55 sensacingų pynimo stilių, kuriuos norėsite išbandyti!

Geriausias argumentas, leidžiantis išbandyti audimą, yra tai, kad jie leidžia pagaliau turėti tokią šukuoseną, kokios visada norėjote, nepriklausomai nuo to, kokie trumpi, ilgi, garbanoti, tiesūs ar tekstūruoti jūsų plaukai.

Jie prideda ilgį, gylį ir matmenis kiekvienam spynų rinkiniui, ir už tai mes galime jiems tik padėkoti.

Be to, norėdami jums padėti, mes sukūrėme geriausių ir sensacingiausių pynimo stilių rinkinį, kuris tikrai jus įkvėps. Jie yra čia!

1. Banguoti ir ypač ilgo pynimo stiliai

banguotos ypač ilgo pynimo šukuosenosŠaltinis

Vienintelis šio pynimo tikslas yra suteikti jums papildomo ilgio. Iš esmės, priklausomai nuo jūsų pageidavimų, galite eiti tiek, kiek norite.

Pagalvokite bet ką-nuo peties ilgio iki visiško „Rapunzel“! Be to, galite naudoti savo garbanojimo geležį, kad sukurtumėte paplūdimio bangas, kaip parodyta aukščiau esančiame pavyzdyje.

2. Skanūs cinamono pynimo stiliai

sodrios cinamono pynimo šukuosenosŠaltinis

Kitas nuostabus audimo dalykas yra tai, kad galite juos gauti bet kokios spalvos ir atspalvio, kokį tik galite įsivaizduoti.

Visi žinome, kad kartais, dažydami plaukus, atsižvelgiant į natūralias aplinkybes, mes nepasiekiame tokios spalvos, apie kokią svajojome. Taigi ačiū Dievui už audimą!

3. Ilgi ir aptakūs pynimo stiliai

ilgos dailios brunetės pynimo šukuosenosŠaltinis

Laikas atsikratyti plaukų tiesintuvo, nes šiai šukuosenai reikės daug jėgų. Kitas pro patarimas čia būtų naudoti aukštos kokybės plaukų priežiūros produktus ir blizgantį plaukų purškiklį!

4. Netvarkingos garbanos

lengvos muskato riestos garbanotos pynimo šukuosenosŠaltinis

Mes visiškai įsimylėjome šias lengvas muskato riešutų garbanas, o tai, kad jos netvarkingos, nė kiek neskauda! Tai tiesiog reiškia, kad juos daug lengviau prižiūrėti ir prižiūrėti, o pasiruošimas užtruks ne taip ilgai.

5. Magenta pynimo stiliai

purpurinės pynimo šukuosenosŠaltinis

Netradicines spalvas visada sunku gauti. Kartais jie pasirodo per stiprūs, tačiau dažniausiai būna per daug vandeningi ir nieko panašaus į tai, kas atrodė ant dėžutės. Džiaukitės, nes neturėsite tokios problemos, jei naudosite pynimą!

6. Rausvai mėlynos spalvos pynimo stiliai

tamsiai mėlynos spalvos pynimo šukuosenosŠaltinis

Rasti tinkamą pynimo ilgį ir spalvą gali būti sudėtinga. Tačiau, kai tai padarysite, niekas negali būti lyginamas su rezultatais. Jūs netgi galite pakeisti atspalvį, kai tik norite. Tiesiog įsigykite naują!

7. Rašalas ir šilkas

rašalo ir šilko pynimo šukuosenosŠaltinis

Šie du atspalviai vadinami rašalu ir šilku dėl gana akivaizdžių priežasčių. Tai mėlynas „ombre“, kuris prasideda matinėmis pilkomis ir tamsiai brunetinėmis šaknimis, o po to ištirpsta į šilkinę mėlyną, suvyniotą į puikias vamzdines garbanas.

8. Gun Metal Grey

ginklų psichikos pilko pynimo šukuosenosŠaltinis

Kalbant apie žilus plaukus, čia yra puikus pilkos spalvos atspalvis, kurį jums patiks išbandyti! Jis žinomas kaip metalo pilkasis ginklas ir nors jį išlaikyti gali būti šiek tiek sudėtinga, jis puikiai derės iš esmės!

9. Erzinti pynimo stiliai

smėlio spalvos ir karamelės erzintos pynimo šukuosenosŠaltinis

Visi matėme, kad 90 -ieji sugrįžo ir į madą, ir į stilių. Tačiau tai nereiškia, kad jūs taip pat negalite jo derinti su 80 -ųjų nuojauta, ypač kai kalbama apie plaukus.

Tai erzinta 80 -ųjų garbanota šukuosena, gardus smėlio ir karamelės derinys.

10. Neoninis geltonas pynimas

neoninio geltono pynimo šukuosenosŠaltinis

Netradicinės spalvos gerokai viršija rausvą ir rausvą bliuzą, kurį parodėme iki šiol. Tiesą sakant, jūs galite būti visavertis superherojus ir dėvėti neoninį geltoną pynimą, kuris garantuos, kad visos akys nukreiptos į jus!

11. Maksimalios apimties pynimo stiliai

blondinės maksimalios apimties pynimo šukuosenosŠaltinis

Kitas būdas, kuriuo galite padaryti savo garbanas, kai turite pynimą, yra maksimaliai padidinti garsumą. Jei norite gauti tokį gatvės pasakišką Barbės įvaizdį, erzinkite juos arba sukurkite visą komplektą ar kamščiatraukio garbanas.

12. Jumbo garbanos

jumbo garbanos pynia šukuosenasŠaltinis

Grįžtame prie garbanų, nes apie jas turime daug pasakyti, kalbant apie pynimo stilių.

Vienas iš nuostabių pynimo dalykų yra tas, kad jei turite tiesius plaukus, pagaliau galite gauti garbanas, kurių visada norėjote! Pavyzdžiui, tai yra dideli garbanos.

13. Giliųjų bangų pynimai

banguotos pynimo šukuosenosŠaltinis

Tačiau jei nesate tikri dėl garbanotų plaukų, visada galite išbandyti paplūdimio bangas. Pynimas suteiks plaukams daug apimties ir gylio, o tai reiškia, kad gausite nuostabią undinės išvaizdą.

14. Kamščiatraukio garbanos

gilios bangos pina šukuosenasŠaltinis

Pynimo stiliai iš esmės gali būti bet kokia šukuosena, apie kurią galite galvoti. Pavyzdžiui, čia jie padėjo sukurti ilgas ir siauras kamščiatraukio garbanas, kurios buvo labai blizgios ir blizgios varnos brunetės.

15. Minkštos garbanos

minkštos garbanos pynia šukuosenasŠaltinis

Jei jums reikia elegantiškesnio ar dalykinio įvaizdžio, tam taip pat yra pynimo stilių!

Jūs galite lengvai pereiti prie šio minkšto garbanojimo stiliaus su šonine dalimi. Tai labai vintažinis ir stilingas, ir jūs netgi galite jį dėvėti į ypatingą renginį, pvz., Vestuves.

16. Pynimai ir dėžutės pynės

dėžutės pynės pina šukuosenasŠaltinis

Dėžutės pintinės yra šukuosenos rūšis, kuriai paprastai reikia priauginimo ar pynimo. Taip yra todėl, kad ne visi turi plaukų ilgį ar kūną, kad išlaikytų tokio tipo pintines.

17. Pečių ilgio pynimo stiliai

varnos garbanos pina šukuosenasŠaltinis

Mes vėl atkreipiame dėmesį į nuostabius 80 -uosius. Pasisemkite to dešimtmečio plaukų įkvėpimo ir derinkite jį su šiandieninėmis tendencijomis, kad gautumėte madingą ir hipsterišką išvaizdą, dėl kurios visos galvos apsisuks!

18. Bukas Bobo pynimas

bukas Bobo pynimo šukuosenaŠaltinis

Luptos ir bukos bobos vis dar labai populiarios, nes bobų tendencija greičiausiai išliks ilgam. Pasitarkite su savo stilistu ir kartu nuspręskite, koks ilgis jums patiks.

19. Blondinės juostelės

blondinės dryžuotos pynimo šukuosenosŠaltinis

Štai profesionalų patarimas. Jei nenorite keisti savo tamsių plaukų spalvos, bet norite kažko, kas šiek tiek apšvies jūsų bruožus, galite tiesiog pridėti šviesių dryžių prie savo pynimo priekio. Tai taip paprasta!

20. Honey Blonde Weave Styles

medaus blondinės pynimo šukuosenosŠaltinis

Kalbant apie blondinę, galite naudoti įvairius pynimo stilius, kad gautumėte tą tobulą blondinės atspalvį, apie kurį visada svajojote! Tai medaus blondinė su saldžiais karamelės galais, tamsesniais atspalviais ir kaštonų šaknimis, kad atrodytų natūraliai.

21. Raudono vario pynimo stiliai

raudonos vario pynimo šukuosenosŠaltinis

Kitame spektro gale mes turime raudonų plaukų atspalvius. Pažvelkite į šį ugningą raudonos spalvos pavyzdį, sumaišytą su šiek tiek vario, dėl kurio jis atrodo šiek tiek sudegęs, kaip saulėlydis aukščiausioje dykumos vietoje.

Jokiu būdu negalėtumėte to padaryti ant savo natūralių plaukų!

22. Kim Kardashian

Kim Kardashian pynė šukuosenasŠaltinis

Taip, net pati Kim K. išgyveno fazę, kurioje ji mėgo gerą pynimą. Ji ją panaudojo norėdama padidinti savo natūralių varnų plaukų ilgį, o mes tiesiog dievinome rezultatus.

23. Tūrinis Bobas

tūrinės bob pynimo šukuosenosŠaltinis

Kad ir kaip mylime gerą, senamadišką bobą, turime pasakyti, kad mums patinka, kai ji kartkartėmis atnaujinama.

Būtent tai gali padaryti kai kurie geri pynimo stiliai! Nuvalykite dulkes nuo tos tradicinės bobos ir pridėkite prie jos naujų ir įdomių elementų.

24. Bubble Gum Pink

gumos burbulo rožinio pynimo šukuosenosŠaltinis

Pasakyk viso gero! nuobodiems plaukams ir sveiki! į vasaros linksmybes. Rožiniai burbuliniai plaukai kiekvieną jūsų gyvenimo dieną gali padaryti laimingesnę ir šviesesnę, padedant šių fantastiškų pynimo stilių.

25. Bijo ir pynimo stiliai

bijo pinti šukuosenasŠaltinis

Galite naudoti papildomą pynimo kūną ir ilgį, kad sukurtumėte baimę, kurios visada norėjote. Galite pasirinkti ir ploną, ir žaibišką, ir netgi galite gauti įvairių spalvų!

26. Bejonsė

beyone pynė deivė pynė bandelęŠaltinis

Kita superžvaigždė, įsimylėjusi audimą, yra ne kas kitas, o pati karalienė B. Čia ji su labai aukšta ir įmantria bandele, pagaminta iš skirtingo dydžio deivės pintinių. Tai figūruoja. Galų gale ji yra deivė!

27. Kosminės bandelės

kosminės bandelės pina šukuosenasŠaltinis

Jei jums buvo įdomu, kokią šukuoseną turėtumėte dėvėti savo vasaros festivaliams, nebesistebėkite. Kosminės bandelės yra atsakymas!

Paprastai merginos vengia kosminių bandelių, nes joms nepakanka plaukų. Būtent tada atėjo laikas audimams gelbėti!

28. Glamūriniai pynimo stiliai

spalvingos pynimo šukuosenosŠaltinis

Pasimatymų naktis dar niekada nebuvo tokia lengva dėl audimo. Dabar galite turėti tą nuostabią šukuoseną, kurią visada įsivaizdavote ar matėte muzikiniuose vaizdo įrašuose ar filmuose. Jūs netgi galite dėvėti šį puikų kirpimą savo išleistuvėms!

29. Purpuriniai pynimai

purpurinio pynimo šukuosenaŠaltinis

Pasakų išvaizda yra dar viena svarbi tendencija, per pastaruosius kelerius metus užvaldžiusi pasaulį. Tai derinys, reikalaujantis tiek plaukus, tiek antakius dažyti ta pačia netradicine spalva.

30. Feisty Red Weave Styles

seksualios raudono pynimo šukuosenosŠaltinis

Ši vyšnių raudona yra nuožmi ir nežaidžia. Jei teisingai suformuosite stilių, atrodysite kaip tikra bomba. Tai puiki spalva Valentino dienai ar kitoms panašiai reikšmingoms datoms.

31. Indigo pynimo šukuosenos

indigo pynimo šukuosenosŠaltinis

Tai puiki spalva šaltesniems metų mėnesiams (nors tikrai galite nešioti bet kada).

Štai profesionalų patarimas dėl jos stiliaus. Įsitikinkite, kad šaknys yra tamsesnės, kad jos atrodytų kuo natūralesnės ir mažiau primintų peruką.

32. 90 -ųjų pynimo šukuosenos

90 -ųjų pynimo šukuosenosŠaltinis

Ši 90 -ųjų įkvėpta šukuosena yra visiškai nuostabi ir mes nekantraujame ją išbandyti. Suporuokite jį su tinkamais atspalviais ir bet kada atrodysite pasiruošę paplūdimiui.

33. Undinėlės pynimo šukuosenos

undinės pynimo šukuosenaŠaltinis

Undinėlės plaukai yra tik spalvos! Pavyzdžiui, šis yra skirtas vaizduoti pačią jūrą ir visus jos mėlynos ir turkio atspalvius.

Raskite tinkamą pynimą ir imkitės jo kaip malonumo sau! Tik pagalvokite, kaip nuostabiai atrodysite, kai puikiai suderinsite jūrą.

34. Kraujo apelsinų pynimo stiliai

kraujo apelsinų pynimo šukuosenosŠaltinis

Kita spalva, kuri padės jums puikiai derėti su elementais ir oru, yra ši kraujo oranžinė spalva!

Tai tik keli atspalviai nuo raudonos, o fantastiškas Viduržemio jūros citrusinių vaisių vaizdas, kurį mes visi žinome ir mėgstame.

35. Platina ir auksas

platinos ir aukso atspalvių pynimo šukuosenosŠaltinis

Štai viena nuostabi plaukų spalva, kurios net ir tarp pynimo stilių nematote labai dažnai, nes ją nuplėšti gana sunku.

Tai platininis atspalvis su lengvu auksiniu atspalviu. Negalime atitraukti akių!

36. Įmantri bandelė

įmantrios bandelių pynimo šukuosenosŠaltinis

Kai gausite pynimą, visas papildomas ilgis leis išbandyti naujas šukuosenas ir padaryti jas tokias paprastas ar sudėtingas, kokių norite. Puikus pavyzdys yra ši nuostabi aukšta bandelė.

37. Rūgščių vyšnių pynimas

ugningai raudono pynimo šukuosenosŠaltinis

Raudona ir žalia dera kartu kaip Kalėdos ir saldainiai. Jei nuspręsite pasirinkti šią nuostabią plaukų spalvą, tuomet taip pat turite išmokti tinkamai ją formuoti.

38. Pintinės ir puošmenos

pynės ir puošmenos pina šukuosenasŠaltinis

Nors dėžutės pynės yra nuostabios, kai kurios puošmenos nepakenks nė trupučio. Paimkite šiuos medinius karoliukus kaip pavyzdį, ką galite pridėti prie savo pintinių.

39. Blondinės Barbės pynimo stiliai

barbės butelis blondinės pynimo pynimo šukuosenosŠaltinis

Tai butelio blondinės ar Barbės blondinės rūšis, kurią mes tikrai galėtume atsilikti. Minkštos garbanos yra daug dirbant su geležies garbanojimo ir laisvu plaukų laku.

40. Tobulos garbanos

tobulos garbanos pynia šukuosenasŠaltinis

Šiame pasaulyje yra daugybė garbanų rūšių, tačiau nedaugelis priartėja prie tobulų. Vis dėlto būsite nustebinti sužinoję, kaip lengva juos rasti, kai radote ir pridėjote tobulą pynimą!

41. Mėlyno aksomo pynimo stiliai

mėlynos aksomo pynimo šukuosenosŠaltinis

Mėlynas aksomas yra nuostabi spalva ir visai nesunku nešioti. Paslaptis slypi stiliuje – kaip ir daugelio kitų netradicinių spalvų.

Svarbu, kad jūsų makiažas būtų kuo mažesnis, kad neatrodytumėte pernelyg dramatiškas ar teatrališkas, ypač atliekant kasdienius darbus..

42. Klasikinis arklio uodega

madingos arklio uodegos pynimo šukuosenosŠaltinis

Pynimas taip pat gali padėti jums gauti tobulą ilgą ir banguotą (arba tiesią) arklio uodegą, kurios visada norėjote. Šis konkretus arklio uodega taip pat leis sklandžiai pereiti nuo dienos renginių prie vakarinių.

43. Pirštų bangos

pirštų bangos pina šukuosenasŠaltinis

Pirštų bangos buvo pagrindinė moterų šukuosenų dalis nuo 20 -ųjų. Tai beveik 100 metų istorija, ir tam yra rimta priežastis. Jie atrodo nuostabiai ir tinka visų tipų veidams.

44. Mėlyni kirpčiukai ir pynimai

mėlyni kirpčiukai pynia šukuosenasŠaltinis

Jei tikrai norite netradicinės spalvos ir taip pat įrėminti veidą, tuomet turite gauti kirpčiukus. Pynimas gali įsitraukti ir išgelbėti dieną, ypač jei norite gauti pakraštį.

45. Vasaros žvilgsnis

vasaros išvaizdos pynimo šukuosenosŠaltinis

Jei ieškojote paprasto, greito ir gaivaus įvaizdžio, jums nebereikia ieškoti!

Šios erzinančios ir itin atsipalaidavusios paplūdimio bangos turi keletą purpurinių dryžių ir dvi vėsias prancūziškas kasas, vainikuojančias galvą.

46. ​​Samurajų bandelė

samurajų pynimo viršutinė mazgo bandelėŠaltinis

Štai pynimo šukuosena, kurią merginos pasiskolino iš vyrų plaukų mados. Tai ilga samurajų bandelė ir, tiesą sakant, šukuosena iki pusės, kurią galite nusiimti, jei turite ilgą ir tiesų pynimą.

47. Rudens spalvos

rudens spalvos pynė šukuosenasŠaltinis

Niekada nėra per anksti pradėti ruoštis rudeniui – tai apima plaukų spalvą (ar spalvas), kurias dėvėsite tą sezoną.

Paimkite, pavyzdžiui, šį vyšnių kolos, raudonos, degančios oranžinės, smėlio, karamelės, blondinės ir platinos derinį arba įkvėpkite šio rudens plaukų spalvų idėjų straipsnio derinių.

48. Gabrielės sąjunga

gabrielle sąjungos pynimo šukuosenosŠaltinis

Štai dar viena Holivudo mylimoji, įsimylėjusi pynimo šukuosenas. Ji turi natūraliai garbanotus plaukus ir dievina prie jų pridėti šiek tiek daugiau kūno, įdėdama pynimą. Visi galime sutikti, kad ji atrodo nuostabiai!

49. Siuvamas pynimas

šoninė dalis siūti pynimo šukuosenasŠaltinis

Galite sujungti dvi pagrindines apsauginių šukuosenų tendencijas, taip pat pridėdami siuvimo būdą prie savo pynimo stilių. Tai reiškia, kad jūs siuvate pynimą ir padarote jį tokį ilgą ir storą, kokio galbūt norėtumėte.

50. Rožinis afro

rožinės afro pynimo šukuosenosŠaltinis

Jūs netgi galėtumėte gauti afro su tinkamu pynimu. Tiesiog pagalvokite apie tuos sluoksnius ant mažų ir įtemptų garbanų sluoksnių, kurie natūraliai išsidėstytų ant jūsų pečių.

Ir jei taip pat pridėsite šokiruojančią spalvą, tokią kaip rožinė bonbon, jūs laimėsite!

51. Sukimai ir pynimo stiliai

posūkiai pynia šukuosenasŠaltinis

Tvist yra fantastiška apsauginė šukuosena. Jie padeda saugoti jūsų pačių plaukus prie šaknų, tuo tarpu tai, ką matote, iš tikrųjų yra pagaminta iš pynimo. Pasirinkite norimą spalvą ir stilių ir esate pasiruošę!

52. „Ombre Weave“ šukuosenos

ombre pynimo šukuosenosŠaltinis

Jei esate įsimylėjęs ombre tendenciją, turite dvi galimybes. Galite rasti pynimą, kuris jau yra ombre jums patinkančių atspalvių, ir jį siūti, arba austi savo plaukų spalvą, kurią galėsite dažyti.

53. Zendaja

zendaya pynimo šukuosenosŠaltinis

Pasirodžiusi raudonojo kilimo renginiuose, Zendaya pasuko galvas ir dėl geros priežasties. Ji atrodo įspūdingai. Vis dėlto galima drąsiai manyti, kad tai ne visi jos tikri plaukai, kad ir kokie gražūs jie atrodytų, bet greičiausiai austi.

54. Žaliojo pynimo šukuosenos

žalia pynimo šukuosenaŠaltinis

Lengva ir saugu dėvėti netradicinės plaukų spalvos pynimą, nes tai reiškia, kad jums nereikia dažyti savo tikrųjų plaukų ir jų neapdoroti jokiomis cheminėmis medžiagomis..

55. Rihanna

rihanna pynė šukuosenasŠaltinis

Rihanna turi nuostabią natūraliai garbanotų plaukų galvą, tačiau šiuo atveju ji pasirinko pynimą, kuris jai suteikė papildomo ilgio ir apimties. Jos į Rapunzelį panašūs plaukai siekė juosmenį, o apimtis išnyko!

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Vienintelis pynimo stilių apribojimas yra jūsų pačių kūrybiškumas arba laikas, kurį esate pasiruošęs sutvarkyti ar pakeisti plaukus.

Skirtingai nuo natūralių plaukų, galite keisti savo išvaizdą tiek kartų, kiek norite ar reikia, priklausomai nuo jūsų nuotaikos, dabartinės tendencijos ar įvykio, kuriame turite dalyvauti.

Peržiūrėkite mūsų išsamų sąrašą ir žemiau esančiame komentarų skyriuje praneškite mums, kuriuos iš jų išbandysite!