59 Pintinės šukuosenos vyrams

Pintinės-viena populiariausių, stilingiausių ir mažai priežiūros reikalaujančių šukuosenų vyrams. Taip pat žinomas kaip pynės, pynimo stilius galima pasiekti trumpais ir ilgais plaukais, suporuotais su siaurėjančiu išblukimu, nukirptomis ar nuskustomis pusėmis ir skirtingais būdais, kad būtų sukurtas unikalus kietas vaizdas. Nors vyriškos pynės kažkada buvo žinomos tik kaip kukurūzai, vyrams yra daugybė skirtingų pintinių tipų, įskaitant dėžutes, kukurūzus, pintas baimes ir prancūziškas pintines. Nors pintinės šukuosenos istoriškai buvo skirtos juodaodžiams vyrams ir berniukams, ši tendencija gali pasitarnauti ir lotynų, azijiečių bei baltųjų vyrams. Jei jums įdomu išbandyti pintus plaukus, atėjo laikas eksperimentuoti su pynėmis vyrams. Norėdami padėti įkvėpti jus dizaino idėjomis, mes surinkome geriausias pynimo šukuosenas vyrams šiais metais.

Pynės vyrams

Pynės vyrams

Pintinės vyrams sujungia stilių, apsaugą ir funkcionalumą, kad būtų pasiekta šauni šukuosena. Pinti plaukai yra įvairių unikalių stilių ir dizaino. Iš dviejų, trijų ir keturių pintinių eilėse, kurios teka tiesiai atgal, iki viršuje esančių kūrybingų sukimo pynių, vaikinai gali rinktis iš įvairių pintinių šukuosenų. Žemiau apžvelgsime naujausias vyriškų pintinių stilių tendencijas, kurias reikia išbandyti dabar!

Pinti stiliai vyrams

Pinti stiliai

Cornrows

„Cornrows“ yra viena iš geriausių ir populiariausių vyrų šukuosenų. Tvirtos ir švarios karnizai yra kompaktiški ir lengvai prižiūrimi, tačiau išlaiko madingą briauną, todėl jie tampa ikoniški. Tai viena iš priežasčių, kodėl kukurūzai egzistuoja daugelį metų, ir jų bus dar daug, nes ši tradicinė pynimo forma yra lanksti. Kadangi kukurūzai yra tokie universalūs ir nereikalauja priežiūros, tokio tipo pynės tapo įprastos sportininkams, tokiems kaip Russellas Westbrookas, Allenas Iversonas ir Kawhi Leonardas.

„Cornrow Braids“ šukuosenos vyrams

Juodojo žmogaus pynės

Dėžutės pynės

„Box braids“ yra tokių kaip ASAP Rocky, menininko, garsėjančio savo mados pojūčiais ir dainų tekstais, sinonimai. Daugumai vyrų dėžutės pintines išskiria tai, kad jos nėra pritvirtintos prie galvos odos – jos yra padalintos kvadratėliais išilgai galvos odos. Tai reiškia, kad juos lengva išdėstyti įvairiais kampais ir formomis, pradedant tradicinėmis vyriškomis kasytėmis, kai pynės kabo nuo galvos nugaros ir šonų, iki kuodelio ar vyriškos bandelės..

Vyriškos dėžutės

Dėžutės pintinių stiliai

Vyriškos bandelių pynės

Vyriškos bandelių pynės skirtos vaikinams, kurie nenori, kad jų pynės visą laiką pakabintų. Jei norite, kad jūsų plaukai neuždengtų veido ar nesugrįžtų prie pečių ir nugaros, galite juos susieti su vyriška bandele. Kaip ir tipiška bandelė, stilius idealiai tinka, kai reikia būti madingam, bet neturite laiko. Kai kurie vyrai jį paverčia praktišku ir stilingu kirpimu, apjuosdami storesnę pynę aplink galvos kraštus, palikdami centrą įmantresnio dizaino.

Vyriškos bandelių pynės

Vyriškos bandelių pynės

Pynės berniukams

Pynės berniukams yra mažiau vyriškos ir vyriškos, tinka švelnioms savybėms. Paprastai berniukų pintos šukuosenos sukuria sudėtingus modelius, kurie parodo vaikų norą visada būti naujausių tendencijų viršūnėje. „Fishbone“ dizainas yra ikoniškas kirpimas berniukams.

Berniukų pynės

Berniukų pintos šukuosenos

Baimės nerijos

Baimės pynės sujungia dvi šukuosenas į vieną, imdamosi klasikos ir sumaišydamos jas, kad gautumėte geriausią stilių. Akimirksniu akivaizdu yra tai, kiek tekstūros jūs gaunate, kai nusprendžiate pinti dredus, taip pat papildomas tūris. Plaukų storis reiškia, kad galėsite išlaikyti stilių mažiau pastangų, todėl galėsite keisti pynimo techniką be daug rūpesčių ar valandų rišimo! Baimės nerijos puikiai tinka vyrams su trumpais plaukais, nes trumpesni kirpimai neleidžia jiems atrodyti moteriškai.

Baimės nerijos

„Dreadlock“ pynės

Pynės su Undercut

Pintinės su išpjova užtikrina, kad pagrindinė jūsų stiliaus savybė – pynės – išsiskiria ir neišnyksta fone. Pintinės yra kasos, tačiau jas suporavus su pjūviu, jis pakyla į kitą lygį, nes aptakus nugaros ir šonų pobūdis kontrastuoja su ilgesniu stiliumi. Be to, yra įvairių versijų – nuo išblukusių iki atjungtų, todėl jūsų pynės niekada nesijaus senos ar pavargusios.

Pynės su Undercut

Undercut Braids Vyrai

Pynės su išblukimu

Jei norite aštraus ir universalaus kirpimo, pynės su išblukimu yra skirtos vaikinams, kurie nenori perlenkti savo pynės. Kartais lengva susigaudyti, kad pynės būtų kuo didesnės ir pilnos, tačiau dėl to jos gali atrodyti laukinės ir nesuvaldomos. Įdiegus išblukimą, galite išlaikyti kontrolės lygį neprarandant jokio stiliaus, nes galite tiesiog pridėti pynės prie viršutinių plaukų. Įvairios tekstūros ir subtilus, tačiau galingas kontūrinis išblukimas leis jums atrodyti gaiviai.

Dėžutės pynės

Karnizai su išblukimu

Pintinės trumpiems plaukams

Nereikia laukti metų, kad išaugtumėte plaukus, nes vaikinai gali gauti pintines trumpiems plaukams. Svarbiausia, kad nugara ir šonai būtų kompaktiški, kaip ir įprastu trumpu stiliumi. Pavyzdžiui, galite pasirinkti apatinį kirpimą arba kūginį išblukimą ir palikti viršutinius plaukus ilgiau. Turint papildomą ilgį viršuje, lengva stumti sruogas aukštyn ir surišti jas į vietą. Taip pat drąsus kontrastas, pynės trumpiems plaukams suteikia daug kūrybinės įgauna klasikinę tendenciją.

Pintinės trumpiems plaukams

Pynės su išblukimu

Pintinės ilgiems plaukams

Pintinės ilgiems plaukams idealiai tinka, jei plaukai auga, o ne žemyn. Nors jis turi apimtį, jam trūksta norimo ilgio, o tai yra pynės. Patempdami plaukus ir pyndami juos pečių link, pagaliau įgysite visą ilgio tendenciją, kurią auginote kelis mėnesius. Norėdami pašalinti efektą, turėsite susirišti plaukus bent į tris ar keturias pynutes kiekvienoje galvos pusėje.

Pintinės ilgiems plaukams

Pintinės vyrams su ilgais plaukais

Pavienės pynės

Galite nešioti pavienius pintus įvairiais būdais. Kaip ir kasos pintines, galite jas išdėstyti atskirai, kad galėtumėte naudoti švarią madą, kuri yra atskirų pynių sinonimas. Tiems, kurie nori kažko mažiau klasikinio stilingo, galite uždėti vieną pynę aplink galvos kraštą ir pridėti kukurūzų į erdvę centre.

Pavienės pynės

Vieno trumpo plauko pynės vyrams

Dvi pynės

Dvi pynės puikiai tinka vyrams su storais plaukais. Stilius nėra toks subtilus ar įmantrus kaip pavienės pintinės, tačiau lengvas dizainas labai traukia akį. Įprastas dvigubų pintinių nešiojimo būdas – dviejų atskirų pynių paleidimas nuo galvos priekio iki nugaros; tačiau jūs įgyvendinate papildomą vėsumą, suformuodami iš jų dvigubas bandeles. Kalbant apie madingas ir originalias pintines, jūs negausite daugiau unikalių kelių bandelių!

Dvi pynės vyrams

Dvi pynės su išblukimu

Trys pynės

Trys pynės puikiai tinka sukurti įspūdį kupiną išvaizdą, tačiau ją taip pat lengva sutramdyti. Priklausomai nuo stiliaus, galite turėti ilgus ar trumpus plaukus, todėl tai labai universalus dizainas, kuris yra naudingas vaikinams, norintiems pridėti kitą dimensiją. Paprastai viena pynė eina žemyn galvos centru, o kitos dvi – į šonus, kad būtų sukurta papildoma danga.

Trys pynės

3 nerijos vyrams

Keturios pynės

Keturias pintines yra sunkiau prižiūrėti, nes yra daugiau pynių, kurias galima pritvirtinti, tačiau vyrams patinka jų suteikiamas tūris, nes stilius atrodo storesnis. Be to, papildomos pynės idealiai tinka išbandyti įvairias tendencijas, nes jas galite sumaišyti ir derinti su viskuo-nuo išblukusių pusių iki banguotų linijų tarp atskirų pynių..

Keturios pynės vyrams

4 nerijos vyrams

Šoninės pynės

Užuot eidami iš priekio į nugarą, šoninės pynės pasislenka jūsų ausų kryptimi, sukurdamos klasiką, kurią paprasta ištraukti. Paprastai geriau vaikinams, norintiems plonų trumpų pintinių, nes ilgos ir storos pynės gali atrodyti per didelės. Žinoma, jei norite, kad ant viršaus būtų daugiau plaukų, nes jie yra plonesni, galite įdėti šoninę pynę, kad nepraleistumėte šaunios tendencijos.

Šoninės pintos šukuosenos vyrai

Vyriškos šoninės pynės

Viršutinės pynės

Viršutinės pynės apsiriboja galvos viršuje, todėl nugaros ir šonų negausite daug. Šis pynimo stilius dažnai derinamas su išblukimu ar nusiskutais šonais, kad būtų paryškintas dizainas viršuje. Tokiu būdu viršuje esančių pintinių kontrastas puikiai tiks su trumpesniu ilgiu, jau nekalbant apie tai, kad yra daugybė skirtingų variantų – nuo viengubo ir dvigubo pynimo iki baimės ir užkabos, kurios patenka į vyrišką bandelę.

Vyriškos pynės

Pinti šukuosena viršuje

Mažos pynės

Ilgi plaukai dažniausiai yra tinkamiausi pynėms, nes jie suteikia stiliaus parinkčių, tačiau tai nereiškia, kad mažų ir trumpų dizainų nėra. Svarbiausia yra įsitikinti, kad turite pakankamai ilgio pynėms pritvirtinti, o maždaug trys ar keturi coliai yra tinkamo ilgio. Tuomet svarbiausia, kad jūsų estetika būtų kuo mažesnė naudojant „microblading“ metodus, leidžiančius atrodyti griežtai ir įmantriai. Apatinis kirpimas idealiai tinka mažoms pintinėms, nes jas pabrėžia.

Mažos pynės vyrams

Maži pynimo stiliai vyrams

Didelės pynės

Didelėms pynėms reikia nuo penkių iki dešimties colių plaukų. Kuo ilgesni plaukai, tuo didesni bus jūsų posūkiai ir labiau atrodys jūsų pinta šukuosena. Puikus pavyzdys yra vikingų įkvėpta pynė, einanti nuo pakaušio iki pečių ir nugaros srities. Susipynę su barzda ir paryškintu šonu, jūs garantuojate vyrišką atmosferą, kuri yra tiesus šiaurietiškas karys.

Vyriškos didelės pynės

Didelio pynimo stiliaus vyrai

„Feed-In“ pynės

Pynimo pynės prasideda plonai priekyje ir tampa storesnės ir ilgesnės dirbant atgal. Skirtingas plotis yra puikus būdas suteikti plaukams formą ir tekstūrą, neprarandant įmantrumo, nes plonos pynės priekyje nėra per daug veido. Tiekimai taip pat yra lankstūs, todėl galite padidinti arba sumažinti pynimų skaičių, priklausomai nuo jūsų nuotaikos.

„Feed In Braids Men“

Maitinimas nerijos ilgų plaukų vyrams

Pintas Mohawk

Pintinės neturi tekėti viena kryptimi arba būti suprojektuotos į vieną dizainą, kaip rodo pintas mohawkas! Sukdami savo posūkius ir traukdami juos į mohawk formą galvos odos centre, sukursite dar drąsesnį kirpimo variantą, ypač jei šonai nusiskutę ir švarūs.

Pinti Mohawk vyrai

Pinti Mohawk šukuosenos vyrai

Pintas arklio uodega

Pintas arklio uodega yra vyriškas, akį traukiantis dizainas, tinkantis jūsų gatvėje, jei pavargote nuo tiesių nugaros plaukų ar vyriškos bandelės. Kaip vikingų įkvėpta pynė, jos kulminacija yra viena arklio uodega gale. Jei tris posūkius išilgai galvos centro ir šonų sulenksite į ilgą arklio uodegą, suformuosite keistas pintines.

Pintinės bandelėje

Pintas arklio uodega

Karūnos pynė

Karūninė pynė yra kirpimas, tinkantis karaliui. Naudodami vieną ilgą, storą pynę, kuri apskrieja galvos ilgį, arba dvi iš abiejų pusių, jei norite, sukuriate karališką efektą, kuris yra karališkas, nes palieka daug vietos įmantriems dizainams toje likusioje erdvėje. Pasirinkite simetrišką modelį, kad gautumėte galutinę karališką išvaizdą.

„Crown Braids Men“

Šaunūs karūniniai pynimo stiliai vyrams

Vorų pynės

Vorų pynės yra stilius, kuris yra dėžutės pintinių variantas; tačiau skirtumas yra į karūną nuskustas modelis. Vorų pynimo stiliai turi tiesią liniją ir įstrižas linijas, kurios ją kerta. Rezultatas-į vorą panašus kūnas, o dėžutės pynės veikia kaip kojos.

Vyriškos pynės

Šaunūs vyrų vorų stiliai

Lengvos pynės

Lengvos pynės paprastai yra paprastos ir labai nereikalauja priežiūros, tačiau dėl jų švarios estetikos jie tampa patrauklūs. Geriausi pavyzdžiai yra pavieniai pynimai, nes jie yra minimalūs, tačiau galite pridėti dar vieną aspektą, įtraukdami jį į viršutinį mazgą ar vyrišką bandelę, kuri yra tokia pat atsitiktinė ir protinga.

Lengvos pynės vyrams

Vyriškos pynės

Šaunios pynės

Yra daug originalių ir akį traukiančių tendencijų, kurias galima išbandyti su pynėmis, todėl neturėtumėte įstrigti provėžoje. Jei matote naują dizainą, kuris jums patinka ir norite pabandyti, nebijokite eiti į kirpėjus ir papasakoti jiems, ką matėte! Jei nežinote, kaip apibūdinti stilių, galite ieškoti „Google“ paveikslėlio ir pasiimti su savimi.

Šaunios pynės vyrams

Šaunūs pynimo stiliai vyrams

Zig Zag pynės

Tiesios pynės yra norma, todėl zigzaginės pynės puikiai paįvairina jūsų įvaizdį ir prideda jaudulio, kurio nesulaukiate, kai jūsų kirpimas atrodo vienodas. Vaikinai mėgsta zigzago modelį, nes jis gali būti suprojektuotas įvairiais būdais-nuo pakabinimo iki tvirtesnės pynės, kaip ir įmantrus žuvų kaulo stilius. Visų pirma, zigzagai yra linksmi ir kūrybingi.

Vyrai „Zig Zag“ pynės

Zig Zag Braid dizaino vyrai

Prancūziškos pynės

Prancūziškos pintinės pavadintos pagal Europoje susiformavusį stilių, kuris ilgą laiką buvo moterų sinonimas. Tačiau, vystantis visuomenei, prancūziškos pynės vyrams tapo sudėtingais ir dailiais būdais, kaip vaikinai tiesiais plaukais gauti kirpimą, kuris paprastai siejamas su afrokaribietiškais plaukais. Šiai klasikinei išvaizdai jums reikės vienos ilgos pynės, susipynusios su šoninėmis pintinėmis.

Prancūzų pinti vyrai

Prancūziškos pynės vaikinams

Tiesių plaukų pynės

Tiesios plaukų pynės yra įmanomos, tačiau jūs turite leisti plaukams išaugti, kitaip jie nepynės ir nesisuks į vietą. Kai užaugsite reikiamu kiekiu, turėtumėte rinktis daug mažų, sandariai supintų kasų, kad gautumėte reikiamą storį, kad atitrauktumėte estetiką.

Tiesių plaukų pynės vyrams

Vyriški tiesių plaukų pintinių stiliai

Pintinės baltiems vyrams

Ilgas, pintas arklio uodega gale visada yra baltų vyrų kasų nugalėtojas, nes turi skandinavišką pojūtį. Vis dėlto jums reikia ne tik pasirinkti kario vikingų modelį, nes olandiškos pynės, maitinančios trumpą arklio uodegą ar vyrišką bandelę, idealiai tinka ir baltiems vaikinams. Naudokite atjungtą pjūvį, kad pridėtumėte daugiau sudėtingumo.

Baltos vyrų pintos šukuosenos

Balti vyrai su pynėmis