51 kolczastych fryzur dla mężczyzn

Szukasz najlepszych męskich kolczastych fryzur? Nastroszone włosy pojawiły się na scenie w latach 90. i natychmiast stały się jedną z najpopularniejszych fryzur dla facetów. W dzisiejszych czasach włosy na szpikulce znów są modne, a mężczyźni szukają najgorętszych sposobów na ułożenie fryzury z kolcami. Od krótkich, szpiczastych włosów, przez średniej długości i długie fryzury, po niechlujne, teksturowane wersje, pokażemy Ci, jak uzyskać szpiczastą fryzurę dla współczesnego dżentelmena.

I chociaż nie tak dawno temu włosy z kolcami oznaczały używanie dużej ilości żelu do włosów, aby zlepić pasma w grube kolce, najnowsze fryzury mają zwykle bardziej naturalny, teksturowany wygląd. Oznacza to, że mężczyźni rezygnują z mocnych żeli do włosów na rzecz produktów do stylizacji, takich jak pomada, wosk czy glinka.

Oto przykłady fajnych długich i krótkich spiczastych włosów, które faceci mogą wypróbować w 2021 r.!

Kolczaste fryzury dla mężczyzn

Najlepsze kolczaste fryzury dla mężczyzn

Przy tak wielu wariacjach kolczastych fryzur i stylów może być trudna decyzja, który wygląd uzyskać. Na początek prawie wszystkie te fasony mają krótkie włosy po bokach. Niezależnie od tego, czy wybierzesz szpiczasty blaknięcie, czy podcięcie, zależy od twoich osobistych preferencji, ale trend „krótkie boki, długa góra” zapewnia stylowe kontrastowe wykończenie.

Kolczaste włosy dla facetów

To, jak powinieneś nastroić swoje włosy, naprawdę zależy od tego, jak długo masz pracować i jaki masz rodzaj włosów. Różne style będą działać z różnymi teksturami i determinują, jak mocną pomadę lub wosk można kupić. Oczywiście proste, gęste włosy są najłatwiejsze w obsłudze i pozwalają facetom uzyskać różne popularne fryzury.

Kolczaste włosy

Niezależnie od tego, czy lubisz krótkie, spiczaste włosy, czy długie włosy z kolcami na górze, istnieją różne rodzaje spiczastych fryzur. Poznaj te modne sposoby noszenia spiczastych męskich włosów, aby uzyskać pomysły na fryzurę na następną wycieczkę do fryzjera.

Niechlujna kolczasta fryzura

Nastroszone przednie włosy

Włosy nastroszone z przodu to tradycyjny wygląd. Faceci z kolczastym przodem używali do mrozu lub podkreślania końcówek. Chociaż nadal możesz podnieść grzywkę, zalecamy bardziej teksturowane, naturalne wykończenie.

Włosy spiczaste z przodu

Krótkie Nastroszone Włosy

Krótkie, spiczaste fryzury są zawsze łatwiejsze do ułożenia i stylizacji, zwłaszcza jeśli masz falowane lub kręcone włosy. W połączeniu z blaknięciem lub podcięciem po bokach, faceci mogą zachować prosty i schludny wygląd lub niechlujny i złożony. Jako jedna z najlepszych krótkich fryzur, które można teraz uzyskać, gorąco polecamy facetom wypróbowanie kolczastego zanikania włosów.

Krótkie Nastroszone Włosy

Sztuczny jastrząb z kolcami

Sztuczny jastrząb stał się jedną z najfajniejszych fryzur dla mężczyzn. Ze względu na swój ostry i buntowniczy styl kolczasty sztuczny jastrząb jest zdecydowanie ulubieńcem fryzjera. Użyj dobrego produktu do włosów, aby utrzymać kosmyki w pozycji pionowej, kierując je na środek, aby uzyskać styl.

Sztuczny jastrząb z kolcami

Długie kolczaste włosy

Średnie i długie spiczaste fryzury męskie zyskują na popularności, ponieważ dłuższe i zwężane boki powracają w modzie.

Długie kolczaste włosy

Kolczaste blaknięcie włosów

Szpiczaste blaknięcie włosów to najbardziej wszechstronna wersja cięcia. Dzięki wyblakłym bokom, które nie wymagają stylizacji, ta fryzura naprawdę służy jako podstawa wszystkich innych nowoczesnych, kolczastych fryzur.

Kolczaste blaknięcie włosów

Jak nastroić włosy?

Dobre nastroszenie włosów wymaga dobrego produktu do stylizacji, grzebienia i suszarki. Najlepsze produkty do nabijania włosów to mocne pomady, żele lub woski, które nie stworzą sztywnych, twardych włosów, które łamią się i łuszczą.

Aby zaostrzyć włosy, postępuj zgodnie z tymi instrukcjami:

  1. Umyj włosy, aby usunąć poprzedni produkt i zacznij od czystej głowy. Wysuszyć ręcznikiem, ale pozostawić lekko wilgotne, aby ułatwić sobie pracę. Jeśli masz kręcone lub falowane włosy, użyj grzebienia, aby wyprostować kosmyki i rozprostować węzły lub kołtuny.
  2. Stylizacja krótkich, nastroszonych włosów jest nieco łatwiejsza, ponieważ Twoje włosy mają mniejszą wagę. W przypadku krótkich, spiczastych fryzur zgarnij palcami produkt do stylizacji i wmasowuj go, przesuwając go od przodu do tyłu. W przypadku niechlujnych, spiczastych włosów użyj lżejszego wosku lub pomady do stylizacji zamiast żelu lub kleju. Upewnij się, że produkt nie zbija się w żadnym miejscu i jest równomiernie rozprowadzany.
  3. Teraz chwyć garść włosów i zacznij je ciągnąć, aby stworzyć kolec. Możesz kierować i trzymać każdy w miejscu przez 5 do 10 sekund.
  4. W przypadku długich, spiczastych włosów powtórz te same czynności, ale użyj mocno utrwalającej pomady i ewentualnie wysusz włosy, aby zapewnić ich utrwalenie.
  5. Na koniec, aby uzyskać dodatkowe utrwalenie, możesz nawet nałożyć lakier do włosów, aby utrzymać falowane lub kędzierzawe włosy.

Pamiętaj tylko, że jeśli chcesz stylizować niechlujne, spiczaste włosy, możesz swobodnie poruszać kolcami w różnych kierunkach lub przeczesać włosy rękami, aby uzyskać mniej ustrukturyzowaną, bardziej potarganą fryzurę.

Jak nastroić włosy?

Fajne kolczaste włosy dla facetów

Spiczastą fryzurę można uzyskać za pomocą różnych rodzajów włosów i długości, po prostu sprawdź niektóre z długich i krótkich spiczastych fryzur, które znaleźliśmy poniżej!

Podcięcie + Gruby teksturowany wierzch z kolcami

Fajne kolczaste fryzury

Niskie zanikanie + kolce o średniej długości

Kolczaste włosy

High Fade + Line Up + niechlujne teksturowane kolczaste włosy

Kolczaste fryzury dla mężczyzn

Zwężane boki + niechlujny kolczasty przód

Rozczochrane kolczaste włosy

Kolczasty sztuczny jastrząb + zanikanie wysokiego wybuchu

Fryzury Długie Kolczaste

Klasyczne krótkie nastroszone włosy

Krótkie spiczaste włosy dla mężczyzn

Wysoka blaknięcie + długie grube kolce

Kolczaste fryzury męskie

Krótkie nastroszone włosy + broda

kolczaste fryzury

Kolczasta część boczna + Niskie blaknięcie skóry + Broda

Kolczasta część boczna + Niskie blaknięcie skóry + Broda

Długie nastroszone włosy z grzywką

Długie nastroszone włosy z grzywką

Kolczasty nowoczesny Quiff + wysoki łysy fade

Spiky Modern Quiff + High Bald Fade

Krótkie kolczaste włosy + wysoki stożek blaknięcie

Krótkie kolczaste włosy + wysoki stożek blaknięcie

Ogolone boki + krótkie nastroszone włosy z przodu

Ogolone boki + krótkie nastroszone włosy z przodu

niechlujny, kolczasty, blaknięcie włosów

niechlujny, kolczasty, blaknięcie włosów

Grube kolczaste włosy + mocne blaknięcie

Grube kolczaste włosy + mocne blaknięcie

Kolczaste włosy na górze + krótkie boki

Męskie kolczaste włosy

Zanikanie kolczastego sztucznego jastrzębia

Zanikanie kolczastego sztucznego jastrzębia

Brudne kolce + długa grzywka

Brudne kolce + długa grzywka

Krótki kolczasty sztuczny jastrząb + wysoki łysy fade

Kolczaste włosy dla chłopców

Zżelowane kolczaste włosy + zwężane boki

Męskie spiczaste włosy

Kolczaste podcięcie włosów

Kolczaste podcięcie włosów

Kolczasty grzebień + twarda część + mocne zanikanie

Kolczasty grzebień + twarda część + mocne zanikanie

Więcej eleganckich krojów i stylów znajdziesz w naszym kompletnym przewodniku po najlepszych nowych fryzurach dla mężczyzn!