55 Havalı Çocuk Saç Kesimi

Çocuk saç kesimi tüm kesim ve stillerde gelir. Çocuk saç modelleri bir zamanlar saçları jöle yapıp yana taramak kadar basit ve kolayken, modern çocuk saç kesimi modelleri de erkek saçı kadar trend ve moda oldu. Annelerin ve küçük erkek çocukların en iyi saç stillerini elde etmelerine yardımcı olmak için, çocukların hemen deneyebileceği havalı saç kesimlerinden oluşan bir galeri derledik..

Yanları solmuş veya alttan kesilmiş bir çocuktan, tarak üstü, mohawk, quiff, kaygan sırt, pompadour, sahte şahin, yan kısım, mürettebat kesimi, kırpma veya üstte dikenli saçlara kadar, bunlar ilham vermek için en iyi çocuk saç modelleri. senin küçük oğlun. Ayrıca her yaştan erkek çocuklar için kısa, orta ve uzun saç kesimlerini de ekledik. Yani çocuğunuz ister 5 ister 10 yaşında olsun, bu güzel saç modelleri onun üzerinde şık ve yakışıklı görünecek.!

çocuk saç kesimi

Çocuklar İçin En İyi Saç Kesimleri

Çocuklar için en iyi saç kesimi kenarları kısa ve üstte daha uzun saçla başlar. Kısa saç kesimlerinde bile, çocuğunuzun berberinden saçlarını yanlardan ve arkadan daha da kısa kesmesini istemeniz önemlidir. Çocukların solgun saç kesimi veya alttan kesimi, gözleri başın üst kısmındaki havalı stile odaklamak için gerekli kontrastı sunar..

Çocuk Saç Modelleri

Neyse ki, pek çok farklı türde konik solma ve alttan kesme vardır, bu da ebeveynlerin ve çocukların, süslemelerinin ne kadar keskin veya temiz kesim olmasını istediklerine karar vermelerine olanak tanır..

Çocuklar İçin Havalı Saç Kesimleri

Benzer şekilde erkek saç modelleri de saç tipine, uzunluğuna ve dokusuna göre değişir. Kısadan uzuna, düzgünden dağınıka, kolaydan yaratıcıya, parlaktan dokuluya ve klasikten moderne, çocukların seçebilecekleri çok sayıda stil seçeneği vardır. Çocuklar için en yeni saç trendleri, tarak, mohawk, dikenli saç ve dağınık, dokulu stillerin varyasyonları etrafında toplanmıştır..

çocuk saç kesimi

Bazı erkekler berberlerinden sert bir yer istemeyi veya yanlarına saç kesimi tasarımları yaptırmayı sever. Gerçekten, erkek saç modeli fikirleri, benzersiz ve cesur olmak için sonsuz fırsatlardır..

Havalı Çocuk Saç Kesimi Stilleri

Şimdi en popüler çocuk saç kesimlerine bir göz atalım!

Çocuk Kısa Saç Kesimi

Kesilmiş takımdan tarağa, solmaya ve kısa mohawk’a kadar, çocuklar için birçok havalı kısa saç kesimi var. Okul ve aktif çocuklar için harika olan erkek kısa saç modellerini şekillendirmek ve giymek kolaydır.

Çocuk Kısa Saç Kesimi

Çocuk Uzun Saç Modelleri

Çocuklar için uzun saç modelleri ekstra çabaya değer olabilir. Neyse ki, küçük çocuklar her zaman sağlıklı uzun saçlar çıkarıyor ve en iyi yeni saç stillerini şekillendirmek için mükemmel bir fırsat sunuyor..

Çocuklar İçin Uzun Saç Modelleri

Çocuğunuzun güzel saçlara sahip olmasını sağlamak için organik içerikli iyi bir şampuan ve saç kremi kullanın..

Konik Solma

Çocuklar saç kesimini soluyor, herhangi bir saç modeli ile güzel görünüyor. Konik solma, kısadan kısaya şık bir akış oluşturmak için saçları yavaş yavaş yanlarda ve arkada karıştırır. Kısa kenarlı, uzun top saç modellerinin en popüler versiyonu olarak, çocuklar için sivriltmeler şiddetle tavsiye ediyoruz..

Çocuklar Soluyor

Erkek çocuklar, yüksek, orta ve düşük solma kesimleri de dahil olmak üzere çeşitli renk geçişleri arasından seçim yapabilir. Çocuklar ayrıca kesimin ne kadar kısa süreceğini seçebilir. Cilt veya kel solma, çok kısa ve sinirli bir görünüm için saçı kafa derisine kadar incelir.

Çocukların Saç Kesimi

Küçük çocuğun kısa, uzun, düz, kalın, ince, dalgalı veya kıvırcık saçları olsun, solgun saç kesimleri çocuğunuzun saç stilini bir sonraki seviyeye taşıyabilir..

Çocuklar Konik Solmaya

alttan kesme

Alttan kesilmiş çocuklar, yenilikçiler için bir saç trendi olarak başladı ve yavaş yavaş genç erkeklere ve küçük çocuklara aktı. Alttan kesim, hem genç hem de yaşlı erkekler için en havalı saç kesimi fikirlerinden biridir..

çocuklar

Alt kesim, yanlarda ve arkada bir uzunlukta kısa bir saç kesimine sahiptir. Bu isim, çocuğunuzun berberinin saçın altından üstte görünen kesim yaptığı kesme tekniğini karakterize eder. Solgunluğun aksine, alttan kesilmiş saç modelleri karıştırılmaz veya inceltilmez.

Çocuklar İçin Havalı Kesilmiş Saç Modelleri

Genellikle kaygan bir sırt, tarak, mohawk veya çivili stil ile eşleştirilen alt kesim, şık ve zarif ancak dışa dönük ve zariftir..

Cool Boys Undercut Saç Kesimi

Gerçekten göze çarpan harika bir 9, 10, 11 veya 12 yaşındaki erkek saç modeline ihtiyacınız varsa, çocuğunuza alttan kesilmiş bir saç kesimi yaptırın..

Mohawk

Çocuklar için mohawk saç kesimi, hem cüretkar hem de sevimli görünen erkekler için yeni bir saç trendi. Bazı çocuklar yanlarını tıraş etmeyi tercih ederken, çoğu sadece yüksek bir cilt solması veya çok kısa bir alt kesim ister ve ardından saçı tepesine diker..

Çocuklar Mohawk

Geleneksel mohawk’ın daha az yoğun versiyonu, genç erkekler ve gençler için görünümü daha genel ve yakışıklı hale getirir..

Çocuklar İçin Mohawk Saç Kesimi Stilleri

Küçük erkek çocuklar için güçlü bir saç ürünü kullanarak saçların gün boyu yukarıda ve dikenli kalmasını sağlayın..

Erkek Mohawk Saç Kesimleri

pompadour

Çocuklar pompadour, retro tarzın modern bir yorumudur. Pompadour rengi solmaya, üstteki stili vurgulayan konik kenarlarla başlar. Öndeki ponpon, saçları yukarı ve arkaya kaldırarak şekillendirilir..

Çocuklar Pompadour

Saçı sağlıklı bir parlaklıkla yerinde tutmak için iyi bir çocuk saç jölesi veya pomatı kullanın. Modaya uygun ve klas, erkek pompadour düz, kalın saçlı çocuklara en çok yakışır.

Erkek Pompadour Solmaya

tarak

Çocuklar için tarak, alınabilecek en çok yönlü ve en iyi erkek saç kesimlerinden biridir. Spesifik olarak, solmaya karşı tarak, bir dizi saç stilini şekillendirmek için temel sağlar.

Çocuklar Tarak Üzerinde Solmaya

Alttan kesilmiş veya soluk kenarlarla ve arkadan başlayın. Ebeveynler ve erkek çocuklar düşük, orta veya yüksek solmaya karar verebilir ve ardından ne kadar kısa gidileceğini belirleyebilir. Cildin solması saçları çok kısa keser ve bu yaz kesimi olarak harika olabilir. Kesimi uyarlamanın diğer yolları arasında sert bir parça eklemek veya yanlara bir saç deseni kazımak yer alır..

Çocuklar İçin Sert Parça Tarak

Tarak yapmak için kaliteli bir pomad, jel veya ağda uygulayın ve çocuğunuzun saçına yayın. Ardından saçı bir fırça veya tarakla bir tarafa ayırın. Doğal, dokulu bir görünüm için mat bir şekillendirici ürün kullanın.

Çocuklar Saç Kesimi Üzerinde Tarak

Saç kesimi üzerindeki tarak ayrıca bir mohawk, kısa tüy, pompadour, dağınık tüylü üst veya uzun köşeli saçak stiline dönüştürülebilir.

Boys Tarak Üzerinde Konik Saç Kesimi

Alması kolay ve şekillendirmesi basit, çocuklar saçlarını tararlar kesinlikle bir berberin favorisi.

Diken sac

Dikenli erkek saç kesimi onlarca yıldır var. Dikenli saçlı çocuklar her zaman havalı görünürler. Sıradan ama sevimli dikenli saç kesimleri zahmetsizce şekillendirilir ve katmanlı kalın, düz saçlı çocuklar için mükemmeldir..

Çocuklar Dikenli Saç

Güçlü bir yüksek tutunma jeli veya pomad ile ellerinizi erkek çocuklarınızın saçlarından geçirin ve kaldırın. Farklı bireysel sivri uçlar oluşturmak için kalın saç gruplarını şekillendirmek için parmaklarınızı kullanın. Aksi takdirde, daha dolgun bir görünüm için çivili saçları dağınık ve dokulu bırakın. Başka bir stil fikri, sadece ön kısmı yukarı çekmek olabilir..

Dikenli Erkek Saç Kesimi

İnce saçlı çocuklar için, daha kalın bir görünüm için balmumu veya kil gibi az veya hiç parlaklık vermeyen bir şekillendirici ürün kullandığınızdan emin olun..

Erkeklerin Dikenli Saç Modelleri

Sonuç olarak, çocuklar için dikenli saç modelleri şık ve eğlencelidir. Öne çıkacak benzersiz bir görünüm için tıraşlı bir çizgiyle yanlara solukluk ekleyin veya şekillendirin.

Oğlanların Dikenli Saçları

Tüylü Saç

Anneler tüylü saçlı küçük çocukları sever. Paspas üstü saç modeli olarak da bilinen sevimli tüylü saç kesimleri hem az bakım gerektirir hem de çocuklar için yönetmesi kolaydır..

Erkekler İçin Havalı Shaggy Saç Modelleri

Yeni başlayanlar için, tüylü saçlar yalnızca orta ila uzun saçlarda işe yarar. Bununla birlikte, düz, dalgalı ve kıvırcık dahil olmak üzere tüm saç tiplerinde sevişme saç kesimi iyi görünür..

Erkeklerin Tüylü Saçları

Kıvrılmayı en aza indirmek ve doğal doku eklemek için bu uzun çocuk saç stiline hafif bir şekillendirici krem ​​dokunuşuyla şekil verin. Sağlıklı, güzel ve dağınık, mükemmel görünüm için saçın doğal olarak düşmesine izin verin.

Sweet Boy Shaggy Mop Top Saç Modeli

Yan parça

Erkek tarafı, ideal küçük beyefendinin saç modelidir. Yan kısım saç kesimi hem resmi hem de resmi olmayan durumlarda giyilebilecek şık ve tatlı bir stildir..

Erkek Çocuk Saç Kesimi

Bir yan kısım solması ile başlayın. Soluk kenarlar taze, temiz bir kesim sunacak. Saçınızın doğal kısmını vurgulamak için zor bir kısım isteyin.

Çocuklar Yan Kısmı Soluk

Yan kısmı şekillendirmek için saçınızı bir tarafa taramanız yeterlidir. Ardından, ayrılmış stili vurgulamak için gerisini fırçalayın.

Çocuklar İçin Havalı Yan Parça Saç Modeli

Müthiş bir fayda da, çocuğunuz saçını dağıtırsa yan kısımdaki solma her zaman şekillendirilebilir ve hızlı bir şekilde düzeltilebilir..

Çocukların Yan Kısmı Soluk Saç Kesimi

Geri Kaygan

Kaygan arka saç, nesiller boyunca harika bir çocuk saç kesimi olmuştur. Kenarları kısa ve üstte daha uzun saçlarla, annelerin tek yapması gereken küçük oğlunun saçını geriye doğru taramak.

Erkeklerin Saçları Geri Kaygan Saç Modeli

Erkekler kaygan bir arka solma veya alttan kesme alabilir. Kaygan arka alt kesim, çocuğunuzun herhangi bir grupta öne çıkmasını sağlayacak zarif bir stil sağlar..

Boys Kaygan Geri Undercut

Şık klasik stil istiyorsanız, çok parlak bir jel kullanın ve saçı geriye doğru tarayın. Gevşek ve dokulu bir saç modeli için hacmi ve akışı en üst düzeye çıkarmak için orta tutuşlu, mat bir pomad uygulayın..

Havalı Çocuklar Kaygan Geri Saç Modeli

sahte şahin

Sahte şahin, küçük erkeklerin sevdiği bir tür dikenli stildir. Asi, eğlenceli ve tarz, sahte şahin en iyi yanlarda solma ile çalışır.

Çocuklar Sahte Şahin

Sahte şahini elde etmek için, çocuklarınızın saçlarının dikenli olması ve başın ortasına doğru itilmesi gerekir..

Çocuklar Sahte Şahin Solmaya

Adından da anlaşılacağı gibi, sonuç, evrensel olarak yakışıklı ve taze olan sahte bir mohawk..

Çocuklar Faux Hawk Fade Saç Kesimleri

kısa

Kısa saç, zahmetsiz bir stil isteyen çocuklar için harika bir saç modeli. Kısa, orta uzunlukta ve daha uzun saçlara sahip modern dokulu kısa saç kesimi, hareket ve hacim isteyen yaşça büyük erkeklerde özellikle iyi görünüyor.

Çocuklar Kısa Saç Kesimi

Yanlarda ve arkada konik bir solma veya alt kesim yapın ya da bir yan kesik için üst kısmı fırçalayın – bu kesimi giymenin birçok yolu vardır.

Çocuklar İçin Modern Kısa Saç Kesimi

Dağınık saç

Dağınık erkek saç modelleri, çocuklar ve meşgul anneler için kolay, az bakım gerektiren saç kesimi stilleridir. Doku için hafif ila orta tutuşlu bir şekillendirici ürün uygulayın ve dağınık ama modaya uygun bir görünüme sahip olun..

Dağınık Erkek Saç Modelleri

Ayrıca, küçük çocuklar herhangi bir stile dağınık bir dokunuş katabilir. Yapılandırılmış veya düzgün bir yüzey yerine parmaklarınızı ve ellerinizi daha karışık, darmadağınık bir üst için kullanın..

Havalı Dağınık Çocuk Saç Modelleri

Kalın, kıvırcık ve dalgalı saçları olan erkekler için mükemmel, üstte dağınık saç, kalıcı güç sağlayan bir trend..

Çocuklar İçin Kısa Dağınık Saç Modelleri

Asker traşı

Mürettebat kesimi, çocuklar için en iyi kısa saç modellerinden biridir. Üstte 1 ila 2 inç uzunluğunda ve yanlarda konik solmuş bir saç kesimi ile çocuk mürettebat kesimi, atletik bir tarz isteyen erkekler için harika bir seçenektir..

Çocuklar Mürettebat Kesimi

Mürettebatın farklı ve özel kesim yapmasının bir yolu, ön tarafı dikmek veya saçı yana doğru süpürmektir. Az miktarda pomad veya jel ile başlayın, saçınızı öne getirin ve kaküllerinizle yandan süpürülmüş bir stil oluşturun..

Çocuklar Mürettebat Kesim Solması

Yandan Taranmış Saç

Yandan taranmış saçlar, herhangi bir havalı kısa veya uzun saç modeli ile birleştirilebilir. İdeal olarak, süpürülmüş patlamalarla üstte uzun katmanlı saçlar isteyeceksiniz..

Yandan Kaküllü Uzun Katlı Çocuk Saçları

Hafif bir şekillendirici krem ​​veya köpük uygulamak ve parmaklarınızla saçı taramak isteyeceksiniz. Sonuç, rahat ama şık, akıcı bir stildir..

Çocuklar İçin Sevimli Yan Taraklı Saç

Zamansız bir dokunuş için bu mükemmel dokulu, rüzgarlı çocuk saç modelini deneyin.

Çocuklar İçin Uzun Kenardan Taranmış Saç Modeli

Üç numara saç kesimi

Vızıltı kesimi, erkekler için klasik çok kısa saç kesimidir. Buzz cut solma basit ve tazedir ve her gün kilitlerini şekillendirmek için zaman harcamak istemeyen aktif yaşam tarzına sahip çocuklar için harikadır..

Boys Buzz Cut Saç Kesimi

Yanlar ve üst kısım arasında bir miktar kontrast elde etmek için, çocuğunuzun berberinden orta veya yüksek cilt konik bir solma istemenizi öneririz..

Cool Kids Buzz Cut Fade

saçak

Saçak, alnın üzerine düşen patlamalara sahiptir. Saçın geri kalanı kısa, orta veya uzun olabilirken, saçak herhangi bir hacim gerektirmeden çok fazla stil katıyor..

Çocuklar Saçak Saç Modeli

Dokulu saçak saç modelleri kalın, ince veya ince saçlarla iyi çalışır. Benzer şekilde, kaküllerinizi kısa bir saçak için kesebilir veya daha uzun, köşeli bir saçak için uzatmalarına izin verebilirsiniz..

Havalı Çocuk Saçak Saç Modelleri

Sınırsız stil seçenekleriyle çocuklar kendi görünümlerini seçmekte özgürler.

Fırçalanmış Üst

Fırçalanmış saç modeli, genç erkekler için sofistike ve sevimli bir stildir. Erkekler için en iyi saç stillerinden biri olarak, dokulu saç stilinin küçük çocuklarda da aynı derecede havalı görünmesi mantıklıdır..

Sevimli Çocuklar Fırçalanmış Saç Modeli

Kısa soluk kenarlarla birleştiğinde, fırçalanmış bir üst, bir okul çocuğu saç kesimi olarak rahat ve eğlenceli ya da bir düğün için zarif ve şık olabilir..

Çocuklar İçin Havalı Saç Kesimleri