderni mohawk šukuosena su odos išblukimu gali smarkiai priminti klasikinę roko žvaigždės išvaizdą, sukuriant blogą išvaizdą ir požiūrį.

„Skin Fade Mohawk“ kirpimas

Mohawk odos išblukimas

„High Fade Mohawk“

„High fade mohawk“ yra stiprus, vyriškas kirpimas, dvelkiantis pasitikėjimu ir vėsumu. Didelis išblukimas prasideda virš jūsų šventyklų, arti jūsų galvos vainiko, patraukdamas akį aukštyn link jūsų mohawk ir smarkiai kontrastuoja su ilgais plaukais viršuje. Atminkite, kad nesvarbu, ar pasirinksite didelį odos išblukimą, ar didelį siaurėjančią mohawk, priartinę plaukų liniją prie galvos vainiko, jūsų šukuosena visada labiau išsiskirs. Galite apsvarstyti galimybę suporuoti šį mohawk su barzda, kad pridėtumėte itin vyriško patrauklumo.

„High Fade Mohawk“

„High Taper Fade Mohawk“ kirpimas

Ilgas Mohawk išnykimas

„Mohawk fade“ yra universalus vyrų kirpimas, tinkantis ilgiems plaukams, sukuriantis stilingą išvaizdą vaikinams, kurie nori ilgesnio stiliaus. Su siaurėjančiu kirpimu šonuose ilgas mohawk blizgesys suteikia stulbinančią išvaizdą, kuri maksimaliai padidina kontrastą tarp trumpų šonų ir ilgos viršūnės, kartu suteikdama glostantį stilių. Jei norite išlaikyti ilgus plaukus Mohawk, norėsite naudoti didesnio sulaikymo priemonę, nes plaukai bus sunkesni ir labiau linkę kristi į vieną pusę.

Ilgas Mohawk išnykimas

Mohawk Fade ilgais plaukais

„Burst Fade Mohawk“

„Burst fade mohawk“ yra viena populiariausių plaukų tendencijų vaikinams, norintiems išskirtinio stiliaus. Sprogimo išblukimas susiaurins šonus ir sukurs stilingą išvaizdą, o mohawk yra viena iš nuostabiausių šukuosenų kirpyklose visame pasaulyje. Nuo ausų ir išlenkimų aplink galvą prasideda sprogimas, susilpnėjantis, sumaišant plaukus šonuose ir iki kaklo. Sukūrus puslankį, tokio tipo išblukimas yra unikalus ir madingas. Galite paprašyti kirpėjo žemo, vidutinio ar aukšto sprogimo išblukimo, kad gautumėte geriausią jūsų norimos išvaizdos kirpimą. Mohawk gali būti formuojamas įvairaus ilgio ir plaukų tipų, įskaitant trumpus, ilgus, tiesius, storus, banguotus ir garbanotus plaukus. Pridėkite šiek tiek ražienų ar storą barzdą, kad atrodytumėte gražiai.

„Burst Fade Mohawk“

„Burst Fade Mohawk“ kirpimas

Drop Fade Mohawk

„Drop fade“ yra stilingas būdas atnaujinti bet kokią „mohawk“ šukuoseną, nebūnant pernelyg ekstremaliai. Lašas išnyks mohawk suteiks jūsų veidui struktūros, nes jis eina pagal natūralią jūsų galvos kreivę aplink nugarą ir šonus, nukrinta link iškirptės, kai ji nutolsta nuo šventyklų. Jei iki šiol kirpote tik trumpą išblukimą, norėsite paprašyti kirpėjo pridėti prie mohawk lašo išblukimo, kad atrodytų madingai.

Drop Fade Mohawk

„Drop Fade Mohawk“ kirpimas

Šventykla „Fade Mohawk“

Šventyklos išnykimas mohawk yra aštri ir aptaki šukuosena juodaodžiams vyrams, kuri visada atrodo puikiai. „Temp fade“ kirpimas pasižymi šauniu kūginiu kirpimu, kuris paryškins mohawk, todėl išvaizda bus švari ir gaivi. Nesvarbu, ar turite storus garbanotus plaukus, ar afro su aukštu viršumi, „mohawk“ su išblukimu yra stilius, kurį verta ištirti.

Šventykla „Fade Mohawk“

Temp Fade Mohawk

Bald Fade Mohawk

Kalbant apie sklandų ir seksualų kirpimą, plikas išblukęs mohawkas yra nuostabi šukuosena, kuri padarys drąsų pareiškimą. Plikas išblukęs kirpimas yra trumpas kirpimas, susiaurinantis plaukus į odą, suteikiantis aštrų ir aštrų kontrastą. Puikiai tinka vaikinams, kurie nori labai trumpų šonų ir ilgesnių plaukų ant viršaus, galite paprašyti savo stilisto aukšto, vidutinio ar žemo išblukimo. Mažas plikas blizgesys su mohawk gali būti idealus, jei jums reikia profesionalaus verslo stiliaus, o vidutinis ar didelis išblukimas pakeis jūsų išvaizdą.

Bald Fade Mohawk

Bald Fade Mohawk kirpimas

„Mohawk Fade“ su linijų dizainu

„Mohawk“ išblukimas su linijų dizainu yra viena iš karščiausių šiuolaikinių tendencijų drąsiam džentelmenui, norinčiam tapti meniškam kirpiant. Norėdami gauti mohawk su dizainu, skutimosi modeliai į išblukimą galvos šonuose ar gale, pridedant kitą pjūvį. Galite paprašyti kirpėjo idėjų arba sugalvoti savo kirpimo dizainą, kad taptumėte kūrybiškesni. Nors linijos gali būti paprastos ar sudėtingos, jūsų „mohawk“ išblukimas bus drąsus ir aštrus. Jei norite, kad jūsų linijos ir dizainas atrodytų švieži, turėsite reguliariai vykti į savo kirpyklą.

„Mohawk Fade“ su dizainu

„Mohawk Fade“ su linijų dizainu

Afro Mohawk Fade

Juodaodžiai vyrai kirpyklose visame pasaulyje eksperimentuoja su afro mohawk fade. Lengvai prieinamas ir stilingas, mohawk su afro plaukais yra stilinga ir mažai priežiūros reikalaujanti šukuosena vaikinams su ilgesniais, šiurkščiais plaukais. Šis kietas afro išblukimo kirpimas reiškia, kad reikia mažiau produkto, kad plaukai būtų vertikalūs, todėl jie atrodys natūraliau. Suporuokite „mohawk“ su išblukusiu tempimu ir trumpa pilna barzda, kad visur atrodytumėte kaip viršininkas. Jūs netgi galite papildyti stilių posūkiais, kad sukurtumėte unikalų apdailą.

„Afro Mohawk Fade“ kirpimas

Afro Mohawk Fade

Mohawk Fade ir barzda

Mohawk ir barzda simbolizuoja vyriškumą, maištą ir nepajudinamą pasitikėjimą, todėl šie stiliai yra natūralūs. „Mohawk“ išblukimas su barzda yra populiari išvaizda, reikalaujanti tinkamo priežiūros ir švaraus, bet tvirto stiliaus. Galite suporuoti savo barzdą su mažai išblukusiu mohawku, kad gautumėte kietą ir elegantišką kirpimą, arba pridėti savo šukuosenai didelį odos išblukimą, kad gautumėte maksimalų plaukų ir barzdos kontrastą. Jūs netgi galite siaurinti barzdą į šonus, kad atrodytumėte išblukęs. Rekomenduojame naudoti kokybišką šampūną ir kondicionierių, kad barzda būtų minkšta ir valdoma, tada formuodami veido plaukus naudokite balzamą ir šepetėlį, kad jie tekėtų ta pačia kryptimi.

Mohaukas su barzda

Mohawk Fade ir barzda

Garbanotieji plaukai Mohawk Fade

Garbanotieji plaukai „Mohawk Fade“ yra puiki vyrų šukuosena, kai norite išryškinti garbanas dailiu žvilgsniu. Garbanoti plaukai yra ponų pavydas visur dėl geros priežasties, o „mohawk fade“ yra puikus būdas parodyti savo unikalias sruogas. Nesvarbu, ar turite trumpus, ar ilgus garbanotus plaukus, natūrali apimtis reiškia, kad galite apsieiti be didelio stiprumo gelio, kurio reikia daugumai mohavų, tačiau vis tiek neturėsite tokio aukščio, kaip kai kurie dygliuoti plaukai. Apsvarstykite galimybę savo garbanotiems kirpimams pridėti vidutinio ar aukšto išblukimo, kad atrodytų daugiau aukščio.

Garbanotas Mohawk Fade

Mohawk Fade garbanotieji plaukai

Mohawk Fade tiesiais plaukais

Tiesūs plaukai gimė tam, kad būtų suformuoti į mohawk išblukimą. Tiesių plaukų mohawk blizgesys nereikalauja priežiūros ir yra universalus, todėl galite pasiekti daugybę madingų vyrų šukuosenų. Nesvarbu, ar pasirinksite mažą blizgesį su ilgesniais plaukais viršuje, ar aukštą kūgį trumpesnio stiliaus, jūsų tiesus mohawkas išsiskirs šviežiu kirpimu. Tiesiog pridėkite stipraus plaukų gaminio, pavyzdžiui, gelio ar pomados, ir šukomis ar pirštais suformuokite plaukus aukštyn, kad padidintumėte apimtį ir tėkmę. Jei jums reikia subtilesnės išvaizdos, galite lengvai nusirėžti nugaros mohawk arba suskirstyti plaukus į šoną, kad atrodytų labiau įprasti, suteikdami lankstumo būti drąsiems ar švelniems, kai to reikia.

Tiesūs plaukai „Mohawk Fade“

Mohawk Fade tiesiais plaukais

Mohawk Fade juodaodžiams vyrams

„Mohawk fade“ yra puikus kirpimas juodaodžiams vyrams, norintiems madingo stiliaus. Galima rinktis iš daugybės juodų mohawk šukuosenų, o tinkamas kirpimas papildys jūsų plaukų tipą ir ilgį. Kai kurie juodaodžiai vyrai renkasi kirpimą Pietų Prancūzijoje, kuris yra tam tikro tipo mohawkas, kurio šonai ir nugara išnyksta. Taip pat galite paprašyti kirpėjo, kad išbluktų tempimas su griežtomis garbanomis arba aukštu mohawku. Užauginkite storą barzdą ir pridėkite eilutę, kad galėtumėte mėgautis švelnia išvaizda, kuri patiks moterims.

Juodasis Mohawk Fade

Mohawk Fade juodaodžiams vyrams

Mohawkas išnyks

„Mohawk“ išblukimas prasideda nuo trumpų šonų ir dažnai sukelia V formą nugaroje. „Mohawk“ kirpimo užpakalinė dalis priklausys nuo jūsų išblukimo tipo, tačiau rezultatas bus puikus dizainas, kuris pritrauks dėmesį.

Mohawkas išnyks

„Mohawk Fade“ kirpimas atgal

Netvarkingas Mohawkas

Netvarkingas mohawk yra šukuosena, kurios priežiūra nereikalinga, vaikinams, kurie nori atsipalaiduoti. Nors dauguma vyrų mano, kad išblukęs mohawkas reikalauja, kad jūsų plaukai būtų dygliuoti, tačiau netvarkingi stiliai gali puikiai derėti su puikiais kirpimais. Jei norite tekstūruotos išvaizdos, plaukai atrodys stori ir sotūs, norėsite naudoti lengvo stiliaus gaminį su matiniu paviršiumi. Ši paprasta šukuosena lengvai taps viena iš jūsų mėgstamiausių.

Netvarkingas Mohawk Fade

Platus „Mohawk Fade“

Platus mohawk išnykimas yra dar vienas modernus ikoninės pankroko šukuosenos variantas. Šiandieninė mohawk iteracija paima siaurą ilgų plaukų juostelę ir praplečia ją beveik iki natūralios linijos tarp vainiko ir galvos šonų. Platus „Mohawk“ išblukimas yra minkštesnis ir sudėtingesnis, suteikiant jums galimybę jį dėvėti akį traukiantiems smaigaliams arba dėvėti plaukus profesionaliau. Plati mohawk su lašo išblukimu yra viena iš geriausių šukuosenų, tinkančių bet kokiai progai.

Platus „Mohawk Fade“

V Fade Mohawk

Jei norite pritaikyti savo mohawk, paprašykite kirpėjo nupjauti v-fade, kad seksualiai atrodytų blogas berniukas. Išblukęs mohawk su v formos nugara prideda unikalų posūkį į populiarų kirpimą. Jūsų susiaurėjęs „v-fade“ gali nukristi iki pat iškirptės arba nuskusti skustuvu į pakaušį. Šį modernų stilių galite pakelti į kitą lygį, pristatydami plaukų dizainą, pvz., Linijas ar zig-zagus.

V Fade Mohawk

V išblukęs kirpimas

„Mohawk Edge Up“

Geriausias būdas sukurti švarią plaukų liniją yra gauti mohawk su kraštu aukštyn. Kirpėjas taip pat žinomas kaip sudėtis ar forma, o kirpėjas naudosis tiesiu skustuvu, kad aštriai kirptų plaukų liniją, šventyklas ir aplink ausis. Po naujo išblukimo, kraštas aukštyn pakels jūsų mohawk kirpimą švariomis linijomis ir suteiks jums puikų aptakumą.

„Mohawk Fade Line Up“

„Mohawk Edge Up“

Pilnas Mohawkas

Pastaraisiais metais pilnas mohawkas tapo vienu iš blogiausių kirpimų, nes vaikinai nori gauti vidutinio ilgio ir ilgesnius stilius. Visiškas „Mohawk“ išblukimas pasižymi natūraliu pjūviu viršuje, kuris tęsiasi žemyn pakaušiu, sukuriant išvaizdą, panašią į kurelį. Šonuose ir nugaroje galite gauti daugybę skirtingų išblukimo tipų, o populiarus pasirinkimas yra didelis odos išblukimas ir sprogimas. Universalus ir drąsus, galite papuošti plaukus į šoną biure, kad pakeistumėte šukas, o tada pakelti, kai laikas išeiti ir smagiai praleisti laiką.

Visiškas „Mohawk Fade“

Pilna „Mohawk Fade“ šukuosena

„Crew Cut Mohawk“

Įgulos kirpimas „mohawk“ yra trumpas vyriškas kirpimas, kuris sujungia klasikinius ir nervingus stilius, kad sukurtų labai vyrišką išvaizdą. Vėsiai ir šviežiai įgula gerai nupjauna išblukusias poras su mohawk ir ištiesia trumpesnius plaukus viršuje žemyn pakaušyje. Užauginkite šiek tiek ražienų, nupjaudami įgulą, kad gautumėte papildomą seksualumą. Šis „Mohawk“ kirpimas idealiai tinka vyrams, norintiems išlaikyti švarią išvaizdą arba išauginti plaukus ir kuriems tuo metu reikia puikaus stiliaus. Atminkite, kad kuo trumpesnis jūsų mohawkas, tuo dažniau jums reikės pjūvio, kad jis būtų aštrus.

„Crew Cut Mohawk“