150 meninių akvarelės tatuiruočių idėjų

Kūryba yra meno esmė, o tatuiruočių meno šis faktas nepaliečia. Laikui bėgant kūrybingi tatuiruočių meistrai kuria naujus ir novatoriškus metodus ir pristato juos išrankiems tatuiruočių mėgėjams. Vienas iš šių naujausių metodų pristatė akvarelės tatuiruotės dizainą. Jie yra glaudžiai susiję su akvarelės tapyba, kaip siūlo pavadinimas. Ryškūs atspalviai, subtilūs atspalviai ir švelnios spalvos yra šių tatuiruočių požymiai. Dėl šių tatuiruočių estetinio grožio ir simbolinio prasmingumo jie tapo populiarus tarp vyrų ir moterų visame pasaulyje. Jie atrodo visiškai unikalūs ir privalo atkreipti dėmesį, išspręsdami tikrąjį tikslą padengti skausmą ir pinigines išlaidas, susijusias su tatuiruotės rašalu.

Akvarelės meno technika

Akvarelės tatuiruotės grindžiamos tradicinio tatuiruočių derinimo su akvarelės tapyba technika, kuri suteikia jai visiškai kitokią išvaizdą, palyginti su tradicine tatuiruote. Tatuiruotės rašymo technika ir įrankiai yra visiškai vienodi, tačiau vienintelis skirtumas tarp šių dviejų yra galutinis rezultatas, kuris labiau primena akvarelę, o ne klasikinį tatuiruotės dizainą. Kaip ir akvarelės paveiksluose, matome daugiau atspalvių, taškymų ir neryškumų, o ne apibrėžtų formų ir kontūrų, toks pat efektas tampa matomas ir akvarelės kūno dailėje. Vaizdas atrodo laisvai suformuotas, o ne nubrėžtas su linijomis juodu rašalu, o tarp jų esantis atspalvis yra šviesesnės spalvos, palyginti su įprastomis tatuiruotėmis. Taigi, jei pirmą kartą ieškote kažko naujo tatuiruotės ar išskirtinio pasirinkimo iš kitų jau turimų tatuiruočių, akvarelės kūno dailė jums būtų idealus pasirinkimas.

Minusai

Akvarelės meno tatuiruotės atspalvis yra palyginti lengvesnis nei klasikinės tatuiruotės, todėl susidaro įspūdis, kad laikui bėgant tatuiruotė išblunka. Faktas yra tas, kad po kelerių metų jiems gali prireikti kruopštumo, o tai gali būti anksčiau nei įprasta tatuiruotė, dėl kurios šios tatuiruotės yra šiek tiek nepalankios. Vis dėlto tarp dviejų ir akvarelinių tatuiruočių nėra didelio skirtumo, jos taip pat yra ilgalaikės ir nuolatinio pobūdžio, nors jos šviesesnė išvaizda kai kuriais atvejais gali sukelti lengvą apgaulę.

Paskirties idėjos

Svarbiausias tatuiruočių meno aspektas, be tinkamo dizaino pasirinkimo, yra teisingas jo išdėstymas. Iš esmės tatuiruotės rašymo vieta nustatoma pagal tatuiruotės dydį. Didesnė tatuiruotė puikiai atrodo dideliuose paviršiaus plotuose, tokiuose kaip nugara, skrandis, šonkauliai, krūtinė, šlaunys, kojos ir pečiai, o mažesni ir subtilesni piešiniai yra mažose srityse, tokiose kaip kulkšnys, kojos, riešai, kaklas, stuburas, nugaros dalis ausyje ir net ant pirštų. Idėja yra patraukti dėmesį, nesvarbu, ar tatuiruotės dydis yra didelis, ar mažas. Tai turėtų tiesiog pritraukti dėmesį, kad būtų galima perteikti tikrąjį nešiklio požiūrį ir jausmus.

Populiarūs akvarelės tatuiruočių dizainai

Akvarelinės kūno dailės modelių pasirinkimas yra labai įvairus, kaip ir įprastų tatuiruočių dizaino atveju. Viskas priklauso nuo tatuiruočių meistro įgūdžių ir kūrybiškumo, kuris su savo vaizduote ir meno meistriškumu gali sukurti puikių dizainų. Akvarelės meno technika priklauso nuo jo patirties kuriant nuostabius efektus, panašius į teptuko potėpius, sukuriant tokius efektus kaip lašantys ir aptaškyti dažai ar net vaizdai, kurie atrodo kaip portretai. Kai kurie dizainai taip pat gali būti panašūs į pieštuko dizainą, sukuriantį nuostabų poveikį. Štai keletas populiarių dizainų:

  • Gėlių tatuiruotės – Vienas iš nuostabiausių vandens spalvų tatuiruočių dizaino yra tas, kuriame yra įvairių rūšių gėlių, tokių kaip rožė, lotosas, saulėgrąžos, narcizai ir lelijos, kad būtų galima paminėti tik keletą. Rožė simbolizuoja meilę ir grožį, o lotosas reiškia grynumą ir pamaldumą, o šių gėlių piešinių įtraukimas į akvarelės meną gali sukurti visiškai stulbinantį ir akį traukiantį poveikį. Ryškios spalvos, varvančios iš minkštų juodų kontūrų, gali sukurti unikalų šių gėlių raštų vaizdą, kuris visiškai skiriasi nuo įprastų tatuiruočių dizaino.
  • Drugelio tatuiruotės – Drugeliai, kurie iš prigimties pasižymi ryškia spalvų palete, yra idealus akvarelės meno elementas. Šios spalvos gali būti eksponuojamos vandeningo dizaino pavidalu, tačiau vis tiek turi nuostabų patrauklumą visiškam meniškumui. Palyginti su tvirto ir aiškiai apibrėžto dizaino tatuiruotėmis, drugelio tatuiruotės sukuria unikalų ir minkštą poveikį.
  • Plunksnų tatuiruotė – Plunksninė tatuiruotė pasižymi patrauklia kokybe, nes ji turi tekančią ir patrauklią formą, kuri atrodo gražiai, kad ir kur būtų uždėta ant nešiklio kūno. Skirtingai nuo įprastų plunksnų tatuiruočių, akvarelės meno tatuiruotės gali būti patrauklesnės ir švelnesnės, naudojant ryškias spalvų spalvas. Dažai gali būti pagaminti iš plunksnos kraštų, kad jie atrodytų dar stilingesni ir neįprasti, palyginti su įprastais.
  • Vilko tatuiruotė – Kitas šaunus šio dizaino dizaino elementų variantas yra vilko dizainas. Vilkas laikomas stiprybės, nepriklausomybės ir ištikimybės simboliu, o vilkų tatuiruotės, sukurtos akvarelės meno pavidalu, sukuria nuostabų poveikį žiūrovui, nes jis visiškai skiriasi nuo klasikinių vilkų tatuiruočių. Naudojant paryškintas, bet dėmėtas spalvas, kurios pasižymi lašėjimo kokybe, dizainas tampa švelnus ir tikroviškas, todėl jis džiugina žiūrovą, o ne elementą, susijusį su žiaurumu.
  • Lietaus tatuiruotė – Lietaus tatuiruotės gali būti geriausias dizaino elementas, nes krintantys lietaus lašai yra puikus pasirinkimas būti pavaizduotam akvarelėje, spalvos purslai puikiai vaizduoja krintančius lietaus lašus, sukurdami įspūdingą ir nepakartojamą poveikį.
  • Žuvies tatuiruotė – Žuvys yra populiarus akvarelės dizaino pasirinkimas, nes tiek žuvys, tiek šie dizainai pasižymi tekančia kokybe. Naudojant ryškias spalvas ir purslus vandeniui pavaizduoti, akį traukia žuvų tatuiruočių dizainas. Menininkas gali arba sukurti visą dizainą, arba žuvies tatuiruotę rašyti įprastu būdu, o foną padaryti akvarelės pavidalu.
  • Kolibrio tatuiruotė – Kolibris yra nuostabus objektas, kurį galima pavaizduoti akvarelės formos pavidalu, nes jis labai sparčiai atlenkia sparnus, todėl juda neryškiai. Todėl idealiai tinka rodyti dėmių ir neryškių smūgių pavidalu, kaip akvarelės meno atveju.

Gali atrodyti, kad spalva yra svarbiausias akvarelės dizaino elementas, tačiau stebėtinai jie gali puikiai atrodyti ir įprastomis juodomis ir pilkomis spalvomis, kaip ir tradicinių tatuiruočių atveju. Skirtumas tarp šių dviejų tipų akvarelių yra dizaino sulaikymas; kol spalvotos tatuiruotės išryškėja naudojant ryškių spalvų purslus, juodos ir pilkos tatuiruotės įgauna patrauklią vertę dėl tinkamo sudėtingų detalių naudojimo. Neryškus efektas naudojamas pranašumui ir sukuriamas kitoks įvaizdis paprastuose tradiciniuose tatuiruočių dizainuose, kuriuose naudojami drąsūs eskizai ir kontūrai.

Geriausias dalykas yra tai, kad jiems nereikia tinkamo dizaino; Tiesą sakant, jie suteikia menininkui kūrybinę laisvę išryškinti kažką nuostabaus, naudojant paprastus spalvų purslus, kurie gali būti priversti lašinti nešiklio kūną. Jie yra būdas atskleisti dizainerio kūrybiškumą ir leisti jiems sukurti stulbinantį vaizdinį malonumą, kad kūnas taptų drobė, o tatuiruotė – visiškas šedevras. Beveik visų rūšių elementai gali būti įtraukti į akvarelės meną, kai kurie iš jų yra muzikos instrumentai, paukščių feniksas, balandis, kregždė, laumžirgiai, lankas, juostelė, begalybės ženklas, kryžiaus drakonas, liūtas, žvaigždės, saulė, mėnulis, disnėjus, svajonių gaudytojai, strėlės , kompasas, medžiai, angelas ir sparnai.

Baigiamieji žodžiai

Akvarelės tatuiruotės yra unikali tatuiruočių meno forma, kurianti tatuiruočių dizainą dėmių ir spalvų purslų, o ne drąsių ir apibrėžtų kontūrų pavidalu. Galima įtraukti beveik visų rūšių dizaino elementus, tačiau galutinį rezultatą tikrai lemia tatuiruočių meistro įgūdžiai ir patirtis.

akvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelė (1)akvarelė (2)akvarelė (3)akvarelė (4)akvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelė (5)akvarelė (6)akvarelė (7)akvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotėakvarelės tatuiruotė

0d153190d834080791535e9f69b807eb 1-akvarelė-gėlė-ta & lt; a href =watercolor_tattoos_fabulousdesign_1

watercolor_tattoos_fabulousdesign_2

akvarelė_tatuiruotės_fabulousdesign_3

akvarelė_tatuiruotės_fabulousdesign_4

akvarelė_tatuiruotės_fabulousdesign_5

akvarelė_tatuiruotės_fabulousdesign_6

akvarelė_tatuiruotės_fabulousdesign_7

akvarelė_tatuiruotės_fabulousdesign_8

akvarelė_tatuiruotės_fabulousdesign_9

10. akvarelė_tatuiruotės_fabulousdesign_10

akvarelė_tatuiruotės_fabulousdesign_11

akvarelė_tatuiruotės_fabulousdesign_12

13. akvarelė_ tatuiruotės

14. akvarelė

15. akvarelė_tatuiruotės_fabulousdesign_15

16. akvarelė

17. nudažyti akvarelę

18. akvarelė_ tatuiruotės 19. akvarelė

20. akvarelė_tatuiruotės_fabulousdesign_20

akvarelė_tatuiruotės_fabulousdesign_21

akvarelė_tatuiruotės_fabulousdesign_22

akvarelė_tatuiruotės_fabulousdesign_23

24. akvarelė

25. akvarelė

akvarelė_tatuiruotės_fabulousdesign_26

akvarelė_tatuiruotės_fabulousdesign_27

88. pasipuošti

akvarelė_tatuiruotės_fabulousdesign_29

30. akvarelės_tatuiruotės_fabulousdesign_30

31 straipsnis

32

33. kas yra akvarelė

34

35. akvarelė

36. kas yra?

37. kas yra?

38. akvarelė 39. akvarelė

40. akvarelė

41. kas yra akvarelė?

42. kas yra akvarelė?

43. kas yra akvarelė?

44 straipsnis46. ​​kas yra?

47. kas yra?

48. kas yra akvarelė?

49 straipsnis

akvarelė_tatuiruotės_fabulousdesign_50522

53 straipsnis

54. kas yra?

55. kas yra?

566

57. kas yra?

58. kas yra? 59 straipsnis

60. akvarelė

61. kas yra akvarelė?

62. kas yra? 2-Abstrakti rožių tatuiruotė 3-akvarelė-tatuiruotė 4 kartų metmenų akvarelės tatuiruotė 5-akvarelė-medis-tatuiruotė 6-akvarelė-tatuiruotė 7-akvarelė-tatuiruotė 8-Akvarelė-tatuiruotė 9-kompasas-akvarelė-tatuiruotė 10-Drugelis-akvarelė-tatuiruotė 11-akvarelė-tatuiruotė 12-arklio-akvarelės tatuiruotė  14-portretas-akvarelė-tatuiruotė 15-akvarelė-tatuiruotė 16-Gėlių akvarelės tatuiruotė 17-akvarelė-tatuiruotė 18-akvarelė-tatuiruotė ant kojos 19-akvarelė-nugaros tatuiruotė 20-Paukščių išgydyta akvarelė-tatuiruotė 21-akvarelė-nugaros tatuiruotė 22-akvarelė-rankovė-tatuiruotė 23-akvarelė-rankovė-tatuiruotė 24-Luv-U-mama-akvarelė-tatuiruotė 25-vasaros pabaigoje-diena-akvarelė-tatuiruotė 26-Akvarelė-abstrakti 27-Gėlių akvarelės tatuiruotė 28-Plunksna-akvarelė-tatuiruotė 30-kompasas-akvarelė-tatuiruotė 31-nuostabi akvarelė-tatuiruotė 32-nuostabi-lankas-akvarelė-tatuiruotė 33-Spalvinga-akvarelė-tatuiruotė 34-Paukščių akvarelės tatuiruotė 35-Portretas-akvarelė-tatuiruotė 36-Akvarelė-drugelis-tatuiruotė ant rankos 37-akvarelė-tatuiruotė 38-Dreamcatcher-akvarelė-tatuiruotė 39-laivas-akvarelė-tatuiruotė 40-rožė-akvarelė-tatuiruotė 41-akvarelė-tatuiruotė 42-akvarelė-žuvis-tatuiruotė 43-akvarelė-triušis-tatuiruotė 44-akvarelė-tatuiruotė 45-Inkarai-akvarelė-tatuiruotė 46-akvarelė-tatuiruotė 47-akvarelė-tatuiruotė 49-akvarelė-tatuiruotė 50-Paukštis-akvarelė-tatuiruotė 51-akvarelė-tatuiruotė 52e774a164cfe29f78e85282dd495c75 52-akvarelė-tatuiruotė 53-akvarelė-tatuiruotė 54-akvarelė-tatuiruotė 55-Vilkas-akvarelė-tatuiruotė 56-Neįtikėtinos akvarelės tatuiruotės pagal Klaimą 57-akvarelė-tatuiruotė delfinų akvarelė-tatuiruotės kojos 9. Sasha-Unisex-Colorful-Tattoo-Watercolor-Tattoo-9 19 Sasha-Unisex-Watercolor-Colorful-Tattoo tumblr_mxo43h4Z9E1s6mqlko1_1280 akvarelė_tatuiruotės_10 akvarelė-abstrakti-tatuiruotė akvarelė-paukštis-tatuiruotė akvarelė-dramblys-tatuiruotė akvarelė-plunksna akvarelės-plunksnos idėja akvarelė-gėlių tatuiruotė akvarelė-ara-tatuiruotė akvarelė-rankovė-tatuiruotė akvarelė-tatuiruotė  Akvarelė-tatuiruotės Akvarelė-tatuiruotės-1 Akvarelė-tatuiruotės-2 Akvarelė-tatuiruotės-4 Akvarelė-tatuiruotės-5 akvarelė-tatuiruotės-8 Akvarelė-tatuiruotės-11 Akvarelė-tatuiruotės-12 vandens rožių tatuiruotė