45 Her Durum için Saç Modellerinde Dikmek

Saç modellerinde ne dikilir ve neden onları kullanmalısınız? Her iki cevap da çok basit. Saç parçalarını dikmek, doğal saçınıza mısır tarlaları örüldüğünde dikilen bir örgü türüdür. Mevcut diğer dokuma veya peruklardan daha doğal görünüyorlar. Bunları kullanmalısınız çünkü bakımı kolaydır ve çok yönlüdürler. Bunu akılda tutarak, size ilham verecek ve sizi şaşırtacak 45 saç modeli listesini derledik..

1. Ahududu Kıvırcık Saç Modelleri

Klasik bir örgü ile başlayalım. Saç bir tarafa ayrıldı ve mükemmel bir şekilde kıvrıldı. Lezzetli ahududu rengini kesinlikle seviyoruz. Artı tarafta, bunun bir dikiş olduğunu bile göremiyorsunuz..

saç modellerinde ahududu kıvırcık dikiş

Kaynak

2. Saç Modellerinde Kıvırcık Bob Diker

İşte yukarıda detaylandırdığımız şeyin kısa versiyonu, sadece bu sefer onu çarpıcı esmerde göreceksiniz. Buradaki dikişin tek görünen izi, modelin alnına sıvanmış olarak görebileceğiniz küçük saç telleridir..

saç stilinde dikmek

Kaynak

3. Saç Modellerinde Tanrıça Dikmek

Tanrıça saçına ulaşmanın en hızlı yolu elbette dikmektir. Doğal saçlarınızı koruyun ve kesinlikle gecenin kraliçesi gibi görünmenizi sağlayacak bu güzel yapay saç yeleğinin altına saklayın..

saç modellerinde tanrıça dikmek

Kaynak

4. Saç Modellerinde Sarışın Dikmek

Dikmeye gittiğinizde istediğiniz saç rengine gidebilirsiniz. Örneğin, bu parlak altın şişe sarışın. Biraz retro, 70’lerin bukleleriyle eşleştirin ve eyeliner ve bebek pembesi dudak parlatıcısı ile makyajınızı minimumda tutun..

saç modellerinde sarışın orta klasik bukleler dikmek

Kaynak

5. Saç Modellerinde Düz ve Şık Dikim

Saçınız doğal olarak kıvırcıksa, her zaman istediğiniz düz bukleleri asla elde edemeyebilirsiniz. Ne kadar denerseniz deneyin ve ne kadar ürün kullanırsanız kullanın, birkaç saat sonra yine de kıvrılıyor. Saç stillerinde dikmek.

saç dikmek

Kaynak

6. Prenses Saç Modeli

Saç modellerinde dikmek sayesinde artık istediğiniz saç modeli ile uğraşabilirsiniz. Örneğin, işte Disney prenses tarzı saç, yarı yukarı, yarı aşağı, sırtınızdan aşağı doğru inen mükemmel bukleler ile tamamlandı..

saç dikmek

Kaynak

7. Saç Modellerinde Diva Dikmek

Bu saç stiliyle iç Beyonce’nizi kanalize edin ve tüm insanların sizin huzurunda nasıl eğildiğini izleyin. Bu resimdeki her şey mükemmellik için yapılmış – dişi aslan yelesi saç, altın ve pembe makyaj ve tabii ki dekolte, beyaz kolsuz bluz.

saç dikmek

Kaynak

8. Saç Modellerinde Zarif Dikim

Yelpazenin diğer ucunda saç stillerinde zarif dikiş yer alır. Kuaförünüzden yalnızca ihtiyacınız olan kadar ve bu kumlu sarışın gibi hafif bir renkte saç koymasını isteyin. Daha doğal bir görünüm için köklerinizi birkaç ton daha koyu boyayın..

saç dikmek

Kaynak

9. Çilekli Sarışın ve Bukleler

Bu çilekli sarışına aşığız, hepsi orta uzunlukta bir kesimde, bu harika düşük bukleleri elde etmek için saç silindirleri kullanılmış olan genç kestane kahverengi tonuyla buluşuyor. Dene!

saç dikmek

Kaynak

10. Kiraz Kola Patlamaları

Saçınızı gerçekten boyamanın tüm koşuşturmacasına katlanmak zorunda olmadığınızı ve bozulma riskini almadığınızı görerek, devam edip istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Kendi saçınız örgünün altında güvenle saklanacak.

saç dikmek

Kaynak

11. Saç Modellerinde Parlak Dikiş

Bu saç modeliyle ilgili bir başka harika şey de, gerçek saçınızı ısıya maruz kalmaktan ve hasardan korumasıdır. Örneğin, bu çok şık ve parlak saçı elde etmek için kendi buklelerinizde düzleştirme demirini kullanmanız gerekirdi. Ama artık değil.

saç dikmek

Kaynak

12. Saç Modellerinde İndigo Dikmek

Yaratıcı olun ve hemen fark edilmenizi sağlayacak geleneksel olmayan bir renk seçin. Bukleleri istediğiniz kadar uzatın ve sokakların kraliçesi olun. Hiç kimse senin küçük sırrını bilmeyecek.

saç dikmek

Kaynak

13. Saç Modellerinde Kıvırcık Dikmek

Kendi saçınızı mısır tarlalarına veya stilize Bantu düğümlerine bağlayarak koruyabilirsiniz ve ardından tüm konuşmayı sizin yerinize örgüye bırakabilirsiniz. Bu sene bukleler çok moda, özellikle bunları bir gerdanlık ve burun halkası ile karıştırdığınızda.

saç dikmek

Kaynak

14. Saç Modelinde Vintage Dikmek

Doğru şekillendirme ekipmanı, biraz saç ürünü ve çok sabırla, siz de örgünüzü bu muhteşem eski Hollywood klasik bukleleriyle şekillendirebilirsiniz. Dumanlı gözler ve ten rengi mat dudaklar da tercih edebilirsiniz..

saç dikmek

Kaynak

15. Kahve ve Krema

Sabah kahvenizde kremayı ne kadar seversiniz? Onu bizim kadar seviyorsanız, o zaman size de saç konusunda ilham vermesine izin verin. Bu yarım buçuk saç, kahve renginde çalılar ve üstte bal kremalı renklendirme ile bir rüyanın gerçekleşmesidir..

saç dikmek

Kaynak

16. Saç Modellerinde Uyumlu Eşleşen Dikiş

Kaşlar dikilmese de üstteki örgü ile uyumlu olduğunu görebilirsiniz. Ve bu ne harika bir fikirdi. Güzel maun rengi, ten rengi ve göz rengi için mükemmel bir seçimdir..

saç dikmek

Kaynak

17. Saç Modellerinde Mor Dikiş

Morun bu muhteşem tonuyla bu yazın festival sezonuna hazır olun. Saç maşanızı da çıkarın ve bu örgünün içine biraz bukleler koyun, böylece yaptığınız kafa vuruşu daha da eğlenceli olabilir..

saç dikmek

Kaynak

18. Saç Modellerinde İndigo Dikiş

Henüz tam mor için hazır değil misiniz? Endişelenmenize gerek yok çünkü bu koyu indigoyu doğal kökleriyle de deneyebilirsiniz. Bu görünümü tamamlamak için kaşlarınızı dikkatlice şekillendirin ve makyajı minimumda tutun..

mor saç modelleri dikmek

Kaynak

19. Saç Modellerinde Doğal Dikiş

Gerçek kıvırcık saçlarınız örgünün altına sıkışmış olsa da, bu onu tamamen değiştirmeniz gerektiği anlamına gelmez. Doğal olanlarınıza benzeyen, en az onun kadar kıvırcık, en az onun kadar güzel ve bir o kadar eğlenceli bukleler tercih edin..

saç dikmek

Kaynak

20. Saç Modellerinde Pixie Cut Dikmek

Saç dikmek sadece uzun saçlar için değildir. Ayrıca mükemmel ve basit bir peri kesimini deneyebilirsiniz. Profesyonel bir kuaföre veya kuaföre gittiğin sürece insanlar aradaki farkı anlamamalı bile..

saç modellerinde peri kesim dikmek

Kaynak

21. Saç Modellerinde Basit At Kuyruğu Dikimi

Bu, sıradan bir Cuma ya da yataktan çıkmak istemediğiniz tembel, yağmurlu bir Pazartesi sabahı için mükemmel bir saç modeli. Ama yapmalısın. Bu nedenle örgünüzü bu şık at kuyruğuna bağlıyorsunuz. işte!

saç modellerinde basit at kuyruğu dikimi

Kaynak

22. Rahat Bukleler

Bu, iç Beyonce’nizi kanalize etmeniz için başka bir fırsat. Yıllar boyunca bize çok şey verdi, değil mi? Saçınızda gevşek ve gevşemiş sarı buklelerden oluşan bir arapsaçı oluşturun. Onları yaymak ve onlara biraz hacim vermek için bir fırça kullanın.

saç modellerinde rahat sarı bukleler dikmek

Kaynak

23. Tanrıça Örgüleri

Saç modellerinde dikilen bu ravent tanrıçası örgülerini ne kadar seviyorsunuz? Yaptığımızı biliyoruz. Bu görünümle ilgili her şeye kesinlikle bayılıyoruz. Saç renginden, büyük boy, ince gümüş küpelere, 90’ların rujlarına kadar.

saç modellerinde ravent tanrıçası örgüler dikmek

Kaynak

24. Pembe Pembedir

Ve o ne pembe! Yukarıda belirtildiği gibi, saç modellerinde dikmenin güzelliği, bu sonuca ulaşmak için saçınızı işkenceye maruz bırakmanıza gerek olmamasıdır. Örneğin, bu pembe tonuna ulaşmak için saçınızı açmanız gerekirdi. Çok fazla. Şimdi, sadece onu koruyorsun.

saç modellerinde pembe çok kıvırcık dikiş

Kaynak

25. Kraliçe

En üstteki çöreğe ne kadar çok bakarsanız, onu o kadar çok seviyorsunuz. Başka yolu yok. Farklı boyutlardaki güzel mısır tarlalarını ekleyin ve kendinize kitaplar için bir saç modeli elde edin..

saç modellerinde kraliçe topuz dikmek

Kaynak

26. Kıvırcık Bob

Bir veya iki bob olmadan hiçbir saç modeli fikirleri listesi tamamlanamazdı. İşte nefesinizi kesen muhteşem bir koyu vişneli kıvırcık bob. Altın ve gri göz farı ve mat gri dudak ile makyaj da çarpıcı..

saç modellerinde kıvırcık bob dikmek

Kaynak

27. Parmak Dalgaları

Evet, eğer ilgileniyorsanız, saç modellerinde dikişinizden parmak dalgaları bile alabilirsiniz. Bu stili nedime olduğunuzda, balonuzda ve hatta kendi düğününüzde olduğu gibi özel bir etkinlikte giyebilirsiniz..

saç stillerinde eski hollywood parmak dalgaları dikmek

Kaynak

28. Orkideler ve Bobs

Bu, dokulu uçları ve birkaç buklesi olan asimetrik katmanlı bir bob. Arka taraf önden çok daha kısa. Ayrıca, biraz fazla ihtiyaç duyulan derinlik ve boyutu vererek, kabarıktır. Ve tabii ki renk de güzel bir orkide moru..

saç modellerinde asimetrik orkide bob dikmek

Kaynak

29. Saç Modellerinde Siyah ve Altın Dikiş

Renk kombinasyonları söz konusu olduğunda, siyah ve altın ile muhtemelen yanlış gidemezsiniz. Bu nedenle, gerçek bir Afrika kraliçesi gibi görünebilmeniz için bazı altın metalik süslemeler seçin ve bunları uygun mücevherlerle eşleştirin..

saç modellerinde siyah ve altın dikmek

Kaynak

30. Saç Modellerinde Dikilen Kutulu Örgüler

Saç modellerinde dikmeye karar verirseniz, o zaman kolayca kutulu örgüler elde edebilirsiniz. Onları iki büyük Bantu düğümüyle bağlayın ve kalan örgüleri asılı bırakın. Altın tüpler veya sahte deniz kabukları gibi bazı süslemeler bile kullanabilirsiniz..

saç modellerinde mor kutulu örgüler dikmek

Kaynak

31. Saç Modellerinde Şık Dikiş

Otoriter, klas ve biraz seksi bir görünüm için gidiyorsanız, bununla altınları vurdunuz. Mat kahverengi uçlarla birleşen petek sarısı, bu saç modeline hem ofis içinde hem de dışında çalışacak çok zarif bir görünüm kazandırıyor..

saç modellerinde otoriter klas sarışın dikmek

Kaynak

32. Tam Bukleler ve Bal

İşte güzel bal renginde, gevşek ve rahat bir dizi vintage bukle. Yüzyılın bu dönüşü, düğün, kırmızı halı ve hatta çok romantik bir tarih gibi özel günler için uygundur..

saç modellerinde tam bukleler bal rengi dikmek

Kaynak

33. Ters Ombre

Bu saç stiline bariz nedenlerden dolayı baş aşağı ombre adını verdik. Altta renk lekesi olmak yerine, saçın tüm uzunluğu boyunca güzelce dökülen, sıcak bir yaz gününde vanilyalı dondurma üzerine çikolata gibi saçın köklerinde görebilirsiniz..

saç dikmek

Kaynak

34. Saç Modellerinde Mandalina Dikimi

Bu koyu mandalina tonuyla saç stillerinde dikmek için sıra dışı ama muhteşem alışılmadık renklerin geri sayımına devam ediyoruz. Bununla ilgili harika olan şey, dumanlı gözlerden ten rengi ve minimaliste kadar istediğiniz her türlü makyajı eşleştirebilmenizdir..

saç modellerinde mandalina dikimi

Kaynak

35. Saç Modellerinde Maun Dikimi

Bu görünümü kopyalamak için ihtiyacınız olan tek şey saç düzleştiriciniz ve bir sürü saç ürününüz. Örgüyü yakmamak için biraz ısı koruma maddesi kullanmayı unutmayın. Makyajı maun rengiyle eşleştirin ve hazırsınız!

saç modellerinde maun dikmek

Kaynak

36. En Uzun Bukleler

Büyük boy bukleler hakkında hepimizi baygın yapan bir şey var, değil mi? Ve hepimiz doğal buklelerin oldukça az olduğunu bildiğimiz için, bu zor durumdan istediğiniz zaman kurtulmanıza yardımcı olmak için saç stillerinde kolayca geçiş yapabilirsiniz..

saç dikmek

Kaynak

37. Saç Modellerinde Erik Pembesi Dikmek

Saçınızda bu muhteşem erik pembesi tonuna sahipken neden pembe veya mor ile yetinelim? Mor makyajın yanı sıra dumanlı gözler, ten rengi tonlar ve toprak tonları ile harika çalışır..

saç modellerinde erik pembesi dikmek

Kaynak

38. Saçınızda Sonbahar

Güzellik ve stil açısından sonbaharı daha iyi anlatabilecek bir resim varsa, işte budur. Örgünün altın kahverengi rengi, gökyüzünün mavi fonunun üzerine düşen yapraklara benziyor. Ayrıca özellikle güzel bayanın yakası için seçtiği büyük boy mücevhere aşığız..

saç dikmek

Kaynak

39. Gri Sokak Prensesi

İşte hepimizin çok kolaylıkla ve güvenle sallayabilmemizi dilediği bir stil. Bu, saç stillerinde en iyi şekilde dikilmelidir. Saçın metalik gri tonu, makyaj ve tepenin kobalt mavisi ile mükemmel uyum sağlar. not alın hanımlar!

saç modellerinde gri dikiş

Kaynak

40. Basit ve Tatlı

Saç dikmek söz konusu olduğunda çok basit ve rahat bir şekilde bitirelim. Hatırlamanız gereken şey, örgülerin son derece koruyucu olduğu ve neredeyse aklınıza gelebilecek her saç stilini denemenize izin verdiğidir. peki, ne bekliyorsun?

saç stillerinde seksi dikmek

Kaynak

41. Saç Modellerinde Turuncu Dikmek

Bu turuncu ve sarı ombre kesinlikle ölmek üzere. Zaten güneş gibi uyanabileceğiniz yaz mevsimi için mükemmel bir renk. Ben böyle uyandım tamam mı güzel hanımlar?

saç modellerinde turuncu dikiş

Kaynak

42. Saç Modellerinde Mandalina Dikimi

Turuncu ve sarı sizin için yeterince cesur değilse, mandalinaya ne dersiniz? Narenciye ailesine de aittir, ancak içinde iyi bir doz bakır bulunduğundan çok daha ateşlidir..

saç modellerinde bakır dikmek

Kaynak

43. Saç Modellerinde Pembe Dikmek

Kıyafet, aksesuar, makyaj ve neden olmasın, saç söz konusu olduğunda pembe her yerdeki kadınlar için her zaman klasik bir seçim olacaktır. Bu kadınlığın özüdür, bu yüzden en az bir kez denemelisiniz.

saç modellerinde pembe dikmek

Kaynak

44. Saç Modellerinde Yeşil Dikmek

Noel için mükemmel bir renge ne dersiniz? Yeşilin bu Grinchy tonundan daha iyi ne olabilir? Bir başörtüsü ve tatil temalı bir makyajla eşleştirin ve kendinize bir kazanan edin.

saç modellerinde yeşil dikmek

Kaynak

45. Saç Modellerinde Lavanta Dikimi

Listemizdeki son renk en yüksek pastel – lavanta. Ne zaman biri pastel düşünse, bunun gibi zarif ve muhteşem bir lavanta tonunu hayal ediyor. biz de onu seviyoruz!

saç modellerinde lavanta dikimi

Kaynak

Çözüm

Dikmek, çok koruyucu oldukları ve çok az bakım gerektirdiği için kadınlar arasında her zaman tercih edilen örgü türü olmuştur. Bunun dışında, stilinizi korumak için artık istediğiniz herhangi bir renkte alabilirsiniz. Aşağıdaki yorum kutusunda ne düşündüğünüzü bize bildirin.