59 warkocze fryzury dla mężczyzn

Warkocze to jedna z najpopularniejszych, stylowych i łatwych w utrzymaniu fryzur dla mężczyzn. Warkocze, znane również jako warkocze, można uzyskać z krótkimi i długimi włosami, w połączeniu ze zwężającymi się, podciętymi lub wygolonymi bokami i zaprojektować na różne sposoby, aby stworzyć niepowtarzalny fajny wygląd. Podczas gdy męskie warkocze były kiedyś znane wyłącznie jako warkocze, istnieje wiele różnych rodzajów warkoczy dla mężczyzn, w tym warkocze pudełkowe, warkocze, dredy plecione i warkocze francuskie. Chociaż plecione fryzury historycznie były dla czarnych mężczyzn i chłopców, ten trend może również działać dla Latynosów, Azjatów i białych mężczyzn. Jeśli jesteś ciekawy, jak wypróbować plecione włosy, czas poeksperymentować z warkoczami dla mężczyzn. Aby zainspirować Cię pomysłami projektowymi, zebraliśmy najlepsze fryzury warkoczowe dla mężczyzn, które można uzyskać w tym roku.

Warkocze dla mężczyzn

Warkocze dla mężczyzn

Warkocze męskie łączą styl, ochronę i funkcjonalność, aby uzyskać fajną fryzurę. Plecione włosy występują w wielu różnych stylach i wzorach. Od dwóch, trzech i czterech warkoczy w rzędach, które płyną prosto z powrotem, po kreatywne skręcane warkocze na górze, faceci mają do wyboru różne fryzury warkocze. Poniżej omówimy najnowsze trendy w męskich stylach warkoczy, które warto wypróbować już teraz!

Style warkoczy dla mężczyzn

Style warkoczy

cornrows

Cornrows to jedne z najlepszych i najpopularniejszych fryzur warkoczowych dla mężczyzn. Ciasne i czyste, warkoczyki są kompaktowe i łatwe w utrzymaniu, ale zachowują modną krawędź, która czyni je kultowymi. Jest to jeden z powodów, dla których warkocze istnieją od lat i będą dostępne przez wiele innych, ponieważ ta tradycyjna forma plecionki jest elastyczna. Ponieważ warkocze są tak wszechstronne i łatwe w utrzymaniu, tego typu warkocze stały się powszechne wśród sportowców takich jak Russell Westbrook, Allen Iverson i Kawhi Leonard.

Fryzury Męskie Warkocze Cornrow

Czarne warkocze

Plecionki w pudełku

Plecionki pudełkowe są synonimem pokroju ASAP Rocky, artysty słynącego zarówno z wyczucia mody, jak i tekstów. To, co wyróżnia warkocze pudełkowe dla większości mężczyzn, to to, że nie są one przyczepione do skóry głowy – zamiast tego są podzielone na kwadraty wzdłuż skóry głowy. Oznacza to, że można je łatwo układać pod różnymi kątami i formami, od tradycyjnych męskich plecionek w kształcie pudełka, w których warkocze zwisają z tyłu i boków głowy, po kucyk lub męski kok.

Pudełko Warkocze Mężczyźni

Style plecionek w pudełku

Męskie warkocze kok

Męskie warkocze są dla facetów, którzy nie chcą, aby ich warkocze wisiały przez cały czas. Jeśli wolisz, aby włosy nie zakrywały twarzy ani nie wracały do ​​ramion i pleców, możesz związać je w męski kok. Jak typowy kok, styl jest idealny, gdy musisz być na czasie, ale nie masz czasu. Niektórzy mężczyźni zamieniają go w praktyczny i stylowy krój, zaplatając grubszy warkocz wokół krawędzi głowy, pozostawiając środek do stylizacji bardziej skomplikowanymi wzorami.

Męskie warkocze kok

Męskie warkocze kok

Warkocze dla chłopców

Warkocze dla chłopców są mniej męskie i męskie, pasują do ich miękkich rysów. Zazwyczaj plecione fryzury dla chłopców dają złożone wzory, które pokazują, że dzieci chcą być zawsze na szczycie najnowszych trendów. Wzór rybiej kości to kultowy krój dla chłopców.

Warkocze dla chłopców

Plecione fryzury dla chłopców

Straszne warkocze

Dread warkocze łączą dwie fryzury w jedną, łącząc klasykę i mieszając je ze sobą, aby uzyskać ostateczny styl. Od razu oczywiste jest, ile tekstury uzyskasz, gdy zdecydujesz się zapleść dredy, a także dodatkową objętość. Gęstość twoich włosów oznacza, że ​​będziesz w stanie utrzymać fryzurę przy mniejszym wysiłku, więc możesz zmienić technikę splatania bez zbytniego zmartwienia i godzin wiązania! Dreadowe warkocze są idealne dla mężczyzn z krótkimi włosami, ponieważ krótsze fryzury sprawiają, że nie wyglądają kobieco.

Straszne warkocze

Warkocze z dredami

Warkocze z podcięciem

Warkocze z podcięciem sprawią, że główna cecha Twojej stylizacji – warkocze – będzie się wyróżniać i nie wnikać w tło. Warkocze są kasowe, ale połączenie ich z podcięciem przenosi je na wyższy poziom, ponieważ elegancki charakter pleców i boków kontrastuje z dłuższym stylem na górze. Istnieją również różne wersje podcięć, od wyblakłych do rozłączonych, więc twoje warkocze nigdy nie będą stare ani zmęczone.

Warkocze z podcięciem

Warkocze z podcięciem dla mężczyzn

Warkocze z Fade

Jeśli chcesz fajnej fryzury, która jest ostra i wszechstronna, warkocze z blaknięciem są dla facetów, którzy nie chcą przesadzać swoimi warkoczami. Czasami łatwo jest wciągnąć się w robienie warkoczy tak dużych i pełnych, jak to tylko możliwe, ale może to sprawić, że będą wyglądać na dzikie i nieokiełznane. Wprowadzenie efektu zanikania pozwala zachować poziom kontroli bez utraty stylu, ponieważ możesz po prostu dodać warkocze do górnych włosów. Różne tekstury, wraz z subtelnym, ale mocnym konturowaniem z zanikania, sprawią, że będziesz wyglądać świeżo.

Plecionki w pudełku

Cornrows z Fade

Warkocze na krótkie włosy

Nie musisz czekać rok, aby zapuścić włosy, ponieważ faceci mogą dostać warkocze na krótkie włosy. Najważniejsze jest, aby tył i boki były zwarte, tak jak w przypadku zwykłego, krótkiego stylu. Na przykład możesz zdecydować się na podcięcie lub blaknięcie stożka i pozostawić górne włosy dłużej. Dzięki dodatkowej długości na górze łatwo jest pchnąć pasma do góry i związać je na miejscu. Oprócz odważnego kontrastu, warkocze na krótkie włosy oferują wiele kreatywnych rozwiązań klasycznego trendu.

Warkocze na krótkie włosy

Warkocze z Fade

Warkocze na długie włosy

Warkocze na długie włosy są idealne, jeśli twoje włosy rosną, a nie opadają. Chociaż ma objętość, brakuje mu pożądanej długości, w której w grę wchodzą warkocze. Przyciągając włosy ciasno i splatając je w dół do ramion, w końcu uzyskasz w pełni długi trend, który uprawiasz od miesięcy. Będziesz musiał związać włosy w co najmniej trzy do czterech warkoczy z każdej strony głowy, aby uzyskać efekt.

Warkocze na długie włosy

Warkocze dla mężczyzn z długimi włosami

Pojedyncze warkocze

Pojedyncze warkocze możesz nosić na różne sposoby. Podobnie jak warkocze pudełkowe, możesz je ustawiać indywidualnie, aby wykorzystać prosty fason, który jest synonimem pojedynczych warkoczy. Dla tych, którzy chcą czegoś mniej klasycznie stylowego, możesz założyć pojedynczy warkocz wokół krawędzi głowy i dodać wąsy do przestrzeni pośrodku.

Pojedyncze warkocze

Pojedyncze krótkie warkocze dla mężczyzn

Dwa warkocze

Dwa warkocze są idealne dla mężczyzn o gęstych włosach. Styl nie jest tak subtelny i wyrafinowany jak pojedyncze warkocze, ale prosty design bardzo przyciąga wzrok. Standardowym sposobem noszenia podwójnych warkoczy jest założenie dwóch oddzielnych warkoczy od przodu głowy do tyłu; jednak wprowadzasz dodatkowy chłód, formując je w podwójne bułki. Jeśli chodzi o modne i oryginalne warkocze, nie dostajesz więcej unikalnych, wielokrotnych bułek!

Dwa warkocze mężczyzn

Dwa warkocze z blaknięciem

Trzy warkocze

Trzy warkocze świetnie nadają się do stworzenia pełnego efektu, ale także łatwego do oswojenia. W zależności od stylu możesz mieć długie lub krótkie włosy, więc jest to bardzo uniwersalny wzór, który jest pomocny dla facetów, którzy chcą dodać inny wymiar. Zazwyczaj jeden warkocz schodzi przez środek głowy, podczas gdy pozostałe dwa są po bokach, aby zapewnić dodatkowe pokrycie.

Trzy warkocze

3 warkocze mężczyzn

Cztery warkocze

Cztery warkocze są trudniejsze do utrzymania, ponieważ jest więcej warkoczy do zamocowania, ale mężczyźni uwielbiają objętość, którą zapewniają, ponieważ sprawiają, że fryzura wydaje się grubsza. Dodatkowo dodatkowe warkocze są idealne do wypróbowania różnych trendów, ponieważ można je mieszać i łączyć ze wszystkim, od wyblakłych boków po faliste linie między poszczególnymi warkoczami.

Cztery warkocze mężczyzn

4 warkocze mężczyzn

Plecionki boczne

Zamiast iść z przodu do tyłu, boczne warkocze skręcają w kierunku twoich uszu, wprowadzając zwrot w klasycznym stylu, który jest łatwy do ściągnięcia. Generalnie jest to lepsze dla facetów, którzy chcą krótkich warkoczy, które są cienkie, ponieważ długie i grube warkocze mogą wydawać się zbyt nieporęczne. Oczywiście, jeśli wolisz trzymać więcej włosów na wierzchu, ponieważ są one cieńsze, możesz założyć boczny warkocz, aby nie przegapić fajnego trendu.

Męska fryzura pleciona z boku

Boczne warkocze męskie

Najlepsze warkocze

Górne warkocze są ograniczone do czubka głowy, dzięki czemu nie uzyskujesz dużego zakrycia z tyłu i po bokach. Ten styl warkocza często łączy się z wyblakłymi lub ogolonymi bokami, aby podkreślić wzór na górze. W ten sposób kontrast warkoczy na górze będzie idealnie pasował do krótszych długości, nie wspominając o tym, że istnieje mnóstwo różnych opcji, od pojedynczych i podwójnych warkoczy po dredy i loki, które wpadają w męski kok.

Najlepsze warkocze męskie

Pleciona fryzura na górze

Małe warkocze

Długie włosy są zwykle najodpowiedniejszym rodzajem warkoczy, ponieważ zapewniają opcje stylizacji, ale to nie znaczy, że małe i krótkie wzory są niedostępne. Kluczem jest upewnienie się, że masz wystarczającą długość, aby ułożyć warkocze na miejscu, a około trzech do czterech cali to dobra długość. Następnie chodzi o to, aby Twoja estetyka była jak najmniejsza za pomocą technik microblading, które pozwalają na ciasny i skomplikowany wygląd. Podcięcie jest idealne do małych warkoczyków, ponieważ je podkreśla.

Małe warkocze męskie

Małe style warkocze dla mężczyzn

Duże warkocze

Duże warkocze wymagają od pięciu do dziesięciu cali włosów. Im dłuższe włosy, tym większe będą Twoje skręty i tym bardziej efektowna będzie Twoja pleciona fryzura. Doskonałym przykładem jest warkocz inspirowany Wikingami, który biegnie od tyłu głowy do ramion i pleców. W połączeniu z brodą i odważnym podcięciem po bokach masz gwarancję męskiej atmosfery, która jest prostolinijnym nordyckim wojownikiem.

Duże warkocze męskie

Duży warkocz w stylu mężczyzn

Warkocze do karmienia

Warkocze do karmienia zaczynają się cienkie z przodu i stają się grubsze i dłuższe, gdy kierują się do tyłu. Zróżnicowana szerokość to fantastyczny sposób na nadanie kształtu i tekstury włosom bez utraty wyrafinowania, ponieważ cienkie warkocze z przodu nie zasłaniają twarzy. Domieszki są również elastyczne, więc możesz zwiększać lub zmniejszać liczbę warkoczy w zależności od nastroju.

Karmić w warkoczach mężczyzn

Karm w warkoczach dla mężczyzn z długimi włosami

Pleciony irokez

Warkocze nie muszą płynąć w jednym kierunku ani być stylizowane w jeden wzór, jak pokazuje pleciony irokez! Zbierając skręty i przyciągając je do kształtu irokeza na środku skóry głowy, stworzysz wersję odważnego cięcia, która jest jeszcze bardziej odważna, zwłaszcza jeśli boki są ogolone i czyste.

Pleciony Mohawk Mężczyźni

Pleciona fryzura Mohawk dla mężczyzn

Pleciony Kucyk

Pleciony kucyk to męski, przyciągający wzrok wzór, który pasuje do Twojej ulicy, jeśli masz dość prostych włosów z tyłu lub męskiego koku. Jak warkocz inspirowany Wikingami, kończy się pojedynczym kucykiem z tyłu. Jeśli nałożysz trzy skręty wzdłuż środka i boków głowy w długi kucyk, ułożysz kilka niezłych warkoczy.

Warkocze w bułce

Pleciony Kucyk

Warkocz korony

Warkocz korony to krój godny króla. Z jednym długim, grubym warkoczem, który oplata całą długość głowy, lub dwoma z każdej strony, jeśli wolisz, tworzysz królewski efekt korony, ponieważ pozostawia dużo miejsca na skomplikowane projekty w pozostałej przestrzeni. Wybierz symetryczny wzór, aby uzyskać ostateczny królewski wygląd.

Koronowe warkocze męskie

Fajne style koronkowe dla mężczyzn

Warkocze Pająka

Plecionki pająka to styl będący wariacją na temat warkoczy pudełkowych; jednak różnica polega na wzorze wygolonym w koronie. Style warkoczy pająków mają linię prostą i ukośne, które je przecinają. Rezultatem jest ciało podobne do pająka, z warkoczami pełniącymi rolę nóg.

Męskie warkocze pająka

Fajne style warkoczy pająków dla mężczyzn

Łatwe warkocze

Plecionki Easy wydają się być proste i bardzo łatwe w utrzymaniu, ale to ich estetyka o czystym kroju sprawia, że ​​są atrakcyjne. Najlepszym przykładem są pojedyncze warkocze, ponieważ są minimalne, ale możesz dodać inny wymiar, wciągając go w górny węzeł lub męski kok, który jest równie swobodny i elegancki.

Proste warkocze dla mężczyzn

Męskie warkocze

Fajne warkocze

Istnieje wiele oryginalnych i przyciągających wzrok trendów, które warto wypróbować z warkoczami, więc nie powinieneś tkwić w rutynie. Jeśli zobaczysz świeży projekt, który kochasz i chcesz spróbować, nie bój się udać się do fryzjera i powiedzieć im, co widziałeś! Możesz wygooglować zdjęcie i zabrać je ze sobą, jeśli nie masz pewności, jak opisać styl.

Fajne warkocze dla mężczyzn

Fajne style warkoczy dla mężczyzn

Plecionki Zig Zag

Proste warkocze to norma, dlatego warkocze zygzakowate świetnie nadają się do urozmaicenia Twojego wizerunku i dodania poziomu ekscytacji, którego nie dostaniesz, gdy Twój fason wygląda tak samo. Faceci uwielbiają zygzakowaty wzór, ponieważ można go zaprojektować na wiele sposobów, od luźnego zawieszenia po ciaśniejszy warkocz, jak wyszukany styl rybiej kości. Przede wszystkim zygzaki są zabawne i kreatywne.

Zig Zag warkocze męskie

Zig Zag Braid Wzory Mężczyźni

Francuskie Warkocze

Francuskie warkocze noszą nazwę stylu, który rozwinął się w Europie i który przez długi czas był synonimem kobiet. Ale wraz z ewolucją społeczeństwa francuskie warkocze dla mężczyzn stały się wyrafinowanym i przystojnym sposobem dla facetów z prostymi włosami, aby uzyskać cięcie, które zwykle kojarzy się z włosami afro-karaibskimi. Aby uzyskać ten klasyczny wygląd, potrzebujesz jednego długiego warkocza splecionego z bocznymi warkoczami.

Francuski warkocz mężczyzn

Francuskie warkocze na facetach

Proste warkocze

Proste warkocze są wykonalne, ale musisz pozwolić swoim włosom wyrosnąć, w przeciwnym razie nie będą się splatać i skręcać na swoim miejscu. Gdy uzyskasz odpowiednią ilość wzrostu, powinieneś wybrać wiele małych, ciasno splecionych warkoczy, aby uzyskać odpowiednią grubość, aby uzyskać estetykę.

Proste warkocze dla mężczyzn

Proste fryzury z warkoczykami dla mężczyzn

Warkocze dla białych mężczyzn

Długi, pleciony kucyk z tyłu zawsze wygrywa z warkoczami dla białych mężczyzn, ponieważ ma skandynawski charakter. Nie musisz jednak wybierać tylko wojowniczego wzoru wikinga, ponieważ holenderskie warkocze, które pasują do krótkiego kucyka lub męskiego koka, są idealne również dla białych facetów. Użyj odłączonego podcięcia, aby dodać więcej zawiłości.

Białe męskie plecione fryzury

Biali mężczyźni z warkoczami