50 juodų mergaičių šukuosenų, kad padarytumėte šauniausią galą!

Ko reikia, kad būtum juoda gražuolė? Atsakymas į šį klausimą tikrai yra sudėtingas ir sudėtingas. Bet mes galime jums pasakyti vieną dalyką: juodos merginos šukuosena yra veiksnys.

Šie kirpimai ir stiliai gali padėti jums išskirtinai ir galingai išreikšti savo individualumą ir kūrybiškumą. Tokį, kuris neabejotinai priklauso jums ir kuris gali jus išskirti ir padėti išreikšti savo kultūrinę kilmę.

Turėdami tai omenyje, mes sudarėme šaunių juodų merginų šukuosenų sąrašą, kuris suteiks jums daug įkvėpimo ir nuostabių idėjų išbandyti!

1. Dėžutės pynės

dėžutės pynės juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Mes pradedame nuo kelių paprastų ir pagrindinių juodos merginos šukuosenų. Dėžutės pintinės pastaraisiais metais buvo pagrindinis stiliaus elementas. Mums labiausiai patinka tai, kad jie ne tik atrodys šauniai ir gaiviai, bet ir yra puiki apsauginė šukuosena.

2. Atnaujintos dėžutės pynės

jumbo blondinė dėžutė pina juodos merginos šukuosenasŠaltinis

Dabar, kai pamatėme, kaip atrodo pagrindinė versija, štai kaip galite tuo remtis. Tai yra blondinės dėžutės pynės, jos taip pat yra jumbo, o ne plonos. Prie jų taip pat pridedama daug sidabrinių papuošalų, kuriuos galite priderinti prie papuošalų, kuriuos dėvėsite.

3. Garbanotas Bobas

garbanotos bob juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Juodos merginos šukuosenos nebūtinai turi būti tik tos tradicinės, apie kurias jau galvojate. Pavyzdžiui, tai labai graži garbanota bobė, nudažyta vyšnių kolos raudona spalva, kurią mes visiškai dieviname. Suporuokite jį su didžiuliais žiediniais auskarais ir atrodysite laimingai!

4. Blondinė afro

blondinės afro juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Yra daug afro versijų, kurias galite išbandyti, kai kalbama apie juodos merginos šukuosenas, tačiau tai tiesiog yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Spalva yra visiškai nuostabi – tai tamsiai medaus blondinė su sudegusiais karamelės dryžiais.

5. Vaikų šukuosenos – prancūziškos pintinės

prancūziškos pintinės ir afro juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Nuostabus juodos merginos šukuosenos dalykas yra tai, kad galite jas sumaišyti ir suderinti. Pvz., Galite pradėti nuo kelių prancūziškų pintinių galvos lygyje, o paskui tiesiog užbaigti natūraliu afro. Puikus!

6. Spalvingos kosminės bandelės

kosminės bandelės juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Kosminės bandelės pastaraisiais metais buvo labai šauni tendencija. Jie pradėjo kaip festivalio šukuosena, tačiau merginos juos taip myli, kad pradėjo juos dėvėti kiekvieną dieną. Aukščiau esančiame paveikslėlyje parodyta spalvinga pusiau iki pusės versija, kurią galite lengvai atkartoti arba pritaikyti, kad geriau atitiktų jūsų skonį.

7. Jumbo deivės pynės

jumbo deivė pina juodos merginos šukuosenasŠaltinis

Kalbant apie deivės pintines, turite dvi galimybes. Galite eiti klasikiniu keliu ir turėti keletą pintinių ant galvos. Arba galite tiesiog pasirinkti du didelius. Nesvarbu, kokį variantą pasirinksite, atrodysite kaip diva, tuo esame tikri.

8. Akmenys žili plaukai su potekstėmis

akmens pilka juodos merginos šukuosenaŠaltinis

Kalbant apie divas, čia yra viena plaukų spalva, kuri būtinai per naktį pakeis jus kaimynystėje. Tai matinė akmeninė pilka spalva su prailginimais. Plėtiniai čia yra labai svarbūs, nes jie suteiks papildomo tūrio ir ilgio.

9. Žavingos juodos merginos šukuosenos

žavingos juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Sunku rasti juodų mergaičių šukuosenų, kurios galėtų padaryti šias mažas lėles dar žavingesnes, nei jos jau yra. Bet mes tikime, kad šios pintos bandelės iš tikrųjų gali padaryti šį triuką. Jie taip pat yra puikus būdas apsaugoti vaiko plaukus, nes šukuosenos gali būti apsauginės.

10. Pintos šukuosenos su aukšta viršutine bandele

„Side Cornrows“ ir „Kinky Twists“ juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Šie šoniniai kukurūzai, sumaišyti su tikrai fantastiškais posūkiais, mus visus pravėrė. Jie tikrai yra tobulumas nuotraukoje! Jau nekalbant apie tai, kad išprotėjome dėl auksinių plaukų puošmenų, kurios tik praturtina šį nuostabų ilgų plaukų stilių.

11. Apsauginės juodos merginos šukuosenos

apsauginės juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Jei esate afroamerikiečių karalienė, jūs jau žinote, kokia iš tikrųjų yra apsauginė šukuosena. Todėl siūlome išbandyti keletą senovinių pintinių, kurios padės apsaugoti jūsų natūralias spynas.

12. Miško pasakų karalienė

miško fėja KARALIENĖ juodos merginos šukuosenaŠaltinis

Nebijokite netradicinių spalvų. Čia yra triukas – aptarti su savo stilistu ir pasirinkti atspalvį ar spalvą, kuri geriausiai tiktų jūsų odos tonui. Pavyzdžiui, atrodo, kad šis pastelinės rožinės spalvos atspalvis tiesiog apšviečia odą, o kūdikio kvėpavimas padeda ją dar labiau išryškinti! Nors jums gali prireikti kai kurių „Bobby“ kaiščių, kad juos laikytumėte.

13. Technicolor Black Girl šukuosenos

Technicolor juodos merginos šukuosenaŠaltinis

Ar kada nors svajojote apie technicolor? Štai kaip atrodys jūsų plaukai! Tai nuostabi svajonė apie atspalvius ir atspalvius, kurie sužavės visus. Šiuo atveju tai yra bliuzo ir violetinės spalvos derinys su tik rožine spalva čia ir ten.

14. Vidutinio ilgio minkštos bangos

minkštos bangos juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Paplūdimio bangas labai lengva gauti, jei žinote keletą paprastų patarimų & gudrybės. Paprasčiausias būdas būtų investuoti į aukštos kokybės purškiamą jūros druską ir leisti džiovintuvui atlikti visą likusį darbą. Priešingu atveju „YouTube“ galite ieškoti vadovėlių.

15. Mėlynos neoninės bandelės

neoninės bandelės juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Mums patinka tradicinės juodos merginos šukuosenos, bet mes taip pat pamišę dėl šiuolaikinių! Šios neoninės mėlynos bandelės jaučia 90 -ųjų nostalgiją. Tuo pačiu metu jie yra pakankamai modernūs, kad galėtumėte praeiti kaip įprastas klubo jauniklis.

16. Lobas arba Ilgas Bobas

lob juodos merginos šukuosenaŠaltinis

Štai idėja jums, verslo moterys. Tai tiesi loba (arba ilga bob) su asimetrišku ilgų kirpčiukų rinkiniu, atskirtu į vieną pusę. Spalva – šiltas cinamonas, čia ir ten pridėtas keliomis karamelės sruogomis.

17. Šukuosenos juodoms moterims su plaukų aksesuarais

plaukų aksesuarai juodos merginos šukuosenaŠaltinis

Dėžutės pintinės ir plaukų aksesuarai dera kartu kaip žemės riešutų sviestas ir želė. Visi tai žino. Nuostabus dalykas yra visiška laisvė, kurią turite juos dėvėdami. Tiesiog pasitelkite fantaziją!

18. Vasaros vaikas – juodi plaukai su gėlėmis

vasaros vaiko juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Jei ieškote kito festivalio įvaizdžio ar tiesiog ypatingo stiliaus pasirinkimo kitai nakčiai, neieškokite daugiau! Negalite suklysti su gėlėmis ir natūraliai garbanotais plaukais. Įsitikinkite, kad jūsų makiažas ir aksesuarai atitinka jūsų naują išvaizdą.

19. Aukštas galvos apdangalas

juodos merginos šukuosenos su aukštu galvos apdangaluŠaltinis

Viena iš elegantiškiausių juodos merginos šukuosenų, kurią galite išbandyti, yra aukšta galvos apdangalas. Tiesa, prireiks šiek tiek laiko, kol tinkamai išmoksite susieti, bet galų gale viskas bus verta. Vien stiliaus elegancija neprilygsta.

20. „The Blunt Cut Bob“

buku kirpimo bob juodos merginos šukuosenaŠaltinis

Kartais juodos merginos šukuosenos pasuka minimalios išvaizdos link. Tai yra bukas kirpimo bobas. Pagrindinis šio kirpimo traukos taškas yra nelygūs galai, kuriems jūsų stilistas greičiausiai naudos skustuvą. Nebandykite to namuose savarankiškai!

21. Povas Mėlyni banguoti plaukai

povo mėlynos juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Patarimas iš stiliaus privalumų: galite sukurti purslų nebūtinai su kirpimu, bet su spalva. Tai nuostabus mėlynas ombre, kuris nuo metalinės šviesiai pilkos spalvos virsta ryškia povo mėlyna spalva. Stebėkite, kaip spalvos sklandžiai susilieja viena su kita ir pabrėžia plaukų bangas.

22. Natūralios juodos merginos šukuosenos

natūralios juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Jūs žinote, ką jie sako: nieko nėra lengviau už natūralų! Todėl, jei norite kirpti kirpimą ar šukuoseną, kurią labai lengva prižiūrėti, siūlome atrodyti natūraliai-tiek kirpimo, tiek spalvos. Jokio galvos skausmo ir jokių papildomų pinigų, išleistų priežiūrai! Tiesiog eik su ilgais plaukais!

23. Juodos merginos šukuosena su aukšta uodega

nervingos mėlynos juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Gyvenimas nėra vertas gyventi, jei jis neturi šiek tiek pranašumo. Pagalvokite už dėžutės ribų ir atsisakykite vanilės stiliaus. Pasirinkite neįprastą plaukų spalvą ir dar labiau atsistokite, siekdami aukšto arklio uodegos.

24. Bandelė balerina

balerinos bandelės juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Viena mėgstamiausių ir praktiškiausių šukuosenų ten turi būti balerinos bandelė. Kiekviena mergaitė tai žino arba gali išmokti tai padaryti širdies plakimu. Jau nekalbant apie tai, kad jis yra ir gražus, ir elegantiškas, ir puikiai atrodys ant afroamerikiečių plaukų.

25. 90 -ųjų stiliaus tobuli sūkuriai

tobulos juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Grįžtame prie tradicinės juodos merginos šukuosenos su šiais puikiais sūkuriais. Dešimtajame dešimtmetyje jie buvo labai populiarūs ir dabar labai sugrįžta dėl to dešimtmečio, kai jie taip pat įėjo iš naujo!

26. Natūralios šukuosenos su skarelėmis

galvos skara juodos merginos šukuosenaŠaltinis

Jei jums tiesiog patinka skarelės, bet tiksliai nežinote, kaip jas surišti, stiliuoti ar dėvėti, nebijokite! „YouTube“ ar „Pinterest“ yra daugybė vadovėlių, kurie išmokys jus tai padaryti greitai.

27. Ilgi ir tiesūs plaukai

ilgos ir tiesios juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Juodosios merginos šukuosenos turi vieną svarbų pranašumą: nėra nė vienos merginos, kuri nebūtų gavusi vienos nuostabios plaukų galvos. Taip atsitinka, kai ant tos plaukų galvos naudojate tiesintuvą arba pridedate priauginimų. Mums iš to kyla didelis „Rapunzel“ pavydas!

28. Ganos pynės

Ganos pynės juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Ganos pynės yra viena garsiausių tradicinių šukuosenų. Tai afrikietiška šukuosena, o pynės taip pat žinomos kaip bananų pynės arba pieštukų pynės. Jie taip pat laikomi įvairiais kukurūzais, tačiau, kad ir kaip juos pasirinktumėte, sutikime, kad jie yra nuostabūs!

29. Faux Hawk

fauxhawk juodos merginos šukuosenaŠaltinis

Jei atsitiko, kad bijote trumpų baimių, štai ką su jomis galite padaryti: dirbtinis vanagas! Kadangi tai yra dirbtinis, jums tikrai nereikės skustis galvos šonų. Tiesiog padarykite tai panašią į šaunią šukuoseną iš 80 -ųjų!

30. Lupita Nyong’o

Lupita Nyong'o juodos merginos šukuosenaŠaltinis

Aktorė Lupita Nyong’o prieš keletą metų į sidabro ekraną išsiveržė su savo vaidmeniu filme „12 metų vergovė“, už kurį taip pat pelnė „Oskarą“. Be aktorinių įgūdžių, mums taip pat patinka jos berniukiškas kirpimas ir tai, kad ji nešioja trumpus plaukus.

31. Rihanna

rihanna juodos merginos šukuosenaŠaltinis

Kalbant apie juodos merginos šukuosenas, gera mergina pasidarė bloga Rihanna išgyveno beveik visas. Šį kartą nusprendėme sustoti ties Bantu mazgais, nes manome, kad ji atrodo visiškai nuostabiai, ypač pasirinkus makiažą.

32. Bejonsė

beyonce juodos merginos šukuosenaŠaltinis

Joks juodų merginų šukuosenų sąrašas nebūtų buvęs įmanomas be pačios karalienės Beyonce. Ji taip pat sportavo beveik kiekvieną šukuoseną, kurią žino žmogus ir žvėris. Mes pasirinkome šią aukštą ir labai slidžią pynę, nes ji atrodo tokia elegantiška ir įgaliota.

33. „Bombshell Black Girl“ šukuosenos

bombos juodos merginos šukuosenaŠaltinis

Būkime sąžiningi trumpam: mums visiems reikia keleto bombų akimirkų mūsų gyvenime. Nesvarbu, ar tai būtų ypatingas įvykis, ar tik pasimatymas, šis pirštų bangavimas aukštu arklio uodega tikrai padarys šį triuką ir atrodys kaip nakties karalienė!

34. Verpalų pynės

verpalų pynės juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Pintinės būna įvairių formų, dydžių ir spalvų. Bet ar žinojote, kad jie taip pat gaminami iš įvairių audinių? Pavyzdžiui, jei nenorite gauti tradicinių plaukų priauginimo būdų, galite pasirinkti pynimas iš siūlų.

35. „Jumbo Pigtails“

Jumbo pigtails juodos merginos šukuosenaŠaltinis

Viskas susiję su plaukų erzinimu naudojant tokio tipo šukuosenas. Po to, kai viską iššukuosite ir paerzinsite minkštu šepečiu, galite sukurti dvi didžiules burbuliukų pintines. Kaip papuošimus naudokite plaukų spalvos elastines medžiagas arba įvairias rūšis.

36. Alicia Keys

alicia keys juodos merginos šukuosenaŠaltinis

Kai dainininkė Alicia Keys prisiekė makiažą, ji taip pat nusprendė atrodyti natūraliai ant savo plaukų. Todėl matėte, kaip ji sportuoja natūraliai garbanotais plaukais, taip pat šviežiu ir laimingu be makiažo veidu.

37. Gėlių karūna

gėlių karūnos juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Nors tai prasidėjo kaip festivalio mada, gėlių karūna pamažu pateko į gatvės stilių. Todėl šiais laikais kiekviename gatvės kampe galite pamatyti kuo atsitiktiniau apsirengusių ir ant galvos gėlių karūnomis pasipuošusių merginų.

38. Medūzos baimės

medusa bijo juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Nors mitologija paprastai nurodo ją kaip pabaisą, kai kuriose versijose „Medusa“ iš tikrųjų prasidėjo kaip labai graži mergelė. Jos grožis iš tikrųjų traukė ir vedė į gyvačių kupiną galvą. Bet grįžkime prie mūsų nerijos galvos: „Medusa dreads“ yra pavadinimas, pavadintas ilgų ir plonų dredų ritėmis, esančiomis ant galvos..

39. Bantu mazgai

bantu mazgai juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Mes tęsiame susuktų šukuosenų skaičiavimą su kita „Bantu Knots“ idėja. Čia jie buvo suporuoti su gražiu makiažu, kurio paprastumas ir šviesiai auksinė spalva daro jį visiškai stulbinantį.

40. Ilgas ir mėlynas afro

mėlynos afro juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Nors afros yra savaime suprantamas reginys, galbūt norėsite paspartinti žaidimą sparčiai besikeičiančiame mados ir stiliaus tendencijų pasaulyje. Vienas iš sprendimų būtų pasirinkti sausainį savo afro, pavyzdžiui, šią nuostabią mėlyną.

41. „Pixie Cut“

Pixie kirpimo juodos merginos šukuosenaŠaltinis

Yra nedaug kirpimų, kurie yra tokie paprasti ir universalūs, kaip kirpimas. Šiame pavyzdyje galite pamatyti vieną su labai aukšta ir erzinančia viršutine dalimi su nukirptais šonais ir nugara. Paslaptis yra ta, kad jis padidins kelis colius jūsų ūgiui (jei jums to reikia).

42. Lauryno kalnas

lauryn hill juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Dainininkės Lauryn Hill firminė dredų šukuosena yra beveik tokia pat garsi kaip ir ji. Jos labai gražų veidą puikiai įrėmė vidutinio dydžio ir plonos baimės.

43. Violetiniai Bantu mazgai

violetiniai bantu mazgai juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Kadangi matėme tradicinius „Bantu“ mazgus, taip pat galime dar kartą pažvelgti į kai kuriuos spalvingus. Štai kaip atrodo indigo ir violetiniai „Bantu“ mazgai, kartu su atitinkamų atspalvių makiažu.

44. Imanas

iman juodos merginos šukuosenaŠaltinis

Viena gražiausių visų laikų moterų, Iman tikrai negali padaryti nieko blogo, kalbant apie mados ir stiliaus sritį. Čia ji sportuoja natūraliu, vidutinio ilgio afro, didžiuojasi juodos merginos šukuosenos šalininku.

45. Mėlynasis šurmulys

mėlynos spalvos metalo šurmulio juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Kadangi mes kalbame apie juodos merginos šukuosenas, šis šurmulys negali būti bet koks kirpimas. Tiesą sakant, tai yra metalo mėlynos spalvos pjūvis su perlamutriniais baltais šaknimis. Taip pat galite apsvarstyti galimybę pridėti šiek tiek ombre.

46. ​​Trumpos ir rožinės pirštų bangos

rožinės pirštų bangos juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Riaumojantys 20 -tieji metai niekada nenustos būti įkvėpimo šaltiniu nei mums, nei juodos merginos šukuosenoms. Čia yra ilgo pikselio kirpimo, ryškiai rausvos spalvos ir pirštų bangų stiliaus idėja, kaip ir 20 -aisiais.

47. The Blonde and Slick Pixie

šviesiaplaukė nukirpta pikselių kirpimo juodos merginos šukuosenaŠaltinis

Profesionalus patarimas jei planuojate tapti platinine ar ledine blondine, aptarkite šį žingsnį su savo stilistu! Prieš atliekant šį didelį pakeitimą svarbu rasti atspalvį, atitinkantį jūsų odos toną ir akių spalvą.

48. Trumpas, šviesiaplaukis ir afro

trumpos blondinės afro juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Labiausiai mus sužavėjo ši šukuosena – spalva. Šis kreminis medus su cinamono šaknimis mus ištirpdo.

49. Atsitiktinės bangos uodegoje

atsitiktinių bangų juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Paplūdimio bangos visada yra gera idėja, nesvarbu, ar esate paplūdimyje, ar ne. Jie gali atrodyti kietas ir šviežias. Jei jūsų plaukai jau šiek tiek garbanoti arba bent jau banguoti, ir jūs turite tokį pagrindą dirbti, galime nuoširdžiai pasakyti, kad jums pavydime.

50. Medaus ir kaštono dviejų tonų plaukai

medaus ir kaštono juodos merginos šukuosenosŠaltinis

Dviejų tonų juodos merginos šukuosenos vertos tiek pagyrų. Pavyzdžiui, šios garbanotos garbanos yra pusiau šviesios medaus blondinės ir pusiau tamsaus kaštono spalvos.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Ką manote apie mūsų pasirinkimą juodos merginos šukuosenoms? Kurie jums labiausiai patiko – Bantu mazgai, deivės pynės, Ganos pynės, afro ar paprasti ir atsitiktiniai banguoti plaukai?

Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje, nes norėtume išgirsti iš jūsų!