70 Gri ​​Saç Rengi Tonu Fikirler ve İlham

Geçtiğimiz birkaç yıl, saç stilleri ve renkler söz konusu olduğunda bize yepyeni bir saplantı kazandırdı: gri saç rengi trendi. Çok esrarengiz ve geleneksel olmayan bir saç rengi ama yine de muhteşem ve çekici.

neden seviyoruz? Çünkü akla gelebilecek her türlü saç için mükemmel çalışıyor gibi görünüyor. Bir peri ya da Rapunzel saçın, düz ya da kıvırcık buklelerin, bob ya da Mohawk saçın fark etmez çünkü gri saç hepsi için mükemmeldir.!

Bu fikirden yola çıkarak, hemen denemeniz ve denemeniz gereken birçok gri tonunu bir araya getirdik.. Beyazımsı gri saçlardan tunç ve lavanta pastellere kadar her şeyi aldık!

1. Ombre Gri Saç

gri saç yarım üst düğümKaynak

Tam bir gri yele yapamadığınızı veya birdenbire çok fazla değiştiğini düşünüyorsanız, her zaman koyu gri saç ombre stilini deneyebilirsiniz. Griyi vurgulamak ve öne çıkarmak için saç maşanızı kullanın.

2. Dalgalı Bob

gri saç dağınık dalgalı bobKaynak

Gri saçlar da dağınık olabilir, özellikle de bu eşsiz dalgalı bob için giderseniz. Stilistinizden, tüylü bir görünüm için dikkatsizce başınızın üzerinde tarayabileceğiniz bazı kaküller oluşturmasını isteyin..

3. Beyaz ve Gri ve Örgüler

karmaşık örgülü beyaz ve gri saçKaynak

İşte mükemmel bir karmaşık örgüye dönüştürülmüş beyaz ve gri saçın harika bir örneği. Uygun kıyafetle bohem, şık ve rahat görünebilir. Plajda bir hafta sonu ya da eğlenceli bir pijama partisi için idealdir..

4. Yenilikçi Gri Saç

gri saç kısa kakül yenilikçi saç kesimiKaynak

Yenilikçi demeden gri saç demek neredeyse imkansız. Kombinasyon geldikleri kadar muhteşem. İşte ultra kısa doğrusal patlamalar, dağınık bir topuz ve açıkçası tunç gri saçlı bir versiyon..

5. Dalgalı Kilitler ve Tam Saçak

gri saç dalgalı minimal patlamaKaynak

Yukarıdakilerin bir varyasyonu olarak, gri saçlarınızı kakül ve dalgalı bukleler ile şekillendirmeyi de tercih edebilirsiniz. Toprak tonlarında yoğun bir göz makyajı ve ten rengi mat bir dudak tercih edin. Yüzünüzü mükemmel bir şekilde şekillendirmeyi unutmayın.

6. Gri Saç ve Dağınık At Kuyruğu

gri saç dağınık top at kuyruğuKaynak

İşte saçınızı şekillendirmenin ve aynı zamanda güzel gri tonunu sergilemenin en kolay ve en hızlı yollarından biri. Çok rahat ve dağınık bir at kuyruğu yapın. Vaktiniz olmadığında veya hiçbir şey havasında olmadığınız o soğuk Pazartesi sabahları için mükemmel..

7. Bebek Patlamaları ile Gri Yüksek ve Dağınık At Kuyruğu

gri saç dağınık üst at kuyruğu ve minimal kakülKaynak

Gri saçlı dağınık atkuyruğu kombinini yukarıdan yukarı çekmek istiyorsanız daha önce gördüğümüz eski dalgalı bebek kaküllerinden de faydalanabilirsiniz. Çok fazla çaba harcamadan modaya uygun görüneceksiniz.

8. Gri Kravat Boyası

gri saç tokası boyasıKaynak

Esmerin çok koyu bir tonunu çarpıcı gri ombrelerle birleştirmek, kışın yapmaya karar verdiğiniz en iyi şey olabilir. İki rengin eşleşmesi çok şanslı. Ancak, sonunda Cruella DeVil gibi görünmemek için tye boya versiyonunu tercih ettiğinizden emin olun..

9. Kıvırcık Kilitlerde Gri Saç Rengi

kıvırcık gri saçKaynak

Bu sevimli bayan, doğal olarak kıvırcık saçlarını griye boyamaya ve ona bazı vurgular eklemeye karar verdi. Sonuç, yüzünü harika bir şekilde saran saçları ile sadece çarpıcı..

10. Örgülü Bohem Gri Saç Modeli

gri saç dağınık viking örgülü düğün saç modelleriKaynak

Neredeyse beyaz olan gri saç, karmaşık olmayan ve uzun bir Fransız örgüsü haline getirildi ve daha sonra Senegalli bir bükülme ile at kuyruğuna bağlandı. Yapımı biraz zahmetli olabilir ama çok güzel görünüyor.

11. Ters Ombre ile Doğal Gri Saç Rengi

gri saçlı yaşlı kadınlarKaynak

Halihazırda gri saçları olan yaşlı kadınlar, bu trendi fazla çaba harcamadan atlayabildikleri için kendilerini şanslı görebilirler. Ancak, buna biraz caz eklemek istiyorsanız, ipuçlarında esmer olun..

12. Gümüş Gri Örgülü Uzay Çörekleri

gri saç üst düğümler ve örgülerKaynak

İşte gri saçlarınızı boyadıktan sonra nasıl şekillendirebileceğinize dair güzel bir liseli kız örneği. Saçınızı arkadan örün ve kalan gevşek tutamları kullanarak başınızın üstünde büyük boy uzay topuzları yapın. Ekstra stil için alt tarafı da örün!

13. Başlıklı Açık Gri Saç Rengi

gri saçlı sokak görünümü beyzbol şapkasıKaynak

İşte gri saçlarınızdan başlayarak vahşi, sokak görünümünü nasıl elde edebileceğiniz. Düzleştirin ve bir beyzbol şapkası takın. Bir deri ceket ve bir kaş çatma ekleyin ve işte oradasınız.

14. Gri Festival Görünümü

kıvırcık gri saçKaynak

Saçınızı şekillendirmenin ve giyinmenin bu basit yolu bir festivale gitmek için mükemmeldir. Büyük gri bukleler, yenilikçi şapka ve gümüş zincir gerdanlıklar onu havalı ve modern kılarken makyaj basit ve taze.

15. Gri ve Beyaz Yarım Yukarı Stil

tye boya gri saç ve beyazKaynak

İşte bize Yüzüklerin Efendisini hatırlatan beyaz ve gri saç kombinasyonu ve karmaşık örgü. Bu harika kombinasyonu spor yaparak elf zarafetini ve güzelliğini kanalize edin.

16. Dağınık Büyük Dalgalarda Gri Saç

uzun bob gri saçKaynak

Bu gri saçın gümüş tonlarıyla ilgili en güzel şey, onu her türlü tuhaf makyaj rengiyle karıştırabilmenizdir. Örneğin, buklelerini dağınık büyük dalgalarla ve sert mavi mat dudaklarla şekillendiren bir model..

17. Uzun Düz ve Gri Künt Saç Kesimi

künt kesim uzun düz gri saçKaynak

Bazen böyle çarpıcı bir saç rengine sahip olmak oldukça yeterlidir. Başka bir deyişle, zambakı yaldızlamaya gerek yok. Bu nedenle, neden uzun, süper düz bir saç üzerinde basit, küt bir kesim tercih etmiyorsunuz? Sadece hile yapabilir ve tüm dikkati cezbedebilir.

18. Gümüş Teller ve Bebek Patlamaları ile Gri Saç

gri saç kısa patlama hippiKaynak

Bu görünüm, modern ve retroyu muhteşem bir şekilde birleştirir. Kızıl kırmızı dudaklar ve klasik metalik güneş gözlükleri, çağdaş gri saçlara geçmiş bir dönem havası katıyor. Şehirde basit bir gün için ne kadar havalı?

19. Dağınık Yüksek At Kuyruğu

gri saç dağınık at kuyruğuKaynak

Bu sevimli bayan kesinlikle harekete geçmeye hazır bu muhteşem topluluk. Sevimli dağınık at kuyruğu ve gri saçları, yüksek çözünürlüklü makyajı ve sivri uçlu deri ceketi, onu bir uçağa binip dünyayı dolaşmak üzereymiş gibi gösteriyor..

20. Gri Saç ve Prenses Bezemeleri

süslemeli gri saçKaynak

Gri saç, ışıltılı veya mücevherli süslemeler ekleyebileceğiniz mükemmel renk olabilir. Bu 1920’ler tarzı gümüş, elmas ve safir kafa bandı, burada lüks ve sınıf hakkında çok şey anlatıyor.

21. Süper Model Görünümü

gri saçlı düz süper modelKaynak

Böyle güzel bir görünüme sahip olan süper modeller, moda dünyasının önlerine çıkardığı herhangi bir trendin üzerine atlamaktan korkmuyorlar. Gri saçla tamamen aynı durum. Ve şimdi süper model görünümüne de sahip olabilirsiniz.!

22. Mor İpli Örgülü Gri Saç

örgülü mor gri saçKaynak

Şimdi tüm farklı vurgulama türleriyle gri saç alanına giriyoruz. Listedeki ilk durak mor. En sevdiğiniz rengi seçin ve zaten göz alıcı gri saç renginizde peri gibi peekabooslar yaratın.

23. Beyaz Tüylü Saç

tüylü gri saçKaynak

Aceleniz varsa, gri saçınızı şekillendirmenin en kolay yolu, elinize biraz köpük döküp saçlarınızı dalgalı veya rüzgarlı görünene kadar düzenlemektir. Görünümü tamamlamak için çıplak makyaj yapın.

24. Sarı Gri Saç Rengi

kumlu gri saç doğalKaynak

Gri buklelerinizle kombinleyebileceğiniz pek çok sarışın tonu var ama bu kumlu ton çok güzel. Gri kısımlarda o kadar iyi eriyor ki ilk başta sarışın olduğunu bile anlayamıyorsunuz. Kalıcı bir renk boyası kullanmak zorunda kalmadan da elde edebilirsiniz..

25. Donmuş Görünüm

beyaz gri saçKaynak

Buz kraliçesi Elsa’dan bir ipucu alın ve saçınızı çok moda olan beyazımsı gri bir renge boyayın. Yoğun bir göz ve dudak makyajı ile eşleştirin – özellikle açık teniniz varsa – böylece solgun görünme riskiniz olmaz..

26. İki Düğüm Yarı Yukarı Gri Saç

gri saç iki üst düğüm dağınıkKaynak

İşte gri saçlarla harika görünen başka bir yarı yukarı, yarı aşağı saç modeli. Saçınızı başınızın arkasında yatay bir çizgi üzerinde ikiye bölün. İki gevşek düğüm oluşturmak için üst yarıyı kullanın. Sonuç olarak, üst yarının sırtınızda serbestçe akmasını sağlayın.

27. Yarım Örgülü Kül Sarısı Gri Saç

kül sarısı gri saçKaynak

İskandinav görünümü, bu inanılmaz geniş yan örgüyle hiç bu kadar çekici görünmemişti. Beyaz bir elbise ve hafif bir peri makyajı, gerçekten karlı bir Noel zamanı için bu İzlanda görünümünü tamamlayacak..

28. Yeşil Tonlarda Gri Saç

gri saç yeşil tonlarıKaynak

Zaten beyaz veya doğal olarak gri saçlarınız varsa, biraz yeşilimsi tonlarla bir renk dokunuşu ekleyebilirsiniz. Tonu ayarlamak için değersiz bir grunge makyaj, deri ceket ve büyük gümüş takı parçaları seçin.

29. Koyu Köklü Gri Saçlı Bob

gri saç bobKaynak

İşte güzel bir soluk gri renkte boyanmış omuz uzunluğunda bir bob. Kökler siyahtır, bu nedenle kabarıklık mümkün olduğunca doğal görünür. Bu görünümü farklı kılan, parlak erik dudaklı ve koyu göz farlı çok dramatik makyajdır..

30. Afro Gri Saç

afro gri saçKaynak

Çok kıvırcık saçlarınız varsa, geleneksel bir afro kabarıkını da tercih edebilirsiniz. Birbirine bağlamak için renkli bir fular ve kabile aksanları olarak büyük boy küpeler ve burun halkası kullanın. Modelin makyajı, ten rengi dudak, takma kirpikler ve kedi eyeliner ile kusursuz bir mükemmellik..

31. Gül Altın Gri Saç Rengi

gül altın tonları ile gri saçKaynak

Daha ağırbaşlı ve zarif bir görünüme ihtiyacınız varsa ama yine de saçınızdaki gri tonu özlüyorsanız, onu pembe altın rengiyle kombinleyebilirsiniz. Minimal makyaj, ofiste bir gün için mükemmel hale getirecek.

32. Kelt Örgüler ve Gri Saç Tonları

koyu gri saç örgülüKaynak

Bu Kelt esintili görünüm tüm kafaları çevirecek. Baş seviyesindeki çok karmaşık örgü modeli, saç modeline derinlik ve boyut katan üç basit örgü ile arka kısımda devam ediyor..

33. Metal ve Kömür Saçı

metalik kömür grisi saçKaynak

Metal ve kömür çağında yaşıyoruz, neden saç renginize de ilham vermesine izin vermiyorsunuz? Bu, basit ama etkili bir gevşek örgüyle bükülmüş metalik kömür grisi saçın mükemmel bir örneğidir..

34. Uzay Düğümlerinde Tatil Parıltıları

tatil ışıltıları ile gri saçKaynak

Noel veya Yılbaşı Gecesi için biraz tatil ilhamı arıyorsanız, başka yere bakmayın! Saçınızı örün ve basit düğümler yapmak için uçlarını kullanın. Bundan sonra, orta bölmeye biraz peri tozu veya küçük yıldızlar serpebilirsiniz.! Dikkat: Daha sonra bunları çıkarmak için oldukça fazla şampuan ve saç kremine ihtiyacınız olacak..

35. Basit At Kuyruğu

gri saç basit düşük at kuyruğuKaynak

Vahşi gri saçlarınızı, şehirde bir gece için olduğu kadar ofis için de çarpıcı ve formda görünecek çok basit ve zarif, alçak bir at kuyruğunda toplayın..

36. Platin Gümüş Gri Saç Rengi

platin gümüş grisi saçKaynak

Bu gölge, sırtınızdan akan bir erimiş gümüş nehri gibi görünüyor. Çarpıcı renkli giysiler giymeniz mükemmel olur, çünkü bu onu daha da sergileyecektir. Dramatik makyaj kullanmaktan da korkmayın! Gümüş saç yoluna girdikten sonra, uzun vadede içindesin.

37. Uzun ve Dağınık Örgüler

uzun dağınık örgü gri saçKaynak

Bu çok dağınık örgü son derece kadınsı ve narindir. Başınızın arkasına bağlamaya karar verirseniz, saçın uzunluğu kolayca kontrol altında tutulabilir. Üstelik, bu sinir bozucu rüzgarlı günler için mükemmel olduğunu biliyorsunuz..

38. Mor Renkli Plaj Dalgalarında Gri Saç

gri saçlı plaj dalgalarıKaynak

Gümüş saç ve altın küpe arasındaki kontrast aynı zamanda cesur ve güzel. Bu harika plaj dalgalarını elde etmek için saç maşanızı kullanın veya saçınızı bir gecede örün.

39. Tunç ve İndigo Saç

mor saç gri saçKaynak

Bu kulağa garip bir kombinasyon gibi mi geliyor? Çünkü bu sevimli hanım sayesinde çok iyi görebileceğiniz gibi, hiç de tuhaf değil. Aslında, saçınızı tunç grisine boyamak ve ardından biraz indigo peekaboos eklemek pastel mükemmellik ile sonuçlanır..

40. Gri ve Turkuaz Dalgalı Saç

gri saç turkuaz tonlarıKaynak

Gri ile eşleştirebileceğiniz tüm tonlar için geri sayıma devam ederken, turkuazın ön plana çıkma zamanı geldi. Bu narin bayan, muhteşem bukleleri ve mükemmel yüzü sayesinde Disney denizkızı gibi görünüyor..

41. Gül Düğümleri

gri saç gül düğümleriKaynak

Bunları kendi başınıza çıkaramayacaksanız, bir arkadaşınızdan veya stilistinizden saçınızı bu harika güllere sarmasını isteyin. Eşi benzeri olmayan bir etkinlik için mükemmel bir saç modeli – özellikle mavi saç tonunu da eklemeye karar verirseniz!

42. Deniz Köpüğü Dalgalı Saç

gri saçlı deniz kızıKaynak

Deniz kızı görünümünü çıkarmanın bir başka yolu da saçınızı griye boyamak ve ardından biraz deniz köpüğü yeşili peekaboos eklemektir. Daha doğal bir görünüm için köklerinizin saçınızın geri kalanından daha koyu olduğundan emin olun..

43. İnci Saç Renginin Annesi

gri saçlı sedefKaynak

Deniz kızı bağlantılarımız burada bitmiyor çünkü bizde de sedef fikri var. Bu saçın içinde en güzel tonlar var – beyazdan griye, buzlu maviye ve soğuk morlara.

44. Esmer Saçta Doğal Gri

doğal gri saçKaynak

Deniz kızı kraliçesinden bu gri saç rengine hızlıca bakmak için karşı tarafa geçiyoruz. Burada sadece gölge tamamen organik değil, aynı zamanda kesim ve uzunluk da. Uçlar biraz dalgalı ve dalgalar neredeyse görünmez.

45. Dalgalı Dağınık Uzun Bob

tüylü bob gri saçKaynak

Bu muhteşem bayanın sunduğu her şey sadece grunge ve punk rock’ı haykırıyor. Ama görünüşünde en çok sevdiğimiz şey elbette gri saçları. Saç kesimi de mükemmel, orta ve çok tüylü bir bob.

46. ​​Gri Saç ve Pastel Buz

gri saç pastel buz mavisiKaynak

Köklerinizi gümüş griye ve saçınızın geri kalanını bu muhteşem pastel buzlu mavi gölgeye boyayarak iki rengi aynı anda sallayın. Ofisten çöldeki bir müzik festivaline kadar her yerde giymenize olanak tanıyan son derece çok yönlü bir kombinasyon..

47. Her Yerde Süslemeler

gri saç metal aksesuarlar sivriKaynak

Zaten harika olan gri saçlarınıza daha da fazla yetenek ve kişilik katmanın harika bir yolu, benzersiz süslemelerle süslemektir. Bu bayandan bir ipucu alın ve biraz kenar için sivri uçların yanı sıra yuvarlak elmas olanları seçin.

48. Kısa Klasik Bob

kısa bob gri saçKaynak

Hiçbir şey bu muhteşem bob gibi sınıf ve zarafet söyleyemez. Camel ve gri tonlarındaki yün kaban ve sıcak toprak makyajı, bu çarpıcı bayanı anında yürüyen bir reklama dönüştürdü..

49. Kısa Gri ve Dikenli Peri

kısa beyaz gri saçlı yaşlı kadınKaynak

Yaşlılık birçok değişiklikle birlikte gelir, ancak görünüşünüz veya tarzınız anlamına gelmesi gerekmez. Bu son saç rengi trendinden yararlanın ve sivri uçlar dahil minimal bir peri sallayın. İstenilen yükseklik ve dengeyi elde etmek için çok sayıda ürün ve ellerinizi kullanın..

50. Uzun Patlama ve Alt Kesimli Gri Peri

gri saç minimal bob traşlı alttan kesimKaynak

Sadece metalik rengi sevmekle kalmıyoruz, aynı zamanda uzun kaküllü ve traşlı alt kesimli peri kesimine de düştük. Bu bayanın şimdi ihtiyacı olan tek şey biraz ruj ve biraz mat göz farı ve gitmesi iyi.!

51. Saç Aksesuarlı Örgülü Saç

gri saç dal altın süslemelerKaynak

Daha önce söyledik, yine söyleyeceğiz. Gri saç ve altın aksesuarların birleşimi gibisi yoktur. Ve bunlar sadece çok güzel. İlkbaharda yapraklara ayrılmak üzere olan küçük dallar şeklindedirler..

52. Sahte Örgülü Mohawk

gri saç sahte örgülü mowhakKaynak

İşte gerçekten şiddetli bir görünüm. Bu kesinlikle çarpıcı bir sahte mohawk. Gördüğünüz gibi, normal sivri uçlar yerine, başın üstünde kesinlikle mükemmel olan büyük bir örgü var. Bu gerçekten şimdiye kadar gördüğümüz en güzel saç modellerinden biri.

53. Kısa Gri Bob

gri saç kısa tüylü bobKaynak

İyi bir özçekime ihtiyacınız olduğunda, bir üçlü ayna bulun ve yarı kalıcı saç boyalarıyla bile saçınızı griye boyayın. Kısa, tüylü ve asimetrik bir bob tercih ederseniz de zararı olmaz..

54. Başörtülü Doğal At Kuyruğu

eşarp ile gri saç doğal kalın at kuyruğuKaynak

Doğal kıvırcık gri kilitlerinizi şekillendirmenin bir yolu, basit bir düşük at kuyruğu seçmektir. Şık bir dokunuş için siyah beyaz uzun bir eşarp ile bağlayın. Minimal makyaj, çok sade ve ağırbaşlı takılar gibi olmazsa olmazlardan..

55. Peekaboos ile Peri Kesimi

gümüş grisi saç perisi doğalKaynak

Bu saç stilini seçerseniz, orta yaştan geçmek daha eğlenceli ve oyun olabilir. Siyah, beyaz ve gri ipliklerin birbirine karıştığı çok kısa bir peri. Bakımı inanılmaz kolay ve çok doğal görünüyor.

56. Gri Saç ve Bal Sarısı Öne Çıkanlar

gri saç ombreKaynak

Küllü gri saçlarınızı bal sarısı vurgular veya çalılar ile eşleştirmek, çok kadınsı bir saç modeli ile sonuçlanacaktır. Bu kombinasyonun herkesi oyuncak bebek gibi göstermesine kesinlikle hayran kalacağınızdan eminiz..

57. Pastel Gri Kısa Kıvırcık Saç

pastel gri saçKaynak

Yenilikçi ve şık görünmek istiyorsanız, gidilecek yol budur. Mükemmel bir şekilde kesilmiş bu mavimsi pastel gri saçları kısa bir bob halinde sunuyoruz. Sadece bu değil, aynı zamanda bob, dağınık ve rahat, çok retro büyük buklelere dönüştü..

58. Pist At Kuyruğu

gri saç kaygan at kuyruğuKaynak

Bu modelin podyumda yaptığı gibi iddialı bir elbise giydiğinizde, saçınızı daha ağırbaşlı tutmak her zaman en iyisidir. Seçimimiz bu kaygan ve basit düşük at kuyruğu. Bağlamak için kullandığın elastik bandı kendi gri saçlarının birkaç buklesiyle sakla..

59. Gri Kedi Leydi

doğal görünümlü gri saçKaynak

Hepimiz biliyoruz. Kediler de var. Üstelik kedi hanımlar ve kedi severler her zaman anlık aşka eşit olacak. Bu yüzden tüylü evcil hayvanınızın yelesine uygun gri bir saç rengi seçin. Ve neden olmasın, ara sıra sizin için düzeltmesine izin verin.

60. Beyaz Gri Örgülü Pigtailler

hipster örgülü gri saçKaynak

Bu harika basit örgülü at kuyruklarıyla spor yaparak sevilen kitap ve film karakteri Heidi’yi kanalize edebilirsiniz. Ancak, bir gerdanlık ve geniş kenarlı bir şapka takarak bunu şehirli bir görünüm haline getirmeyi unutmayın..

61. Mavi-Gri Bob Kesimi

mavimsi gümüş grisi saç mükemmel bobKaynak

Mükemmel bob’u bulduğumuza inanıyoruz. Omuz boyu kesim, ön tarafı tercih eden asimetrik ve tabii ki gri renkli. Saçınızı birkaç kez özel bir şampuanla yıkayarak elde edebileceğiniz mavimsi tonları da unutmayın. bu kadar kolay!

62. Dikenli ve Çok Kısa Peri Kesimi

kısa gri saçKaynak

Stilistinizden makasa uzanmasını istemekten korkmayın. Biraz cesaretiniz ve yeteneğinizle, bu resimde gördüğünüz gibi harika bir saç kesimi ile sonuçlanabilir. Eğlenceli, taze, korkak ve listemizdeki son değil, genç.

63. Lavanta Gri Saç

Gri saç ve Lavanta uzun peri kesimiKaynak

Bir peri saç kesimi yapmak istiyorsanız, biraz pastel peekaboos da deneyebilirsiniz. Bu sevimli bayan, örneğin, tercih ettiği renk olarak lavanta rengine gitti. İki ton, doğal ve kaprisli harika bir karışım yaratır..

64. Grafit Gri ve Dikenli Tel

balayage gri saç tel çit süslemeKaynak

Bu, herkesi büyüleyecek bir saç bandı. Dikenli tel gibi görünmek için yapılmış ve gümüşten yapılmış. Sonuç olarak, modelin kesinlikle bayıldığımız grafit saç tonuyla inanılmaz derecede iyi uyum sağlıyor..

65. Leylak, Lavanta, Gri ve Punk

leylak lavanta gri saç pastelSÖkaynak

Muhtemelen düşünemeyeceğimiz daha harika bir kombinasyon. Üstelik tüm bunların yanı sıra model, gösterişli bazı deyim takılar için de gitti. Devam edip bu görünümün tamamını kopyalayabilirsiniz çünkü yapacağımızı biliyoruz..

66. Gri Saçlı Topuz ve Pembe Gelincik Çiçek Tacı

gri saç pembe haşhaş baş bandıKaynak

Kızıl kardeşleri çok daha ünlü olsa da pembe gelincikler son derece narin ve kadınsı. Bunun dışında, pembe gelincik saç bandını tercih etmek istemeniz durumunda gri saç mükemmel bir tuval olacaktır..

67. Koyu Esmer Bazında Gümüş Gri Saç

koyu esmer üzerinde gümüş grisi saçKaynak

Model, cesur bir görünüm sunarak modayı ve stili sınırlarına taşıyor. Dantelli bluz, altın rengi sahte dövmeler ve büyük boy mücevherler, muhteşem gümüşi saçları olmasaydı bu kadar büyük bir etki bırakamazdı..

68. Gri-Neredeyse Beyaz Doğal Saç

beyaz gri saçlı kıdemli modelKaynak

Evet, bu sevimli bayan ve şaşırtıcı derecede güzel gri saçları Kraliçe ile tanışmaya oldukça hazır. Sadece iyi bir stil anlayışının yıllar boyunca sana sadık kaldığını gösteriyor..

69. Grinin Farklı Tonları

doğranmış bob gri saçKaynak

Saç renginizi süveterinize uydurabilir ve çalışmasını sağlayabilirseniz, o zaman rakipsiz bir moda gözünüz olduğunu söyleyebilirsiniz. Bu dalgalı gri bob harikadan başka bir şey değil – jarse dahil.

70. Yakut Gül

gri saç mavimsi renk tonu punk rock tarzıKaynak

Punk rock tavrı, dünyadaki en muhteşem şey olsalar bile kıyafetlerinizle bitmek zorunda değil. Güzel Ruby Rose’dan bir ipucu alın, gri saçlara gidin ve iyi yerleştirilmiş birkaç sivri uç ekleyin.!

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

Ancak grinin bu kadar güzel tonlarının olabileceğini düşündünüz mü? Tabii ki biz! Ne de olsa, bu makalenin size, özellikle saçınızı şekillendirebileceğiniz ve onu gerçekten kendiniz yapabileceğiniz birçok yolla, gri bir saç rengi seçmenin olağanüstü bir şey olmadığını gösterdiğini umuyoruz.!

Cesur ol, güçlü ol! Gri tonlu bir saç modeli seçin ve bir yorumda bize favorilerinizden bahsedin!