60 bardzo fajnych aktualizacji dla krótkich włosów, które powinieneś zobaczyć!

Aktualizacje dla krótkich włosów są tak samo wspaniałe jak uaktualnienia dla długich włosów, bez zadawania pytań. Jasne, mogą wymagać więcej spinek do włosów i sztuczek, ale są tego warte.

Od ostrych po klasyczne i piękne, upięcia dla krótkich włosów są naprawdę wszechstronne w swojej naturze.

Więc jeśli jesteś krótkowłosą pięknością lub chcesz nią zostać (ale wciąż niezdecydowana), oto lista inspirujących upięć dla krótkich włosów, które zainspirują Twój styl!

1. Aktualizacje dla krótkich włosów: niski pleciony kok

Aktualizacje dla krótkich włosów z niskim warkoczemŹródło

Nawet jeśli masz krótsze włosy, nie oznacza to, że nie możesz próbować warkoczy i zaplatanych koków. Zwróć uwagę na wyjątkowo dobrze wykonany warkocz utrzymywany na miejscu przez solidne spinki do włosów przypięte pod spodem dla dodatkowego wsparcia. Nie przejmuj się kilkoma buntowniczymi kosmykami – dodają osobowości przemyślanej fryzurze na krótkie włosy.

2. Proste aktualizacje dla krótkich włosów: warkocze i szpilki

krótkie upięcie włosów warkoczamiŹródło

Użyj tych soczystych pasm, aby je skręcić i naprawić w idealnym miejscu na krótkie upięcie włosów. Czy wiesz, co jest najlepsze w używaniu skręconych pasm włosów i warkoczy do updo? Fakt, że oferują możliwość stworzenia takiej objętości i struktury, jak tylko zechcesz.

3. Messy Loki Updo dla krótkich włosów

podkręcone updo na krótkie włosyŹródło

Twoje loki i fale mogą ledwie sięgać połowy szyi. To nie jest dobry powód, aby nie spróbować tego pięknego, romantycznego upięcia na krótkie włosy. Albo skręć i przypnij niektóre pasma, albo użyj opaski, aby zawinąć dolne loki i fale wokół niego.

4. Łatwe aktualizacje dla krótkich włosów: Twist i Pin

Łatwe aktualizacje do skręcania i przypinania krótkich włosówŹródło

Czasami najłatwiejsze upięcia dla krótkich włosów to te, które wyglądają na najbardziej skomplikowane. Weźmy to na przykład. Chociaż updo jest pełne indywidualności i wygląda na skomplikowane w tworzeniu, tak nie jest.

Wystarczy skręcić cztery duże kosmyki włosów i zabezpieczyć je z tyłu, pozostawiając luźne końce.

5. Krótkie upięcie włosów: sztuczny jastrząb

krótkie włosy sztuczny jastrząbŹródło

Jeśli styliści nam na to pozwolą, jest to sztuczny jastrząb, idealny przykład krótkiej fryzury z mnóstwem ostrości i osobowości. Zacznij od stworzenia głębokiej części bocznej. Odgarnij większość włosów na jedną stronę, aby zwiększyć objętość i głębię fryzury.

6. Urocze, niechlujne krótkie upięcie włosów

niechlujne loki krótkie upięcie włosówŹródło

Przypina te loki w czarującą, niechlujną upięcie na krótkie włosy. Przesuń przód do tyłu, przymocuj boki szpilkami, a cudowna eksplozja loków niech spotka się z tyłu.

7. Śliczne aktualizacje dla krótkich włosów. romantyczne upięcie

niski kok romantyczne updo dla krótkich włosówŹródło

Luźny warkocz, który zbiera wszystkie twoje włosy w romantyczne upięcie, jest jednym z najlepszych krótkich włosów. To szybkie i łatwe do zrobienia, ale także stylowe i eleganckie.

8. Śliczne luźne loki updo na krótsze włosy

luźne loki sztuczny jastrząbŹródło

To updo na krótkie włosy to pestka do osiągnięcia i cud do noszenia. Jeszcze raz przygotuj całą kolekcję spinek do włosów, najlepiej cieńszych w kolorze jak najbardziej zbliżonym do koloru Twoich włosów. Aby dodać blasku, dodaj cenną dekorację do włosów.

9. Pół w górę, pół w dół fryzura dla krótkich włosów z warkoczem

Pół w górę, pół w dół fryzura dla krótkich włosów z warkoczemŹródło

Jeśli nie czujesz się zainspirowany, ale potrzebujesz tylko fryzury, która zabierze Cię za drzwi w mniej niż dziesięć minut, wypróbuj to dla rozmiaru. Stwórz cztery skręcone warkocze (po dwa z każdej strony) i przymocuj je z tyłu głowy za pomocą szpilek. Rozpuść resztę włosów i uzyskaj ten wspaniały styl do połowy, do połowy!

10. Prom Updos dla krótkich włosów: Boki i loki

luźny kok na krótkie włosyŹródło

Nadchodzi wielka noc i wszystko, czego potrzebujesz, to oszałamiające krótkie upięcie włosów. Weź swój przykład z tego zdjęcia. Z głęboką boczną częścią, elegancką stylizacją i luźnymi, czarującymi lokami na końcu, może to być idealna krótka fryzura na studniówkę!

11. Uniesiona fryzura na krótsze włosy

Fryzura do góry na krótsze włosyŹródło

Kiedy twoje włosy z tyłu są naprawdę krótkie (potargane lub wyblakłe), niewiele możesz zrobić, jeśli chodzi o fryzury. Jeśli jednak potrzebujesz zmiany, wypróbuj ten fason pixie z długimi grzywkami, które z pewnością przyciągają wzrok.

Odgarnij wszystkie włosy z tyłu w górę. Zrób to samo dla boków. Przeczesz górę do przodu i baw się frędzlami. Wynik jest wart zainwestowanego dodatkowego czasu.

12. Swobodne loki i przypięty kok

krótkie loki i upięty kok krótkie updoŹródło

Aktualizacje dla krótkich włosów niekoniecznie muszą sugerować, że wszystkie twoje włosy są bezpiecznie przypięte w „do”. Weź wskazówkę z tej fryzury. Loki spływają swobodnie, a z tyłu są spięte w niski kok, co zapewnia swobodę i styl.

13. Ślubne upięcia dla krótkich włosów

Ślubne upięcia dla krótkich włosówŹródło

Jest tak wiele wszechstronnych upięć krótkich włosów pod kątem fryzur ślubnych, że aż szkoda ich nie przymierzać. Uwielbiamy to obszerne updo, które pozostawia twarz odkrytą, ale wciąż pozostawia trochę warkoczy do kadrowania twarzy.

14. Przerośnięta fryzura Pixie Cut Updo

Przerośnięta fryzura z fryzurą Pixie Cut UpdoŹródło

Przerośnięte fryzury pixie są idealne do eksperymentowania z upięciami dla krótkich włosów. Jeśli pasma włosów z tyłu są nadal za krótkie, baw się górą. Ta fryzura to eksplozja energii i stylu, który jest obowiązkowy dla krótkowłosych piękności.

15. Przypięta fryzura dla krótkich włosów

upięty kok na krótkie włosyŹródło

To updo dla krótkich włosów jest idealne dla tej długości pośredniej, która zwykle nie pozwala na zbyt wiele eksperymentów. Odgarnij włosy do tyłu i przypinaj stopniowo, zaczynając od góry. Delikatnie pociągnij kosmyki włosów, gdy skończysz, aby stworzyć ten bez wysiłku obszerny wygląd.

16. Jak stylizować krótkie włosy: zwinąć i przypiąć?

Jak ułożyć i upinać krótkie włosy?Źródło

Ta fryzura jest prosta do wykonania – tak łatwa, że ​​możemy ci powiedzieć już teraz. Po prostu pociągnij do siebie boki i tylne pasma włosów, jak w przypadku niskiego kucyka. Skręć wszystkie włosy lub pojedyncze pasma w górę i zabezpiecz spinkami do włosów. To jest to – tak łatwe do zrobienia, że ​​będziesz gotowy w mgnieniu oka!

17. Fryzura zwijana z pałąkiem na krótkie włosy

kok z pałąkiem na krótkie włosyŹródło

Tę elegancką fryzurę można uzyskać za pomocą opaski na głowę, kilku spinek do włosów i dużej cierpliwości. Użyj opaski, aby zwinąć włosy z tyłu w romantyczne upięcie z luksusowym wykończeniem. Jeśli wydaje się, że niektóre kosmyki wysuną się, użyj szpilek, aby je zabezpieczyć na miejscu – lub po prostu zostaw je.

18. Updo dla krótkich włosów: skręt z jednej strony

plecione fryzury z bobem na krótkie włosyŹródło

Krótkie włosy mogą być również bardzo uniwersalne, jeśli chodzi o fryzury. Spójrz na to wspaniałe updo na krótkie włosy. Wszystko, co musisz zrobić, to stworzyć boczny skręt jako dodatkowy element stylu. Zabezpiecz ją szpilkami i lakierem do włosów, jeśli twoja fryzura jest warstwowa.

19. Szybkie aktualizacje dla krótkich włosów

upięcia opaski na krótkie włosyŹródło

Kiedy potrzebujesz pomysłu na fryzurę, który gwarantuje, że będziesz w mniej niż 10 minut, weź wskazówkę z tej uroczej krótkiej fryzury. Po prostu pociągnij wszystkie włosy na jedną stronę, utwórz niechlujny kok, zabezpiecz go gumką do włosów i szpilkami i ruszaj. Jeśli chcesz, możesz również założyć opaskę.

20. Pleciona fryzura na krótkie włosy

Pleciona fryzura na krótkie włosyŹródło

Kolejny piękny przykład stylu half up, half down dla krótkich włosów. Zapleć dwa grubsze warkocze – każdy z jednej strony – i zabezpiecz je razem na czubku głowy.

21. Łatwe romantyczne upięcie dla krótkich włosów

upięcia dla krótkich włosów romantyczne lokiŹródło

Ułóż włosy w ciasne fale i dopełnij stylizację idealnie wykończonym niskim kokem. Blask i szyk tej fryzury nie mają sobie równych.

22. Proste aktualizacje dla krótkich włosów: Style plecione

upięcie z warkoczem na krótkie włosyŹródło

Warkocze mogą wydobyć Cię z niedoboru inspiracji do krótkich upięć włosów. Po prostu zapnij włosy w tyle warkoczy, ile chcesz lub możesz i zabezpiecz je w niechlujną fryzurę, która jest jednocześnie ostra i zabawna.

23. Proste pół-do dla krótkich włosów

krótkie włosy półdołŹródło

Half-dos to kolejne łatwe wyjście, gdy kończy ci się czas i inspiracja. Wyciągnij połowę włosów i przypnij je akcesorium do włosów, aby uzyskać odrobinę blasku. Może pracować również w zwykłych i formalnych środowiskach.

24. Łatwe przypięcie updo dla krótkich włosów

krótkie włosy upięte i zaplecione w warkoczŹródło

Będziesz potrzebował całej swojej kolekcji spinek do włosów do tej fryzury. Niemniej jednak Twoja cierpliwość zostanie dobrze nagrodzona, gdy ujawnione zostaną ostateczne wyniki. Pozorne „warkocze” to w rzeczywistości węzły, które zostały stworzone za pomocą strategicznie umieszczonych szpilek.

25. Aktualizacje dla krótkich kręconych włosów

krótkie kręcone włosyŹródło

Cudowny bałagan loków i fal to zawsze świetny pomysł na krótkie upięcie włosów. Okiełznaj niektóre loki w średniej wysokości kokie, a reszta niech stylowo udekoruje twoją fryzurę.

26. Niechlujne upięcie i grzywka dla krótkich włosów

krótkie włosy z grzywkąŹródło

Grzywka jest nie tylko idealna do oprawienia twojej twarzy i podkreślenia twojego naturalnego piękna, ale może również pomóc dodać krawędzi do twoich krótkich włosów. I tak, dotyczy to sytuacji, gdy wszystkie są zmiecione i znikną z twarzy.

27. Jeden Twist Updo dla krótkich włosów

francuski twist updo na krótkie włosyŹródło

Zamiast klasycznego kucyka (co nie zrozum nas źle, uwielbiamy), podciągnij wszystkie krótkie włosy, aby stworzyć splecione pasmo, które zamiast opadać, faktycznie podkreśla czubek włosów – wyblakły spód pomaga również dodać krawędź stylu.

28. Plecione upięcia dla krótkich włosów

upięcia w warkocze na krótkie włosyŹródło

Jeśli twoje włosy nie osiągnęły długości pozwalającej na obfite zaplecenie na całej długości pasma, nie martw się. Oplataj ją sekcja po sekcji, szczególnie jeśli masz warstwową fryzurę. Zapnij warkocze razem w wszechstronną i zabawną fryzurę na krótkie włosy.

29. Wiązane loki updo na krótkie włosy

wiązane loki updoŹródło

Wiązane loki są jednym z najłatwiejszych sposobów na wprowadzenie indywidualności i krawędzi w klasycznym updo na krótkie włosy. Poświęć trochę czasu, aby stworzyć lśniące wykończenie swojej fryzury.

30. Pleciony kucyk na krótkie włosy

upięcia w kucyk dla krótkich włosówŹródło

Oto klasyczny kucyk w nowym świetle i bardzo ciekawym wyglądzie. Zapleć warkocz w środkowej części głowy, a następnie wsuń go pod koniec kucyka za pomocą gumki lub zabezpiecz pod kucykiem mocną szpilką do włosów.

31. Fryzury updo dla krótkich włosów

fryzury na krótkie włosyŹródło

Pracuj z włosami z tyłu i stylizuj przód w tej wspaniałej romantycznej fryzurze dla krótkich włosów. Stwórz luźny i niechlujny kok z tyłu, aby uzyskać swobodny, obszerny wygląd, który jest po prostu wspaniały.

32. Łatwe upięcie pałąka na krótkie włosy

Łatwe upięcie pałąka na krótkie włosyŹródło

Opaski na głowę szybko stały się preferowanym dodatkiem do włosów do tworzenia dobrej fryzury na krótkie włosy. Odgarnij włosy do tyłu, dodaj opaskę i użyj jej jako podparcia, aby przypiąć włosy z tyłu. Działa jak urok za każdym razem!

33. Najlepsze fryzury na krótkie włosy: plecione grzywki

pleciony bobŹródło

W tej fryzurze nie chodzi o upięcia krótkich włosów, ale bardziej o moc warkoczy. Weź wskazówkę z tego skomplikowanego i cienkiego warkocza, który wykorzystuje tylko grzywkę i stwórz podobne warkocze dla wszystkich części włosów. Zabezpiecz je razem, co zapowiada się na oszałamiającą fryzurę.

34. Codzienne aktualizacje dla krótkich włosów

Codzienne upięcia dla krótkich włosówŹródło

Proste, ale skuteczne upięcie dla krótkich włosów polega na skręceniu kucyka raz przez tę samą gumkę. Upewnij się, że się nie prześlizgnie. Lub po prostu dodaj piękną wstążkę.

35. Elegancki kok z boku na krótkie włosy

Elegancki kok z boku na krótkie włosyŹródło

Aby uzyskać ten wygląd, najpierw przeczesz wszystkie włosy do tyłu i nałóż dużo lakieru do włosów, aby utrzymać wszystkie włosy na swoim miejscu. Stwórz tę elegancką bułkę z boku, zabezpiecz ją, przypinając ją pod spodem i nałóż drugą rundę lakieru do włosów.

36. Szykowny pół-do dla krótkich włosów

halfdo na krótkie włosyŹródło

Half-dos są idealne na te okazje, kiedy potrzebujesz szybkiej fryzury, która wygląda oszałamiająco. Stwórz większą objętość, delikatnie wyciągając włosy z akcesorium do włosów używanego do zabezpieczenia pół-do.

37. Scarlett Johansson Śliczne łatwe upięcia dla krótkich włosów

Scarlett Johansson krótkie kręcone updoŹródło

Jak oszałamiająco wygląda to updo na krótkie kręcone włosy? Scarlett Johansson wygląda wspaniale, obnosząc się z tą łatwą do osiągnięcia fryzurą. Pociągnij przednie włosy do tyłu, tylne włosy do góry i do przodu i zabezpiecz szpilkami.

38. Szybka fryzura dla krótkich włosów: wysoki kok

wysokie upięcia w kok dla krótkich włosówŹródło

Jeśli myślałaś, że krótkie włosy nadają się tylko do niskich bułek, oto zdjęcie, które udowadnia, że ​​wysokie bułki też się sprawdzają. Tylko upewnij się, że krótsze włosy, które nie sięgają wysokiego kokka, są zabezpieczone szpilkami i warstwą lakieru.

39. Casual Faux Hawk Updo dla dziewczynek z krótkimi włosami

Casual Faux Hawk Updo dla dziewczynek z krótkimi włosamiŹródło

Uwielbiamy tę odważną fryzurę na krótkie włosy (i jest też w kolorze!). Granice tego wyznacza tylko Twój osobisty gust i wyobraźnia.

40. Brudne aktualizacje dla krótkich włosów

Scarlett Johansson krótkie włosyŹródło

To kolejne upięcie dla krótkich włosów, które Scarlett nosi na czerwonym dywanie. Wyciągnij kosmyki włosów z każdej strony i umocuj je w miejscu, w którym się stykają. Rozpuść końce, aby stworzyć ten piękny bałagan loków.

41. Fajna chustka na krótkie włosy

kok bandanaŹródło

Jest to sztuczne upięcie dla krótkich włosów, głównie dlatego, że używa bandany jako wsparcia, aby ukryć krótsze włosy z tyłu. Niemniej jednak wygląda wspaniale i na pewno polecamy go jako szybki i swobodny look dla krótkowłosych dziewczyn.

42. Krótkie włosy z bandaną Updo

updo z banana na krótkie włosyŹródło

To kolejny przykład tego, jak dobrze ze sobą współpracują krótkie włosy i bandany. Ten styl jest elegancki i swobodny – co powinno sprawić, że zastanowisz się dwa razy nad noszeniem chustki we włosach, gdziekolwiek jesteś.

43. Naturalne upięcia dla krótkich włosów

kwiatowa opaska na krótkich włosachŹródło

Kiedy masz na sobie taką uroczą, falującą grzywę, nie potrzebujesz dodatkowych sztuczek, aby stworzyć oszałamiającą upięcie dla krótkich włosów. Użyj prostej, ale skutecznej opaski na głowę, aby owinąć wokół niej dłuższe włosy z tyłu. Niech reszta popłynie swobodnie!

44. Messy Low Bun dla krótkich włosów

niechlujne upięcia z niskimi kokami na krótkie włosyŹródło

Nie martw się, że nie masz idealnie wykończonego, niskiego kokka. Luźne i zbuntowane kosmyki zawsze tworzą intrygujący bałagan, który z pewnością przyciąga wzrok.

45. Updo opaski na krótkie włosy

updo opaski na krótkie włosyŹródło

To świetny przykład na to, jak eleganckie, a jednocześnie swobodne opaski na głowę mogą zmienić wygląd kobiecych fryzur. To piękny przykład krótkiej fryzury ozdobionej prostą opaską na głowę.

46. ​​Aktualizacje dla krótkich cienkich włosów

pleciony półdoŹródło

Warkocze, warkocze, warkocze. To sekretny składnik wielu wspaniałych upięć dla krótkich włosów. Ten jest szczególnie odpowiedni do włosów krótkowarstwowych, które również są w porządku.

47. Messy Curls Updo dla krótkich włosów

kędzierzawy sztuczny jastrząbŹródło

Nie ma niczego, czego nie rozwiąże kilka spinek do włosów, jeśli chodzi o krótkie upięcia włosów. Po prostu użyj palców, aby pociągnąć loki w pożądanej pozycji i użyj spinek do włosów, aby zabezpieczyć zamki.

48. Pleciona fryzura na krótkie włosy

pleciona fryzuraŹródło

Czasami klucz do udanego upięcia krótkich włosów zaczyna się od przednich i górnych włosów. Zabezpieczenie tych sekcji pozostawia tylko część tylną do załatwienia, a to jest łatwe, gdy masz tak wiele inspirujących upięć dla krótkich włosów jako przykładów.

49. Fantazyjne upięcia dla krótkich włosów

kędzierzawy sztuczny jastrząbŹródło

To jedno z najpiękniejszych upięć krótkich włosów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Idealnie ułożone włosy pod spodem symulują podcięcie, a bogactwo loków na górze tworzy atrakcyjną wizualnie masę obszernych włosów.

50. Francuski Twist Updo dla krótkich włosów

Francuski Twist Updo dla krótkich włosówŹródło

Nawet jeśli twoje włosy są dość krótkie, nadal możesz stworzyć francuski zwrot. Po prostu weź powyższy przykład!

51. Przypięte loki na krótkie włosy

spięte loki krótkie upięcie włosówŹródło

Przypnij każdy z twoich loków do tyłu w przyciągającej wzrok fryzurze na krótkie włosy. Użyj spinek do włosów, aby podnieść loki z tyłu.

52. Eleganckie upięcia dla krótkich włosów

Eleganckie śliskie upięcia dla krótkich włosówŹródło

To jedno z upiększeń, które przeniosą się z formalnego środowiska biurowego na drinka z dziewczynami po godzinach i długą imprezową noc bez bólu głowy.

53. Eleganckie krótkie upięcie włosów

elegancki kucyk na krótkie włosyŹródło

Nie spiesz się, aby ułożyć włosy w tym pięknym, romantycznym updo na krótkie włosy. Jeśli pilnie potrzebujesz inspiracji do krótkich fryzur tuż przed wyruszeniem na imprezę, weź przykład z tego przykładu.

54. Pół-do dla krótkich kręconych włosów

krótkie kręcone włosyŹródło

Pociągnij połowę włosów do góry i do tyłu i zabezpiecz z tyłu. Pozwól reszcie twoich uroczych loków swobodnie płynąć.

55. Kok środkowy do włosów krótkich

Hair Piece Mid Bun do krótkich włosów z kwiatamiŹródło

Przeczesz wszystkie włosy do tyłu i zabezpiecz je w prostym środkowym koku. Szczególną nutę tej fryzury nadaje urocza treska – przypominająca fryzury baleriny.

56. Aktualizacje dla krótkich warstw włosów: warkocze i skręty

włosy krótkie warstwoweŹródło

Krótka fryzura z warstwami może być trudna do zabezpieczenia w updo. Jeśli jednak będziesz pracować z każdą sekcją i warstwą, możesz osiągnąć oszałamiające rezultaty, takie jak ta pleciona fryzura na krótkie włosy.

57. Łatwe plecione updo na krótkie włosy

podwójnie pleciony kokŹródło

Pociągnij wszystkie górne włosy w misterne warkocze. Zabezpiecz tylne pasma włosów szpilkami lub wypróbuj odwrócony francuski warkocz – inaczej zwany warkoczem holenderskim – aby dopełnić wygląd.

58. Łatwe aktualizacje balu dla krótkich włosów

opaska balowa updo na krótkie włosyŹródło

Jeśli chcesz obnosić się z nieskazitelnym romantycznym stylem podczas wielkiej nocy, nie martw się o krótkie włosy. Stwórz tę luźną, lekko zaczesaną na bok upięcie dla krótkich włosów i użyj kwiatowej opaski do włosów, aby uzyskać pełny wygląd.

59. Aktualizacje dla krótkich czarnych włosów

czarne włosy sztuczny jastrząbŹródło

Wyrazista fryzura, która wygląda ostro i oszałamiająco. Wygolone boki i zakręcony top można uformować w dowolną fryzurę dla kobiet z krótkimi włosami.

60. Odwrócony warkocz dla krótkich włosów

odwrócony warkocz updo wysoki kokŹródło

Ten luźny francuski warkocz odwrócony to niesamowity pomysł na stworzenie fałszywej długości i nadania wrażenia objętości krótkiemu upięciu włosów. Daj się zainspirować i przymierz!

Gotowy do zmiany wyglądu?

Mamy nadzieję, że znalazłeś inspirację dla krótkich włosów dzięki tym po prostu wspaniałym pomysłom na upięcia dla krótkich włosów.

Nie pozwól, aby długość włosów przeszkodziła Ci w uzyskaniu pożądanego wyglądu. Wybierz styl, a następnie powiedz nam swój ulubiony!