Deniz Kızı Saçı İçin 40 Güzel Fikir

Gördüğümüzde ilk deniz kızı saç kıskançlığımız oldu Küçük Denizkızı ve Ariel’in saçı ne kadar mükemmeldi.

O zamandan beri, deniz kızı saçı ve ne anlama geldiği konusunda trendler biraz değişti, ancak bu konuda kıskançlığımız ve sevgimiz, bu trend için aynı kaldı..

Bu nedenle, trende atlamayı ve deniz kızı saçına gitmeyi düşünüyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz 40 fikirden oluşan harika bir liste hazırladık..

En alta kadar kaydırdığınızdan emin olun, çünkü pastellerden koyu yeşillere, deniz köpüğünün farklı tonlarına ve klasik kızıl Ariel’e kadar her şeye sahibiz..

1. Günbatımı Deniz Kızı Saçı

şarap erikten kırmızı eriğe, şeftaliden sarı portakala! gün batımı deniz kızı saçıKaynak

Sahilde güzel bir gün batımından daha muhteşem bir şey yoktur. Kabul ederseniz, artık bu renkleri saçınızda kullanabileceğinizi öğrenmekten mutlu olacaksınız. Tonlar şarap eriği, kırmızı erik, şeftali, sarı ve turuncudur..

2. Doğal Deniz Kızı

deniz kızı saçıKaynak

Bu yıl tüm denizkızı olmak istiyor ama tüm süreç hakkında isteksiz veya saçınızı çok fazla değiştirmek istiyorsanız, her zaman güvenli tarafta kalabilir ve birkaç saç parçası seçebilirsiniz. Deniz kızı görünümü için boncuk ve deniz kabuklarını tercih edin.

3. Okyanus Spreyi Denizkızı Saçı

okyanus spreyi deniz kızı saçıKaynak

Bu şimdiye kadar gördüğümüz en güzel saç tonlarından biri olmalı. Açık zümrüt ve mavi şeritlere sahip, zar zor görülebilen metalik bir okyanus spreyi tonu. Yine de saça biraz derinlik ve boyut kazandırmaya yardımcı olurlar..

4. Hipster Deniz Kızı

hipster deniz kızı saçıKaynak

Ana akım değilse, etraftaki yenilikçilerin onu zaten kanatlarının altına aldığından emin olabilirsiniz. İşte kesinlikle hayran olduğumuz ve sizin de bayılacağınız hipster deniz kızı. Mat bir ruj ve bir çift Potter gözlüğü alın.

5. Okyanus Mavisi Deniz Kızı Saçı

deniz kızı saçıKaynak

Konu deniz kızı saçı olduğunda, okyanusun rengi her zaman güzel bir ilham kaynağı olacaktır. Köklerde daha koyu bir mavi tonuyla başlayın ve buzlu pastellere doğru inin..

6. Pembe Deniz Kızı

pembe deniz kızı saçıKaynak

Deniz kızları tüm şekil ve boyutlarda gelir ve saç renkleri de öyle. Deneyebileceğiniz bir başka harika renk de bu güzel ciklet pembesidir. Deniz kızı görünümü için çok önemli olan plaj dalgalarını da unutmayın..

7. Gizli Balık Pulları

balık pulları kısa deniz kızı saçıKaynak

Denizkızları veya denizkızları ile ilgilendiğinizi gerçekten ortaya koymak istiyorsanız, stilistinizin sizin için harika balık pulları yaratmasını sağlayabilirsiniz. Daha resmi bir stil için onları daha uzun kilitlerin altına saklayın.

8. Suyun Gölgeleri

deniz kızı saçıKaynak

Okyanusun birden fazla mavi tonu olduğu gibi, saçınız da tek renkli olmaktan daha fazlası olabilir. Bu sevimli bayan, mürekkep suyu mavisini nane uçları ve ortasında pastel buzlu mavi ile eşleştirdi..

9. Parıltılı Kökler Deniz Kızı

parıltılı kökler deniz kızı saçıKaynak

Deniz kızı saçının mükemmel bir şekilde çalıştığı bir şey varsa, o da parıltıdır. Saçınıza çekici bir dokunuş eklemek için bir avuç büyük parçacıklı parıltı kullanın. Saç renginize uyan bazılarını bulmaya çalışın.

10. Gökkuşağı Çiçekleri ile Deniz Kızı

gökkuşağı çiçekleri deniz kızı saçıKaynak

Parti havasındaysanız, saçınızı her zaman güzel çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Saçınızı örün ve çiçekleri örgünün tamamı boyunca oraya buraya serpin. Onları yerinde tutmak için bazı bobby pimleri kullanın.

11. Tüm Renkler

deniz kızı saçıKaynak

Deniz kızı saçı gerçekten güzel bir şey olabilir. Tek bir renge karar veremiyorsanız, neden hepsini kullanmıyorsunuz? Beklenmedik sürprizlerden kaçınmak için, bu tür bir dönüşüm için stilistinizi ziyaret etmeniz en iyisidir..

12. Şeker Renkli Denizkızı Saçı

pastel deniz kızı saçıKaynak

Pembe, mor, yeşil, mavi ve sarıyı neon tonlarında birleştirmek, cesur bir şey gibi görünebilir. Ancak, yeterince cesursan, burada bu hanımefendi kadar güzel görünebilirsin..

13. Deniz Köpüğü Mavi Ombre Deniz Kızı

deniz köpüğü mavi ombre deniz kızı saçıKaynak

Bu, geceleri deniz köpüğü dediğimiz gölgedir. Okyanusa daldığınız sıcak yaz gecelerini düşünün ve bunu bir sonraki deniz kızı saç renginiz için bir ilham kaynağı olarak kullanın..

14. Buzlu Denizkızı Saçı

pembe deniz kızı saçıKaynak

İşte bayılacağınız buzlu bir deniz kızı türü. Ne olursa olsun, gözlerinizin ve cildinizin rengini vurgulayacak, çünkü çok parlak bir pembe tonudur. Tam bir etki için dramatik makyajla eşleştirin.

15. Basit Örgüler

deniz kızı saçlı kızın yan görünümüKaynak

Renk dışında dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta da denizkızı saçınızı nasıl kullanacağınızdır. Örgüler her zaman iyi bir fikirdir ve şu anda çok trendler. İşte çarpıcı bir zümrüt saç renginde iki basit örgü örneği.

16. Ombre Denizkızı Saçı

deniz kızı saç ombreKaynak

Güvenli oynamak ve okyanusun dışını çok fazla keşfetmek istemeyen deniz kızları için mükemmel bir saç tonu burada. Sarışın bukleleriniz varsa, uçlarını okyanus mavisi veya yeşil boyaya kolayca batırabilirsiniz..

17. Kraliyet Deniz Kızı

deniz kızı saçıKaynak

Zaten deniz kızı saçına sahipken hiçbir süsleme çok fazla değildir. Bu muhteşem parça, vintage çiçekli parçalarla iç içe geçmiş farklı zincir stillerinden oluşuyor. Etkisi muhteşem.

18. Mercan Denizkızı Saçı

mercan deniz kızı saçıKaynak

İlham ararken, onu okyanusun içinden almanız çok doğaldır. Orada bulunabilecek en güzel renklerden biri mercan. Ombreyi deneyebilir, toparlayabilir veya saçınızın tüm uzunluğu boyunca gidebilirsiniz..

19. Sedefli Denizkızı Saçı

sedefli deniz kızı saçıKaynak

Gürültülü olmaktan ve çok fazla dikkat çekmekten uzak olan bu sedefli ton zarif ve narindir. Yumuşak bukleler bize eski Hollywood’u hatırlatıyor ve kesimin uzunluğu her mevsim için mutlak mükemmellik.

20. Sarışın, Mor ve Mavi

Sarı mor mavi deniz kızı saçıKaynak

Bir deniz kızı bayrağı olsaydı, renkleri bunlar olurdu. Mavi, okyanusun derin suları için, sarışın, ılık güneş ve uzun bir yüzmeden sonra üzerinde dinlenecek ince kum için, ve tuhaf ve peri gibi olanlar için mor..

21. Deniz Kabukları ve İnciler

Deniz kızlarını düşündüğünüzde hemen onları deniz kabukları ve incileri ile ilişkilendiriyorsunuz. Bu nedenle, neden bu sembolik takımı saçınıza da takmıyorsunuz? Bu sayede istediğiniz zaman gerçek bir deniz kızına dönüşebilirsiniz..

Pembe yeşil ombre deniz kızı saçıKaynak

22. Leylak Deniz Kızı

pastel deniz kızı saçıKaynak

Bu leylak pastel denizkızı saçına aşık olmamak elde değil. Saç kesimi dalgalı, omuz uzunluğunda bir bob, karışık ve katmanlı. Ayrıca, tüm bu leylaklardan zar zor görülebilen birkaç çivit mavisi var..

23. Degrade Pembe Saç

gradyan pembe deniz kızı saçıKaynak

Deniz kızları söz konusu olduğunda pembe çok aranan bir renktir. Bu nedenle, ilham kaynağı olarak kullanmanız için bir gölge daha ekledik. Cesur bir renk, dünyayı fethetmek ve prensini bulmak isteyen deniz kızı için mükemmel..

24. Serulean Denizkızı Saçı

Serulian deniz kızı saçıKaynak

İşte porselen bir cildi tamamlayacak bir gölge. Yeşil veya mavi gözleriniz varsa daha da iyi çalışır, ancak diğer renkler göz ardı edilmemelidir. Basit bir at kuyruğu ile bağlayın çünkü deniz kızları bile bazen rahat olmak ister..

25. Neon Deniz Kızı

Mavi ve Neon Menekşe deniz kızı saçıKaynak

İşte her ikisi de neon olan mavi ve mor saç renklerinin olağanüstü bir kombinasyonu. Sonuç kesinlikle harika, saçın içeriden aydınlatılmış gibi görünmesini sağlıyor. Bu gerçek bir deniz kızı büyüsü, tam orada!

26. Sokak Stili Deniz Kızı

sokak stili deniz kızı saçıKaynak

Sulardan çıkıp sokaklara çıktıktan sonra neden daha şehirli bir tarz benimsemeyesiniz? Deniz kızı saçınızı, üzerinde çıtçıtlar olan bir beyzbol şapkasıyla eşleştirin. Sokak stilini renkle birleştirmekten korkmayın.

27. Deniz Kızı Baştan Sona

şeker deniz kızı saçıKaynak

Bu güzel bayanın gerçek bir deniz kızı olduğunu kanıtlayacak saçı olmasının yanı sıra buna uygun ceketi de var. Tarzınıza bağlı kalın ve onu kişisel podyumunuzmuş gibi sokakta gururla giyin.

28. Zarif Deniz Kızı Saçı

zarif deniz kızı saçıKaynak

Sadelik, çoğu zaman zarafet anlamına gelebilir ve bu saç modeli tam olarak bunu kanıtlamak için burada. Buzdağı mavisi gölgesi ve yumuşak bukleler, okyanus kenarında bir sabah için mükemmel, temiz ve taze bir görünüm sağlar..

29. Dokulu Dalgalar Deniz Kızı Saçı

dokulu dalgalar deniz kızı saçıKaynak

Bu saç modeli ile ilgili her şey sadece deniz kızı saçı çığlık atıyor. Mükemmel yosun yeşili tonu, soğuk okyanus spreyi gibi dokulu dalgalar ve tabii ki saçındaki yıldız.

30. Çiçek Taçları ve Deniz Kızı Saçı

doğal çiçek taç deniz kızı saçıKaynak

Bu saç stilini düğün gününüzde, nedime iseniz veya neden olmasın, deniz kenarında bir Pazar brunch’ı veya piknik için kullanabilirsiniz. Nerede olursanız olun, içinizdeki denizkızının biraz eğlenmesine izin vermekle ilgili..

31. Orman Yeşili Deniz Kızı

orman yeşili deniz kızı saçıKaynak

Yaramaz ve maceracı deniz kızları okyanustaki rahat evlerinin dışına çıktıklarında, kuzenleri perileri ziyaret etmek için ormana giderler. Oradayken saç boyalarını ödünç alırlar ve kendilerine bir makyaj yaparlar..

32. Açık Pastel İndigo Deniz Kızı

pastel ışık indigo deniz kızı saçıKaynak

Bu saç rengi, güzel buklelerinizin tüm okyanusu ve dalgalarını tam başınızın üzerinde taşıyormuş gibi görünmesini sağlayacaktır. Sonunda, denizin prensesi olmak gerçekten de bununla ilgili..

33. Donmuş Deniz Köpüğü Denizkızı Saçı

donmuş deniz köpüğü deniz kızı haiKaynak

Çok nadiren oluyor ama bazen oluyor. Deniz veya okyanus kıyıya yakın donar ve su böyle görünür. Eşsiz anlardan ilham alın ve bir sonraki saç renginizi bulmak için kullanın.

34. Gizli Zümrüt Denizkızı Saçı

gizli zümrüt deniz kızı saçıKaynak

Adından da anlaşılacağı gibi, bu gizli zümrüt deniz kızı saçıdır. Bu, saçınızın yatay bir çizgide ikiye bölüneceği anlamına gelir. Alt kısım zümrüt yeşili, üst kısım ise doğal saç renginiz olabilir..

35. Deniz Kızları ve At Kuyruğu

deniz kızı saçı at kuyruğuKaynak

İşte saçınızı yerinde tutmak ve aynı zamanda korumak için kullanabileceğiniz dağınık ve basit bir at kuyruğu. İsterseniz, at kuyruğuna retro bir hava vermek için her zaman biraz yumuşak bukleler ekleyebilirsiniz..

36. Uzun Bob

uzun bob deniz kızı saçıKaynak

Tüm denizkızı tüyleri bel uzunluğunda olmak zorunda değildir. Aynı harika etkiyi örneğin uzun bir bob ile de elde edebilirsiniz. Daha büyülü ve klasik bir etki için saç modeline çok ince ve basit örgüler ekleyin..

37. Suluboya Dreamcatcher Saç

Suluboya dreamcatcher deniz kızı saçıKaynak

Her zaman saçınıza bir düş kapanı takmayı hayal ettiyseniz, bu sizin şansınız. Saçınızı bu şekilde boyamak, bir düş kapanını mümkün olan en harika şekilde hayata geçirir. Stilistinizden tavsiye isteyin.

38. Deniz Kızı Saçı Üzerinde Gün Batımı

deniz kızı saçı üzerinde gün batımıKaynak

Bazıları buna turuncu diyebilir. Biz buna su üzerinde gün batımı diyoruz ve şimdiye kadarki en sevdiğimiz deniz kızı saç tonlarından biri. Bu güzel renk herhangi bir göz rengini tamamlayacak ve en iyi özelliklerinizi ortaya çıkaracaktır..

39. Porselen Denizkızı Saçı

porselen deniz kızı saçıKaynak

Çin porseleni, basit inceliğinde kesinlikle harika. Artık pastel mavi saçın bu buzlu tonuyla saçınızda muhteşem etkiyi tekrarlayabilirsiniz..

40. Orijinal Deniz Kızı

bonnie wright orijinal ariel deniz kızı saçıKaynak

Son olarak, orijinal deniz kızı saçını sergilemek için, her ikisi de kızıl saçın mükemmel örnekleri olan çizgi film karakteri Ariel yerine aktris Bonnie Wright’ı seçtik. Harry Potter yıldızı, kariyerinde uzun süredir oynadığı kahramana layık görünmesini sağlayan ateşli bukleler ve deniz kızı saçlarının büyük bir hayranı..

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

Bu deniz kızı saçı fikrini ne kadar sevdiğimizden bahsetmiş miydik? Çünkü biz yaparız!

Hangisi için gidersin? Yorum yapın ve bize bildirin!